DGS lonkt naar Actie ’Maak jongere zangers sierteeltregio bereikbaar Deze ondernemers maken de sierteeltregio bereikbaar loopt naar wens v T WOENSDAG 8 MAART 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 13 Optimistisch nder het motto Maak de sierteeltregio bereikbaar voert het Platform Sierteeltregio Boskoop een actie om ondernemers financieel te laten bij dragen aan een betere infrastruc tuur in Boskoop en wijde omge ving. Want alleen als de onderne mers meedoen, kan samen met de overheid het knellende probleem van de slechte wegenstructuur wor den aangepakt. De tussenstand die het Platform Sierteeltregio Boskoop hieronder in samenwerking met Rijn Gouwe publiceert, vermeldt de ja-stemmers van het eerste uur. Het is een ere lijst geworden. Het platform grijpt deze gelegenheid tevens aan waar dering uit te spreken voor het werk van de Groene Brigade. Het uiteindelijke doel van de actie is ruim 75% van de sierteeltonder- nemers achter de actie te krijgen. Om dat te bereiken, hebben leden van de Groene Brigade -een groep van enkele tientallen ondernemers van naam- de afgelopen weken hon derden vakgenoten bezocht. In totaal gaat het om zo'n 1.000 adres sen. Heel veel ondernemers hebben al laten weten de actie daadwerke lijk te ondersteunen. Voor zover dat bezoek nog niet heeft plaatsgehad, gebeurt dat een dezer dagen. /TT :l - - -T;TTTT - - y1 (Foto:A. Fioole) I Trimp. De werkgroep komt we kelijks bijeen om onder meer de Groene Brigade, die intus sen tot meer dan vijftig man is uitgedijd, te begeleiden. De Groene Brigade legt nog steeds bezoeken af aan collega-boom- kwekers om hen een contract voor te leggen over de financië le bijdrage. Periodiek spreekt de werkgroep met de Groene Brigadiers tijdens een officiële sessie over de voortgang. Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn Benthuizen Benthuizen Benthuizen Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Gouda Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Hazerswoude-Dorp Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Reeuwijk Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen P.W. Captein A.W.M. Kroft Boomkwekerij A. Leune B.V. Fa. J.P. Kastelein V.O.F. L.C.M. Gordijn Boomkwekerij Wietse Beswerda Boomkw. Robert Wijsman V.O.F. Boomkwekerij Ronald Roos B.V. Boomkw. Van der Starre B.V. J. van Zoest De heer B. van Klaveren Fa. W. Windhorst Zn. De heerA.W. van Bockel G. Kooij Zonen B.V. Fa. Gebr. G. en C.J. Kooij Firma WM J. Hooftman J.H.J. van de Weide Jac. Schouten Zn. B.V. C. van Wengerden Boomkw. R.P.C. de Frankrijker Kortmann Miniplant B.V. J. C. Benckhuysen Van Eek Boskoop B.V. Jac. Schoemaker B.V. Firma P. Uilenbroek Co. Fa. J.W. D. van Gemeren Fa. J. Spaargaren en Zn K. Vergeer V.O.F. M. Kuijf - A.J. Kuijf Zn. Fa. Jan van Leeuwen Aqua Sifra Fa.Verlaan Co. Fa. L. de Kooter-Export Dick van Nierop V.O.F. Wang Plantenvermeerdering B.V. Fa. A.M.M. Vergeer V.O.F. M.G. Luiten De heer B.J. Oskam Fa. M. Kooy GZN. Fa. H. Verweij en Zoon J.W. D. Streng Boomkw. B.V. Nico Streng Boomkwekerij B.V. A. en b. Maaijen V.O.F. M. van Gemeren V.O.F. Fa. W.A. Sanders Antigone Nieuwe Planten B.V. B. D. Rijnbeek Boomkweker. B.V. B. en G. Stek B.V. Arie Rijkaart Adr.Zn.V.O.F. Boomkwekerij Bon van Drielen Rien van Tol B.V. Gebroeders De Bruin V. O.F. G. de Frankrijker J. Hoogeveen W. de Jong Zonen B.V. Boomkwekerij Korver V.O.F. B.P. van Echtelt Zn. V.O.F. PL. Pouw VOF Firma P.C.J. Stolk en Zonen A. Blanken Tzn. V.O.F. Van Lint B.V. V.O.F. E.N. Hoogendoom Firma P. Kolster Jbzn Dick Guldemond Fa. H.W. de Bruyn B. de Bruyn V.O.F. Kwek. Hand. De heer C.A.H. Kluis Boomkwekerij v.d. Velde Cultiflora Boskoop B.V. V.O.F. Niesing en Van Veen V.O.F. R.F. Hoogendoorn Marcel Brand Boomkwekerijen BV Handelskw. Piet van 't Wout V.O.F. Ron Steenland V. O.F. Anton Buitenhuis H. van Klaveren W. Nieuwerf ABC Plant A.C. Looman V.O.F. W.F. van Waay-A.B. Kok J.J. Bollaart Boskoop Le Feber Co. B.V. Hanno Hardijzer B.V. De heer J.W. van Klaveren DZN. De heer C. Colsen Jan Laros PZN V.O.F. G. Harkes Adr. Rijkaart jr. V.O.F. Ed Harkes L. Harkes Dzn De heer L. Laros A.J. van Gemeren De heer A. van Gemeren AJZ De heer Jac.P. Oudijk De heer P.A. Hunink Jos van Boheemen V.O.F. D. Degenhardt Jan Nieuwesteeg B.V. V.O.F. Hans Kompeer Fa. W.J. van der Werf Chielvan Eijk V.O.F. De heer A.G.M. van Haastert Boomkwekerij Ad Vurens De heer A.J. Snabel Snijheestkw. G. Snabel V.O.F. De heer L.C. van Klaveren De heer M. Vierstra Fa. Gebr. Le Clerq Kwekerij De Dageraad Th.J. Nieuwesteeg V.O.F. Fa. Arnold Bakhuyzen en Zonen De heer A.J.G.M. Straver A. Blanken en Zoon Firma Gebr. Rijnbeek G. Kuyf en Zn. Boomkwekerij P.J.W. Kuyf V.O.F. P.A. van Herk Firma A.N.M. Rijnbeek G.C. Stolwijk Co. B.V. De heer J. van Nes Kromhout Boskoop B.V. Fa. C. de Jong en Zn. Bos en Hoogenboom B.V. Gebr. Van der Voort Boot Co. Boomkwekerijen B.V. De heer L. Rentes De heer J. van der Pol jr. De heer J.J.B. Roozeboom De heer G.J. van Voskuilen Gebr. Van den Nieuwendijk B.V. C.A.M. Smits jr. Joh. Stolwijk en Zonen B.V. Arcoplant, A. van Eek J.A. van Dorp boomkwek.Kuijstermans B.V. Boomkw. M.J. Heemskerk V.O.F. Firma C.J. Captein en Zn. F.C.M. van Haastert F.A.A. v.d. Werf Fa. W.J.A. v.d. Velden Gebr. Nederhof V.O.F. A.J. Niesing Zn. A. Bulk Jzn. B. J. Slingerland Boomkwekerij A.M. Versluis D. J. Hendriksen De heer C. van Soest R.R. v.d. Bosch Cresco B.V. Fa. J.C. Niesing Gebr. Nieuwesteeg B.V. M. Droogh Boomkwekerij V.O.F. Fa. C. van Bemmel en Zn. De heer G.J. Vermeulen A.J. Brugman Boomkw. A. Nieuwesteeg B.V. E. M. Nieuwesteeg Hans van Veen B.V. V. O.F. M.P. Lourier Boomkwekerij M.P. Maza J.C. van Klaveren Jan Spek Kwekerijen B.V. C. Ooms Joh. den Hertog De heer A.J. van Klaveren R.A. Vurens Boomkwekerij M.J. Rijkaart Gebr. G. en T. Rijkaart Fa. J.A. Duits en Zn. Fa. M.P.A.J. Groenendijk Robert Rijnbeek W. S. Venema B.V. H. C.Trimp L.A.J. Brand A. Boevé P.J. Van der Haven F. Reyneveld I. K.C. Siappendel Jos v.d. Pol J. Vermeulen J.P. van Eijk W. Baelde J.W.M.C. Bos LM. van Gent A.J. de Jong A. Bakhuyzen P. Bakhuyzen C. Hoogendoorn N. Huisman Duits-Pouw Triloba B. Streng E. van Dorp Gerrit Laros M.T.S. H. Laros G. van Goozen Norbert Streng C. J. de Jong De heer H. v.d. Lip HZN C.T. v.d. Lip De heer B. Verhoef P.W. van Gemeren De heer H. van Dorp W.B.M. Smits De heer G.C. Sol W. en T. van Klaveren De heer B. v.d. Bosch De heer A. de Wit Gebr. B remmer Stef Rijkaart V.O.F. De heerJ. Laban L. L van Klaveren J.P.W'.J.Timmermans M. van Zanten Verwey Kwekerijen Verwey Export B.V. L. M. van Nierop W. v.d. Toorn B. v.d. Toorn J.P. van Klaveren J. Laban Nivo v.d.Bosch J. Timmermans Roberd v.d. Linde P.H.J.A. van Leeuwen S. Cok Gebr. Van ‘t Wout J.D. Moerland N. van Tol C. J.G.M. Louwers J.D.W.E. van der Lip Jac. v.d. Neut Jan Willem Wezelenburg V.O.F. M. D. van Vliet V.O.F. M.D. van Vliet Th. Koetsier M.A. de Groot D. A.H. Verhoef Tom van Dijk B. J. Timmermans B.V. Ko Noordman Boomkwekerij V.O.F. J.M. van Gemeren F. van Dorp A. van Dorp C. Bregman Boomkw. V.M. Stolwijk V.O.F. V.O.F. J.A. Laban Gebr. Griffioen H.J. Kwakernaak V.O.F. Hans Nieuwesteeg V.O.F. Clemens van der Werf V.O.F. V.O.F. Ant. Harkes Bont Boomkwekerij C.S.P. Groen Groenkwekerij J. Verdonk Handelskwekerijen De heer A. Olieman De heer E. Verweij Boomkwekerij Lendert de Vos Johan Vermeulen Boomkwekerijen V.O.F. Boomkwekerij Van Bemmel Hami Plant V.O.F. Leo Verbeij Potcultuur Co. Demoed Fa. P. van Os Zn. De heer C.J. Dorresteijn De heer H.Th.M. Dorresteijn Kwekerij G.P. van Tol B.V. Ron Kuyf J. van der Made V.O.F. Boomkwekerij P. Nobel V.O.F. Fa. Kwekerij Bloemendaal M.T.S. B.C. en R.L.M. Blonk De heer Van Wageningen Potcultuur T.M. Vergeer Holland Stek B.V. Boomkwekerij Walter van Triet V.O.F. Boomkw. Gert Kwakernaak Valk Snijheesters B.V. M. Azor jr. V.O.F. P. Bremmer Boomkwekerij Fa. Joh. van Niekerk De heer J.L. van Klaveren De heer GAJ.M. Steenland Fa. De Kok Theo Klomp Boomkwekerij Firma I G Kleiweg Triloba A.C. Roozeboom BOSKOOP/REGIO - Over de belangen van de landinrich ting is al veel geschreven. Maar hoe loopt het nou eigen lijk met de actie ’Maak de Sierteeltregio bereikbaar’ waarmee de bijdrage van het bedrijfsleven gerealiseerd moet worden? Deze vraag werd voorgelegd aan voorzit ter mr. Jacques Booij en secretaris drs. Ben Schuttenbeld van het Platform Sierteeltregio Boskoop, dat de actie or ganiseert. De leidraad in deze tweede - en laatste - actie is ’collega’s spreken met elkaar en overtui gen elkaar’. Na de dramatische score van 74 procent (nodig was 75 procent) bij de eerste schriftelijke stemming, heeft het Platform zich diepgaand be raden. Moesten ze de feiten on der ogen zien en de opdracht als afgedaan beschouwen of niet? De leden van het Platform zijn een andere weg gegaan. Daarbij is aangesloten bij de vele posi tieve krachten die in boom- kwekerij-land heersen. Tenslotte zijn drie van de vier kwekers in Boskoop vóór een heffing, als de uitslag van de eerste stemming als maatstaf wordt genomen. Het mag toch niet zo zijn, dat een klein deel (25 procent) het imago van de Sierteeltregio Boskoop be paalt? Die gevolgtrekking zou gebied, Noord, oost, zuid en west. Gaat het goed met de ene helft van het gebied dan plukt ook de andere helft hier van de vruchten en andersom. Alleen fysiek liggen er barrica des in het gebied, zoals de Gouwe. Maar met een betere ontsluiting kan juist daar weer in belangrijke mate wat aan ge daan worden.” Als ook deze actie niet lukt, zijn er dan geen reputaties ge schaad? ’’Welnee”, zo reageren de bestuurders in koor. ”Wij voeren deze actie in het volle licht van de openbaarheid. Er zal duidelijk worden, wie voor stander en dus ook wie tegen stander is. Kijk naar de eerste erelijst die we in deze krant presenteren. Iedereen moet zijn eigen verantwoordelijk heid nemen. We hebben élles aan voorlichting gedaan en on ze boodschap honderden ma len uitgedragen. Wie dan tóch nog als ondernemer het isole ment zoekt, hoeft zich later niet te beklagen.” Beide heren tonen zich positief over de tot dusver behaalde re sultaten. Aan het eind van deze maand moet een helder beeld bestaan van de gezindheid van boomkwekend Boskoop om fi nancieel bij te dragen aan de herstructurering en uitbreiding van het wegennet. ”De materie is nogal weerbarstig en het be geleiden van de actie tijdroven der dan verwacht”, geven de bestuurders wel toe. ”Zo is er in de regio Boskoop geen actuele en complete lijst van ondernemingen in de sier- teeltsector beschikbaar. Er zijn weliswaar tal van organisaties die over ledenlijsten beschik ken, maar bij vergelijking duiken persoonlijke namen, firmana men èn handelsnamen op met verschillende adressen. Op die wijze komen namen dubbel voor en ook is het denkbaar, dat een ondernemers bij geen enkele organisatie zijn aange sloten. En omdat niet alle boomkwekers verplicht zijn zich bij de Kamer van Koophandel in te schrijven, heeft ook die niet het comple te bestand. Het vergt veel zoekwerk. De lijst zal actueel en compleet zijn tegen het ein de van de actie, maar dan is te gelijkertijd het nut voor ons verdwenen.” Uit het Platform is een werk groep geformeerd. Daarin zit ten de heren Booij, Brand, Van Lint, Schuttenbeld, Stomp en de steun die zij van alle kanten ontving na de aanvankelijke do sis scepsis. Een club gezagheb bende ondernemers in Boskoop-oost schaarde zich achter het Platform. De ver- voers- en verladersorganisatie EVO deed dat eveneens. De Kamer van Koophandel toon de in een door de Grontmij opgesteld rapport aan dat de waarde van het eigen bedrijf aanzienlijk zal verminderen als het bedrijfsleven niet financieel bijdraagt. En tenslotte zit het favoriete tracé nog steeds bij de laatste vier varianten (zie elders in deze krant), nadat er eerst meer dan I00 varianten waren. Het is voor Booij en Schuttenbeld duidelijk, dat het bij deze actie gaat om ’alles of niets’. Het bedrijfsleven en de gemeente Boskoop hebben zich voor wat betreft Boskoop-oost in een intentie verklaring verbonden voor zes miljoen. Als het bedrijfsleven die doelstelling niet haalt, is ook de gemeente Boskoop vrij onverdiend zijn. Bovendien ge ven nogal wat mensen te ken nen alsnog te te willen voor stemmen. Wellicht dat door onduidelijkheid menigeen de eerste keer afhoudend re ageerde. Booij en Schuttenbeld zijn optimistisch over de uit komst. ’’Maar”, zo voegen ze er aan toe, ’’Elke stem vóór is er één”. Ze sluiten niet uit dat het er toch nog om gaat spannen. ’’Daarom is het zo belangrijk dat men elkaar overtuigt”, zeg gen ze. Een percentage tijdens de actie willen deze onbezol digde bestuurders niet noe men. "Maar als we het al zou den willen, zouden we het niet kunnen”, zo legt Booij uit. ”Het percentage wijzigt elke dag. De Groene Brigadiers le veren hun stukken in zodra alle adressen zijn bezocht. Aangezien je het percentage voorstemmers moet uitdruk ken in alle daadwerkelijk be zochte adressen, doemt daar een nieuwe belemmering op. Het Platform is verheugd over BOSKOOP/W’VEEN/REGIO - ’Zingen maakt je vrolijk, zingen maakt je vrij’. Onder deze titel is het 55-jarige regiomannen- koor ’Die Gouwe Sanghers’ op zoek naar jong talent. Mannen met een goede stem zijn meer dan welkom bij het 75 leden tellende koor. Eerste en tweede tenoren, baritons en bassen, alle partijen kunnen worden uitgebreid. Bij voorkeur veertigers en vijf tigers die plezier hebben in zingen, want, zo benadrukt verenigingsvoorzitter Leo Verweij, ”Als het plezier er is, komt het uiteindelijk met het zingen ook wel goed.” Dat wil niet zeggen dat twinti gers en dertigers niet welkom zouden zijn. Integendeel. De leeftijd van de mannen die we kelijks in het koor zingen loopt sterk uiteen: ze zijn er tussen de 30 en 84 jaar. De jongste van het koor, de bas Bob de Vilder uit Nieuwegein van 31 jaar, is ruim twee jaar actief binnen het koor, terwijl de basAb Mulder uit Boskoop met zijn 54 jaar al 15 jaar lid is. Cees van Gemeren, de nestor van het koor uit Hazerswoude met zijn 70 jaar is al 50 jaar als ba riton actief binnen DGS. Bob kwam met zijn vader va der Jos mee, die woont in Waddinxveen. Sfeer en gezel ligheid, maar ook de variatie van de te zingen werken en de vele optredens zijn wekelijks een goede reden om weer naar de repetitie te gaan. Alle drie zijn het over één ding eens: de manier van werken van de dirigent Jeroen Bosman spreekt de drie zangers aan. ”Je moet het zelf meemaken om precies te weten wat het is”, zegt Bob. ’’Vergelijk het maar met een rijdende trein; je stapt er in en je gaat mee. Het mooiste is nog steeds het op treden en je ziet al die genie tende gezichten in de zaal.” Het koor Die Gouwe en daarmee ook de Provincie Zuid-Holland. Dan wordt het gebied geheel aan zijn lot - het zelf gekozen lot - overgelaten. Het gebied krijgt het dan niet alleen steeds moeilijken door een dichtslibbende infrastruc tuur. Ook op het gebied van ruimtelijke ordening - kijk naar het Groene Hartbeleid - wordt het dan steeds lastiger. Overheden zullen namelijk weinig energie in de regio Boskoop willen steken als het gebied zelf niet in zijn eigen toekomst wil investeren. "Slootdemping, glasregeling, milieubeleid, e.d. zijn dan hele maal moeilijke onderwerpen. Laat staan dat we onderwijsin stellingen, kennisinstellingen en andere centrumfuncties hier naartoe kunnen halen zonder medewerking van de over heid”, aldus Schuttenbeld. Booij vult aan: ”Het zal duide lijk zijn dat deze actie verder strekt dan alleen een gedeelte van de regio. Het gaat hier om de toekomst van het gehele ”Ook in het westelijk deel valt nog veel te verbeteren aan de ontsluiting”, vindt de werkgroep Regioheffing. De werk groep bestaat uit Jacques Booij (onafhankelijk voorzitter), Joop Brand (Boskoopse Veiling), Jos van Lint (Studieclub Regio Boskoop), Ben Schuttenbeld (Kamer van Koophandel Rijnland) en PietTrimp (Kring Boskoop) De heer Stomp ontbreekt op de foto. Sanghers vervult in de regio een voorbeeldfunctie en is een niet meer weg te denken pijler in het culturele leven van Boskoop en omgeving. Zingen is een sociaal gebeuren. Het schept een sterke onderlinge band en veelal krijg je er een hoop vrienden bij. Inmiddels bestaat 52 procent van de le den uit inwoners van Boskoop en 48 procent van de zangers komt uit de regio zoals, Waddinxveen, Hazerswoude, Alphen a.d. Rijn en andere plaatsen. De concerten die in 1999 zijn gegeven, werden goed tot zeer goed bezocht. Het koor is met veel elan de 21e eeuw inge gaan met een klinkend concert in november onder de titel ’Die Gouwe Sanghers zet de toon voor 2000’. Voor het jaar 2000, waarin het koor 55 jaar bestaat, is weer een aantal concerten gepland. Het eerste is op donderdag 4 mei ’Herdenking der gevalle nen’ voor het gemeentehuis van Boskoop. Op bevrijdingsdag 5 mei zijn het Boskoops Jeugdkoor en DGS, beiden onder leiding van hun dirigent Jeroen Bosman, aanwezig tijdens een orgelcon cert in de Gereformeerde Kerk van Boskoop. Voor vrij dagavond 30 juni is een buiten concert in het ’Rosarium’ van Boskoop gepland. Mensen die een concert niet kunnen bijwonen zijn altijd welkom tijdens de repetitie- avond op maandag in de aula van het Agrarisch Opleidings Centrum ’De Groene Zijde’ aan de Zijde in Boskoop tus sen 19.45 en 22.00 uur. Bij onderstaande personen kunt u desgewenst informatie over het koor inwinnen. In Boskoop: Chris van der Laan (secretaris), tel. 0172- 217890. In Hazerswoude: Jan Laros, tel. 0172-589655. PR: Fred van Aalst, tel. 010- 5218905.

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 13