Positieve Soapster helpt met friet bakken LET OP!!! g geluiden voor het Logeerhuis Wadd inxveen ‘Bloeme-n AA ING Nu 39,95 p var van der lir I Ie Lions Rottemerenloop r ALLES VOOR UW OPEL... VAN BRUSSEL tenstudii ArtiFort Van Elswijk b.v. Steentje bijdragen Deze Week Koppel klaverjas marathon Inbraken Of» nu ook iedere vrijdag op standplaats Winkelcentrum Zuidplas AANBIEDING: Anemonen 1,50 per bos LAM) Sellers <10?° 14 maart I 15 maart n-22 uur n-18 uur SSINS IhTTERIEURVERZQRi s Woensdag 8 maart 2000 Superregio Mosselen Ontdek het zelf! CARWASH DF kern Zat. W.C. Groenvoorde r?3 Huis kopen of verkopen? Bij ons heerst een "huiselijke" sfeer! Auto w snelservice het snelle en persoonlijke ac voor: Maitre Paul party pack Doos a 17 stuks kroes interieur adviseurs in modern wonen Verpakte President roombrie }99 200 gram Verse appelflappen 4?8 Hml ioy- Diverse soorten houtoven pizza's Woensdag Taberwaarde TlOQO Melarhine tqj Normaal 49,95Xm ■J98 54e jaargang, nummer 2688 /Auto\ snelservice j Cwwtooj Ml WsMiuveeo. lel. (8182)61 4714 Palat [inxveen, Zevenhuizen en Moerkapelle Weekblad voor (Foto: Marianka Peters) 2 kilo 4 stuks 2 pakken M n-18 uur U kunt ons vinden via Rijksweg A12 afrit 10. ia< aai ju, na Zijde 3, Bosl Burgemeester Schoots van Zevenhuizen-Moerkapelle liet zich onlangs uit over aansluiting bij de stadsregio Rotterdam. Het zou meer mogelijkheden bieden wat betreft woningbouw. Een belrondje bij de diverse frac ties leert dat zij vinden dat de burgervader voor zijn beurt heeft gesproken. Over de mogelijkheid deel te ne men aan de regio zijn de meningen meer verschillend. Zie elders in deze krant. ONDERHOUD ALLE MERKEN de schuld zitten. Het gaat vaak om oude schulden waarvoor de huidige bevol king moet opdraaien. Het geld dat vrij komt moet ten goede komen aan de be volking. De Wereldwinkel steunt daarom de actie van Jubilee 2000: „Geef Kok een steuntje in de rug." Er zijn voorgedrukte kaartjes om in te vullen en op te sturen in de Wereldwinkel. Zo kan een steentje bij worden ge dragen aan de kwijtschelding van de schuldenlast van de allerarmsten. komst van Winston kunnen we het jubileum perfect com bineren.” Voor het echtpaar van Zanten was het een enorme verrassing toen zij het bericht kregen dat zij als winnaar van een Avikowed- strijd de bekende soapster op bezoek kregen. „De wedstrijd was door Aviko uitgescnreven tijdens de Horecava.Wij hebben ter plaatse een aktiekaart inge vuld en verder sta je er dan niet bij stil”, vertelt Martin. „Uit zo'n vijfduizend inzen dingen heeft de notaris ons als winnaar getrokken." Het cafetaria-echtpaar weet nog niet wat hun volgende week boven het hoofd hangt. Verwacht wordt dat de zaak wordt bezocht door zo’n 1500 jeugdige fans, die ongetwijfeld alle maal met Winston op de fo to willen. „We hebben de politie en gemeente al geïn formeerd, want wij willen zo weinig mogelijk overlast veroorzaken. De scholieren uit onze omgeving zijn al vas te klant bij ons, dus die zullen wel massaal komen.” Naast het uitdelen van hand tekeningen krijgen alle bezoe kers aan Het Ouwe Dorp Voor elke categorie worden mooie prijzen uitgereikt. De organistie verwacht tegen de 400 deelnemers. De inschrij ving voor deze Rottemeren- loop begint om 10.15 uur in Dorpshuis Swanla, Burge meester Klinkhamerweg 86, Zevenhuizen ZH, en sluit een half uur voor de start. Kleed kamers zijn op deze locatie beschikbaar. Wij leveren alle merken inbouwappara- tuur. Voor in de keuken en de badkamer de mooiste accessoires. En alsof dat nog niet genoeg is, hebben wij voor u ook een prachtige collectie kunst, vervaardigd door kunstenares Elly du Clou. Openingstijden: di. t/m vrij, van 10.00 tot 18.00 uur, za. van 10.00 tot 16.00 uur en event, op afspraak. Stationsplein Ic 2801 AK Gouda (naast ANWB kantoor) 9'32, 33. van Winston ook een mu- ziekcheque van Free Record Shop. En ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de cafetaria ontvangen de be zoekers bovendien een leuke attentie. WADDINXVEEN - De scouts van St.Victor voelen zich aan het lijntje gehou den door de gemeente Waddinxveen. De bouw van hun nieuwe onderkomen dreigt uit te lopen waar door de ingebruikname mo gelijk pas in het seizoen 2002-2003 zal zijn. Geld schieters dreigen hun bij drage terug te trekken. Europalaan 4 Alphen a/d Rijn Tel.: 0172 42 47 24 Fax: 0172 47 16 66 Bel nu voor meer informatie en/of een afspraak telefoon: 0182 - 51 42 58 in samenwerking met Arbesds ^Bureau GRATIS TOEGANG Tel. Info/Bezoek: oio 293 32 50 u r: 1f Plusmarkt. Opgeteld de beste! www.plusmarkt.nl Deze week nergens goedkoper! I J WADDINXVEEN - In het wijk- gebouw "het Zuidhonk",aan de Zuidplaslaan 552 te Waddinx veen, zal op vrijdag 31 maart, voor de 5e maal in successie, de Waddinxveense klaverjas- nacht van start gaan. Deze in middels bekende koppel klaver- jasmarathon gaat van start om 20.00 uur, waarna tot de ande re morgen 08.00 uur gespeeld wordt. De sfeer en de gezellig heid, die altijd voorop staat tij dens dit evenement, zorgen voor de aanwezigheid van een groot aantal spelers uit de om geving. Er wordt gespeeld vol gens Rotterdams systeem. Er officieel Opel service-dealer Tel. (0172) 58 96 97 Dorpsstraat 257 X. Hazerswoude-Dorp J „Ik heb een gesprek gehad met de directie van De Jutter in Waddinxveen in het Logeerhuis waarbij ik liet zien wat wij alle maal in huis hebben. Ik denk aan een convenant tussen RCJ en De Jutter", aldus Mooij. Volgens de directeur is dat de kans om het huis aan de Jan Dorrekens- kade Oost open te houden. In het convenant zou moeten staan dat de begeleiding van de kinderen onder verantwoorde lijkheid van De Jutter valt maar dat het personeel in dienst blijft van RCJ. „Dat is de constructie die ik voor ogen héb", aldus Mooij. Volgens Mooij is ook de Haagse instelling geïnteresseerd in een samenwerking. „Deze week komt er een kwartierma ker van De Jutter ongeveer drie uur praten in het Logeerhuis om te kijken wat het Logeer huis aan mogelijkheden biedt en wat wij aan expertise te bieden hebben. Denk daarbij aan solli citatieprocedures, intakepro cessen etc." De Jutter heeft die ervaring nog niet in huis maar wil wel, naast het Waddinxveen se Logeerhuis, in Den Haag twee groepen opstarten met ie der zes kinderen. „Ik praat lie ver over twaalf opvangplaatsen dan over een aantal locaties. Er is een gigantische hoge nood, er zijn lange wachtlijsten dus we hebben geen enkele twijfel dat het kan. Een intentieverklaring hebben we al want we denken hetzelfde: het Logeerhuis in Waddinxveen draait goed dus het hoeft niet anders”, zegt de eerste geneesheer. Het benodigde geld voor drie logeermogelijkheden is volgens Mooij geen probleem. „Dat hebben ze mij al verzekerd. Zij kunnen daar redelijk makkelijk dam aan komen.” Michielsen denkt dat het Logeerhuis goed past bij De Jutter. „Het is een onge hoord sympathiek project. Pre cies zoals bedoeld. Het is van de gekke dat het zou moeten worden gesloten en dat we el ders weer iets gaan opbou wen”, aldus de eerste genees heer. Het Logeerhuis dreigde een tijdje terug te worden ge sloten omdat er geen geld meer is. De Provincie subsidieerde het huis de afgelopen twee jaar maar toen het ministerie van VWS vijf miljoen gulden be schikbaar stelde voor de op vang, trokken zij zich terug. GS- lid Hallesleben vergeleek de Provincie met een EHBO’er die ruim baan maakte voor de chi rurg, het ministerie van VWS. Het Logeerhuis kan echter geen beroep doen op een ge deelte van het geld omdat het onder de RCJ valt. De vijf mil joen van minister Borst is alleen bestemd voor huizen die gefi nancierd worden door de Geestelijke Gezondheidszorg (GGZ). De Jutter valt onder GGZ en kan wel een beroep doen op de subsidiepot. Hoe wel de Provincie het subsidie verzoek voor dit jaar dus af wees, is het huis nog steeds open. De provincie Zuid-Hol- land staat borg voor de over gangsperiode. Mooij denkt voor de zomer duidelijkheid te heb ben over het Logeerhuis. Mi chielsen: „Het is de overheid menes. Die wil rond de zomer al duidelijkheid hebben wat betreft dit soort opvang. Wat ons be treft is dat prima maar er moet nog veel gebeuren. In onze regio hebben we bijvoorbeeld nog geen pand. Maar ook wij gaan uit van de zomermaanden.” worden 12 ronden gespeeld, onderbroken met twee pauzes van 30 minuten.Tijdens deze pauzes kunnen de spelers zich tegoed doen aan diverse lek kernijen. Zoals gebruikelijk wordt het toernooi afgesloten met een gezamelijk ontbijt. Tij dens dit ontbijt worden de prij zen uitgereikt, waarbij er voor iedere deelnemer een prijs be schikbaar is. De kosten voor deelname bedragen 30,- per persoon. Hierbij is bij inbegre pen het buffet, het ontbijt en een prijs. Inlichtingen bij: C.Kanters 0182-616715/ L.Ho- gerbrugge 0182-617878. Kantoor kanaalstraat 10, 2741 HH Waddinxveen, Postbus 372,2740 AJ, Telefoon 0182- 63 Telefax 0182- 63 2 Door Dave Heemskerk WADDINXVEEN - Het Logeerhuis Waddinxveen voor autistische en ADHD-kinderen lijkt open te blijven. Di recteur R. Mooij van het Regionaal Centrum Jeugdhulp verlening Midden Holland (RCJ) is zeer positief na de ge sprekken die hij heeft gevoerd met de directie van De Jutter, een centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie in Den Haag. Eerste geneesheer Michielsen van De Jutter staat ‘welwillend’ tegenover een samenwerking. Dinsdag WADDINXVEEN - Veel producenten waar FairTra de en de Wereldwinkels mee samenwerken leven en werken in de allerarmste landen. Daarom steunt de Wereldwinkel de campagne van Jubilee 2000, de armste landen in de wereld moeten nieuwe kansen krijgen.Voor sommige landen is de bui tenlandse schuld hoger dan het nationaal inkomen. Ook Nederland ontvangt jaarlijks vele miljoenen gul dens aan rente en aflossing van arme landen die diep in (Per pak van (Per pak van 2 m’) Zelf plaatsen k Dorpstraat 38, Waddinxveen^teTrfOlWIST op, tel. (0172) 21 25 44 rotterdam exhibition congres centre Weekblad vo Rijneke Boulevord Zoeterwoude Rijndijk 2b 2394 AH Hazerswoude-Rijndijk Tel. (071) 341 38 61 -Fox (071) 341 39 95 WADDINXVEEN - In een wo ning aan de Wagnerlaan is afge lopen weekend ingebroken. Een slaapkamerraam werd opengebroken en de gehele woning werd doorzocht. Het is nog niet bekend wat is wegge nomen. Aan de Prunusstraat werd ingebroken in een wo ning. Hier werd een slot gefor ceerd. In dezelfde straat werd ook nog een poging onderno men om in een andere woning in te breken. Dit bleef echter bij een poging. ft Bredeweg 118 hl BF n 2761 KB Br CV Zevenhuizen X, (0180)63 24 18 Wat kunt u bij ons aantreffen? De mooiste keukens handmatig gecreëerd door Keba design. Door Marianka Peters WADDINXVEEN - De be kende soapster Winston Gerschtanowitz komt volgen de week woensdag naar Waddinxveen.Tussen twee en vijf uur zal hij bij eethuis-cafe- taria Het Ouwe Dorp aan de Dorpsstraat de eigenaars Martin en Miranda van Zan ten helpen in de cafetaria. Dat de mooie blonde jongen, die in een Nederlandse soap (waarvan de naam auteurs rechtelijk niet genoemd mag worden) de indrukwekkende rol van Harm van Kloppen burg speelt, werkelijk friet en kroketten zal gaan bakken, is zeer onwaarschijnlijk. Hij zal het ongetwijfeld te druk krij gen om handtekeningen uit te delen en te poseren voor fo to’s met tienerfans. Toch ziet eigenaar Martin van Zanten de komst van Wins ton als een enorme opsteker voor zijn zaak. „Het is puur toeval, maar we bestaan pre cies tien jaar. Dus door de aanbiedingen geldig Deze week do, vrij, en zat. Plusmarkt Diwa W.C. Zuidplas ^99 Het vaste team van Het Ouwe Dorp is er helemaal klaar voor om Winston Gerschtanowitz het frietbakken ei gen te maken. OPEHIHGSJUOSH maandag Vm vrijdag: 8.00-18.00 uur (donderdag tol 21.00 uur) zaterdag 8.30-17.00 uur (werkplaats tot 12.00 uur) - a dchn x veen ZEVENHUIZEN-MOERKA PELLE -Voor de I Ie keer or ganiseert de Lions Club Ze venhuizen-Moerkapelle de jaarlijkse Rottemerenloop. Een evenement dat niet alleen oproept tot sportieve presta ties maar tevens een goed doel steunt. De opbrengst van de inschrijf gelden en de sponsorgelden van particulieren en het be drijfsleven in de regio Zeven huizen-Moerkapelle komt dit jaar geheel ten goede aan een tweetal goede doelen, de Stichting Molenvrienden en de stichting Drugspreventie Jon geren. De Stichting Molen vrienden steunt de restauratie en het voortbestaan van de zo kenmerkende historische windmolens rondom Zeven huizen, terwijl de Stichting Drugspreventie Jongeren on der andere op scholen en in jeugdcentra voorlichting geeft over de gevaren van drugsge bruik. De Lions Rottemerenloop vindt plaats op zaterdag I I maart, het startschot voor alle afstanden zal gelost worden om 12.00 uur voor het Ge meentehuis van Zevenhuizen. Er kan worden ingeschreven voor een drietal categorieën: voor 2I kilometer, I0 kilome ter en voor 5 kilometer, on derverdeeld in dames, heren, en veteranen voor de 2I kilo meter. ZELFSERVICE AUTOWASMACHINE STOFZUIGEN 10 WASPROGRAMMA’S geopend van maandag 8.00 uur t/m zaterdag 17.00 uur 24 uur per dag (automaten werken op guldens en vijfgulden-munten) /AutoX snelservice Coenecoop 397 Waddinxveen. Tel. (9182) 61 47 14 (nieuw!) AKELAARD De Hypotheker - 'a:, l ,/J ■5 *-■ ^»UdLMV

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 1