Te Boekhorst snel weg in de sneeuw Loon naar werken voor Korbis Data General geeft Facopa goed partij Jansen dichter bij de top Flyers heren moeizaam naar winst Eerste voorwedstrijd TOOS-jongens. Dick Bac Carnavals- Rapid schaak kampioen toernooi jeu de boules L' r PAGINA 27 WOENSDAG 8 MAART 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Op de ‘Zilveren’ basketballtoernooi groot succes 4 V v V seizoen heeft het Europacup- volleybal gespeeld. De selectie van Data General heeft ook het nodige talent, maar juist de ervaringsfactor is bepaald minder groot. Coach Visser had zijn speelsters ingeprent dat ze niets te verliezen had den na het behalen van de kwartfinales en dat ze vooral hun eigen spel moesten spe len. In de Ie set speelde Data Ge neral nog wat onzeker, met alleen servicedruk van Bijl en Kok, terwijl Facopa met voor al floaterservice de Zevenhui- zense passers onder druk zet te.Tot 6-6 werd de tegenstander bijgehouden, maar daarna sloeg Facopa een gat van 7 punten dat de ploeg uit Zevenhuizen niet meer kon overbruggen, setstand 17- 25. In de 2e set bood Data General aanmerkelijk meer tegenstand. De service werd beter gericht, waaronder de libero van de tegenstander werd ontweken. Passing en spelverdeling van Knap draai den goed en de aanval van Lucassen en van der Maat scoorde volop. Ook de mid- denaanval van Vermeulen kwam goed door en de harde aanval van de lange interna tional Stealens werd meerde re malen door o.a. Meijer en Lucassen afgeblokt. In het achterveld verdedigde libero den Butter de meest onmoge lijke ballen. De strijd ging ge lijk op en ook Facopa-coach Mertens zag zich genoodzaakt tot het nemen van time-outs, wat niet kon verhinderen dat de overwinning met 26-24 van AV Antilope. (Foto: Artistic Art, Liesbeth van der Vis.) naar het enthousiaste Data General ging. Tot 14-14 in de 3e set ging de strijd gelijk op. Hierna stagneerde de aanval die door het blok en veldver- dediging van Facopa steeds vaker kon worden gekeerd. Facopa wist wel te scoren, vooral via sterk diagonaal ge slagen buitenaanvallen en har de 3-meter smashes, waarna het de 3e set met 20-25 won. Door vermoeidheid en con centratieverlies zakte Data General in de 4e set terug. Er was nauwelijks meer service- druk en het middenblok liet steeds grotere gaten vallen. Een te groot aantal persoon lijke fouten zorgden ervoor de Zevenhuizensen geen ei gen spel meer konden opbou wen. Facopa haalde gerouti neerd de set met 17-25 en de wedstrijd met I -3 binnen. Het publiek had echter genoten en onderstreepte de waarde ring voor de prestaties van de speelsters met een staand ap plaus. Vandaag wordt in Weert de return gespeeld, waarna op zaterdag 18 maart de compe titie wordt hervat tegen VCS om 19.00 uur in Swanla. MOERKAPELLE - Voor de derde maal in zeven jaar heeft Dick Bac het kam pioenschap Rapidschaak van Moerkapelle op zijn naam geschreven. Bij het ingaan van de vierde en laatste ronde had de nieuwe kam pioen een voorsprong van zes punten op zijn naast ri vaal Hugo van Elteren. Dat kwam neer op anderhalve wedstrijdpunt met nog drie partijen te gaan. Nog even steeg de spanning, toen de koploper zijn eerste partij van de avond verloor tegen Jesse van Elteren. In zijn tweede en derde par tij was Dick Bac echter sterker dan Gerard van Ommeren en Hugo van El teren, wat hem de verdien de titel opleverde. Achter dit geweld won Ben van Geffen in groep 2 zijn drie partijen, daardoor nog op de tweede plaats in de rang schikking eindigend. Groep 3 werd gewonnen door Jan Blok en Michiel Rensen en groep 4 was een prooi voor Meus van der Poel. In groep 5 was Kevin Bakker de tweede schaker die deze avond een score van honderd procent bin nenhaalde. Er waren in deze vierde ronde in totaal 22 deelnemers. De eindstand bovenaan: I. Dick Bac 52 pnt; 2. Ben van Geffen 47; 3. Hugo van Elte ren 44; 4. Gerard van Om meren 43; 5 en 6. Jesse van Elteren en Arno Luinenburg 40 pnt. Is het toeval dat de ze zes spelers ook in de on derlinge competitie de bo venste zes plaatsen innemen? De jeugd speelde de negen de ronde van de jeugdcom- petitie. In groep I wees Ron Droog zijn naaste concur rent Patrick stam terug. Zij blijven eerste en tweede voor Boudewijn Weijermars, die Freek Hofman versloeg. In groep 2 wonnen voor de verandering de drie koplo pers. Dat zijn Pieter Perdijk, Marleen van Vliet en Simon van Rooijen. Groep 3 wordt onveranderd aangevoerd door Jojanneke Weijermars, die haar naast belager Jessi ca Stam klopte. Job Reijne- veld is hier derde. ZEVENHUIZEN - Hoewel de volleybaldames van Data Ge neral voor de wedstrijd in de kwartfinales van de Neder landse beker tevoren weinig kansen werden toegedicht te gen de sterke eredivisionist Facopa, had de selectie van coach Visser zich terdege voorbereid. Middels gerichte trainingen en het besturderen van video-opnames had de jeugdige selectie zich toeg- werkt naar een voor het pu bliek leuke wedstrijd. En dat werd het, want het in grote getale opgekomen pu bliek vermaakte zich uitste kend met boeiend en bij vla gen perfect topvolleybal. Uiteindelijk bleek het klassen verschil tussen de nummers twee van de I e en eredivisie te groot voor een echt span nende wedstrijd, maar de da mes van Data General lieten zich bepaald niet wegslaan en wisten zelfs een set te vero veren. Facopa uit Weert be schikt over zeer ervaren en getalenteerde speelsters, waaronder enkele internatio nals. In 1998 werd het Neder lands kampioen en ook dit WADDINXVEEN - Zater dag, 4 maart werd het tradi tionele Carnavalstoernooi met 14 teams gespeeld. De dag begon aardig, droog met af en toe een zonnetje. Maar naar mate de dag vorderde, verslechterde het weer. Ha gel- en sneeuwbuien wissel den elkaar in snel- en hevig heid af. De boules namen daardoor bij tijd en wijle een vorm van sneeuw- c.q. ijsballen aan die een afvaar diging naar de expositie van ijssculpturen in Madurodam rechtvaardigde. Het staat buiten kijf dat de ze barre klimatologische omstandigheden het spel van menigeen negatief beïn vloedde. Echter de spanning van het spel hield een ieder warm, waardoor er bij de deelnemers geen bevrie zingsverschijnselen optraden en er na 5 partijen de vol gende eindstand werd be reikt. I.Hans Cammeraat/Roy Hulskamp 5-5-61 2.Bets Lanting/Piet v.d. Made 5-5-3 I 3.lmca Matla/Jopy Hulskamp 5-4- 9+; 4.Peter Rubeling/Ton Hulskamp 5-3-13+; 5. Nel Oudijk/Wim v.Bockom Maas 5-3-1 I ó.lneke v.Gils/Hen- ry v.Wageningen 5-3-1+; 7.Luc Krieken/Herman Wie- linga 5-3-12-; 8.Toos Wub- beb/Stephan Tabben 5-2- I4+; 9.Francisca Laning/Marco v.Wageningen 5-2-12+; 10.Barend en Cor ry Monster 5-2-11-; I I.Anja Lebbing/Ron v.Dijken 5-1- 19-; 12.Jasper v.Winkel/Jan Joziasse 5-1-22-; l3.Corry ’t Hart/Toon v.d.Velden 5-1- 37-; l4.Conny Arkenbout/Arie Sluijs 5-0- 5I-. strijd de hele avond vol en won verdienstelijk van Hans van Of feren. Laurens Ellers bereikte met wit tegen het koningsin- disch van Jan Muit niet meer dan een remise. Henk Stam en Tjeerd Wiersma speelden snel en ruilden lichte stukken af. In het eindspel moest de koning van Tjeerd op de damevleugel zaken doen, waardoor Henk aan de andere kant de partij besliste. Wim van Os handhaafde zich tegen Arie Versluis op zijn sco re van 100 maar klimt nu wat langzamer. Ryan den Drij ver zag in een vermoedelijk al verloren stelling een vorkje over het hoofd, dat de dame kostte. Net als meer junioren speelt hij nog wel eens te haas tig. Aan de kop is de volgorde nu: IVan Woudenberg, 2. Jan sen, 3. R.Dannis, 4. WHennink, 5. H. de Roodt, 6. Kuiper, 7. De Louw, 8. Philipse, 9. Kardol, 10. Van der Born. tracteerd op het gambiet van From. Smit ruilde het belang rijkste aanvalsstuk van Hennink af, maar kwam met een ernsti ge ontwikkelingsachterstand op een nul uit. Arie Kardol kroop uit het dal met een behoorlijke overwin ning tegen Theo Goor van het eerste. Herman Smitskamp stond blijkbaar niet op scherp: hij verzuimde een pionwinst, die achteraf geforceerd op mat had moeten uitlopen en werd nu koelbloedig door Biniam David ingerekend. Wim van der Hoek won een toreneindspel met een pion meer op een vleugel op onbevredigende ma nier, doordat Leo van der Ha ven door zijn klok ging. Henk Erkelens hield ditmaal de Maassluis zouden bij winst daarentegen nog mogelijkhe den hebben om promotie af te dwingen. Doelpunten van Ed win Jansen, Donja van Otterloo en Irene Terra konden niet ver hinderen dat Maassluis steeds dichterbij kwam en uiteindelijk op gelijke hoogte kwam: 8-8. De met veel inzet spelende Waddinxveners speelden zich via afstandsschoten van Edwin Jansen en Yvonne Boomers toch naar een 8-10 ruststand. Na de hervatting wist Korbis aanvankelijk de lijn uit de eer ste helft door te trekken, al ging het scoren van doelpunten wat moeizamer. In het eerste gedeelte van de tweede helft waren het vooral de heren van Korbis, die scorend van zich deden spreken: Marino van Zwet, Mark van den Brink (tweemaal) en Edwin Jansen consolideerden de voorsprong van twee doelpunten (12-14). Daarna kwamen zowel Maas sluis als Korbis moeilijker tot werd gewonnen door Farid Bourjila in 33.36 voor de oud- Moerkapellenaar Jan Camme- raat (llion) en Rob van Schoot- en (AAV’36) in resp. 33.44 en 33.46. Beste bij de veteranen 2 was Dre de Wit (Leiden Atle tiek) in 36.16 en beste bij de veteranen 3 Hans van der Kooij (Haag Atletiek) in 39.10. Bij de vrouwen ging de zege naar de landelijke topper Annie van Schuppen in een tijd van 34.35. Zij had een ruime voorsprong op de Belgische Sandra van de Haesseevelde (34.47) en Mar leen Zijderlaan (Avantri) in 41.53. Margriet Hoekstra (HRR) won bij de veteranen in 42.56. Op zondag 12 maart kunnen de regionale atleten weer van start als in Alphen de Twintig van Alphen wordt gehouden. Op zaterdag 18 maart heeft de 48ste Piassenloop plaats in de Reeuwijkse Hout. De hoofd loop over vijftien kilometer be gint om 14 uur. Daarvoor gaan vanaf 13 uur de prestatielopers van start. deel wat even niet gaat zoals het zou moeten. Daan en Wou ter maakten het voor het mee gereisde publiek extra span nend. Zij presteerden het om tot het laatste toestel precies gelijk op te gaan. Het onderdeel voltige moest uitkomst brengen. Door de spanning had Daan een slechte start van zijn oefening. Wouter eindigde daardoor 1.00 punt boven hem. Zij wer den 8e én 9e. Menno turnde aan de rekstok een voor hem nieuw onderdeel. Tijdens het inturnen lukte dit perfect. He laas ging het tijdens de wed strijd mis en moest hij op dit onderdeel wat punten inleve ren. Hij werd 13e. Over twee weken zal de twee de voorwedstrijd plaatsvinden in Julianadorp (10 km. van Den Helder). Gelukkig weten we in middels de weg. Na deze wed strijd zal beslist worden wie er doorgaat naar de eerste plaat- singswedstrijd voor het Neder lands kampioenschap. WADDINXVEEN - Letterlijk in de allerlaatste seconden van de wedstrijd in en tegen Maassluis kreeg Korbis, wat het verdien de: een gelijkspel. Hoewel Kor bis gedurende bijna de gehele wedstrijd aan de goede kant van de score was gebleven, stond vlak voor tijd 17-16 in het voordeel van Maassluis op het scorebord. Door een doel punt van Edwin Jansen kwam Korbis uiteindelijk toch ver diend op gelijke hoogte: 17-17. Evenals in de thuiswedstrijd be gon Korbis voortvarend aan de wedstrijd. Binnen een aantal minuten stond Korbis met 1-5 voor, waarbij de Waddinxveen- se doelpunten voor rekening kwamen van Yvonne Boomers (tweemaal), Mark van den Brink, Marino van Zwet en Ed win Jansen. Voor Korbis stond er deze wedstrijd eigenlijk niet zo veel meer op het spel: de Waddinxveners maakten geen kans meer op promotie of de gradatie. De tegenstanders uit Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Een ijswinter bleef dit jaar uit, maar de omstandigheden waaronder de 32ste Langs de Gou- weloop moesten worden gelopen, waren bijzonder win ters. De sneeuw viel gestaag neer toen de atleten voor de eerste keer door kwamen. Bernhard te Boekhorst van het Utrechtse Phoenix had toen al weinig meer te vre zen. Hij nam meteen de kop en stond die niet meer af. Zijn tijd over de tien kilometer was 31.35. WADDINXVEEN - Zaterdag 4 maart zijn de eerste voorwed- strijden heren-turnen gehou den. Dit gebeurde bij gymnas tiekvereniging O.K.K. in Den Helder. Om 9.00 uur begonnen de niveau’s 7 en 6c. Voor Sander de Graaff (en zijn broer Wouter) betekende dit vroeg op om op tijd te kunnen beginnen met de wedstrijd. Sander turnde mee in niveau 6c. Hij werkte heel geconcen treerd en turnde dan ook een prima wedstrijd. Vooral zijn rekoefening was keurig en op dit onderdeel werd hij met 9.40 punten 4e. De trainers René en Sietse waren dik te vreden en Sander eindigde als 10e van de 21 jongens. Om 12.00 uur was het de beurt aan Wouter de Graaff, Daan Vermeij en Menno Ver sluis. Zij kwamen voor TOOS uit in niveau 5c. Het was voor de turners wel prettig dat de laagste score van één van de toestellen niet meetelde. Er is natuurlijk altijd wel een onder- Met een tweepersoonsblok probeert Facopa de Zeven- huizense dames van scoren af te houden. (Foto: Artistic Art, Liesbeth van der Vis.) WADDINXVEEN - Op 2 en 3 maart j.l. deden 380 jongens en meisjes van de Waddinx- veense basisscholen verdeeld over 42 teams mee aan het 25e basisscholentoernooi van bas- ketballvereniging Waddinxveen Flyers. Dit jubileumtoernooi heeft een vaste plaats veroverd in het sportgebeuren. Landelijk gezien behoort dit scholentoer- nooi tot een van de grotere van Rayon West van de basketbal lbond. Het toernooi werd ge kenmerkt door vele spannende wedstrijden. Het niveauverschil was klein. Er waren maar weinig grote uitslagen. Ook waren er veel supporters, die hun teams, soms met heuse spandoeken door dik en dun aanmoedigden. Uitslagen Waddinxveen Flyers Scholentoernooi Basisscholen 2000: Poule Jongens groep 6/7-7-7Z8: Ie Fire Spurries, Dick Bruna- school; 2e Bad Boys, K. Alfrink- school; 3e KA Bulls, K. Alfrink- school. Poule gemengd groep 5-5Z6-6: Ie Pokeymen, Rehoboth (BUI TEN MEDEDINGING); Ie Dre am team, PWA-Oranjelaan; 2e Basketkids, PWA-Oranjelaan. Poule gemengd groep 7/8-8: I e Charmeleon, Kon. Beatrix- school; 2e The Troubleshooters, De Kameleon; 3e De Kneuzen, Rehoboth. Poule jongens groep S-5/6-6: I e Bad Boys, Eben Haezerschool; 2e Pikachu, Kon. Beatrixschool; 3e Golden Flyers, K. Alfrink- school. Poule gemengd groep 6/7-meis- jes groep 6/7: I e Newtwo, Kon. Beatrixschool; 2e De Panters, De Kameleon; 3e Space Ball Girls, K. Alfrinkschool. Poule meisjes groep 8: Ie No- Name Girls, De Leilinde; 2eThe Jumping Girls, K. Alfrinkschool; 3e Snorkels, Bethelschool. Poule jongens groep 8: I e Space Jam Monsters, Dick Bruna- school; 2e B.C. Zeeman, K. Alf rinkschool; 3e Ebo Stars, Eben Haezerschool. Prijs voor de leukste naam is gegaan naar: The Jolly Dunkers van de K. Alfrinkschool jongens groep 6. Vorig jaar werd Te Boekhorst in 30.54 tweede achter de Goud se Marokkaan Said Serifi Kanfa- oui. Maar de weersomstandig heden waren nu een stuk lastiger dan een jaar geleden. Kanfaoui ontbrak omdat hij de voorkeur gaf aan een wedstrijd in Dordrecht, die meetelt voor de Zuiderster Loopserie waar in Kanfaoui de leiding heeft. Bovendien vond een dag later het NK veldloop in het Lim burgse Heijthuizen plaats (dat werd gewonnen door Marco Gielen, red.). „Maar daar ga ik niet naar toe. Ik hou niet van modder, ik kom beter mee op de weg en op de baan”, vertelde Bernhard te Boekhorst nadat hij in soepele stijl was gefinisht. Te Boekhorst had een lichte verkoudheid, maar besloot toch mee te doen en te strijden om de eerste plaats. Dat kon in de Waddinx- veense ‘openingsklassieker’ omdat het deelnemersveld niet sterk was. Te Boekhorst, die twee weken geleden nog 1.07 op de 20 kilometer had gelo pen, had na een ronde al een duidelijke voorsprong op een groepje van vier lopers met on der meer Hans van Beek van het Boskoopse AV’47 en de vroegere Gouda-atleet Paul Verkleij, die tegenwoordig voor AV Nijmegen uitkomt. Verkleij: „In 1998 ben ik nadat ik ander werk kreeg lid geworden van deze vereniging”. Niet van de partij in de Langs de Gouweloop was Fred van Zoest. De atleet van het Bo- in, zoals dat bij vluggeren kan gebeuren. Hierdoor nam de achterstand van Barthold Jan sen op Hans van Woudenberg af tot ongeveer vijftig punten. Ronald Dannis staat op de der de plaats nog weer tweehon derd punten lager. Maar dat zegt niet alles: er zijn nog elf ronden te gaan. Ton Kuiper is aan een indruk wekkende opmars bezig: dit maal moest Peter de Louw om spel te houden een stuk offeren tegen een pion,terwijl hij al wel een pion was voorgekomen. Dat hielp niet: Kuiper wikkelde bekwaam naar winst af. Jan van der Born bereikte tegen de Sh- veshnikov-variant van Hennie de Roodt een remise. Jaap Smit werd door Wim Hennink ge- de Alphenaren gebroken. Uit slag 60-55. Topscoorder: Niels Scheps met 13 punten. Jongens Adspiranten 4 deed het goed tegen Dunkinn IHet be gin was voor de tegenstander, maar Flyers knokte zich terug. Ruststand 19-24. Ook de twee de helft had Dunkinn de betere start en Flyers kon weer in de achtervolging. Dit leverde een boeiend kijkspel op, maar uit eindelijk bleef de winst bij Dun kinn. Uitslag 40-43. Topscoor der: Peter van Vliet met 15 punten. A.s. vrijdagavond 10 maart om 19.15 uur in de Duikelaar de topper Meisjes Junioren I te gen Dunkinn. Zaterdag I I maart om 19.00 uur Jongens Ju nioren I tegen Juventus, de nummer I tegen de nummer 3 van de competitie. scoren. Bovendien zette Maas sluis alles op alles om de voor hen belangrijke overwinning dichterbij te brengen. Korbis leed in deze fase juist te snel balverlies. Gevolg was dat Maassluis voor het eerst in de wedstrijd op voorsprong kwam, een Korbis-doelpunt van Yvonne Boomers ten spijt: 16- 15. In deze hectische fase van wedstrijd trapte een Maassluis speler bij een spelonderbreking een bal keihard naar de Korbis- bank, hetgeen door de scheids rechter slechts bestraft werd met een gele kaart. Donja van Otterloo bracht met een mooi afstandsschot Korbis weer op gelijke hoogte (16-16), maar de kansen van Korbis le ken verkeken toen Maassluis met nog ruim een minuut te spelen opnieuw het heft in han den nam: 17-16. Dankzij het doelpunt van Edwin Jansen kreeg Korbis toch loon naar werken in deze aantrekkelijke wedstrijd. WADDINXVEEN 25ste clubavond van het sei zoen werden twee partijen voor het bekertoernooi ge speeld: Hans van Woudenberg nam het met wit op tegen Ro nald Dannis en meende de zaak met een stukoffer te kunnen beslissen. Daarmee werd het spannend. Of het offer onjuist was, dan wel of Van Wouden berg het verkeerd afhandelde kan niet worden beoordeeld, maar hij kreeg het deksel op de neus. Barthold Jansen had de witte stukken tegen Eduard Philipse. Nu is Jansen een agressieve gambietspeler en Philipse was dan ook heel tevreden, dat hij er met een gelijk spel uit kwam. Het bekertoernooi vereist, dat de spelers na een gelijk spel aanstonds met tien minuten per persoon tot een beslissing komen. In het algemeen is Phi lipse een bekwaam vluggeraar, maar dit keer ging hij het schip WADDINXVEEN - Heren I kreeg de winst van tegenstan der The Hooters niet cadeau. De hele wedstrijd bleven beide teams dicht bij elkaar. Flyers was de betere ploeg, maar wist in de verdediging bijna geen raad met de - soms chaotische, maar doeltreffende - aanvallen van de Leidenaren. Flyers pro beerde steeds afstand te ne men, maar telkens wist de te genstander terug te komen. Zo kwam er een ruststand van 32- 30 op het scorebord. De twee de helft lukte het de Flyers-he- ren zich beter in te stellen en langzaam bouwden de Wad dinxveners de voorsprong uit. Rond de elfde minuut kwam men eindelijk boven de tien punten en daarna bleef Flyers deze voorsprong goed verdedi gen. Uitslag 65-56. Topscoor der: Stefan Gielliet met 16 pun ten. Dames 2 had geen enkele moeite met tegenstander The Hooters. Na twee kleine ne derlagen konden de Waddinx- veense dames eindelijk een keer juichen. In de eerste helft was er nog sprake van een wedstrijd. Ruststand 28-20. De tweede helft draaide Dames 2 op volle toeren en werd er lus tig op los gescoord. Einduitslag 63-34. Topscoorder: Susan Snippe met 14 punten. Dé wedstrijd van het weekend was die tussen Jongens Kadet- ten 2 en BV Alphia (de koplo per). Er zat weinig krachtsver schil tussen beide teams. Flyers startte goed, maar Alphia nam het initiatief gaandeweg over. Ruststand 26-26. In de tweede helft waren de rollen omge keerd. Nu nam Aphia in het be gin het heft in handen en dacht de winst al binnen te hebben, maar de bezoekers vergaten tussen de zestiende en de twin tigste minuut te scoren en Fly ers sleepte er - bij een stand van 53-53 - een verlenging uit. Hierin was de tegenstand van skoopse AV’47 won laatst de Midden Holland-crosscompeti- tie, maar blesseerde zich zich nadien in een wedstrijd in het Noord-Hollandse Schoorl. „Het schoot ineens in mijn knie. Ik werd ingehaald maar besloot rustig door te gaan. Ze ven, acht kilometer later ging het weer beter en heb ik de wedstrijd uitgelopen. Intussen sta ik al twee weken stil, ik wil het niet forceren. De marathon van Rotterdam op zondag 16 april heb ik nu uit mijn pro gramma geschrapt. Misschien dat ik voor de (zomer)vakantie nog aan de marathon van En schede probeer mee te doen”, sprak de 39-jarige Van Zoest. De tijd van Paul Verkleij die tweede werd was 32.12. Fertai- te (Spirit) werd derde in 32.23, Roelof Flierman (Leiden Atle tiek) vierde in 32.28 en Hans van Beek (AV’47) vijfde in 32.34. Met een achtste plaats was Ad Versluis van het Schoonhovense Avantri in 33.1 I de beste streekatleet. De beste atleet van het organi serende Antilope was Wietse de Bruin, die in een tijd van 36.22 sec. binnen kwam als 26ste. Hij eindigde net na Jan de Jong (AV’47) in 36.21 en voor Cees Kruit (Gouda) in 36.35. Antilope houdt binnenkort een ledenvergadering waarin over de vervanging van het huidige clubhuis wordt gesproken. Bo vendien moet het bestuur wor den aangevuld. De strijd bif de veteranen I Barre kou moesten de sporters trotseren bij de - )K'

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 27