Groeneweg ontgaat punt tegen Haastrecht Korbis doet opnieuw sportieve plicht Be Fair verliest TV Kwiek verder Hockey competitie weer van start Be Fair steeds dieper in de problemen achterop streekderby Oio I Data General met Waddinx- opgeheven hoofd uit beker veners 3e Cadenz. Nesselande versterkt zich. Moerkapelle 2 nog in titelrace en 4e bij Gold Cup Dianne Teunisse naar 1/4 finale turnen Veel kanshebbers voor het schaakkampioenschap v -i UW-' a WOENSDAG 15 MAART 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 Door Bert Hertog <1 (Foto: Artistic Art, Liesbeth van der Vis.) en ge- schot 18-17 aan te tekenen. De Ridderkerkers toonden zich na afloop wel slechte verliezers door de scheidsrechter zoda nig te bejegenen dat voor de administratieve afhandeling van de wedstrijd een afkoelingspe riode moest worden ingesteld. Zowel de spanning als het ver toonde spel zorgden ervoor dat de wedstrijd zelf voor het publiek een hoge amusements waarde had. scheidsrechters, op deze wij ze raken de jongste kinderen al gewend aan een arbiter. Op ieder veld staan 2 doel tjes tegen over elkaar om voor de jongste spelertjes het scoren iets makkelijker te maken. De wedstrijdjes duren 15 minuten en daarna zijn er voor de teams nog een paar spelletjes met stick en bal om vaardigheden te krijgen. Als iedereen de wed strijdjes en spelletjes heeft afgewerkt, wordt er geza menlijk limonade gedronken. Heren I speelde zondag een wedstrijd tegen Alphen. Met groot overmacht wonnen ze deze partij. De heren won nen met 16-0. Ook de andere teams zijn begonnen aan de 2e helft van de competitie, die door loopt tot half mei. VLAARDINGEN/WAD DINXVEEN - Op zaterdag 4 maart is in Vlaardingen voor het eerst dit jaar weer een snookertoernooi om de ’Gold Cup' gehouden, waar aan zoals altijd ook twee Waddinxveners meededen: Paul Visser en Jan Kortlever. Het snookertoernooi, dat enkele malen per jaar geor ganiseerd wordt, werd ge wonnen door Alexander van der Graaf.Van der Graaf won net als de vorige keer de Gold Cup met een ruime marge, voor zijn vader Cor van der Graaf die deze keer tweede werd. Met de titelas- piraties van Paul Visser en Jan Kortlever was het vrij snel gedaan, maar hun tweestrijd ging echter onver minderd door. Zij vochten beiden om als beste Wad- dinxvener te eindigen en aanvankelijk leek dat Paul Visser te worden. Hij zakte echter verrassend weg en Kortlever kon hem in het klassement nog net passeren door een goed slotoffensief. Kortlever werd derde,Visser eindigde op de vierde plaats. Beide Waddinxveense heren ontliepen elkaar niet veel. De Rotterdammer Stijn van Ruitenburg die de vorige keer nog tweede werd ein digde nu op de vijfde plaats. A WADDINXVEEN - Na de winterstop is ook bij Hockey Club Waddinxveen de com petitie weer van start ge gaan. Op zaterdag begonnen de wedstrijden al om 10.00 uur en gelijk was het veld gevuld met een zestigtal kin deren. De F-categorie (7-ja- rigen) heeft haar eigen wed strijden. De kinderen trainen één maal per week onder deskundige leiding. Op zater dag is een soort competitie opgezet met omliggende verenigingen onder auspiciën van de KNHB. Er wordt een wedstrijdje gespeeld van 3 tegen 3 op één achtste veld, onderleiding van een speel ster uit de C-teams. De spel leider heeft als functie aan wijzingen geven aan de spelers. Pas bij de E-teams wordt gespeeld met "echte" WADDINXVEEN - Het eer ste team van tafeltennisver eniging Kwiek heeft afgelo pen zaterdag opnieuw verloren. In de promotieklasse van de regionale competitie Hol land West ging Kwiek op bezoek in Zwijndrecht, bij middenmoter Shot 65-3. Omdat de thuiswedstrijd in 5-5 was geëindigd hoop ten Ronald Verboon, Kees Vos en Wim van Wagenin- gen op een gunstig resul taat. Helaas het pakte an ders uit. Kwiek keek tegen een 6-0 achterstand aan voordat Wim van Wagenin- gen kans zag om de hin derlijke nul weg te halen; bij 8-1 lukte het hem ver volgens om de eindstand op 8-2 te bepalen, niet ge noeg om van de laatste plaats af te komen. Kwiek-2 zorgt voor span ning in de 2e klasse pro motie van de afdeling Gouda. De uitwedstrijd in Moerka pelle, tegen TZM-1werd met 7-3 verloren. Het ver schil met team I is dat zij de koppositie moeten ver dedigen, op de hielen geze ten door BOK-I (Bodegra ven) en TZM-1. In klasse 3-degradatie is waren het schamele resultaat van een avond lang ploeteren. Degradatie naar de vierde klas se lijkt vrijwel zeker. Het tweede speelde op verzoek van de kampioenskandidaat Maassluis twee partijen vooruit voor een andere afdeling van de derde klasse. Op twee derden van de avond zag het er vrolijk uit: Wim van Os stond een loper voor en Jan Muit een kwaliteit en een paar pionnen. Maar Wim kwam in tijd nood niet door de verdediging heen en Jan verloor nog. Ook voor het derde is er reëel degradatiegevaar, maar dat is met een over winning in en tegen Berkel volgende maand misschien te bezweren. Stand aan de kop van de interne competitie: I .Van Woudenberg, 2. Jansen, 3. R.Dannis, 4.W.Hennink, 5. H. de Roodt, 6. De Louw, 7. Philipse, 8. Kuiper, 9. Kardol, 10.Van der Born. De volgende avond speelde het eerste een uitwedstrijd tegen een achttal van Capelle.WSV behaalde een over winning met het kleinste verschil: 3-4. Daar door staat het eerste nu op de derde plaats met twee punten voorsprong op Capelle en een punt voorsprong op een groep van vier achttallen. Deze zes lopen alle nog een serieu ze kans op degradatie. Maar voor WSV is een ding duidelijk: als het de laatste wedstrijd wint, blijft het zeker in de eerste klasse. Bij elke an dere uitslag moet er driftig gerekend worden. WADDINXVEEN - Afgelo pen zaterdag 11 maart wer den er in het Drentse Vries de 1/8 finales voor het Ne derlands kampioenschap tur nen gehouden. Een turnster van de Waddinxveense Jazz- dans Turnvereniging TOOS wist zich te plaatsen voor de 1/4 finale. Dianne Teunisse draaide in de instap klasse een degelijke wedstrijd, met een positieve uitschieter op het toestel brug. Daar scoorde zij 8.833 punten. Toch zal Dianne zich voor de volgende wedstrijd nog moeten verbeteren op de toestellen balk en vloer, wil ze een kans maken om zich te plaatsen voor de halve fi nale. De overige deelneem sters van TOOS zijn er niet in geslaagd om zich direct te plaatsen. Maar omdat een aantal van hen er vlak bij wa ren hebben ze nog een kans om via de play off op I april alsnog een startbewijs voor de 1/4 finale te bemachtigen. Hoewel de turnsters van Toos over het algemeen goed presteerden viel het resultaat wat tegen. Of er nog herkansingen komen via de play off weten we pas na komend weekend. Dan wor den de laatste I /8 finales ge turnd. Alhoewel er een foute terug speelbal van John Slagboom aan ten grondslag lag, kwam de thuisclub na een half uur spelen voor het eerst voor doelman Arjan van Erk en ook hij kon het doelpunt niet voorkomen. Tien minuten later was het Wim van der Starre, die op ei gen helft aan een rush begon en die met een doelpunt wist af te ronden. Enkele minuten later werd de laatste man van de thuisclub volkomen verdiend van het veld gestuurd na een meer dan grove overtreding op de doorgebroken spits Hafid Assoulijami. Deze speler was deze middag duidelijk het mid delpunt van de zeer onsportie ve houding van een aantal spe lers van NBSW, die het nodig vonden om deze speler ernstig te discrimineren. Deze houding hoort niet op een voetbalveld thuis. Helaas gebeurt een ander vaak buiten het valsduo hebben, toch na twintig minuten met 0-1 voor kwamen. Met een schot in de verste hoek gaf Marco Bouwmeester doelman Gert Haan het nakij ken. Toch deed Haan het beter dan anders. In de tweede helft hield hij Groeneweg in de wed strijd door uitstekend te reage ren op een kopbal van Bouw meester na een voorzet van Van der Want. Ook hield hij de doorgebroken Dennis Janmaat van scoren af. Groeneweg had overigens in de beginfase ook uitzicht op de openingstreffer. De vrij staande Guido Stuurman kon nog net van scoren worden afgehou den. De manier waarop was discutabel, maar niet voor Co sta Rosario die er geen straf schop inzag. Later schoot Stuurman de bal na een scher pe voorzet van Bart Scheffers hoog over. Na de verwijdering na rust van Ronald van der Schaft, die na spelverdeelster Knap brengen. Deze kon daardoor meer geva rieerde aanvalspatronen uitzet ten, waaronder de 3-meter aanval waarop Lucassen regel matig scoorde. Dit deed zij overigens ook aan de buiten kant, waar Lafeber en Verbrug- ge zich onderscheidden door regelmatig scorende tactische plaatsingsballen in het achter veld. Ondanks dat spelverdeel ster Staelens steeds meer de 3- meter aanval van haar zu» zocht, kon Data General de voorsprong handhaven, waarna de setwinst met 22-25 een feit werd. Helaas kon het team dit niveau niet handhaven. Na vier passfouten en een technische fout op rij moest Visser bij 5-0 al zijn team naar de kant roe pen. Data General herstelde iets, maar slaagde er niet in de servicedruk en aanval van de tegenstander onder controle te krijgen. Facopa speelde de wed strijd geroutineerd uit en won de 3e set met 25-1 I en de 4e set met 25-16. Enigszins teleur gesteld door het eigen niveau sloot de ploeg uit Zevenhuizen hiermee de bekercompetitie af, waarin ze overigens uitstekend heeft gepresteerd. Het berei ken van de kwartfinales, onder andere door de heroïsche overwinning op eredivisionist Longa is uniek en verdient alle waardering. Op de lange terug reis werd het comfort van de VIP-bus nog meer gewaar deerd. Om middernacht werd de 44e verjaardag van aanvoer ster Aafke Verbrugge gevierd, die met haar inzet en fanatisme op deze leeftijd een evenzeer unieke prestatie levert. Zaterdag 18 maart speelt Data General thuis tegen VCS uit Til burg, om 19.00 uur in sporthal Swanla. MOERKAPELLE - Het twee de team van schaakverenigin Moerkapelle heeft na de zes de en voorlaatste ronde van de RSB-competitie het uit zicht op de kampioenstitel behouden. Tegen het vijfde team van Messemaker 1847 uit Gouda werd met 5-3 gewonnen. In Op Moer zegevierden Arno Lu in en burg, Hugo van Elte- ren (samen topscorer met 5 uit 6), Jacques de Lange en Arie Hoogduijn.Jan Blok en Cees vanVuuren speelden remise. Teamleider Andre Corpeleijn en Meus van der Poel verlo ren hun partij. In klasse 3A gaat na de zesde ronde De Ijssel 2 uit Moordrecht aan de leiding met 12-32,5 pun ten, gevolgd door Moerka pelle 2 met 11-30 punten. In de laatste ronde treffen de Moerkapellenaren de koplopers in Moordrecht. Die kampioenswedstrijd zal gespeeld worden op maan dag 27 maart. het eerste doelpunt aanteke nen, maar Bolnes had in de be ginfase een licht overwicht en was zuiverder met het af standsschot. Tot 3-4 bleef Kor bis aardig in het spoor van Bol nes, maar daarna nam Bolnes qua score duidelijker afstand van het Waddinxveense achttal: 6-10. Het krachtsverschil was echter kleiner dan deze stand zou doen vermoeden; het op nieuw met veel wilskracht spe lende Korbis slaagde .er dan ook in om terug te komen tot 9-10. Op slag van rust verruim de Bolnes de voorsprong weer tot 9-1 I. De overige Waddinx veense treffers werden in de tweede helft gescoord door Maureen Kientz, Marino van Zwet (driemaal), Jaco Wineke, Mark van den Brink, Yvonne Boomers en Edwin Jansen. Na de hervatting bracht Bolnes de eerste mutatie op het sco rebord aan: 9-12. Door drie doelpunten van achtereenvol gens Edwin Jansen en Marino van Zwet (tweemaal) kwam hoorsveld van de scheidsrech ter. Direct na de hervatting besliste Wim van der Starre niet om op doel te schieten, maar speelde op zeer korte afstand van het doel de bal alsnog naar het cen trum, waar Renee Minnee niet meer bij de bal kon. Opnieuw werd er een zo genaamde 100 kans niet benut. Na een kwartier werd het voor de be zoekers nog erger, toen een volkomen ongevaarlijke voor zet door Jeroen Clardeij op on gelukkige wijze in eigen doel werd gespeeld. Op grond van een tomeloze inzet, vaak op of net over het randje wist NBSW zich staande te houden en maakte zelfs in de laatste minuut nog een doelpunt, waardoor de eindstand 3 -I kwam. Door dit resultaat ko men de Waddinxveners nog na drukkelijk in een positie waarin gevreesd moet worden om het derdeklasserschap via een na- competitie veilig te moeten stellen. Maar wanneer aan staande zaterdag de uitwed strijd tegen het Bodgraafse Rohda in winst omgezet kan worden kunnen de zorgen enigszins kunnen afnemen. Met nog vier wedstrijden te spelen is de positie op de ranglijst ech ter niet florissant. als met korte steekballetjes op de middenposities enVSTS nam snel een voorsprong (15-4). Coach Lupgens van Keuken- centrum/Be Fair had de op dracht gegeven veelvuldig de buitenaanval te kiezen. Be Fair nam in de 2e set een 12-10 voorsprong. Annemarie de Rooy was goed op dreef en scoorde menig punt. Op de stand 14-12 in het voordeel van VSTS nam de Waddinxveense coach een time-out.Volgens de 2e scheidsrechter en de tellers was dit een - niet toegestane - 3e time-out. De arbiter zocht in zijn tas een gele kaart en de ze werd aan Keuken-cen- trum/Be Fair gegeven: een di rect punt voor VSTS en zodoende ook gelijk setwinst (15-12). In de 3e set kwam er een aantal wijzigingen. Thamar Kok kwam als diagonaalspeel- ster in het veld. Wilma de Jong nam het spelverdelen over en Jacqueline v.d. Ruit ging naar haar vertrouwde middenposi tie. Lange tijd ging het spel gelijk op. Marcella Bos scoorde veel vuldig op de buitenkant. In de slotfase van deze set waren de Bodengraafse speelsters toch te sterk (15-10). Zaterdag 25 maart a.s. speelt Keukencen- trum/Be Fair tegen Cito in de Groenswaard. Aanvang 16.30 uur. WADDINXVEEN - In een vol le sporthal "de Dreef' heeft Korbis tegenstander Bolnes (uit Ridderkerk) beroofd van alle promotiekansen door een knappe 18-17 overwinning te boeken. Een week eerder had Korbis, zelf spelend zonder promotiekansen of degradatie gevaar, een andere gegadigde voor de promotieplaats (Maas sluis) door een gelijkspel ontd aan van promotiemogelijkhe den. In de tweede klasse promoveren nu kampioen Vi tesse uit Barendrecht en ON DO uit 's Gravezande. Korbis wilde zich in de laatste wedstrijd van de zaalcompetitie in ieder geval revancheren voor de slechte wedstrijd in de eer ste competitiehelft, die dan ook kansloos met 14-9 werd verlo ren.Tegenstander Bolnes kwam ook met een duidelijke op dracht naar Waddinxveen: win nen om promotiekansen te be houden, een verlies of gelijkspel was onvoldoende. Edwin Jansen liet weliswaar namens Korbis WADDINXVEEN - Na de 26ste clubavond van de Waddinxveense Schaakvereniging is de situatie iets minder duidelijk geworden. Aan de top leverde Hans van Woudenberg met zwart enkele punten in door een gelijk spel tegen de wisselvallige Arie Kardol. Barthold Jansen le verde er meer in door in een betrekkelijk ge lijk opgaande partij een kleine combinatie van Ronald Dannis te overzien. Wim Hennink kwam na hard werken tegen Ton Kuiper van het derde een pion voor in een toreneindspel. Dat herleidde hij volgens de regels der kunst tot winst. Jaap Smit zette in het begin wel druk op de zwarte stelling van Ton van Nieu- kerke, maar wist dat niet te handhaven en ging ten onder. Henk Erkelens duwde de hele avond verdienstelijk tegen de stelling van Wim van der Hoek, maar kreeg die niet omver met als gevolg een realistisch remisebesluit. Albert Prins maakte tegen Laurens Ellers gehakt van zijn eigen stelling. Van de jonkies was Joël de Roodt te zwak voor Ryan den Drijver. Kees Alblas maakte tegen Dirk van Offeren niets klaar. Dirk denkt, dat hij in de loop van de maanden op de schaakklas veel heeft geleerd. Erik Hennink hield Hans van Offeren verdien stelijk op remise. Op dezelfde clubavond speelde het vierde voor de derde klasse een thuiswedstrijd zonder succes. Drie remises WADDINXVEEN - Al binnen vijf minuten had Be Fair de wedstrijd in haar voordeel kun nen beslissen, maar de comple te voorhoede faalde in de af werking. Een ongeschreven voetbalwet luidt dat als het ene team opgelegde kansen mist, de tegenstander daar vaak moed uit put. Toch had Groeneweg op het zonovergoten sportpark Van ’t Verlaat niet met 0-3 van Haast recht hoeven te verliezen. De Zevenhuizenaren hadden een goed uitzicht op een punten verdeling toen de Haastrechte naar Ronald van der Schaft tien minuten na de rust met een rode kaart door scheidsrechter Costa Rosario van het veld werd ge- stuurd. Op dat moment leidde Felle duels op en soms over het randje kenmerkte de wedstrijd. Metselaar naast na een voorzet van Van Dorp. Vijf minuten voor de tijd was het met het numerieke voordeel van Groe neweg gedaan toen de Zeven- huizense verdediger Marco Terpstra de doorgebroken Manolito van der Want neerlegde. Terpstra was amper van het veld of Van I der Want om- Kwiek-9 koploper. De winst in de uitwedstrijd op het Goudse Vriendenschaar-15 (3-7) bevestigde de kam- pioensaspiraties. WADDINXVEEN - Zaterdag aanvallen over de buitenkant I I maart jl. speelde Keuken- centrum/Be Fair de streekder by tegen VSTS in Bodegraven. VSTS begon de wedstrijd zeer sterk. De gastvrouwen scoor den veelvuldig met zowel harde ZEVENHUIZEN - Cadenz.Nesselande weet zich in het seizoen 2000- 2001 versterkt met twee jonge en talentvolle spelers. De 24-jarige Wout van Vel- zen en de 22-jarige Peter van der Goot zullen het shirt van Cadenz.Nesselande voor de komende twee sei zoenen dragen. Beide spelers zijn afkomstig van Remote IT/ Zwolle en spelen in de Nederlandse C-selectie. De 2 meter 7 lange Peter van der Goot zal de Ca denz.Nesselande verlatende diagonaalspelerTimo Dijk graaf vervangen en de 2 me ter 2 lange Wout vanVelzen is aangetrokken om de se lectie op het midden te ver sterken. Beide spelers willen hun volleybal carrière maxi maliseren en zullen volledig deelnemen aan het trainings programma bij Cadenz.Nes selande, die de trainings in tensiteit gaat verhogen naar twee trainingen per dag. De beide spelers zijn geen onbe kenden voor trainer Gert Timmer, in het seizoen 98/99 trainde hij de twee in Zwol le. Tevens is de overeenkomst met de reeds bij Cadenz spelende RickWiggers open gebroken en verlengd tot en met het seizoen 2001-2002. Korbis op gelijke hoogte met Bolnes (12-12). Bolnes speelde zich nog wel naar een 12-13 voorsprong, maar zuivere af standsschoten van Edwin Jan sen, Jaco Wineke en Donja van Otterloo brachten vervolgens Korbis aan de goede kant van de score: 15-13. Bolnes miste in die fase nogal wat kansen en begon steeds meer geforceerd te spelen. Korbis, dat zelf ge concentreerd en gedreven bleef spelen, wist de voor sprong van twee doelpunten te consolideren tot 17-15, waarbij de Waddinxveense treffers kwamen van Edwin Jansen en Donja van Otterloo. Bolnes vocht zich tegen het einde van de wedstrijd toch weer terug en kwam weer op gelijke hoog te met Korbis: 17-17. De voor Marino van Zwet ingevallen Mels Graveland maakte echter aan alle promotieaspiraties van de Ridderkerkers een einde door met een fraai afstands- ZEVENHUIZEN - Met opgehe ven hoofd kon de dames selec tie van Data General afgelopen woensdag het toernooi om de nationale beker afsluiten. Vol gens verwachting verloor het kansloos van eredivisionist en voormalig landskampioen Faco pa, maar de Zevenhuizensen gaven goed partij en wisten' net als in de thuiswedstrijd zelfs een set te winnen. Als waarde ring voor de prestaties van de dames in zowel de beker- als reguliere competitie had het bestuur van de Stichting Top- volleybal Rotterdam de VIP-bus van de RET ter beschikking ge steld, waarin normaal de heren selectie van Cadenz.nl en Gun- co-basketbal worden vervoerd. Na onderweg een sportmaal- tijd genoten te hebben ving men om 20.30 uur met de wedstrijd aan. In de Ie set werd Data General overspeeld. De service van Facopa was zo scherp, dat de passers er geen controle over konden krijgen. Ook de middenaanval liep niet goed, waardoor alleen de bui tenaanval van Lucassen punten opleverde. Daartegenover stond de keiharde 3-meter- en diagonaalaanval van interna tional Staelens die door haar jongere zus, eveneens interna tional, perfect werd aange speeld. Coach Visser hamerde zijn selectie nogmaals de in structie in om uitsluitend op Staelens te serveren en beter te passen. Dit lukte in de 2e set goed. Bij 7-10 was coach Mer tens al genoodzaakt een time- out te nemen, wat hij bij 10-16 moest herhalen. Maar Data Ge neral speelde sterk in deze fa se. De service van Lucassen en van Zaanen leverde veel druk op en den Butter kon de servi ce van de tegenstander goed bij zege op ESTO in veiligheid speelde. Tegen Haastrecht moest Groe neweg het doen zonder de ge blesseerde aanvaller Reinier Gorissen. Mogelijk dat Goris- sen komende zondag in Haast recht weer inzetbaar is. Haast recht trad in Zevenhuizen volledig aan, maar de ploeg haalde niet de ‘kampioens- vorm’. Dat nam niet weg dat de bezoekers, die in Marco Bouw meester en Manolito van der Want een levensgevaarlijk aan- dit seizoen met voetbal wil stoppen, bracht Henny de Jong in korte tijd drie verse krach ten binnen de lijnen. Oscar Vuyk, Peter Hordijk en Paul Metselaar vervingen Jaap Be vaart, aanvoerder Sander Zieck en Leon van Vliet. Groeneweg slaagde er in om Haastrecht te rug te dringen. Er waren kansen op de gelijk maker, met de mogelijkheid van Oscar Vuyk als de meeste pro minente. Een doelpunt had voor Groeneweg een verlos sende uitwerking kunnen heb ben. Nadat het numerieke voordeel was verdwenen kwam Haastrecht snel op 0-3 waardoor Groeneweg nog een (wellicht) zenuwachtig compe- titieslot wacht. Groeneweg speelde met Haan, Terpstra, Zieck, Bevaart, Van Dam, Wijnveld, Hoogeveen, Scheffers, Van Dorp, Van Vliet, Stuurman. Korbis besluit de zaalcompeti tie in de middenmoot van de tweede klasse, waarmee de doelstelling voor dit seizoen (handhaving in de tweede klas se) gerealiseerd wordt. In de geschiedenis van Korbis werd promotie naar de tweede klas se steeds gevolgd door degra datie in het volgende seizoen. Ook Korbis 2, dat afgelopen za terdag met 15-13 van Bolnes 2 won, handhaaft zich in de re serve tweede klasse. (b speelde de Ze- Haaastrecht met 0-1 door een verrassend doelpunt van Marco Bouwmeester (ex- Olympia). Het hardwerkende Groeneweg ging daarna voor de gelijkmaker. Na een vliegend schot van Klie van Dam ver dween de bal over het Haast rechtse doel, Jarno van Dorp zag zijn inzet door doelman Joost van der Vlist gestopt en na een pass van Leon van Vliet raakte invaller Oscar Vuyk de paal. Voorts kopte invaller Paul ZEVENHUIZEN - Haastrecht heeft met slechts een puntje achterstand op koploper Woerden een reële kam pioenskans in de vierde klasse en Groeneweg heeft op de ranglijst alleen Bergambacht en het zwakke RVC’33 on der zich. Een ploeg degradeert rechtstreeks, de nummer voorlaatst heeft nog een kleine kans om zich via een na- competitie te redden. dediging scoorde 0-2. dag met een prettig gevoel voor de return naar Haastrecht gegaan”. De Jong hoopt dat de voor sprong van drie punten op Ber gambacht in de laatste drie wedstrijden in stand blijft. Ook Moordrecht, dat met 6-1 verl oor van Excelsior in Rotter dam, is nog niet veilig. Groene weg speelt verder nog tegen Bodegraven (uit) en WSE venhuizense ver- (thuis), dat zich door een 1-3 en' Nadat Manolito van der Want door trainer Rob Wolsleger was ver vangen door Remco van der Tas passeerde Bouwmeester de ontredderde Groeneweg- verdediging en bracht de stand op 0-3. Trainer Henny de Jong van Groeneweg: „De kans op l-l zat er in, maar dan moet je de bal er wel inschoppen. Hadden we maar een puntje behaald. Dan hadden we komende zon- IK V L z. ,7' - 3 .X 4, “s y u

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 31