wv^v.clejRatjp/.nl ü-C q M&q internet: www.depater.nl 1 Tö iö de pater makelaardij RSlil NVM I Echt eenvoudig is het nooit. Er is altijd een lange weg te gaan. Het huis bekijken, onderhandelen, de financiering, notaris, verzekeringen afsluiten. Kortom, het hele proces is een bezigheid die veel tijd en ener gie vergt van de mens. Onze makelaars begeleiden u in het gehele traject. U kunt met al uw vra- gen en wensen bij ons terecht. - .- 4 .r. 'i A S 9. NVM n Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl openingstijden: ma. t/m vr. 8.30 -17.30 uur vr. avond 19.00-21.00 uur za. 9.30-12.30 uur de pater makelaardij Bfl Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182)61 38 22/fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl openingstijden: ma. t/m vr. 8.30 -17.30 uur do. avond 19.00-21.00 uurza. 9.30-16.00 uur U vindt ons natuurlijk ook op het i ili Ir WÉ» -i BI Vraagprijs f 698.000,-- k.k. Vraagprijs f 492.500,- k.k. Vraagprijs f 720.000,- k.k. Vraagprijs f 398.000,- k.k. Vraagprijs f 289.000,- k.k. Vraagprijs f 399.000,- k.k. Vraagprijs f 495.000,- k.k. i Vraagprijs f 770.000,- k.k. Vraagprijs f 379.000,-k.k. Vraagprijs f 289.000,- k.k. Vraagprijs f 350.000,- k.k. Vraagprijs f 412.500,-k.k. Vraagprijs f 487.500,- k.k. de pater makelaardij Noordkade 143 b Waddinxveen Kievitstraat 42 Boskoop Woubrechterf 80 Waddinxveen De Akker 77 Waddinxveen Woordeinde 341 Boskoop Burgemeester Warnaarkade 42 Hazerswoude-Dorp Clusiuserf 30 Boskoop Amalia van Solmsstraat 40 Waddinxveen P.C. Hooftstraat 5 Waddinxveen Rozenlaan 56 Boskoop Molenring 41 Waddinxveen Meteorenweg 30 Waddinxveen Jan Dorrekenskade-Oost 78 Waddinxveen Zijde 184 Boskoop Fraai afgewerkte eengezinswoning met aan de voorzijde fraai uitzicht en aan de achter zijde een tuin op het zuiden. Deze woning is gebouwd in ca. 1979 op ca. 125 m2 eigen grond en is gesitueerd in een gezellige en jonge woonstraat. Indeling: Hal. Modern afge werkte toiletruimte. L-vormige woonkamer met kast en deur naar de op het zuiden gele gen achtertuin. Open woonkeuken met fraaie inrichting compleet met inbouwapparatuur. De begane grondvloer is afgewerkt met plavuizen en vloerverwarming. 1e verdieping: Vaste trap, overloop. 2 (twee) ruime slaapkamers (voorheen 3). Luxe en fraai afgewerk te badkamer ingericht met bad, 2e toilet en wastafelmeubel. 2e verdieping: Overloop. 2 (twee) fraaie zolderkamers met bergruimte en een aparte ruimte ten behoeve van de C.V.-ketel en geiser. Bijzonderheden: ‘Aanvaarding in overleg (planning ca. juli 2000). Gezellige twee-onder-één kapwoning met ca. 25 meter diepe achtertuin en houten schuur. Indeling: Entree (aan de achterzijde). 2 (twee) royale vaste kasten. Toilet met doucheruimte. Slaapkamer verwarmd d.m.v. een gaskachel. Ontbijtkeuken met eenvou dige inrichting met afzuigkap. Woonkamer met laminaatvloer en open spiltrap naar de eerste verdieping. 1e verdieping: Overloop met Velux dakraam. Twee slaapkamers, bei den voorzien van dakkapel aan de achterzijde. Bijzonderheden: ‘Grondoppervlakte ca. 200 m2 ‘Inhoud ca. 275 m3 ‘Bouwjaar ca. 1920 ‘Aanvaarding in overleg. Modern afgewerkte uitgebouwde eengezinswoning gesitueerd op loopafstand van win kels, NS-station en het "Gouwebos". De woning is gebouwd in ca. 1967 op ca. 144 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 335 m3. Indeling: Entree/hal, plavuizenvloer, kel derkast. Modern afgewerkt toilet. Uitgebouwde woonkamer afgewerkt met een lichte pla vuizenvloer met vloerverwarming, houten schuifpui v. v. dubbel glas naar fraai aangeleg de tuin. Open keuken met een moderne in L-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur. Bijkeuken/achterportaal met aansluiting wasmachine. 1e verdieping: Overloop. 2 (twee) slaapkamers. Luxe ingerichte badkamer met hoekbad, inbouwcloset en wastafelmeubel. Tweede badkamer ingericht met douche en wastafel. 2e verdieping: Bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Voorzolder waar o.a. C.V.-combiketel (bouwjaar ca. 1989) staat opgesteld. Zolderkamer met dakkapel en Velux dakraam. Bijzonderheden: ‘Gedeeltelijk kunststof kozijnen ‘Berging in de achtertuin ‘Aanvaarding in overleg. Onder fraai architectuur gebouwd herenhuis gesitueerd aan de rivier "De Gouwe" met inpandige berging. Indeling: Souterrain met geïsoleerde elektrische segmentdeur. Garage met ruimte voor ca. 2 (twee) auto's. Begane grond: Entree, toilet. Woonkamer, opp. ca. 41 m2, met schuifpui naar terras met uitzicht op rivier "De Gouwe". Open keuken met luxe inrichting. De begane grondvloer is afgewerkt met een lichte travertin vloer voor zien van vloerverwarming. 1e verdieping: Overloop, toilet. 3 (drie) slaapkamers. Badkamer voorzien van ligbad, douche en 2 (twee) wastafels. 2e verdieping: Zolder waar staat opgesteld C.V.-combiketel (combi HR). Zolder biedt mogelijkheid voor 2 (twee) kamers. Bijzonderheden: ‘Grondoppervlakte ca. 121 m2 ‘Inhoud ca. 500 m3 ‘Dak- en gevelisolatie ‘Dubbel glas ‘Luxe, jonge en duurzame afwerkmaterialen ‘Aanvaarding in overleg. Leuke halfvrijstaande woning in het centrum van de gemeente Waddinxveen. Indeling: Portaal, meterkast. Toilet. Woonkamer, opp. ca. 34 m2, met extra stookplaats. Kelderkast. Keuken in uitbouw met enkele inbouwapparatuur. Bergkast. C.V.-kast met opstelplaats voor de C.V.-ketel en badgeiser. Badkamer met ligbad. Grote houten berging en blokhut in de achtertuin. 1e verdieping: Overloop. 4 (vier) slaapkamers, vaste kasten. Groot dak terras. Bijzonderheden: ‘Bouwjaar ca. 1934 ‘Grondoppervlakte ca. 188 m2 ‘Inhoud ca. 300 m3 ‘Gedeeltelijk voorzien van voorzetbeglazing ‘Aanvaarding in overleg. Riante drive-in woning met uigebouwde tuinkamer en aan achterzijde een prachtige vrije tuin gesitueerd aan vijverpartij. Deze in ca. 1970 gebouwde bijzondere woning is dankzij de uitbreiding op de begane grond ook geschikt voor praktijkdoeleinden in combinatie met wonen. Indeling: Vestibule met tegelvloer. Hal met garderobekast. Ook via de hal is de riante inpandige garage bereikbaar. Uitgebouwde tuinkamer met een oppervlakte van ca. 20 m2. Via de tuinkamer is de fraaie achtertuin bereikbaar. 1e verdieping: Riante hal. Betegeld toilet. Woonkamer (opp. ca. 25 m2) met aansluitend een groot balkon en schit terend uitzicht op vijverpartij. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkeuken (opp. ca. 16 m2) met een American kitchen. 2e verdieping: Overloop. Kast met opstelplaats voor C.V.- ketel (ca. 1992) en badgeiser. 3 (drie) slaapkamers waarvan de ouderslaapkamer met balkon. Modern betegelde badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. Bijzonderheden: ‘Hardhouten kozijnen ‘Inhoud ca. 450 m3 ‘Aanvaarding in overleg. Riante drive-in woning gesitueerd aan water met vrij uitzicht aan voor- en achterzijde. Indeling: Souterrain: Bijkeuken met aansluiting wasmachine, provisiekamer. Riante gara- ge/werkruimte met houten openslaande deuren. Begane grond: Entree. Toilet. Semi-open keuken met lichte inrichting en inbouwapparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. Woonkamer (type doorzon) voorzien van dubbel glas. 1e verdieping: Overloop. 4 (vier) slaapkamers, waarvan 2 (twee) voorzien van deur naar balkon op het zuiden en 1 (één) kamer voorzien van een vaste kast. Doucheruimte met douche en wastafel. 2e verdieping: Bergzolder. Bijzonderheden: ‘Mooie ligging ‘Nabij winkels en openbaar ver voer ‘Inhoud ca. 400 m3 ‘Grondoppervlakte ca. 250 m2 ‘Aanvaarding in overleg. Zeer fraai en modern afgewerkt 2-kamerappartement met extra hobbyruimte en een eigen parkeerplaats en berging, gelegen in een groene woonomgeving. Indeling: Speelse hal met videofooninstallatie. Betegeld luxe toilet met hangend closet en fontein. Aparte was-/stookruimte met boiler, aansluiting wasmachine en mechanische ventilatie-unit. Fraaie en luxe badkamer met kunststof ligbad met doucheplateau en scherm, alsmede een wastafelmeubel. Vanuit de ouderslaapkamer kunt u naar een zon nig balkon. Een tweede balkon is bereikbaar vanuit de royale speelse living met open keuken (totale opp. ca. 45 m3). Luxe keuken (Siematic) met koelkast, vriezer, combimag netron, vaatwasmachine, keramische kookplaat en wasemkap. Naast de ouderslaapka mer is er een hobbykamer. Berging op de begane grond. Bijzonderheden: 'Woonopp. ca. 86 m3 'Bouwjaar ca. 1965 'Aanvaarding in overleg. NVM 'i' 'z ':'A- 'f/' - r Modem afgewerkte centraal gesit. uitgebouwde hoekwoning met garage. In ca. 1978 is de woning nabij de kopgevel uitgebouwd, waardoor er een bijzondere indeling ts ontstaan. De garage en ber ging zijn geschakeld en via de achtertuin bereikbaar. Ind.: Vestibule. Hal met open trap Modem afge werkte toiletruimte met inbouwcloset. Riante Z-vorm. woonkamer, opp. ca. 40 m2, met mogelijkheid voor open haard, dubb. schuifpui en vanuit de woonkamer een fraai uitzicht op de woonomgeving. De parterre is afgewerkt met een moderne plavuizen vloer v.v. diverse convectorputten. De keuken inrichting is v.v. een graniet aanrechtblad en ingericht met diverse inbouwapparatuur. 1e verdieping: Overloop. 3 (drie) fraai afgewerkte slaapkamers, waarvan 1 (één) met deur naar balkon. De badka mer is uitgebouwd, v.v. vloerverwarming en modem ingericht met o.a. douche, inbouwcloset en was tafelmeubel. 2e verdieping: Voorzolder met Velux dakraam en opstelplaats voor de C.V.-combiketel (1990). De riante zolderkamer is fraai afgewerkt en v.v. dakkapel en Velux dakraam. Bijzonderheden: ‘De achtertuin biedt veel privacy en is gunstig gesitueerd op de zon ‘De woning is v.v. dakisolatie en dubbel glas ‘De wanden zijn voorzien van spachtelputz en de plafonds zijn gestucadoord ‘Gesplitste verkoop van woonhuis en garage is bespreekbaar ‘Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 474.000,-- k.k. Riant 3-kamerappartement (opp. ca. 115 m2) met een gunstig op de zon gesitueerd ruim balkon (opp. ca. 13,5 m2) en een garage en berging in het onderhuis. Het appartement wordt behangklaar opgeleverd zonder keukeninrichting, zodat u het appartement geheel naar eigen smaak kunt afwerken en inrichten. De toiletruimte en de badkamer zijn inmid dels wel afgewerkt en ingericht. Indeling: Hal. Modern betegeld toilet. Badkamer met lig bad, douche, wastafel en 2e toilet. Bijkeuken/berging met opstelplaats voor de nodige wasapparatuur en de C.V.-combiketel. Riante woonkamer, opp. ca. 38 m2, met een prach tig vergezicht en schuifpui naar een riant balkon. Ruimte voor de keukeninrichting. 2 (twee) slaapkamers, resp. groot ca. 20 m2 en 12 m2. Bijzonderheden: ‘Aanvaarding in overleg (kan spoedig) ‘G.LW.-garantie. In een van Boskoops mooiste lanen gesitueerde vrijstaande vooroorlogse woning met dubbele garage. Indeling: Vestibule met granito vloer en originele betegeling. Hal met granito vloer. Toilet met originele betegeling. Badkamer met ligbad en wastafel. Kelder, ca. 1,80 m1 hoog. Riante L-vormige woonkamer met hardhouten schuifpui naar achter tuin. Dichte keuken met eenvoudige inrichting. Bijkeuken met uitstortgootsteen, geiser en oud keukenblok met granieten aanrechtblad. 1e verdieping: Overloop. Zeer royale ouder slaapkamer met vaste kasten en wastafel. Twee kleine slaapkamers waarvan 1 (één) met deur naar dakplat. Vanuit deze kamer is tevens de bergzolder d..m.v. een losse trap bereikbaar. Bijzonderheden: ‘Inhoud ca. 500 m3 ‘Grondoppervlakte ca. 397 m2 ‘Enkele originele details zijn nog aanwezig ‘Aanvaarding in overleg. Royale halfvrijstaande woning op één van de mooiste locaties in de jonge woonwijk "Zuidplas". Indeling: Entree met garderobenis. Toilet. L-vormige woonkamer met voor- hanghaard en serre. Halfopen keuken met luxe inrichting (Siematic), compleet met inbouwapparatuur. Stenen garage/berging en vrije, gunstig op de zon gesitueerde ach tertuin. 1e verdieping: Overloop. 4 (vier) slaapkamers, waarvan 1 (één) met entresol. Grote luxe badkamer met douche en dubbel wastafelmeubel en aparte toiletruimte. 2e verdieping: Overloop. Verblijfsruimte in gebruik als slaapvertrek met Velux dakramen. Tevens een aparte ruimte voor de C.V.-combiketel, de mechanische afzuigunit, de was machine en de droger. Bijzonderheden: ‘Bouwjaar ca. 1993 ‘Grondopp. ca. 251 m2 ‘Inhoud ca. 575 m3 ‘De begane grond is voorzien van een laminaatvloer ‘De serre is voorzien van een grindvloer ‘Aanvaarding in overleg (planning ca. 3e kwartaal 2000). S Consultancy ij Goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning, gesitueerd in de jonge woonwijk "Zuidplas". Indeling: Entree. Toilet met fontein Open keuken met lichte in L-vorm opge stelde inrichting compleet met inbouwapparatuur, te weten gaskookplaat, oven, afzuig kap, vaatwasser, en koelVvriescombinatie. Uitgebouwde woonkamer met vaste kast, schuifpui en plavuizenvloer met vloerverwarming. 1e verdieping: Overloop. 3 (drie) slaap kamers, resp. groot ca. 9 m2, 13 m3 en 6,2 m2. Badkamer ingericht met ligbad en wasta fel. Deze ruimte is modern betegeld tot plafond. 2e verdieping: Voorzolder, hier staat opgesteld C.V.-combiketel. Slaapkamer met kunststof dakkapel en veel bergruimte. Bijzonderheden: 'Inhoud ca. 350 m3 'Grondoppervlakte ca. 128 m3 'Bouwjaar ca. 1984 'Stenen berging in de achtertuin 'Dak- en gevelisolatie en grotendeels dubbel glas 'Aanvaarding in overleg. Vooroorlogse gezellige eengezinswoning met op het zuiden gelegen achtertuin, gelegen nabij openbaar vervoer en winkelcentra. Indeling: Entree. Woonkamer en suite met origi nele schouw, glas-in-lood ramen, wandafwerking spachtelputz. De woonkamer is groot ca. 4,25 m’ x 4,25 m’. Door middel van èn suite deuren is de eetkamer, groot ca. 2,50 m’ x 4,25 m’, bereikbaar. Dichte keuken met lichte inrichting compleet met gaskookplaat en afzuigkap. Achteringang met toilet, deze ruimte is licht betegeld. Bijkeuken met aanslui ting wasmachine en C.V.-ketel (combi HR). Doucheruimte, licht betegeld tot plafond en ingericht met douche en wastafel. 1 e verdieping: Overloop met Velux dakraam en wasta fel. Slaapkamer voorzien van vaste kast en dakkapel. Riante ouderslaapkamer. 2e ver dieping: Bergvliering. Bijzonderheden: 'In de op het zuiden gelegen achtertuin staat een houten schuur 'Bouwjaar ca. 1910 'Inhoud ca. 275 m3 'Grondoppervlakte ca. 170 m3 'Goed onderhouden 'Parterre is grotendeels afgewerkt met een lichte laminaatvloer 'Aanvaarding in overleg. xi 8 Wolkom thui» Taxati.i 1 Hypothakan BI

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 16