Wonen in de ruimste zin des woords Royal Arrow Teak Trends Tuinmeubel specialist s O Reijerskoop door ligging unieke weg in Boskoop ED REUSKEN /SILCO Keukengigant introduceert nieuw paradepaardje Binnenhuis 2000 showt alles op het gebied van eigentijds wonen De nieuwste voorjaarscollectie JONGENEEL GORDIJNEN 12 maanden uw I k Pi Li-1 f**** f-fOllanoC Impressies van Binnenhuis 2000 in het Rotterdamse Ahoy. Uw specialist op het gebied van woninginrichting europaRjin "In Between" is binnen, de mooiste stoffen op kamerhoog. Boskoop Gouda Spanplafonds Kastenwanden jg Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen SILCO Showroom St. Victorstraat 54 W’veen VOOR DOCUMENTATIE (0182) 61 68 78 http://www.silco.nl Waddinxveen De twee onder een kapwoningen aan het Reijerskoop, waarop het schaakspel is uitgebeeld. (Foto.A. Fioole) U kunt ons vinden via Rijksweg A12 afrit 10. BOSKOOP - Wie een huis kan bemachti gen aan het Reijerskoop is spekkopen Immers, het betreft hier een unieke weg, waar de huizen nog beschikken over een prachtig landelijk uitzicht. De zuidzijde van deze landweg, die voert van het cen trum van Boskoop rich ting Boskoopse veiling, is redelijk volgebouwd. Met allerlei soorten huizen. Van het ’gewone’ rijtje tot schitterende villa’s, bungalows of twee onder een kapwoningen. De bouwstijl van deze huizen dateert, voor wat betreft de meeste huizen, uit de jaren twintig en dertig. De weg is karakte ristiek voor de wederop bouw van Nederland vlak na de Tweede Wereldoorlog. Tachtig procent van de huizen, die destijds aan de zijde werden ge bouwd, zijn nog totaal in takt of in de af gelopen decennia gerenoveerd in de ou- stoelen, side-table’s en t.v. kasten staan er in de showroom die alle gedecoreerd zijn zodat u een beter idee krijgt wat er met teakhout allemaal mogelijk is. Sinds kort is onze collectie meubelen ook uitgebreid met een aantal Lloyd komstoelen en tafels, schapenlederen fauteuils en bankstellen van Spaans design. Allemaal redenen om eens een bezoekje te brengen aan Royal Arrow waar u gast heer Frenk v/d Berg u graag te woord wil staan over alle vragen die betrekking hebben op het wereldje genaamd, Teakhout. Onze showroom is geopend van ma. t/m vrij, van 11.00 - 19.00 uur met een koopavond op donderdag tot 21.00 uur. ’s Zaterdags zijn wij geopend van 10.00 - 17.00 uur. De noordzijde van het Reijerskoop is ge tooid met diverse landhuizen, waar de ei genaars hun boerderij of boomkwekerij hebben gevestigd. Het aantal bouwkop- pen aan die kant van het Reijerskoop is - net als aan de andere kant - nihil. Het land moet volgens bestemmingen ook daadwerkelijk land blijven. Degene die nog een vergunning tot bouwen van de gemeente krijgt, heeft heel veel geluk. uitzicht vanaf het balkonterras (de zuid zijde) is adembenemend.Tot in de verste verte kun je over de landerijen turen. Een van de woningen stond een jaar te rug te koop en werd verkocht voor een bedrag tussen de 300.000 en 350.000 gulden. Een lage prijs voor een dergelijk huis in deze tijd. Die prijs geeft aan dat deze woning aan achterstallig onderhoud on derhevig was. De verwachting is dat deze twee woningen, indien in de oude staat gehandhaafd, over tien tot vijftien jaar meer dan gemiddeld zullen stijgen. Dat, vanwege het karakteristieke uiterlijk en unieke ligging. Wij leveren alle merken inbouw- apparatuur. Voor in de keuken de mooiste accessoires. En alsof dat nog niet genoeg is, hebben wij voor u ook een prachtige collectie kunst, vervaardigd door kunstenares Elly du Clou. Openingstijden: di. t/m vrij, van 10.00 tot 18.00 uur, za. van 10.00 tot 16.00 uur en event, op afspraak. 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur de stijl.Twee van de meest karakteristie ke huizen vormen de twee onder een kapwoningen die het schaakspel uitbeel den. Het dak en de gevel beschikken over diverse schaakstukken, waarbij de torens en de pionnen een prominente plaats innemen.Vlak on- der de gevel zijn enkele afwijkende stenen gemet seld die elk een schaak- vlak uitbeelden. De twee tegen elkaar staande wo ningen zijn symmetrisch neergezet en beschikken over een redelijke ruim te. De vertrekken zijn nog volgens de oude tra ditie gebouwd en de ko zijnen, plafonds, deur en raamposten beschikken nog over lijsten die ken merkend zijn voor wo ningen die in Nederland in de eerste tien jaar van de wederopbouw zijn neergezet. De achterzijde van de woningen beschik ken over bescheiden tuinen, maar het Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172) 21 22 71 Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur WONING PROJEKTSTOFFERING Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag Als u uw tuin wilt voorzien van een mooie teakhouten tuinset, wilt u natuurlijk wel een milieubewuste keuze maken. Dit betekent bij Royal Arrow dat alle meubels zijn vervaar digd van plantages die beheerd worden door Perum Pephutani, de staatbosbouwdienst op Java, dus geen bossen waar kappen gelijk staat aan roofbouw. Staatsbosbouw op Java zit op dit moment zelfs nog met een positieve groei van 5% m.b.t. het bosbestand. In deze zeer moeilijke tijden in Indonesië en ook op Java schenkt Royal Arrow extra aan dacht aan de werknemers die daar werkzaam zijn. Zo krijgen alle medewerkers per dag een extra pakket met voedingsmiddelen zoals rijst, melk, eieren, thee en suiker mee naar huis. Wie erover denkt om een fraaie teakhouten meu- belset aan te schaffen kan bij ons terecht voor een gratis brochure, of nog beter, een bezoekje aan onze showroom brengen. Ook parasols, kussens en andere decoratieve artikelen zoals bloembakken, tuinverlichting en terrastegels vindt u bij ons. Dat Royal Arrow specialist is op het gebied van teakhout bewijst ook onze bin- nenteak collectie. Prachtige winkelkasten, tafels, Twee keer per jaar vindt er bij Royal Arrow een kleine metamorfose plaats. Was tot 2 dagen terug de showroom voorzien van tweederde binnenmeubelen en éénderde buitenmeubelen, nu is het omgekeerde het geval. Een prachtige collec tie teakhouten tuinmeubelen wordt er gepresen teerd in een uiterst sfeervolle ambiance. De keuken is in veel huishoudens het centrale punt waar een groot deel van het dagelijkse leven zich afspeelt. Er wordt niet alleen gekookt, maar ook gegeten, bijgepraat, huiswerk gemaakt, kort om, geleefd. Op Binnenhuis 2000 presenteerden verschillende keukenfabrikanten hun nieuwste modellen. Daarnaast kon de bezoeker een gezellig kopje koffie drinken, een broodje eten of even uitrusten met een drankje op het grote stijlvolle terras. Keukencentrum Schoonhoven is gespeciali seerd in nostalgische stijlkeukens, gemaakt op am bachtelijke wijze met keuze uit verschillende houtsoorten. Het gaat hierbij om maatwerk, waarin de modernste keukenapparatuur van ver schillende topmerken smaakvol wordt geïnte greerd. Voor de afwerking kan gekozen worden voor blanke lak of een authentieke verfkleur. Het Keukencentrum gaf acte de presence op Binnenhuis 2000 en trok daarmee veel aandacht. Hans Verkerk Keukens presenteerde op Binnenhuis 2000 een nieuw, luxe keukenprogram- ma dat de naam Palazzo draagt. Qua uiterlijk lo pen de Palazzo modellen uiteen van de pittoreske ’grootmoeders tijd’ stijl tot modern Italiaans keu- kendesign. Wat alle modellen gemeen hebben is de Palazzo kwaliteit. Dit zit in kleine details, zoals de Palazzo fluisterprofielen voor een soepele, zachte deur- aanslag en een stofdichte afsluiting. De volledig uittrekbare korven en laden. En de extra opberg ruimte in elk model.Verkerk's laatste speeltje trok eveneens veel belangstelling. Wie van een dergelijke luxe houdt, is zeker ook geïnteresseerd in de Quooker, de kokend water kraan die veel energie en tijd bespaart. Het water komt hier op een temperatuur van 100 C en vol ledig gezuiverd uit. Dat is handig voor allerlei toe passingen: koffie en thee zijn in een handomdraai gezet, koken gaat sneller en een heet sopje is ook écht een heet sopje. De Quooker werd gede monstreerd door de firma Peteri. Advies op het gebied van wo nen en wooninrichting, een nieuw concept voor li chaamsverzorging van voor malig soapactrice Babette van Veen, voorlichting over ver schillende schilderstijlen en technieken, meesterstukken uit de collectie van de familie Borowski van Galerie Bob van den Doel, de presentatie van het nieuwe wonen in een echt huis... Het is een kleine greep uit hetgeen bezoekers van de beurs Binnenhuis 2000 kregen voorgeschoteld. De beurs, die gekenmerkt werd door een hoogwaardig aan bod van specialisten op het gebied van ’living’ in de ruim ste zin van het woord, vond onlangs plaats in Ahoy’ en ging verder dan alleen het presenteren van de nieuwste collecties op interieurgebied; het bood een totaalconcept voor eigentijds leven en wo nen. Zo was er volop aan dacht voor culinaire fijnproe- verij en de nieuwste keukens en keukenapparatuur. Ook (weelderige) badkamers en Op het gebied van stoffering en verlichting was Binnenhuis 2000 bijzonder compleet. Een breed aanbod van allerlei vloeren hard, zacht, massief, gelaagd, kunststof of natuurlij ke materialen speelden in op de persoonlijke wensen en mogelijkheden van de indivi duele bezoeker. Daarnaast toonde een aantal exposan ten verschillende manieren om plafonds mooi af te wer ken. Er waren ook talloze mogelijkheden voor raamde- coraties te zien. Vouw- gordijnen, modelgordijnen en de nieuwste overgordijnen c.q. in between stoffen (dik ker dan vitrage en dunner dan overgordijnen) vormden slechts een greep uit het to tale aanbod. Rijneveld 86 N 207 afslag Boskoop Noordoost Achterwillenseweg 31 Nabij NS-stotion Gouda Goverwelle (weldadige) badproducten traden voor het voetlicht in een presentatie, die verzorgd werd door Cucine Bagni. Aandacht voor het nieuwe wonen kon eveneens niet uit blijven. Het accent lag daarbij op de primeurs van de on langs gehouden meubelbeur zen in Keulen en Milaan. Er was een gevarieerd aanbod van decoratieartikelen, zoals kroonluchters, kandelaars en spiegels. De nieuwste trends, jonge vormgeving en span nende combinaties, inspireer den de bezoeker om thuis zelf aan de slag te gaan. Aparte aandacht verdiende het kunstaanbod op Binnenhuis 2000. Verschillende galeries presen teerden topwerken van toon aangevende kunstenaars. Nu steeds meer mensen belang stelling tonen voor kunst in het interieur en een aanschaf overwegen, had het veelzijdi ge aanbod ook een oriënte rende functie. Wat vind ik mooi, wat past in mijn interieur, hoe sta ik te genover abstract werk? Rondkijkend op Binnenhuis 2000 vond de bezoeker de antwoorden op deze vragen. De galeriehouders gaven uit voerig informatie over het werk en de kunstenaars. Bredeweg 118 hl J 2761 WW. S Zevenhuizen (0180) 63 24 18 Wat kunt u bij ons aantreffen? De mooiste keukens handmatig gecreëerd door Keba design.

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 17