Be Fair blijft derdeklasser Bedrijfscompetitie schutters goed van start kzs Dames 2 Gouwestaete Autoschade... kampioen Eerste pech voor coureur Maarten Overdijk op NK Uitslagen jeu de boules Snelle overwinning Data General i Play-off Cadenz. Nesselande Koetsier weer trainer Be Fair Open jeugddag Gouwe Smash WADDINXVEEN - Op vrij dag 31 maart stelt tennisver eniging De Gouwe Smash haar banen weer open voor de jeugd van Waddinxveen en omstreken om kennis te ma ken met de tennissport. Van Leeuwen winterkam pioen HSW WADDINXVEEN - Evenals vorig jaar won A. van Leeu wen ook dit jaar de winter competitie van de Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW). Ook in de tiende en laatste wedstrijd, die gevist werd in de Amstel nabij Vrou wenakker, stond hij zijn reeds in de tweede wedstrijd ver worven koppositie niet af. Werd de voorlaatste wed strijd ontsierd door zeer slechte vangsten, alleen R. Poldervaart ving een brasem van 1080 gram, in de laatste wedstrijd waren de vangsten beter, zes van de tien henge laars boden vis ter weging aan. J.Verhoef werd met een prachtig vangstgewicht van 8.630 gram winnaar. Hier door klom hij nog een plaats je in het klassement. De tweede plaats was voor J. van Elswijk met 3.680 gram en derde werd A. van Leeuwen met 3.580 gram. De einduit slag van de wintercompetitie luidt: LA. van Leeuwen 27.370 gram, 2. M. Reichard 25.220 gram, 3. J.Verhoef 24.150 gram, 4. H. Kraan 21.880 gram, 5. J. van Elswijk 18.280 gram, 6. M. van Leeu wen 14.730 gram, 7. R. Pol dervaart 14.480 gram, 8. R. Jenner 12.020 gram, 9. H. Ro- meijn 9.640 gram, 10. H. de Kwaadsteniet 9.010 gram. Opgeven voor Sportweek- voetbal «■■WW WOENSDAG 22 MAART 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 0 F SCHADECENTER PROFILE REPAIR f Schadecenter van Leeuwen r I Knap vervelend en het komt altijd ongelegen. Geen auto tot uw beschikking en u had zich uw avond anders voorgesteld dan u te buigen over de administratieve afhandeling met de verzekeringsmaatschappij. Coenecoop 250, 2741 PL Waddinxveen tel: 0182-621831, fax 0182-621841 werd coach Raimond van Duinen getrakteerd op het traditionele natte pak. De meiden onvingen uit handen van voorzitter Rob den Boer en aanvoerster van dames I Mirjam Overdam een mooie rode roos, waarna het geluid van knallende champagnekur- ken het feestje onderstreep ten.Voor Gouwestaete scoorden Kim Middendorp 5x, Manneke Kappen en Ma rion van Hooft 3x, Heike Koglin 2x en Erika Vlasman lx. Volgende wedstrijden Woensdag 22 maart speelt dames I om 2I.30 uur de eerste play-off-wedstrijd te gen Assuron/Donk in zwem bad De Tobbe te Gouda. De return is op donderdag 23 maart in Gouwebad ’De Sn- iep’, aanvang 20.00 uur. Mocht een derde wedstrijd noodzakelijk zijn dan wordt deze op zaterdag 25 maart om I5.30 uur gespeeld in Gouda. Om I9.45 uur speelt dames 2 tegen Assuron/Donk 2 uit Gouda in Gouwebad ’De Sniep’. ZEVENHUIZEN - Woens dag 22 maart aanstaande om 20.00 uur begint de eer ste ronde van de play-off voor Cadenz.Nesselande. Cadenz behaalde in de regu liere competitie de derde plaats en neemt het op te gen nummer zes van de SNS-league ECOstyle/Sudo- sa uit Assen. De laatste competitiewedstrijd ging ook al tegen de Assenaren en die wedstrijd werd met 3-1 gewonnen. Voor de play-off wedstrijden begin nen de beide ploegen met een schone lei. Tegen Sudosa in Assen moet het team een goede uitgangspositie creë ren voor de tweede wed strijd, zaterdag 25 maart in het topsportcentrum Stad Rotterdam Verzekeringen. Aanvang van deze wedstrijd: 20.00 uur.Voor de wedstrijd van zaterdag 25 maart aan staande in het Topsportcen trum vertrekt de suppor- tersbus vanaf dorpshuis Swanla om 18.45 uur. WADDINXVEEN - Bert Koetsier, die in het bestuur van de voetbalvereniging Be Fair, de functie bestuurslid technische zaken bekleedt, gaat in het nieuwe seizoen hoofdtrainer Jack Harmsen assisteren. De Waddinxvener, nu hulptrainer bij Alphia, was reeds eerder in die functie werkzaam bij Be Fair.Tevens is Koetsier consul in hetWar- naarsportpark. autoschade- ftersteltetj ANWBj MM, ^n*ia3wxit7a. De jeugdtrainster van de club geeft dan gratis kennisma kingslessen, terwijl bovendien op de andere banen gelegen heid is om een balletje te slaan en wat leuke tennisspel letjes te doen. In de afgelo pen jaren is gebleken dat er sterke behoefte bestaat aan deze manier van kennismaken met de tennissport.Vorig jaar was de open dag erg succes vol doordat veel nieuwe jeugdleden zich inschreven voor het lidmaatschap en voor de tennislessen. Natuur lijk zijn jeugdbestuursleden aanwezig om aan ouders alle informatie te geven over o.a. contributie, lesgelden en an dere mogelijkheden van deze kleine, gezellige, enthousiaste en vooral ook veilige vereni ging, welke rustig en centraal gelegen is in hetWarnaar- plantsoen, naast de kinder boerderij Dierendal. In het kader van het dit jaar te vie ren lustrum van onze vereni ging heeft De Gouwe Smash een leuke aktie. Op deze open dag kunnen kinderen van 6 tot 12 jaar van 16.00 uur tot 17.00 uur of van 17.00 uur tot 18.00 uur ko men kennismaken met de tennissport. Als het kind op deze dag lid wordt, krijgt het de eerste 2 lessen gratis. De volgende dag krijgt het kind op de club een speciale lus- trumverrassing! Ouder kun nen hun kind voor de open dag opgeven en/of informatie krijgen bij:Ton Vreeburg (0182-630 704) of Marjolijn Berrevoets(0182-610 924). Naast deze jaarlijks terug ke rende aktie heeft De Gouwe Smash een nieuw initiatief. Voor het eerst wordt de mo gelijkheid geboden aan 5- en 6-jarigen om kennis te maken met tennis zonder lid te hoe ven worden van een vereni ging. Ook voor een tennis racket wordt gezorgd, dus alleen het lesgeld hoeft te worden betaald.Voor infor matie hierover: zie boven staande telefoonnummers. WADDINXVEEN - In Winters wijk ging het NK indoor karten weer verder. Best een leuke baan, maar degene met de bes te kart won. Bij het NK indoor rijd je namelijk met karts van de baan. Bij de eerste training reed de 14-jarige Waddinxve ner redelijk. Hij.had echter het idee dat zijn tijdzendertje het niet deed. Hij moest drie keer binnenkomen, maar er bleek niks mis te zijn. Zonde van de tijd! In de tweede heat had Overdijk volgens andere rijders een mindere kart. Overdijk: Ik dacht dat het meeviel, maar ik merkte dat de motor minder was dan andere, omdat ze bij me weg reden op het rechte stuk". Na de training werd be sloten dat zijn klasse opnieuw moest rijden, omdat een paar karts zo slecht waren, dat ze al les opnieuw moesten testen. De jeugdige coureur reed dus nog een keer met de mindere kart. Resultaat: I I e startpositie. Vanwege al die problemen met de karts werd slechts één wed strijd gereden. De start ging re delijk, maar hij verloor een ron de later twee posities. Daarna ging de door Framec b.v. ge- ZEVENHUIZEN - Na de verlo ren wedstrijden in de kwartfi nale van de Nederlandse beker tegen eredivisionist Facopa was het zaak voor de dames van Data General het eigen spel weer op te pakken. De wed strijd tegen VCS uit Tilburg, dat in de onderste regionen van de Ie divisie verkeert, leek hier voor een goede gelegenheid. Tijdens de donderdagtraining was Karin Vermeulen gebles seerd geraakt, zodat er met de van knieblessure herstellende van der Meer twee midden- speelsters aan de kant zaten. Coach Visser had in het midden dus geen enkele keus. De ande re middenspeelsters van Zaan- en en Meijer losten dit echter op door een degelijke partij te spelen en menig blokpunt te scoren. Data General begon overdonderend met sterk ser veren van spelverdeelster Bijl en Lucassen. De passers van VCS kregen deze nauwelijk on der controle, waardoor hun aanval ver van het net lag en goed te verdedigen was. Binnen 10 minuten sloot de Zevenhui- zense formatie de set op 15-1 af. Doordat de tegenstander in WADDINXVEEN - De voetbalactiviteiten in de Waddinxveense Sportweek zullen dit jaar plaats hebben op het sportcomplex van WSE. De deelname staat open voor bedrijven-, ver enigingen-, buurten/straten- en vriendenteams. Inschrij ven kan in de volgende cate gorieën: dames (zeventallen), heren (elf- en zeventallen). Aanmelden tot uiterlijk 30 april bij J. vd Lans, Postbus 325,Waddinxveen (tel. 0182-616 673). De (mogelij ke) speelavonden zijn in de maand mei: zaterdag 13, maandag 15, dinsdag 16, woensdag 17, donderdag 18, zaterdag 20, maandag 22, dinsdag 23, woensdag 24, donderdag 25, vrijdag 26 en zaterdag 27 mei. Schadecenter van Leeuwen regelt het voor u. En u krijgt ook nog een perfect herstelde auto terug. We zitten in Waddinxveen op bedrijventerrein Coenecoop. Maar u kunt ook bellen: 0182-621831. Vierentwintig uur per dag. Voor het geval u ergens staat met schade... WADDINXVEEN/BOSKOOP - Dames 2 van Gouwestaete was er helemaal klaar voor. Vergezeld door een aardige supportersschare werd de wedstrijd tegen de Kennemer Zwem Club met vertrouwen tegemoet gezien. Gouwestae te zocht direct de aanval en creëerde talloze kansen, doch of het nu nerveusiteit was of wat anders, in ieder geval was het doel moeilijk te vinden.Toch werd de eer ste periode met 0-2 in het voordeeel van deWaddinx- veensen afgesloten. In de tweede periode werd de lijn voortgezet, waarbij KZC pas na 0-3 kon tegenscoren uit een viermeter. Daarna werd KZC geheel aan banden gelegd en liep Gouwestaete uit naar I -7 halverwege de wedstrijd. In de derde periode was het al 1-9, alvorens KZC haar tweede wapenfeit kon laten noteren. De derde periode werd afgesloten met 2-11. Met nog drie doelpunten in de vierde periode werd de eindstand bepaald op 2-14 en gend om extra hulp, de ander zelfverzekerd en geheel op ei gen kracht, vonden de schut ters hun weg naar de baan. Los van de prestaties was het alge meen gehoorde commentaar van de deelnemers dat het een hele gezellige avond was ge weest. Waarbij door menigeen ook nog uitzonderlijke goede schietprestaties werden be haald. In het individuele damesklasse- ment voert Gaby Bezemer uit het team Fresh Flower de rang lijst aan met een score van 91 punten. Ineke Theussen uitko mend voor het team van het gelijknamige schildersbedrijf bezet de tweede plaats met een score van 68 punten. Op de voet gevolgd door G.Pos- tuszna van de firma Luiten Co met een score van 67 pun ten. Bij de heren voert Barry Colla van het gelijknamige kwekers- bedrijf de ranglijst aan met een score van 120 punten. De tweede plaats wordt hier inge nomen door J.M. Stubbe van de Peters. Een goede zet van Harmsen omdat hij daarmee al le mensen voor de resterende wedstrijden tegen Soccer Boys (uit), Leonidas (thuis) en Oude- water (uit) aan boord hield. Een hoger score lag nog binnen bereik, maar Marco Verzijl en John Slagboom schoten net naast en Mark de Jong zag zijn inzet door doelman Lutjes on schadelijk gemaakt. Rohda’76 presteerde in de tweede helft zwaar onder de maat en werd alleen gevaarlijk bij enkele vrije trappen. Op dinsdag 28 maart speelt Be Fair in de eerste ronde voor de RD-beker een uitwedstrijd te gen het hoogste zondagelftal van Gouda. firma Stubbe met een score van I 17 punten. Op de derde plaats prijkt de KLPD’er Rob Snelle- man die een score realiseerde van 107 punten. Volgens zijn collega’s is deze KLPD’er snel ler dan zijn schaduw, want voordat iemand hem goed en wel had opgemerkt was hij al weer vertrokken slechts een mooie derde score achterla tend. Het teamklassement wordt na één ronde aangevoerd door het derde team van de KLPD Randstad met een score van 298 punten. De tweede plaats wordt ingenomen door het eerste team van Heemskerk met een score van 257 punten. Boonstoppel Trucks bezet de derde plaats met een score van 234 punten, dit vlak voor het team van kwekerij Colla die met eën score van 230 punten na deze eerste ronde op de vierde plaats eindigde. De tweede ronde van de be drijfscompetitie zal op 28 maart 2000 worden verscho ten. sponsorde Waddinxvener als de spreekwoordelijke brand weer. Hij haalde veel mensen in en was van de laatste naar de 10e plaats opgeklommen. Toen gebeurde voor in het veld een crash waardoor iedereen moest stoppen.Toen men weer verder wilde rijden moesten al le karts weer rechtgezet wor den, omdat die bij het stoppen in elkaar waren geschoven. Overdijk werd toen als laatste weer rechtgezet. Hij kon dus opnieuw iedereen inhalen. Dat lukte nog ook en hij lag 9e, tot dat hij een tikje kreeg en spin de. Hierdoor werd hij 13e. Overdijk: „Dat tikje aan het eind was jammer, maar niks aan te doen. Dat ik als laatste werd rechtgezet vond ik belachelijk!" Hij diende na de wedstrijd een officieel protest in. Maarten Overdijk staat nu 7e in het klassement. Hij is nog vol goede moed, want hij weet door zijn sterke wedstrijd, dat hij met de beste mee kan komen. Overdijk zoekt nog een sponsor. Hij is inmiddels in gesprek met een drukkerij uit de Dorpstraat, maar geïnteresseerden kunnen nog bellen: 0182-635 705. Lansbergen van DONK over. Van Ruitenburg vertrekt aan het einde van het seizoen naar GSV en ook Peter van Dort gaat weg bij Rohda omdat hij zowel de zaterdag- en de zon- dagafdeling van Oudewater gaat trainen. In de 67ste minuut kwam Be Fair op 0-2 toen Imad Saouny scoorde na een goede pass van Wim van der Starre. Onmid dellijk wisselde trainer Harm sen Rene Minnee, die het ach ter de voorhoede niet onverdienstelijk deed, in voor verdediger Martin van Tol. Na dat Wim van der Starre de sco re op 0-3 had gebracht werd aanvoerder Ron van. Tol (gele kaart) vervangen door Martijn WADDINXVEEN - Afgelopen dinsdag is de interne competi tie triplette gestart. Aan deze competitie doen 16 teams mee. Enkele teams begonnen gehandicapt, daar teamgenoten verplichtingen elders hadden en er daardoor voor een ver vanger gezorgd moest worden. Een enkel team lukte dit niet en speelde daardoor met een man minder. Na 2 wedstrijden is de stand: I.L. Roos/T. Springer/H. v.Wageningen Gespeeld 2 winst 2 saldo 26-*-; 2.J. Koois- tra/B. Lanting/P. v.d. Made 2-2- 20+; 3.J. v.Winkel/P. v. Oosten/J. Joziasse 2-2-18+; 4.A. Roos/E. Hoogendoorn/S. Tabben 2-2- I5+; 5.1. Matla/H. de Wilde/J. Hulskamp 2-2-9+. zich een voor de goed gevulde tribunes aantrekkelijk side-out spel. Door een uitstekende pass wist spelverdeelster Bijl gevarieerde aanvalspatronen uit te zetten, waarop vooral Lu cassen en Kok regelmatig scoorden. Het middenblok bleef attent en ondanks enkele onnodige aanvalsfouten bouw de Data General een voor sprong op, die uiteindelijk in een 15-7 setwinst resulteerde. Nog binnen het uur realiseerde de formatie van Visser een mooie 3-0 overwinning, waar mee de 2e plaats in de compe titie nog zekerder werd ge steld. Met een luid applaus onderstreepte het publiek de waardering voor het vertoon de spel. Komende zaterdag wacht de lastige uitwedstrijd tegen het Doetinchemse Orion, waarna op I april de thuiswedstrijd te gen koploper en promotiekan- didaat Set UP’65 wacht. y Enkele teams namen afgelopen weken deel aan een vrijdag avond- en zaterdagmiddag toernooi op de indoorbanen van de jeu de boules vereniging Gouda. Op de vrijdagavonden werden 16 wedstrijden ge speeld en het team Roy Huls kamp/ Hans Cammeraat be haalde een fraaie 2e plaats met 13 gewonnen wedstrijden en een saldo van I 15+. Op de za terdagmiddagen werden 20 wedstrijden gespeeld en er werden door de Waddinxve- ners klinkende resultaten be haald. Een I e plaats voor S.Tab- ben/R. v.Dijken 17-1 I3+; 3e R. Hulskamp/H. Cammeraat 14- 100+ en 5e E. Hoogendoorn/M. Janssen I4-43+. Opluchting dus bij Be Fair en trainer Jack Harmsen. De Wad dinxveense oefenmeester moest het in Bodegraven stel len zonder de basisspelers Ralph Boonstoppel (gebles seerd), Hafid Assoulymani en Arnold Noorlan- der (beiden ge schorst). Niette min toonde Be Fair veel inzet en Rohda’76, dat eer der de eerste pe- riodetitel behaalde en dus aan de nacompetitie mag deelnemen, had daar niet van terug. Hoewel Be Fair bij rust met 0- I leidde was er voor Harmsen toch aanleiding voor een ‘pep talk’. „Ik was niet tevreden.Van- daar dat ik in de rust uit mijn slof ben geschoten. Stel dat het 1 -1 wordt. Dan zijn we het zelf vertrouwen weer kwijt. Er is gedisciplineerd volgens het 4-4- 2 systeem gespeeld.We hebben geen kansen weggegeven. Dat was belangrijk”, zei Harmsen. Met afgrijzen dacht Harmsen aan de week terug toen in Nieuw Beijerland met 3-1 werd verloren van hekkensluiter NBSW. „Onbegrijpelijk dat we die wedstrijd verloren. We zijn toen wel vijf keer alleen voor de keeper geweest”. Gelukkig herstelde Be Fair zich bijtijds. DeWaddinxveners ken den een redelijke eerste com- petitiehelft, maar na de winter stop viel er weinig meer te juichen. Rohda’76, dat de laat ste weken de weg kwijt is, leek daarom de juiste tegenstander om het geschonden blazoen op te poetsen. De thuisclub was in de aanvangsfase wel sterker, maar doelman Arjan van Erk liet zich niet ver rassen bij schoten van Ard Hoogen- doorn en Ed Ha ring. De omme keer kwam nadat Bodegraver Ruud van der Marei ge blesseerd was uitgevallen en werd vervangen door Paul Kooistra. Be Fair drong Rohda’76 terug. Een lob van William Hoogeveen ging net over het Bodegraafse doel, John Slagboom schoot ra kelings voorlangs en Imad Sa ouny en Wim van der Starre vonden doelman Dennis Lutjes op hun weg. Niettemin werd het in de 42ste minuut 0-1. Na een vrije trap van de goed spe lende Edwin de Bruin kopte Rene Minnee in. Doelman Lut jes verwerkte de bal onvol doende waardoor William Hoogeveen kon inschieten. Twaalf minuten na de pauze verkreeg Be Fair numeriek voordeel doordat scheidsrech ter Ruud Hogenelst (Reeuwijk) Peter Anker na herhaaldelijk commentaar op de leiding met een rode kaart wegstuurde.An ker kwam dit seizoen met trai ner Gerard van Ruitenburg en de broers Niels en Dennis WADDINXVEEN - Met de deelname van 21 teams over trof het Waddinxveense be drijfsleven de stoutste dromen van de lokale Schuttersvereni ging. Gevolg van deze enorme deelname was wel dat het afge lopen dinsdagavond bij de ope ning van wedstrijdreeks gezellig druk was op de schietbaan aan de Alberdink Thijmlaan. Maar met een beetje passen en me ten bleek iedereen zijn of haar plekje gevonden te hebben. Tijdens binnenkomst konden de deelnemers aanschouwen wat er van hen verwacht werd. De Waddinxveense jeugdschut- ter Niels Pereboom liet de aan wezigen zien waarom hij gese lecteerd is voor het Nederlandse team. Opge warmd door de prestaties van de jonge international en de vakkundige uitleg omtrent het gebruik van de luchtwapens vanuit de schuttersvereniging werd er een begin gemaakt met de vijf ronden durende bedrijfs competitie. De één wat onwennig en vra- de 2e set alles of niets ging spe len, kwam de passing bij Data General even in de problemen. De buitenaanval liep vast in het diagonaal geplaatste blok en bij een achterstand van 3-7 riep Visser zijn speelsters naar de kant. Hij bracht Lafeber en prentte zijn selectie in met meer variatie te spelen. Dit hielp, want Data General knok te zich terug naar 9-9. Op de service van Meijer en Kok werd druk opgebouwd, die ver volgens met attente blokkering aan het net in scores werd om gezet. De goed spelende Bijl onder scheidde met enkele eenmans- blokken evenals van Zaanen en Meijer. In achterveld heerste de zeer beweeglijke den Butter zowel verdedigend als passend. Het was erop-en-erover en Data General sloot de set met 15-9 af. De 3e set liet eenzelfde spel- beeld zien, maar duurde uitein delijk het langst. Serviceseries van Lafaber en Lucassen vorm den de basis voor het onder druk zetten van de tegenstan der die zich echter niet zomaar gewonnen gaf. Er ontwikkelde Door Bert Hertog BODEGRAVEN - Be Fair blijft in de derde klasse voet ballen. De uitwedstrijd tegen Rohda’76 in Bodegraven werd met 0-3 gewonnen. De beide onderste clubs NBSW en Linschoten verloren en gaan onderling uitmaken wel ke ploeg rechtstreeks degradeert en welke nog een kans krijgt in de nacompetitie. Deze doelpoging van Be Fair zou tot niets leiden, elf mi nuten later was het wel raak. (Foto: Artistisc Art, Liesbeth van der Vis.) email: info@vlcoenecoop.nl internet: www.vlcoenecoop.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 31