Waarde Certificaat Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van 't Hof I I Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Ja, wij willen graag dat er een makelaar langs komt voor een kosten- loze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting 511 IL! Molenring 91 Vraagprijs 419.000,k.k. Vraagprijs 445.000,- k.k. Nabij het “Gouwe Bos” gelegen De Genestetlaan 38 Vraagprijs 349.000,- k.k. Vraagprijs 292.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Nette hoekwoning Roemer Visscherstraat 9 Vraagprijs 352.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055.. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Vraagprijs 355.000,- k.k. ZJI m/y Naam:. Adres: Postcode/ plaats: Telefoon: Opmerkingen/ bijzonderheden: I A U Straks naar een nieuw adres? Dan eerst naar een vertrouwd adres! Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Ruime, keurig onderhouden eengezins woning. Gebouwd in 1980 en met circa 380 m3 inhoud en 140 m2 eig. grond. De indeling van deze woning is als volgt: Beg. grond: Entree/hal, garderobenis, meterkast en toilet met font.; Fijne, lich te en tuingerichte woonkamer met deur naar tuin; Lichte open keuken aan voor zijde in L-opstelling en met goede inrich ting: gascomfort, afzuigkap, dubbele spoelbak, hetelucht oven en koelkast. De gehele beg. grond vloer is v.v. plavui zen met vloerverwarming. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan voorzijde; 2 Slaapkamers aan achterzijde; Keurige badkamer met ligbad, 2e toilet en wasta fel met meubel. 2e Verdieping: Kleine overloop met vaste kast en kastruimte met opstelling c.v.-ketel, badgeiser en unit m.v.; 2 Slaapkamers beide v.v. berg ruimte achter knieschotten. Keurige voor- en achtertuin. De achtertuin is gel. op het zuiden en is v.v. gazon, borders, goede erfscheiding en vrij st. stenen ber ging. Mogelijkheid voor carport aan voor zijde. Oplevering in overleg. Leuke vooroorlogse dijkwoning Noordeinde 158 Vraagprijs 339.000,- k.k. Keurig onderhouden eengezinswoning Aan singel, in ruim opgezette woonwijk gelegen eengezinswoning met zowel voor als achter een vrije ligging. Deze nette tussenwoning ligt op loopafstand van het Gouwe Bos en heeft de volgende indeling: Beg. grond: Entree/tochtpor- taal; Hal met toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer voorzien van open haard en een beuken parketvloer; De dichte luxe uitgevoerde (beuken/vanille) keuken is 5 jaar geleden vernieuwd en v.v. inbouwapparatuur zoals: gaskookplaat, afzuigkap, hete- luchtoven, vaatwasser en koelkast. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan voorzijde met vaste kasten; 1 Slaapkamer aan achterzijde; 1 Slaapkamer aan achterzijde met vaste kastenwand; Badkamer met ligbad, was tafel en 2e toilet. 2e Verdieping: Voorzolder met Velux dakvenster, aansl. wasapp. en HR c.v.-combiketel 1998; Zolderkamer met Velux dakvenster. De tuin van deze in 1970 gebouwde woning is netjes aangelegd en beschikt over een vrijst. stenen berging en achter om. Grondopp. 126 m2. Inhoud ca. 340 m3. Buitenschilderwerk voorzijde in 1998 verricht, buitenschilderwerk ach terzijde in 1999. Oplevering in overleg (medio half juni 2000). Fraai vormgegeven hoek-appartement op 2e verdieping met berging op de parter re. Bouwjaar complex 1999. Riant wonen aan de rand van Waddinxveen en direct bij uitvalswegen. Luxe centrale entree/hal met lift. Het complex is v.v. videofooninstallatie. Indeling apparte ment: Hal met betegeld toilet met fon teintje; L-vormige gang met c.v.-combike- telkast en garderobenis; Fraaie, geheel betegelde, badkamer met douchebak en vaste wastafel; 2 Slaapkamers; Vierkante woonkamer (oppervlakte ca. 32 m2) met berging. Artistieke ramen/schuifpui naar hoek-dakterras (ca. 7,3 m2) op het zui den; Smaakvolle luxe open keuken v.v. hoek-opstelling in vanille uitvoering met kunststof aanrechtblad en inbouwappa ratuur: ker. kookplaat, rvs-afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en carrousel. Bijzonderheden: Eigen c.v.-combiketel. Geheel dubbel glas. De servicekosten bedragen 180,- per maand. Panoramisch levendig uitzicht! Aan singel gelegen Zwanenwater 5 Vraagprijs 399.000,- k.k. Fraai hoek-appartement Meteorenweg 88 Aan het Noordeinde gelegen hoekwo ning met grote, diepe tuin (ca. 30 meter) en blijvend vrij uitzicht aan de voorzijde. Bouwjaar ca. 1930, 275 m2 eig. grond en ca. 235 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal; Woonkamer aan de voorzijde met vaste kast; Kelderkast; Gesloten keu ken in 1997 vernieuwd en in L-vorm opgesteld en v.v. massief houten deuren en div. inbouwapp.: gascomfort, afzuig kap, oven, vaatwasser, koelkast en apo- thekerskast; Achteringang met toilet ruimte. Ie Verdieping: Overloop met gevelkachel en vaste kast met aansl. wasapp.; 2 Slaapkamers met vaste kast en dakkapel aan voorz.; 1 Slaapkamer met dakkapel aan achterz.; Badkamer (volledig betegeld) met ligbad met therm, kraan en wastafelmeubel. 2e Verdieping (via vaste trap bereikbaar): Zolderruimte als werk-/hobbykamer te gebruiken. Deze karakterwoning beschikt verder over een grote voortuin en 2 houten berging in de achtertuin. De woning wordt verwarmd d.m.v. gaska chels en is v.v. dakisolatie, ged. dubbele beglazing en grotendeels hardh. kozij nen. In gehele woning zijn de paneeldeu ren nog aanwezig. Oplevering in overleg. Sfeervol vrijstaand woonhuis met leven dig uitzicht op de rivier 'De Gouwe', hou ten berging en vrij gesitueerde achter tuin op 't westen. Bouwjaar ca. 1860, 210 m2 eigen grond en ca. 500 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Hal met meterkast, trap en betegeld toilet; Betegelde badkamer met ligbad en vaste wastafel; Woonkamer (ca. 35 m2) voor zien van open haard en balkenplafond; Leuke woonkeuken (ca. 18 m2) met luxe keuken inrichting (1998) voorzien van inbouwapparatuur: koel/vriescombina- tie, RVS-schouw, gas-/elektrofornuis met 6 kookzones, grill, oven en vaatwasser; Bijkeuken met uitstortgootsteen en werk- kast. Ie Verdieping: Overloop met 'open' zolderruimte voorzien van dakkapel, toilet, afzonderlijke c.v.-ruimte met c.v.-ketel (bouwjaar 1992); 2 Voorslaapkamers met kast; 1 Zij slaapkamer met kast; 1 Achterslaapkamer (ca. 18 m2) met ber gingen en vaste wastafel. 2e Verdieping: Vide en zolderberging. Deze goed onder houden woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Oplevering in overleg. Sfeervol vrijstaand woonhuis Zuidkade 161 Vraagprijs 495.000,- k.k. Op aantrekkelijke lokatie gesitueerde hoek-maisonnette (oorspr. 6-kamer woning) op begane grond en le verdie ping met inpandige berging en c.v. (eigen ketel in berging, merk Vaillant, bouwjaar 1999). Gemeenschappelijke tuin. Bouwjaar woning ca. 1963. Inhoud ca. 365 m3. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Indeling: Beg. grond: Gang met entree- deur, werkkast; 2 Slaapkamers van resp. 3,70 x 3,60 m. met kast en deur naar ter ras op het westen en 2,70 x 3,10 m.; Berging. Trap naar woonverdieping: Gang met meterkast, betegeld toilet; Keuken met rvs-aanrechtblad, afzuigkap, "open" kast en deur naar klein balkon op het westen v.v. zonnescherm; Betegelde douche met wastafel en aansl. wasapp.; Riante doorzonwoonkamer van ca. 9,10 x 3,60 m. met schoorsteenmantel en alum, kozijnen met schuiframen; 2 Slaapkamers van resp. 3,10 x 3,10 m. met deur naar loggia en kast en 4,30 x 2,60 m. De servicekosten bedragen 113,- per maand. Solide Ver. van Eig. Centraal wonen in ruim opgezette woonwijk met blijvend vrij uitzicht op o.a. grasveld en levendige weg. Oplevering in overleg (medio juni 2000). Landelijk gelegen semi-bungalow Toegangseweg 10 Vraagprijs 849.000,- k.k. Ruime hoek-maisonnette Willem de Rijkelaan 62 Fraai en onderhoudsarm hoekhuis met artistiek aangelegde voortuin, zijtuin met poortdeur en achtertuin voorzien van een vrij st. stenen berging met over kapping. Bouwjaar ca. 1965,195 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: Entree/gang met meterkast, trapopgang met zijraam, kelderkast en luxe betegeld toilet met mech. afzuiging; Doorzonwoonkamer met open keuken v.v. inbouwspots en inbouw-gaskookplaat en afzuigkap (beiden Bauknecht). le Verdieping: Overloop met kast; 1 Voorslaapkamer met vaste kast; 1 Achterslaapkamer met vaste kast en 1 achterslaapkamer v.v. een laminaat- vloer; Luxe geheel betegelde douchegele- genheid met granitovloer en wastafel. 2e Verdieping (via vlizotrap bereikbaar): Zolder met Velux tuimelraam en opstel- plaats c.v.-ketel (bouwjaar 1996). De woning is o.a. voorzien van kunststof puien aan de voor- en achterzijde, inclu sief ramen en deuren, geheel dubbel glas en een fraaie plavuizenvloer op de begane grond v.v. vloerverwarming. Oplevering medio mei 2000. Karaktervolle vrijstaande woning met zicht over de rivier 'de Gouwe'. Bouwjaar 1930, circa 375 m3 inhoud en 81 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal voorzien van toilet met fon teintje; Woonkamer (circa 3 meter hoog); Semi-open keuken met deur naar hard houten balkon, welke is voorzien van een wenteltrap naar de tuin, le Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Grote slaapka mer met dakkapel aan de voorzijde met nok in het zicht; Volledig betegelde bad kamer voorzien van ligbad, wastafelmeu bel en 2e toilet; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met wastafel, bergruimte en luik naar gedeeltelijk bevloerde vliering. Onder de volledige breedte en diepte van de woning is een onderverdieping aan wezig die als volgt is ingedeeld: Overloop/hal met aansluiting wasappara- tuur en provisieruimte; 2e Volledige betegelde badkamer met ligbad en was tafel; Achterkamer met c.v.-ruimte en c.v.-ketel; Hobbyruimte met meterkast. De tuin (O) is tevens middels de poort bereikbaar en beschikt over een houten berging. Oplevering medio mei 2000. Netjes onderhouden, vrijstaande semi- bungalow (bouwjaar 1976) met een lan delijke ligging en 1.980 m2 eigen grond. Inhoud ca. 430 m3. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met open trap en v.v. een pla vuizenvloer en vanwaar u toegang heeft tot 2 slaapkamers (380 x 245 en 360 x 245), douchegelegenheid met wastafel, geheel betegeld toilet met font, en de woonkamer; Deze royale woonkamer van ca. 55 m2 is v.v. een openhaard, alum, schuifpui en prachtig uitzicht op de zeer fraai aangelegde tuin; Gesloten keuken in aparte uitvoering (Mondriaan front) en ingericht met diverse inbouwappara tuur; Bijkeuken met aansl. wasapp., Vaillant combiketel 1994 en deur naar tuin, le Verdieping: Open zolderberging; Badkamer met ligbad en wastafel en 1 grote slaapkamer aan de achterzijde. De woning heeft een mooi, recent aange legd onderheid terras en steiger aan de zijkant, een vrijst. houten berging, par keergelegenheid op eigen terrein en eigen brug. De zeer royale tuin biedt u veel privacy. van ’t hof makelaardij Goed onderhouden eengezinswoning nabij het Gouwe bos en scholen gelegen en op loopafstand van zowel N.S.-station als winkels. Bouwjaar ca. 1965, ca. 300 m3 inhoud en 148 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer voorzien van hard houten parketvloer en open haard; Open keuken in L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur: keramische kookplaat, hete lucht oven, schouw en koelkast, le Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzij de; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badgelegenheid met douche en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met c.v.-ketel (1992), geiser en bergruimte; Aparte bergruimte; Zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Deze tussenwoning met veel bergruimte is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas en beschikt over een voortuin en een achtertuin, welke netjes is onderhouden en is voorzien van een vrijstaande stenen berging en een achter om. Leuke vooroorlogse 2-onder-l kap dijkwo ning aan het Noordeinde gelegen met verrassend veel ruimte. Ten opzichte van de uitvalswegen naar de grote steden is deze woning zeer gunstig gesitueerd. Openbaar vervoer voorziening op korte afstand. Bouwjaar 1930, ca. 300 m3 inhoud en 140 m2 eigen grond. Indeling: Onder Verdieping: Entree aan de achter zijde van de woning; Tochtportaal met werkkamer met veel bergruimte en deur naar waskamer met aansluiting wasap- paratuur en fonteintje; Hal voorzien van toilet en trapopgang. Beg. grond: Woonkamer met 2 niveaus voorzien van laminaatvloer en open haard; Open keuken (grenen) in L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur: vaatwas ser, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap en oven. Boven Verdieping: Overloop; Badkamer met dakvenster, toilet, wasta fel, ligbad en douchehoek; 1 Slaapkamer met dakkapel en vaste kasten aan de ach terzijde; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de ach terzijde; C.v.-ruimte met c.v.-ketel. De achtertuin (W) van deze dijkwoning is leuk aangelegd met vrijstaande hou ten berging. Bij deze woning zal de zij gevel opnieuw worden gestucadoord en het buiten schilderwerk opnieuw wor den uitgevoerd voor kosten van verkoper. Oplevering in overleg. M N VM Vrijstaande woning met zicht op ‘de Gouwe’ Ridderbuurt 72a Vraagprijs 369.000,- k.k. Hoekwoning met diepe tuin Noordeinde 175 DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM IHÜIS1, GARANTIE

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32