Als je alles op 'n rijtje zet Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! |fc r makelaardij ...ga je gelijk naar Van ’t Hof Waddinxveen! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Moerkapelle Boskoo Boskoo - Wij vinden dat onze klanten ons altijd moeten kunnen bereiken. Vanzelfsprekend kan dat tijdens de normale kantooruren: maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.30 uur, vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur. Maar ook op zaterdag staan wij van 8.30 tot 17.00 uur de hele dag voor enthousiast team; u open. Wilt u iemand spreken die net bui- eigen kantoor met vitrine, in de nieuwe wijk Zuidplas; tenshuis is, dan is die vanuit ons kantoor opname van uw huis (in kleur) in de maandelijkse per mobiele telefoon snel oproepbaar. Van 't Hof Woninggids; Na kantooruren, hoe laat dan ook, kunt u altijd een boodschap inspre- compleet servicepakket: aan- en verkoop van woningen, ken op onze telefoon- taxaties, hypotheken, verzekeringen, pensioenen, vast- beantwoorder. Faxen goedbeheer; of e-mailen kan elke zaterdag geopend van 8.30 tot 17.00 uur; natuurlijk ook. dag en nacht bereikbaar; Zo houden wij de ook voor huurwoningen; communicatie- prima kop koffie. kanalen voortdu rend open. Vooral als u snel wilt beslissen, kan dat heel belangrijk zijn F li1 presentatie van uw huis op Internet ind. foto; zeven kantoren in de regio Midden Holland; Angelique van der Linden enAgathe de RekVan ‘t Hof makelaardijWaddinxveen. I Leuke vooroorlogse 2-onder-l kap dijkwoning met vrij uitzicht, gelegen aan het Noordeinde en met verrassend veel ruimte. Ten opzichte van de uitvalswegen naar de grote steden is deze woning zeer gunstig gesitueerd. Openbaar vervoer voorziening op korte afstand. Bouwjaar 1930, ca. 300 m3 inhoud en 140 m2 eigen grond. Indeling: Onderverdieping: Entree aan de achterzijde van de woning; Tochtportaal met werkkamer met veel bergruimte en deur naar waskamer met aansluiting wasapparatuur en fontein tje; Hal voorzien van toilet en trapopgang. Beg. grond: Woonkamer met 2 niveaus voor zien van laminaatvloer en open haard; Open keuken (grenen) in L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, koel kast, gaskookplaat, afzuigkap en oven. Boven Verdieping: Overloop; Badkamer met dakven ster, toilet, wastafel, ligbad en douchehoek; 1 Slaapkamer met dakkapel en vaste kasten aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met dakka pel aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; C.v.-ruimte met c.v.-ketel. De achtertuin (W) van deze dijkwoning is leuk aangelegd met vrijstaande houten ber ging. Bij deze woning zal de zijgevel opnieuw worden gestucadoord en het buitenschilder werk opnieuw worden uitgevoerd op kosten van verkoper. Oplevering in overleg. Leuke vooroorlogse dijkwoning Noordeinde 158 Vraagprijs 339.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Aan waterloop gelegen Pinksterbloemstraat 5 Vraagprijs 589.000,- k.k. Goed onderhouden eengezinswoning nabij het Gouwe bos en scholen gelegen en op loopafstand van zowel N.S.-station als win kels. Bouwjaar ca. 1965, ca. 300 m3 inhoud en 148 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fon teintje; Doorzonwoonkamer voorzien van hardhouten parketvloer en open haard; Open keuken in L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur: keramische kook plaat, hete lucht oven, schouw en koelkast. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaap kamers aan de achterzijde; Badgelegenheid met douche en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met c.v.-ketel (1992), geiser en bergruimte; Aparte bergruimte; Zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Deze tussenwoning met veel bergruimte is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas en beschikt over een voortuin en een achter tuin, welke netjes is onderhouden en is voor zien van een vrijstaande stenen berging en een achterom. Nabij het “Gouwe Bos” gelegen De Genestetlaan 38 Vraagprijs 349.000,- k.k. Leuke erkerwoning Jacob Catslaan 50 Vraagprijs 347.000,- k.k. Landelijk gelegen tussenwoning Spoelwijkeriaan 11 Vraagprijs 372.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Goed onderhouden geschakelde 2-onder- 1 kap woning met garage en vrije ligging aan achterzijde. De woning is gesitueerd aan een kindvriendelijk woonerf en in de nabijheid van diverse faciliteiten, zoals scholen en win kels. Bouwjaar 1986/1987, 222 m2 eigen grond en ca. 400 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en volledig betegeld toilet; Woonkamer in L-vorm met open haard en plavuizen vloer met vloerver warming; Open keuken met witte fronten en enige inbouwapparatuur: gaskookplaat, hete lucht oven, koelkast en vaatwasser. De gehele parterre is voorzien van plavuizen vloer met vloerverwarming. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakka pel; Volledig betegelde badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en toilet. 2e Verdieping: Open zolderkamer met kopge- velraam en Velux-dakvenster; C.v-ruimte met c.v.-ketel. De garage van deze leuke woning is voorzien van een loopdeur, uitstortgootsteen en aansluiting wasapparatuur. Verder beschikt de woning over een voortuin en een achtertuin (Z) welke netjes is aangelegd en grenst aan een waterloop. Oplevering in over leg. Fraai hoek-appartement Meteorenweg 88 Vraagprijs 445.000,- k.k. j. is NVM Leuke erkerwoning met vrijstaande stenen berging en goed verzorgde voor- en achter tuin. Bouwjaar ca. 1964,144 m2 eigen grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang voorzien van trapkast, betegeld toilet met fonteintje en trap; Doorzon woonkamer met erker, schoorsteenmantel en toog naar de open keuken met L-vormige kunststof inrichting voorzien van inbouw gaskookplaat en inbouw afzuigkap. Ie Verdieping: Overloop; Betegeld toilet met fonteintje; 3 Slaapkamers waarvan 1 met toegang tot balkon; Betegelde douche met granietenvloer en vaste wastafel. 2e Verdieping: Zolderberging voorzien van kastenwand met wastafel: Fraaie zolderka mer met dakkapel aan de achterzijde en ber ging achter knieschotten. Deze tussenwo ning is voorzien van dakisolatie en gedeelte lijk dubbel glas en voorzetramen. De woning is aantrekkelijk gesitueerd en op ca. 5 minu ten loopafstand van het station en het 'Gouwebos' gelegen. Eigentijdse en in landelijke omgeving gesitu eerde tussenwoning met c.v.-ketel en recent gebouwde vrijstaande berging voorzien van elektra. Bouwjaar rond 1925, ca. 245 m2 eigen grond en ca. 230 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met garderobenis, toilet en trapopgang; Keuken met luxe L-vor- mige inrichting en inbouwapparatuur: gas kookplaat, vlakscherm, koelkast en inbouw spots; Woonkamer met open haard en lami naatvloer: Meterkast. Ie Verdieping: Overloop voorzien van c.v.- combiketel; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand voorzien van schuifdeuren; Badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Aan de voorzijde van de woning over de gehele breedte bevindt zich een dakkapel. Deze woning heeft een fraai aangelegde voor tuin grenzend aan het water en een achter tuin voorzien van Bankirai terrassen en een vijver. Tevens beschikt de woning over hard houten kozijnen met grotendeels dubbel glas en over dakisolatie. Oplevering medio september 2000. let met fonteintje; L-vormige1 combiketelkast en garder^l geheel betegelde en vaste wastafj woonkamer^^ ging. Ar^iSÖ dakterras,?; Smaakvolle luxe open keuken v.v. hoek- opstelling in vanille uitvoering met kunst stof aanrechtblad en inbouwapparatuur: ker. kookplaat, rvs-afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en carrousel. Bijzonderheden: Eigen c.v.-combiketel. Geheel dubbel glas. De servicekosten bedragen 180,- per maand. Panoramisch levendig uitzicht! Hl Fraai vormgegeven hoek-appartement op 2e verdieping met berging op de parterre. Bouwjaar complex 1999. Riant wonen aan de rand van Waddinxveen en direct bij uitvals wegen. Luxe centrale entree/hal met lift. Het complex is v.v. videofooninstallatie. Indeling appartement: Hal met bÉtegeld toi- C’V’ Fraaie, ^met douchebak :amers; Vierkante Wraakte ca. 32 m2) met ber- Tamen/schuifpui naar hoek- !a. 7,3 m2) op het zuiden; fc .Sn - y Van’t Hof Waddinxveen is Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. J NVM iHUIS] GARANTIE ■_van ’t hof optimaal bereikbaar!

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32