Voetballers Groeneweg nog niet veilig Heren Be Fair promoveren naar eerste klasse Overdijk vierde op NK indoor karten Gouwestaetedames zien kampioenskansen slinken Verrassende winst voorTTV Kwiek promotie in AFHALEN LUILAKFORMULIEREN LUILAKVOETBALTOERNOOI 2000 Invictus I opweg naar I e divisie WSE vier tegen vier toernooi Volleybalsters winnen streekderby van Nesselande Flyers dames met lege handen Open Dag Gouwe DoorWSE nog spannende periode Op 10 juni 2000 wordt het 45e Luilakvoetbaltoernooi gehouden. Moerkapelle scoort niet Voorjaar- stri plette jeu de boules I Smash Tweede team I Ongelukken 1. Noordeinde 237, Boskoop. 2. In de winkel van Primera, Boskoop. Inlichtingen: tel.: 21 55 22 De inschrijfformulieren kunnen ook na dinsdag 04 april 2000 nog worden afgehaald op de volgende adressen: PAGINA 23 WOENSDAG 5 APRIL 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Door Bert Hertog j Haast op gaat. nieuw geblesseerd en kon slechts toekij ken. Annemarie de Rooy, Antoinette Wij- ker, Jacqueline v.d.Ruit en Marcella Bos completeerden het basiszestal. Na een slordig begin van de eerste set boog Be Fair een 5-2 achterstand om. Servicedruk en de afwisseling tussen de harde aanval van Annemarie de Rooy en de korte prikballen van Jacqueline v.d. Ruit brachten een 9-1 I voorsprong op het scorebord. Wisselspelers Rita Slob en Cora Bos kwamen de verdediging versterken en via I l-l Miep Be Fair uit naar 11-13. Met Sabrina Noorlander aan het net besloot Be Fair de set met I I- 15. In de 2e set dicteerde Be Fair het spel. Al snel werd naar een 1-7 voor sprong uitgelopen en opnieuw was de servicedruk een bepalende factor.Toen Be Fair de teugels even liet vieren en de sterkste passer van Nesselande onder vuur nam stokte de score eventjes. Het veldspel en de wilskracht van de Wad- dinxveensen waren echter een maatje te groot en een direkt servicepunt van Marcella Bos maakte met 15-5 aan alle koplopers waren helaas iets te snel om bij te houden. Toen illusies van Nesselande een eind. In de derde set nam Be Fair opnieuw een snelle I -4 voorsprong. Zevenhuizen kwam in een serviceserie terug tot 5-4. Opnieuw kwam Rita Slob binnen de lij nen. Deze keer om Thamar Kok te ver vangen. Ondanks de sterke blokkering van Be Fair en het goede verdedigen van Wilma de Jong kon Be Fair niet uitlopen en ging de stand tot I l-l I gelijk op.Toen Nesselande zelfs een 13-12 voorsprong nam leek het er somber uit te zien. Co ra Bos en Sabrina Noorlander kwamen in het veld en met vereende krachten sleepte Be Fair er een 15-13 setwinst en dus een 3-0 zege uit. Be Fair heeft nu 27 wedstrijdpunten en bezet de 8e plaats op de voet gevolgd door Cito met 25 punten. Komende zaterdag vindt het be laden duel met het Schoonhovense DOS plaats. In sportzaal Groenswaard gaat het vanaf 16:30 niet alleen om het spel maar ook om de knikkers. DOS maakt nog kans om promotie via PD wedstrij den en Be Fair speelt zoals gezegd voor behoud van de derdedivisieplaats. achter hem de leider in het kampioenschap kwam aanrij den, was hij zijn derde plaats kwijt. gelijk worden meisjes-teams ingedeeld bij jon- gensgroepen, welke in sterkte vergelijkbaar zijn. Inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij: C. van Velzen, leplaan 85; M.Vooges, Elzenhorst 3; M. Moons, Brugweg 23 of in het WSE-clubge- bouw, Willem de Rijkelaan. Uiterlijk woensdag 19 april moeten de inschrijfformulieren weer ingeleverd zijn! Inleveren kan alleen bij Mathé Moons of zaterdagochtend in de commissieka mer van WSE. Afhankelijk van de aanmeldingen per leeftijdsgroep is er ruimte voor maximaal 48 teams en wie het eerst komt. Dus ga nu een inschrijfformulier halen en vraag iedereen of ze mee willen doen. WADDINXVEEN - Afgelopen zondag werd er weer volop ge badmintond in Waddinxveen. Badmintonclub Invictus speelde in de Dreef en de Duikelaar om de kostbare competitiepunten binnen te halen. MOERKAPELLE - De voet balclub Moerkapelle speel de dit weekend de destijds gestaakte wedstrijd tegen Abbenes uit. Met nog 46 minuten te spelen werd de wedstrijd met een 2-1 voorsprong voor Abbenes hervat. Hoe wel Moerkapelle sterker was werd er niet meer gescoord. Danny Pols had pech met een schot tegen de paal. Dinsdagavond haalde Moerkapelle in tegen Kou dekerk. Programma voor zaterdag: Moerkapelle- Woubrugge, Be Fair vrij, zondag: WSE-Moordrecht, Bodegraven-Groeneweg, Lekkerkerk-Waddinxveen. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Dames I van Gouwestaete was afgelopen zondag in Gouwebad ’De Sniep’ beslist niet opgewassen tegen een uiterst 'cool' spelend Da- mixa/Ravijn. De Waddinx- veensen werden met 3-9 ver slagen in de eerste van. vier wedstrijden om het lands kampioenschap. Afgelopen vrijdagavond won Damixa/Ravijn thuis al met verrassend hoge cijfers (II- 3) van ZWV-Nereus. Reeds vanaf de eerste seconde maakte Damixa/Ravijn duide lijk wat zij in Waddinxveen kwam doen en dat was win nen. Gouwestaete kwam geen moment in haar spel en werd bij tijd en wijle simpel afgetroefd. In de eerste pe riode maakte Karin Kuipers met twee fraaie midvoorac- ties 0-1 en 1-2. Intussen was Mirjam Overdam met l-l nog langszij gekomen. In de tweede periode trok Da mixa/Ravijn de ingezette koers door en via Carla Quint en wederom Kuipers was het halverwege al I -4 voor de Nijverdalsen. Nog eenmaal kon Gouwestaete via Sandra Berckenkamp op twee doelpunten verschil ko men, doch doelpunten van Kuipers, Quint en Mariëtte Koehorst brachten Damixa/Ravijn op een com fortabele 2-7 voorsprong. Wendy de Frankrijker sloot de periode af met 3-7. Gou westaete was volledig de grip op de wedstrijd kwijt en dan lukt er natuurlijk ook niets. Iedere actie werd in de kiem gesmoord, maar Damixa/Ra- Dames 2 van Gouwestaete hield ook in Wormerveer de eer aan zichzelf en liet nog eens duidelijk zien dat zij dit seizoen de terechte kam pioen zijn. Waar thuis nog met 6-6 gelijk werd gespeeld tegen De Ham 2, kwam Gou westaete nu als winnaar uit de bus. Na de eerste periode stond het nog 0-0, doch in de tweede periode legden Ma- lou van Duinen en Heike Koglin de basis voor de over winning. Na de 0-2 voor sprong halverwege, scoorde Hanneke Kappen 0-3 en was de strijd beslist. In de vierde periode redde De Ham de eer en sloot de wedstrijd af met 1-3. Volgende wedstrijden Aanstaande zaterdag 8 april speelt dames I wederom te gen Damixa/Ravijn. Deze keer moeten de dames op bezoek in Nijverdal. De wed strijd begint om 18.30 uur in zwembad ’Het Ravijn’. Op zondag 9 april speelt dames I de derde wedstrijd om het Nederlands Kampioenschap thuis in Gouwebad ’De Sn iep’. Dé wedstrijd tegen ZWV-Nereus begint om 17.00 uur. Zaterdag speelt om 19.45 uur dames 2 in de derby tegen het Bodegraafse BZ&PC I. WADDINXVEEN - Op 28 maart werden in deze competitie weer twee wedstrijden gespeeld. In de top 10 van de rangschik king deden zich wat ver schuivingen voor. Er is nu nog slechts I team over dat alle wedstrijden gewonnen heeft. De stand is nu: I .Andries Roos/Erik Jan Hoogendoorn/Stephan Tab- ben 6-6-44+; 2.Jan Koois- tra/Piet v.d. Made/Betsy Lanting 6-4-22+; 3.Rob, Ron en Fred v.Dijken 6-4- l3+;4.lmca Matla/Hanna deWilde/Jopy Hulskamp 6- 4-12+; S.Ben Sas/Edward Springer/Herman Wielinga 6-3-12+; ó.lneke v.Gils/Re- ne Versluis/Hans v.Wou denberg 6-3-11 7.Ton Hulskamp/Gerben Nieuw- land/Arnold Janssen 6-3- 7+; 8.Leen Roos/Thea Springer/Henry v.Wagenin- gen 6-3-3+; 9.Jasper v.Win- kel/Pieter v.Oosten/Jan Jo- zaisse 6-3-3+; lO.Peter Rubeling/Hans Cammeraat/Roy Hulskamp 6-3-2+. De eerstvolgende wedstrij den in de competitie zijn op 11 april. Op 4 april wordt er weer een wed strijd gespeeld in het kader van de competitie 4 tegen 4. WADDINXVEEN - Op 9 april houdt tennisvereni ging De Gouwe Smash een open dag. Van 11.00 uur tot 15.00 uur kan iedereen vanaf 18 jaar kennis komen maken met tennis. Met de hulp van enkele le den en natuurlijk niet te vergeten tennisleraar K. Andringa wordt de tennis sport getoond. Op deze dag kunnen bezoekers te vens zelf het tennisracket ter hand ter nemen. Wie geen racket heeft, wordt die dag door de vereniging voorzien.Vergeet alleen niet zelf sportschoenen mee te nemen! Tennisvereniging De Gou we Smash ligt in hetWar- naarplantsoen en is met zijn vier banen de kleinste vereniging van Waddinx veen maar biedt de sporter een mooi gelegen tenni spark, alleen banen met verlichting, de mogelijkheid tot spelen in competitie verband, sportiviteit, gezel ligheid, mogelijkheid tot tennisles, sociale contacten. Voor inlichtingen: dhr. J. Uitterhoeve 0182 - 617465. druk te kunnen leveren zonder dat dit gepaard ging met servi- cefouten. Hierdoor was DEO in staat om de eerste set naar zich toe te trekken. In de twee de set werd er door Be Fair be ter geserveerd en met meer concentratie gespeeld. De ser vice liep nu wel goed waardoor DEO onder druk kwam te staan. Paul van leperen en Ed win van Erk waren als vanouds op tempo. De rechtdoor aanval over de buitenkant was voor de verdediging van DEO moei lijk te stoppen. Het spel werd in de tweede en derde set met name op de buitenkant uitge vochten. Deze mogelijkheid werd gecreëerd doordat rust en positiespel in het achterveld een dreiging over het midden mogelijk maakte waardoor de blokkering te laat aansloot op de buitenkant. Libero Theo van Eijk wist vrijwel foutloos de aangegeven ballen van spelver- Overdijk reed de rest van de race keurige rondetijden en wist daarmee met redelijk ge mak de vierde plaats veilig te stellen. Overigens gingen de races in Tilburg beter voor de organisatie dan anders. Tot aan de vorige wedstrijd reed men veel te wild en gebeurde er veel te veel ongelukken. Voor de wedstrijden in Tilburg heeft iedereen een toespraak gehad en dat heeft geholpen. De vol- een sponsor te vinden. Hij heeft deze week een gesprek met de drukkerij uit de Dorp straat. Als anderen bedrijven ook geïnteresseerd zijn kunnen ze bellen naar 0182-635 705. Invictus I staat bovenaan in de competitie, en lijkt op een pro motie naar de Ie divisie af te stormen. Dit weekend werd er thuis tegen E B Adviesgroep uit Geldrop gespeeld. Maaike v/d Weij viel in, zij verving Linda Wiegel. Na de singles was er een 3-1 voorsprong gecreëerd en kon men aan de dubbels be ginnen. Normaal gesproken is de herendubbel van Joeri Kraaijestein en Dennis Steen- de achtervolging had heel veel kracht gekost en dit gaf de doorslag in de laatste minuten. Jumpers lokte de fouten uit en via de vrije worpen kwam men tot winst. Uitslag 44-48. Tops coorder: Anita van Unen met 14 punten. A.s. vrijdagavond 7 april in de Duikelaar om 21.00 uur de topper Heren I tegen Lokomotief. Zaterdag 8 april om 19.00 uur Heren 2 tegen Leiderdorp. Belkadi nog Jeroen Koek en Stefan de Goede binnen de lij nen waardoor de gemiddelde leeftijd van WSE op 24 jaar kwam te liggen. ZEVENHUIZEN - De voetbalvereniging Groeneweg ver zuimde in het streekduel tegen WSE zich in veiligheid te spelen. De Zevenhuizenaren namen een kwartier na rust de leiding door een doelpunt van Jarno van Dorp. Het luk te daarna niet op 2-0 te komen. Een tegenvaller was daar op de gelijkmaker van WSE. Balverlies leidde tot een treffer van invaller Fouad Belkadi: l-l. land een vast punt. Maar dit weekend liep het niet lekker, het zat allemaal een beetje te gen: verlies met 15-8, 10-15 en 15-12. De dames wonnen en de tussenstand was 4-2. Nu moest er nog één puntje binnen ge haald worden voor de overwin ning. Joeri en Marloes slaagde erin om met een simpele over winning de wedstrijdzege bin nen te halen. Eindstand: 5-3 overwinning. „die jongen die lie lag verde digde heel goed. Ik was sneller, maar ik kon er niet langs”. In de tweede training had de door Framec b.v. gesponsorde coureur als het ware vleugels. Hij reed naar een goede 3e startplaats en was daar natuur lijk erg tevreden mee. Overdijk is in de trainingen meestal niet zo snel als in de race. Dit komt doordat hij zeer constante ron detijden rijdt. In de race ga je dan naar voren omdat de meeste andere coureurs één keer snel zijn en daarna langza mer. Dit is in de training goed, maar in de race minder. Terug naar de race. Overdijk startte redelijk en behield in het ge drang de derde plaats vast. De gende race is over twee weken in Swalmen, Limburg. Voor die wedstrijd hoopt Overdijk nog 1-0 voorsprong waardoor de Zevenhuizenaren (Foto: Artistic Art/ Liesbeth van der Vis.) Groeneweg verspeelde tegen WSE een in de vierde klasse nog niet veilig zijn. WADDINXVEEN - Op Goede vrijdag 21 april organiseert de v.v.WSE wederom het jaarlijk se Vier tegen Vier Toernooi. Het toernooi be gint om 10.00 uur en zal duren tot ongeveer 16.00 uur. Deelname staat open voor leden en niet-leden van WSE, mits passend in de hier onder staande leeftijdsgroepen (let op: aange past aan het gewijzigde KNVB-reglement). In schrijving is mogelijk in de volgende leeftijdsgroepen: F-groep: geb. op/na I -1 -’91E- groep: geb. tussen I -1-’89/ I -1-’91D-groep: geb. tussen I-1-’87/ l-l-’89 en C-groep:geb. tussen l-l-'85/ l-l-’87. Meisjes: 6 t/m 14 jaar. De uiteindelijke groepsindeling van de meisjes is afhankelijk van het aantal inschrijvingen. Mo- rustsignaal bedroeg 9-22. De eerste vijf minuten van de tweede helft ging Jumpers nog gewoon door en bij een stand van 15-31 gaf niemand meer een cent voor Flyers. Maar sport blijft ondoorgrondelijk en bij de thuisploeg begon het ineens te draaien. Jumpers kwam er niet meer aan te pas en in de zestiende minuut was de stand 42-38 voor Flyers. Hierna ging het minder, want deler Mark van leperen te sco ren. De tweede en derde set werden in het voordeel van Be Fair beslist. In de vierde en laat ste set bleek de spanning voor Be Fair en publiek te groot te worden. Ondanks mooie rally’s was de precisie bij Be Fair uit het spel waardoor er door alle teamleden meer gecorrigeerd moest worden. DEO maakte door stabiel spel hier goed ge bruik van. Na een oorverdo vende laatste set wist DEO er alsnog een gelijk spel uit te sle pen. Door Be Fair is hier, en kele wedstrijden voor het ein de van het seizoen, een mooie prestatie neergezet. Binnen de Waddinxveense vereniging wordt reeds hard gewerkt aan het volgende seizoen. Dan zal Be Fair uitkomen in de Eerste klasse. Om in deze klasse bove nin mee te kunnen draaien wordt nog gezocht naar enkele goede talenten. WADDINXVEEN - Het eerste team van tafeltennisvereniging Kwiek heeft in de promotie klasse van de regionale compe titie Holland-West verassend gewonnen. In Hellevoetsluis werd gespeeld tegen HE/Lu- veto-1Met de 4-6 uitslag in de thuiswedstrijd en een gedeelde laatste plaats in het achter hoofd, werd met spanning naar de confrontatie uitgekeken. R. Verboon begon goed en won zijn eerste partij met 18-21/16- 21 van O.Teders. Kees Vos verl oor vervolgens in drie games van E.Terlaak (21 -16/15-21121 - 14) waarna W. v. Wageningen Kwiek opnieuw op voorsprong bracht; 12-21 /2I-I4/I8-2I te gen M. Khattabbi. Nadat Ver boon en K.Vos ook het dubbel spel in drie games hadden gewonnen leek de tegenstand Groeneweg mag het zondag in Bodegraven opnieuw proberen. De geblesseerde Reinier Goris- sen zal er dan waarschijnlijk nog niet bij zijn evenals de ge schorste Marco Terpstra. WSE won vorige week voor de RD Trofee met 3-1 van Moord recht en speelt volgende week dinsdag om 20 uur in de Oran- jewijk in de tweede ronde te gen derdeklasser HOV. De fina le is op dinsdagavond 30 mei bij SC Feyenoord. vijn ging freewheelend naar het einde en bracht en pas sant via de ongenaakbare Kuipers en Quint de eind stand op 3-9. Door dit resul taat is Damixa/Ravijn al wel heel dicht bij de landstitel. WADDINXVEEN - De Keu- kencentrum/Be Fair volleybal- heren I is er in geslaagd het kampioenschap te behalen. Om dit te bereiken was minimaal een gelijkspel nodig tegen de twee in de tweede klasse, DEO uit Pijnacker.Tijdens het eerste onderling treffen, zo’n half jaar geleden was na ruim een uur spelen de wedstrijd beslist in het voordeel van de Waddinx- veners. Deze keer was DEO goed voorbereid en lopende het seizoen steeds meer op el kaar ingespeeld. Afgelopen za terdag lag er duidelijk meer druk op de schouders van de spelers van Be Fair. Beide teams zijn aan elkaar gewaagd, leder beschikt over een sterke aanval aangevuld met goede en gedre ven verdediging. Dit zorgde al in de eerste set voor langduri ge en spannende rally’s. Be Fair was in de eerste set niet in staat om voldoende service- van HE/Luveto gebroken. Kwiek gaf geen game meer uit handen en sloten de wedstrijd af met een klinkende 1-9 over winning. In de laatste wedstrijd, thuis tegen kampioenskandi- daat Zoeterwoude, zal het er nog om spannen of Kwiek in staat is de vijfde plaats te hand haven. In de 2e klasse promotie afdeling Gouda speelde Kwiek- 2 uit tegen Smash-3. Kwiek, de koploper, speelde opnieuw een sterke wedstrijd: 2-8. B. Loef en D. Pronk bleven ongeslagen, L. Bouwman won twee keer. Ook voor het tweede team wordt a.s. vrijdag een belangrijke wed strijd. Op het programma staat dan de thuiswedstrijd tegen de nr. 2 uit de poule, het Boden- graafse BOK-I. Met nog twee wedstrijden daarna kan Kwiek zich stevig aan de kop nestelen. Vliet moest geblesseerd het veld verlaten en werd vervan gen door B-junior Maurice Eck hardt. WSE leek met een voor sprong de rust in te gaan, maar het schot van Ferdy Schenk be landde op de paal. In de tweede helft bejubelde Groeneweg het doelpunt van Jarno van Dorp. Van Dorp werd tot scoren in staat gesteld door Oscar Vuyk, die op zijn f beurt was aangespeeld door Maurice Eckhardt: 1-0. Eckhardt zag daarna een inzet tot hoekschop omge bogen en na een scherpe voor zet van Bart Scheffers tikte doelman Boekhorst de bal ter- WADDINXVEEN - Het Ne derlands kampioenschap in door karten ging verder in Til burg. Een vrij grote baan die al bekend is met het organiseren van een NK. De dag begon al goed toen Overdijks protest van de vorige wedstrijd werd toegekend en hij terug op de 10e plaats werd gezet i.p.v. 12e. De training die daarna begon, had een uitslag die voor Over dijk redelijk bekend was. Hij was 10e. Een klein nadeel aan die positie was dat hij aan de buitenkant moest starten. Daar had hij bij de start ook last van, want in een hoop gedrang bij de tweede bocht gingen twee mensen binnendoor voorbij. De 14-jarige coureur haalde wat mensen in, maar bleef han gen op de 12e plaats. Overdijk: Een uitslag die over de gehele wedstrijd genomen niet mis stond, maar wel inhield dat Groeneweg nog niet veilig is. De Zevenhuizenaren staan met nog een wedstrijd te spelen drie punten voor op Ber gambacht, dat zondag bij kam- pioenskandi- daat recht bezoek Groeneweg sluit de competitie af tegen en in Bodegraven. WSE krijgt Moordrecht op bezoek. Trainer Henny de Jong had het graag anders gezien. Hij hoopt dat Groeneweg zich zondag alsnog veilig speelt. Anders lig gen er nog degradatie-wedstrij- den in het verschiet. De Jong: „Als we nacompetitie moeten spelen dan krijgen we het moeilijk. Bergambacht heeft daar veel meer een ploeg voor dan wij. Wij hadden tegen een gehavend WSE drie punten moeten pakken. Groeneweg scoort echter heel moeilijk. In 21 wedstrijden vielen er slechts 26 doelpunten. Reinier Goris- sen, die er nu door een bles sure niet bij was, nam daarvan ZEVENHUIZEN - De volleybalsters van Keukencentrum Waddinxveen/Be Fair hebben zaterdag goede zaken gedaan door het rechtstreekse duel met mede degradatiekandidaat Nesselande met 3-0 te winnen.Veroorzaakt door de degrada tie van meerdere teams uit de 2e divisie uit regio Midden Holland is de strijd om degradatie in de derde divisie nog niet beslist. Waar normaliter slechts de on derste twee ploegen rechtstreeks degra deren is nu zelfs het team dat 9e op de ranglijst staat niet zeker van zijn zaak. Be Fair moet daarom de laatste drie com petitiewedstrijden nog punten pakken en zette zaterdag de juiste koers in door Nesselande weg te spelen. In Zevenhuizen begonnen de coaches Lupgens en Van der Meent met dezelfde basisopstelling als in het verloren duel tegen Cito. Wilma de Jong mocht op nieuw de spelverdeling op zich nemen ten faveure van Cora Bos.Thamar Kok speelde op de diagonaal en deed Rita Slob op de bank belanden, naast Sabrina Noorlander. Marit van der Louw was op- WADDINXVEEN - Dames I speelde tegen Jumpers twee heel verschillende helften. De eerste helft was van Flyers-zij- de slecht. Niets lukte, de pas sing was slecht en er zat hele maal geen beleving in het spel van de Waddinxveense dames en aan scoren kwam men hele maal niet toe (negen punten in de eerste helft). Jumpers profi teerde daar maar gedeeltelijk van, want de achterstand bij het nauwernood over. Balverlies van Guido Stuurman leidde een gevaarlijke counter van WSE in. Beide centrale verdedigers Jaap Bevaart en aanvoerder Sander Zieck bevonden zich voor de bal waarna Rogier Wijnveldt tot overmaat van ramp het du el met Fouad Belkadi verloor. Ook Klie van Dam kon de ge wiekste Waddinxvener niet meer achterhalen: l-l. Nog had Groeneweg uitzicht op de overwinning want na een pass van Oscar Vuyk ging Jarno van Dorp alleen op het doel van WSE af. Hij schoot echter de bal langs Boekhorst en de Waddinxveense veste. Ook de jonge Maurice Eckhardt had Groeneweg in veilige haven kunnen brengen, maar stuitte op Boekhorst. Trainer Milko Kruysse bracht naast Fouad twaalf treffers voor zijn reke ning”. WSE trad in het sportpark Van ’t Verlaat aan zonder de gebles seerde Erwin Pleus, Marcel van Dijk, Martijn Sol en Guido Hack. Toch ga ven de Wad- dinxveners, die zich in een eer der stadium in veiligheid had den gespeeld, goed partij. WSE was in de eerste helft sterker al duurde het een half uur voordat de eerste sco- rings-mogelijkheid zich voord eed. Edwin Scharff stuitte ech ter op doelman Gert Haan. Daarvoor hadden aan de Zeven- huizense kant Guido Stuur- man en Jar- no van Dorp l de juiste richting ge- mist en werd een kopbal van Jaap Bevaart door doelman Rene Boekhorst gestopt. Een overtreding op Leon van Vliet kostte WSE’er Thijs van der Voort een gele kaart. Van

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 23