TIMMERMAN MEEWERKEND UITVOERDER Kat met veel ervaring m/v LEXMOND Aanbieding knikarmschermen semi cassette Enthousiaste Secretaresse Biedt zich aan: 11 COLPA 11 OS' bescherming begint vanaf 99,-” 58®,* 1 Perfectionistische dienstverlener Totale HHM ken. Breed r Meer aandacht, meer service. Uw vakopticien. Van den Boogaart 550 Hn RAL 9001cremê-Wit n 1499,- n 1599, Ê699’^ o K i 7-K Frame gemoffi Bediening oog Uitval 2.50 meter Leverbaar in 6 streepd n 1399,- Z voor 1089,- g^or1179,- U: 41 Voor 1269,- voor 1359,- voor 1449,- voor 1519,- s- 450 I ■MM Gratis Tips Starware Automatisering zoekt enthousiaste collega's Wij zoeken: Divers personeel o - Tegen meerprijs ook in cassette-uitvoering leverbaar. x hardware specialist netwerk specialist representatieve duizendpoot STARWARE VAN DEN OUDENRIJN B.V. DE DIERENBESCHERMING^ Het Dierenasiel bij u in de buurt is overvol met lieve katten die op een nieuwe baas wachten. Van den Oudenrijn b. v. is een nog steeds groeien de onderneming die al 78 jaar aan de weg timmert. Het bedrijf bestaat uit een aannemersbedrijf en 2 timmerfabrieken. Wij bieden: - een afwisselende uitdagende functie - een goede salariëring - een prettige werksfeer - een spaarloonregeling - een bedrijfswagen en mobiele telefoon (voor uitvoerder) Wij vragen: - een positieve instelling - ervaring in deze functie Schriftelijke of telefonische reacties aan: de heer H. van den Oudenrijn of de heer R. van den Oudenrijn ER IS NOG ZOVEEL MEER DE WERELD IS ZO GROOT administratieve duizendpoot Wilhelminastraat 72 2411 EA Bodegraven Tel. (0172) 61 26 79 Fax (0172)61 55 24 Opleidingen: Persoonlijke verzorging, zindelijkheid, nagels vijlen, jachtakte, gymnastiek, evenwichtsoefeningen. Gespecialiseerd in: Spinnen, in het raam zitten, op schoot liggen, miauwen, lui zijn, balanceren, eigenwijs en oost-indisch doof zijn. Gevraagd: Schone kattenbak, knuffels, warmte en veel liefde. OPTIEK MILIEU-ADVIEZEN B.V. Milieukundig medewerker bodemonderzoek (LBO/MBO) Door toename van het aantal opdrachten zijn wij op zoek naar mensen, die besloten hebben hun kennis en vaardigheden aan te wenden om mee te liften op de digitale snelweg. Er zijn op dit moment vier vacatures. Nu een complete zonnebril op uw AUTOMATISERING! Het aannemersbedrijf werkt met een kleine groep mensen en reali seert afwisselende pro jecten zoals luxe woning bouw, vervangen van kozijnen en verbouwin gen waarbij kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staan. Milieukundig begeleider uitvoering saneringen (MBO) eigen sterkte* inclusief zonbeschermingspakket voor maar 99,-**. Taft-Oscar BV zoekt voor haar distributie centrum te Hoofddorp een jonge enthousiaste magazijn medewerker/chauffeur Wij bieden gunstige werktij den, een goed salaris, reis- kostenvera. Spaarregelingen etc. Bef voor een afspr. 023-5698100 vraag dhr. N Taphoom. V< Wij zoeken nieuwe collega’s voor de volgende functies: waterbouw gevolgd óf enige sterkte* is dan van groot belang. sterkte tot */- 4.00 Cil. 2.00), zolang de voorraad strekt. AANNEMERSBEDRIJF 1 te brengen en te onder in BEMIDDELING VAN PEtO’ERS BIJ VACATURES EN 1NTER1M-OPDRACHTEN O K Voor beide functies is het van belang dat je kunt aanpakken en dat je graag buiten werkt. Je moet nauwkeurig zijn en netjes kunnen werken. Het is een voordeel als je enige computerervaring hebt. Je bent in bezit van rijbewijs B evt. E). Je bent het visitekaartje van het bedrijf. Overbodig te zeggen dat je klantvriendelijk bent en veel plezier in je werk uitstraalt. Je beheerst Office- Applicaties en hebt affiniteit met de computer branche. Je beantwoordt de telefoon en ontvangt klanten in de showroom. Daarnaast zijn secreta- riaatswerkzaamheden jou niet vreemd. Wij denken aan MEAO-niveau. Kandidaten beheersen PC-Hardware, Windows '95/'98 en Office Applicaties. Kennis van Windows NT en (beperkte) netwerkkennis zou mooi meegenomen zijn. Voor deze functie denken wij aan MBO-niveau. Je bent klantvriendelijk en in het bezit van een rijbewijs. In deze functie ga je reparaties uitvoeren op de eigen TD en op locatie bij de klant. Je houdt je ook bezig met assemblage en installatie van de eigen lijn Starware Computers. Eventuele doorgroeimogelijkheden naar netwerk beheer. Kandidaten beheersen Office Applicaties en hebben boekhoudkennis. Affiniteit met de computerbranche is een pre. Je gaat je bezig houden met inkoop, verkoop en administratie. Daarvoor is MEAO/MMO-niveau gewenst. Starware B.V. Pascaistraat 8 (Bedrijventerrein Zoutman) 2811 EL Reeuwijk Telefoon (0182) 39 92 44 Fax (0182) 39 91 95 info@starware.nl www.starware.nl Van den Boogaart Personeelszaken Westhaven 57 2801 PN Gouda www.vandenboogaart.nl tel (0182) 59 60 06 fax (0182) 59 60 08 info@vandenboogaart.nl Spreekt een van de functies je aan, ben je leergierig en werk je graag buiten? Stuur dan je sollicitatie met CV binnen 10 dagen naar: Lexmond milieuadviezen b.v., mevrouw A.Timmer, Postbus 143,2410 AC Bodegraven Als je vragen hebt, kun je natuurlijk ook bellen: tel. (0172) 61 42 55 Wanneer u geïnteresseerd bent om als Secretaresse ons bureau te versterken en u herkent zich in het geschetste profiel, stuur dan uw uitgebreide CV met een korte toelichting op uw interesse. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Kandidaten beheersen Windows NT netwerken, Windows omgevingen, netwerk hardware, zoals Hubs, Routers Switches en TCP/IP. Kennis van Novell, Unix en Microsoft Backoffice Producten zou mooi meegenomen zijn. Wij denken aan HTS- niveau of MBO MCSE-diploma's. Je bent klantvriendelijk en in het bezit van een rijbewijs. In deze functie ga je in teamverband nieuwe netwerken opzetten. Ook onderhoud en support van bestaande netwerken behoren tot je taken. Wij bieden: een stimulerende, ongecompliceerde werksfeer binnen een enthousiast en zeer suc cesvol team; grote diversiteit en zelfstandigheid bij de uitoefening van de functie; aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Burgemeester Colijnstraat 21, 2771 GE Boskoop, Telefoon: 0172 - 21 46 37 ’****^W i Als milieukundig medewerker voer je het bij bodemonderzoek behorende veldwerk uit en je bemon stert slib, grond- en afvalwater en depots, je legt de veldgegevens vast en maakt situatietekeningen met behulp van de computer. Je werkt gemiddeld vier dagen buiten en een dag binnen. Je draagt zorg voor de veldwerkbussen en veldwerkuitrusting. Je hebt bij voorkeur een opleiding groen- of milieutechniejc of weg- en Voor alle functies geldt dat we een zelfstandige, verantwoordelijke baan bieden met ruimte voor eigen initiatieven. Starware Automatisering heeft een jong team, maar daar passen ook zeker collega's (m/v) in die 'jong van hart' zijn. Iemand met teamgeest en de juiste instelling kan vanzelfsprekend op een goede honorering rekenen. Voor nadere informatie over de inhoud van de functies kun je bellen met Mare Roelofs of Roland Stilting, 0182-399244. Schriftelijke sollicitaties kun je schrijven, faxen of e-mailen t.a.v. de directie. Onze stijl In een klein team werken wij voor aansprekende profitorganisaties aan een adequate match tussen bedrijf en kandidaat. De kwaliteit van het con tact staat hierbij voorop. Door onze opdrachten alleen te ver vullen op basis van exclusiviteit komen de betere kandidaten in de markt graag met ons in contact. Zij kunnen er immers op vertrouwen dat een gesprek over een vacature de moeite waard is op het moment dat wij hen benaderen voor een con crete opdracht. Wij rekruteren kandidaten middels file- en executive search. Gerichte advertenties in de bekende vak bladen en op onze internetsite dienen ter ondersteuning. Alleen optimaal gemotiveerde en gekwalificeerde kandidaten worden door ons voorgesteld aan de opdrachtgever. Als lid van de 0AWS is kwaliteit bepalend voor ons handelen. Sinds begin 1997 bemiddelen wij PEtO’ers bij vacatures en interim-opdrachten. Van Personeelsfunctionaris tot en met Directeur Human Resources. Wij richten ons hierbij nadrukkelijk op profitorganisaties. In korte tijd hebben wij met onze prag matische aanpak een prominente plaats in deze nichemarkt weten te veroveren. In verband met de stevige groei van ons bureau zoeken wij ter uitbreiding van ons secretariaat een extra Secretaresse om onze klanten optimaal te kunnen blijven bedienen. Als Secretaresse bent u vanuit het voormalige postkantoor aan de gracht steun en toeverlaat voor onze Consultants. De Secretaresse zal in nauwe samenwer king met de Office Manager de totale administratieve en secretariële ondersteuning voor ons bureau verzorgen. U onderhoudt de databestanden met kandidaten, verzorgt de correspondentie, ontvangt gasten, verzorgt de agenda’s van de Consultants, etc. Tk. ledikant, commode, kast, wit, i.z.g.st. incl. onderd. 1 p. bed/850 0182-630998 Tk. werkboek nw. tw. 25 Tegeltjes Delftsblauw 25 pst. Tel. 0172-213151 Tk. koperen olielampen v. paardenkoets 130 pst. 0172- 570603. TE KOOP: Pedicurestoel met verstelbare beensteunen ƒ500,-. Telf. 0182-612972. Tk. voetbal kleding shirt, broek en kousen "By Fiar" mtl L. 40 Tel. 0182-618452. Starware Automatisering is een jong dynamisch bedrijf dat zich niet richt op één facet van de automatisering. De kracht van het bedrijf ligt ju ist in het aanbieden van een zo breed mogeiijk pakket voor zowel bed rij ven als particulieren. Van het verkopen van diskettes tot het plannen en beheren van complexe netwerk- oplossingen. In onze kenniseconomie wordt de concurrentiekracht van bedrijven in toenemende mate bepaald door de kwaliteiten van mensen. Onze opdrachtgevers, die in de profitsector actief zijn, reageren hierop door ons als gespecialiseerde bureau in te schakelen bij het zoeken naar en selecteren van PBO-professionals. PftO’ers met een zakelijke visie op modern personeelsmanagement, die de menselijke meerwaarde als (co-)manager op de juiste waarde weten te schatten en te benutten. Voor dergelijke PEtO’ers, op zoek naar een professionele omgeving, is een oriëntatie op een nieuwe uitdaging zeker de moeite waard. Immers: de wereld is zo groot, er is nog zoveel meer. Je zorgt ervoor dat saneringen volgens plan verlopen. Je overlegt met aannemers, geeft aanwijzingen voor de uitvoering en voert bemonsteringen uit ter controle.Vervolgens leg je de gang van zaken vast in een saneringsverslag. Je werkt voornamelijk buiten.Voor je werk krijg je de beschikking over een eigen auto. Je hebt bij voorkeur een opleiding milieutechniek of weg- en waterbouw gevolgd en ervaring met milieukundige begeleiding of ervaring in de GWW-uitvoering. Als dat nodig is word je intern opge leid. Heb je al ervaring met bodemonderzoek, dan kunnen we je ook opleiden tot milieukundig bege leider van saneringen. Sf - Zodra de zon zich laat zien wilt u er volop van genieten. Een goede zonnebril op uw Deze beschermt uw ogen optimaal tegen schadelijke UV-stralen. Wij wensen u een prettige en veilige zomer. Wij bieden een plezierige werkomgeving en ontwikkelingskansen in onze informele, maar op resul taat en kwaliteit gerichte, organisatie. ervaring met het uitvoeren van milieukundig onderzoek. Zoniet, dan kunnen we je zelf opleiden. Gezocht modellen! m/v My Way Models is op zoek naar allerlei type mensen; dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud, voor de selectie van het presentatieboek t.b.v. commer cials, reclame en modefotogra fe, tot figuranten bij film, mode shows en promotieteams. Erv. niet vereist. Wij vragen géén inschrijfgeld. Dus bel voor een afspraak! van ma. t/m zo. 7-22 uur. Knt. A'dam, 020-5708942, R'dam 010-4113000, Utrecht 030-6701432, Brabant 0164- 261197, Zeeland, 0118-596161 Geen irritant maar een leuk en enthousiast belteam is met spoed op zoek naar mensen tussen de 16 en de 65, ABN sprekend, die een paar uur overdag of 's avonds beschik baar zijn. Wil je tussen de 15 en de 35 per uur verdienen en je eigen werktijd indelen, bel dan tussen 17.00 en 22.00 uur I Telemasters Woerden 0348- 460375 en vraag naar Caroline Enthousiast belteam in Woer den zoekt leuke collega's. Ben je tussen de 16 en de 65 jaar, heb je een paar uur de tijd overdag of 's avonds en wil je een zeer goede bijverdienste? Bel dan nu 0348-460375 en vraag naar Caroline. Ook full timers en hoofd-telemarketeers kunnen reageren. Gezocht: een gemotiveerde MEDEWERKSTER voor een textielreinigingsbedrijf in Oude- water voor het inpakken van textiel. Goede verdiensten en reiskosten, 36-urige werkweek en een prettige werksfeer. Ei gen vervoer vereist. Interesse? Bel dan 0182-550505 (24 uur bereikbaar). Voor een bedrijf in Montfoort zoeken wij mensen die in 2 ploegendienst willen werken. Taken: inpakken en sealen van tijdschriften. Je kunt hier ook als oproepkracht aan de slag. -• Iets voor jou? Bel 0182- 550505. Wilt u iets bijverdienen? Wij zijn op zoek naar zowel PT als FT OPROEPKRACHTEN voor div. bedrijven in Woerden. Werktij den zijn bespreekbaar. Zowel zittend als staand werk. Bel ons: ViaWerk Uitzendbureau, tel. 0348-433390. Gezocht: een aankomend HO VENIER (fulltime) voor een hoveniersbedrijf in Nieuwerkerk a/d IJssel. Wil je het vak leren en heb je groene vingers? Bel dan Creyf's Interim 0182- 550505. Gezocht MODELLEN!! My Way Models zoekt modellen; jong, oud, dik, dun, kort of lang. Géén inschrijfgeld. Ervaring niet vereist! Bel voor afspr. 7.00-22.00 uur. Tel. 020- 5708942 of tel. 030-6701432. Zou jij je eigen werktijd in willen delen en zoek je een zeer goe de bijverdienste overdag en of 's avonds? Bel dan nu 0348- 460375 tussen 17.00 en 22.00 uur en vraag naar Caroline. Geboden: afwisselend buiten werk, uitstekend salaris. Ge vraagd: goede motivatie, groe ne vingers, rijbewijs B en eigen vervoer. Reacties naar Creyf's Interim, tel. 0172-21 24 24. Quality Bowling Partycen trum Alphen zoekt voor op zeer korte termijn full- en parttimers voor in de bediening. Leeftijd v.a. 18 jaar. Tel.nr. 0172- - 493100. Productiewerk in wisseldienst, hoge beloning. Beperkt aantal plaatsen. Bel snel 06- 51.451.536. Medewerker m/v op kleine gevarieerde kwekerij vnl. rozen. Tel. 0172-408248. Dorpstraat 38, Waddinxveen Zijde 3, Boskoop Telefoon: (0182) 61 23 73 Telefoon: (0172) 21 25 44 Wij komen graag in contact met kandidaten van rond de 30 jaar die beschikken over: een afgeronde HAV0-/VW0-opleiding, aangevuld met een secretariële opleiding (bijvoorbeeld Schoevers); ruime praktijkervaring in een soortgelijke functie; een absoluut positieve, actieve en servicegerichte houding; administratief inzicht en de vaardigheid om structuur aan houden; een representatief voorkomen en goede telefoonstem; een flexibele, creatieve en leergierige instelling (de bereidheid om alles aan te pakken); een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; een scherp oog voor details en kwaliteit; ervaring met Word en Excel (kennis van of ervaring met database-systemen is een pre). Lexmond milieu-adviezen b.v. is een adviesbureau met ca. vijftig medewerkers in Midden-Nederland, dat zich kwalitatief wil onderscheiden.

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 26