Passage presenteert nieuwe bon Kernbezoek Moerkapelle druk bezocht ED REUSKEN Politiek: genoeg gebouwd aan Brugweg Jaarvergadering TOOS meester decharge verleend. Hooge Burch kij'kt uit naar truckersdag Ouderen aangespoord tot fietsen ’Op Maat’ Inwijding Leeuwenkop opnieuw happening Koorspektakel in Ontmoetingskerk Toi Toi speelt Dora Kremer Lions organiseren 21 e Koninginne kindermarkt Uw specialist op het gebied van woninginrichting WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 Muziekdag in Zuidplas RTW uitzending vrijgemaakten WADDINXVEEN - Zondag 16 april wordt een kerk dienst vanuit de Gerefor meerde Kerk Vrijgemaakt uitgezonden op RTW-radio. Vanaf 09.00 uur tot 12.00 uur verzorgen vrijwilligers uit de Passage kerk deze uit zending. Centraal staat de kerkdienst zelf. Deze begint om 09.30 uur.Voorganger is dominee E. Brink.Van 09.00 uur tot aanvang van deze live uitgezonden dienst, is er ruimte voor een kinderver haal, enige gedichten en pas sende muziek. Activiteit Vorming en Toerusting »VX' I V yfl WOENSDAG 12 APRIL 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 35 Geen Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur De twee voorbereidingsbeslui- ten van woensdagavond waren niet meer terug te draaien. Af blazen zou veel geld kosten, de reden dat de commissie er mee akkoord ging. De wethouder wil een mogelijk bouwverbod bespreken in de commissie ROEZ. Er kan worden begon nen met een schone lei want oude zaken liggen er niet meer. „Ondanks de contouren wil ik het niet volbouwen. In de com missie zal de discussie nooit bouwen of alleen nog bij uit zondering worden gevoerd.” Ook D66 is nooit een voor stander geweest van het dicht bouwen aan de Brugweg. „Wij vinden dat daar heel voorzich tig mee om moet worden ge gaan, net zoals aan de Noord- kade. Onze inzet tijdens de discussie zou kunnen zijn de energie te richten op één groot project als Triangel en niet op het resterende groen en open plekken in de gemeente”, aldus D66-fractievoorzitter Bos. gewijd. Voor de trouwe lezers van on ze krant is deze naam, in de 32 Dit weekend was het dan zo ver. De jongste leeuw welke werd ‘bestuurd’ door Sharon (9) en Glenn (II) Scharff, is op feestelijk wijze door Sigung Jim my Bax (de leraar van Scharff) ingewijd. Hierbij werd hij geas sisteerd door Frank Scharff, de broer van René. Het was een zeer druk bezoch- april de jongste leeuwenkop van de Double Dragon kwoon, begroting van de stichting werd zonder opmerkingen goedge keurd. Bij de bestuursverkiezin gen waren geen wijzigingen, het huidige stichtingsbestuur blijft haar taak uitvoeren. trokken, en er is natuurlijk ook aan de mens gedacht. Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 daar de regie te kunnen voeren bij de realisering van een be drijfsterrein. Hij gaf in dat ver band, op persoonlijke titel, aan dat aansluiting bij stadsregio Rotterdam het voordeel biedt binnen dit verband mee te kun nen praten. Nu al worden veel zaken die hier plaats vinden door de stadsregio betaalt. Als voorbeeld gaf hij aan, het fiets pad langs de Rotte wat aange legd gaat worden en de Al2 kruist. De gelden die met deze passage gemoeid zijn, 6 miljoen, worden door de stadsregio be taald. Schoots realiseerde dat het onderwerp erg gevoelig ligt bij de bevolking. Toch voorziet hij dat aansluiting bij de stads regio op termijn de beste op lossing is. WADDINXVEEN - De kin dermarkt, waarvan de orga nisatie in handen is van de Lionsclub Waddinxveen-Bo- skoop, gaat intussen al een generatie mee. Het is dit jaar de 21 e keer, dat kinderen op het parkeerterrein bij de Beukenhof en de Rabobank hun spulletjes verkopen, ten dele voor het goede doel: zoveel mogelijk kinderen van S.O.S.-kinderdorpen finan cieel adopteren. Er zijn ou ders, die ooit zelf hun waren -als kind- aanprezen en die nu hun kroost zien doen. En grootouders kijken trots hoe hun kleinkinderen het ervan af brengen. Het is een bont gezelschap, daar aan de voet van de op rit naar de Hefbrug. Vooral als de zon schijnt (en dat is bijna elk jaar het geval) is het een vrolijk gebeuren. De leden van de Lionsclub zet ten voor de kinderen kra men en tafels neer en garne ren zich eromheen met tal van activiteiten, die geld in het laatje brengen, uiteraard voor hetzelfde goede doel. De deelname voor de kinde ren van 7 tot 15 jaar is gra tis. Aan de andere kant wordt verwacht, dat een door het kind zelf te bepalen deel van de opbrengst wordt afgestaan voor de S.O.S.-kin- deren. Kinderen kunnen zich tot uiterlijk vrijdag 21 april inschrijven op een van de volgende adressen: Apotheek D.C. van Doorn, Prins Bern- hardlaan 65,Waddinxveen; Dokter J.J. Alberts, Jacob Catslaan I.Waddinxveen en Familie J.j.LKnijff, Brugweg 34, Waddinxveen. WADDINXVEEN - Voorde muziekdag op 3 juni zoekt het wijkwerk in de Zuidplas mensen die in een bandje spelen, of oefenen als zanger of zangeres, en die alleen het oefenen moe zijn en die wel eens willen laten zien wat ze kunnen. Dit is dan de uitge lezen mogelijkheid. De orga nisatie van de muziekdag biedt de mogelijkehid om dit voor het publiek te laten zien, en wel op een profes sioneel podium. Ook de versterking van het geluid wordt professioneel ondersteund. Wie interesse in deze gele genheid heeft: Cees Meider- wijk tel. 0182-612 237, na 18.00 uur of stuur een e- mail naar emeiderwijk@hot- mail.com. Na de dienst wordt de uit zending vervolgd onder het thema: de verhouding man/vrouw. Diverse gesprekken geven een indruk hoe er vanuit Bij bels perspectief gekeken wordt naar de relatie tussen man en vrouw. Kerkmuziek en gospel omlijsten deze korte gesprekken. WADDINXVEEN - Vrijdag 14 april wordt er in de Sint Victorkerk een Taizéviering gehouden. Het inzingen be gint om 19.00 uur en de vie ring begint om 20.00 uur. Na afloop is er in de pastorie koffie en thee. Ingang: zijdeur kerk. Jong of oud iedereen is welkom. WONING PROJEKTSTOFFERING De PCW wil van de wethouder een duidelijk beleid in deze. „Wij willen van de wethouder horen waar in het buitengebied wel of niet gebouwd mag wor den zodat plannen ook ge toetst kunnen worden”, sprak PCW-voorman Dijksterhuis. Een en ander kwam ter sprake bij de behandeling van de voor- bereidingsbesluiten van twee percelen aan de Brugweg. Een perceel waar een Waddinx- veense familie een pand wil la ten bouwen viel de raad op wegens de slordige afhandeling van het voortraject. De koop overeenkomst rammelde en moest twee keer terug voor herziening. „De eerste keer was het huilen en ook de twee de keer hingen de vellen erbij”, sprak VVD-raadslid Van der Torren. Wethouder Wientjens deed alle moeite zich te excu seren voor de gang van zaken. Volgens haar is de expertise om het zelf te doen in huis. De WD gaf haar mee in het ver volg goed te kijken naar derge lijke overeenkomsten en het anders extern te laten uitvoe ren. Op het andere perceel moeten zes woningen verrij zen. De commissie viel daar over het feit dat de woningen nogal op elkaar lijken, hoewel te feestdag voor de Double Dragon Kwoon. De opening werd verzord door een zéér geconcentreerde en enthou siaste leeuwendans-groep. Vol trots keek vader Scharff, hoe het geheel begeleid werd door zijn oudste zoon Richard, die voor deze gelegenheid het be dienen van de drum voor zijn rekening nam. Iedere keer is een uitvoering van de leeuwen dans weer bijzonder, dit vanwe ge het feit dat er voor een goe de uitvoering, een zeer lange voorbereiding aan vooraf gaat. Als men goed oplet kun je zien dat alle facetten van het zuid- shaolin kung fu er in verweven zijn. Absolute beheersing is dan ook een pré. De leeuwendans wordt gedaan bij feesten, cere monies en openingen om het kwade te verdrijven, en het brengen van, Lang leven, Voor spoed en Geluk. Na de inwij ding en de succesvolle leeu wendans was het de beurt aan de leerlingen om het geleerde ten toon te spreiden aan het aanwezige publiek.Men kon ge nieten van diversen kung fu uit voeringen, wapensets en een onverwachte demonstratie van Sifu Hans Bax (oudere broer van Sigung J.Bax). Deze liet een TaiChi uitvoering zien die men maar zelden tegenkomt. De zaal stond hierna dan ook op zijn kop. Al bij al, een geslaagde dag voor de Double Dragon Kwoon en zijn leider Sifu René Scharff. niet iedereen dat onderschreef. Tijdens de raadvergadering viel daarover geen woord maar omdat het voorstel volgde op het andere besluit over een Brugweg-perceel, kwam de dis cussie weer even terug. Marco de Bruin. Beide koren hebben hun repertoire voor dit gezamenlijke optreden op el kaar afgestemd.Thema voor de avond is "The Four Seasons". Over dit thema zijn veel popu laire popsongs geschreven. Voor de pauze bezingen beide koren de vier seizoenen in de natuur. Bekende nummers die dan worden gezongen zijn on der andere: ’Seal’ ’It’s Summer time’, ’Sentimental Journey’ en ’Let it Snow’. Na de pauze wordt het accent gelegd op de 'vier seizoenen’ in een mensenleven: geboorte, jeugd, volwassenheid en ouder dom, zeg maar "The rhythm of Nieuwsgierig geworden en op zoek naar informatie? Een feest of opening die moet worden ingewijd? Kom gerust eens langs in de school. Dit kan ie dere zaterdag om 15.00 uur in de gymzaal van de Kameleon in de Sint Victorwijk. Of bekijk eens de website: www.double- dragon.club.tip.nl Vele inwoners maakten graag gebruik van deze mogelijkheid, en de zaal van Op Moer was dan ook geheel gevuld. Wet houder Zijderhand beet het spits af, en gaf van vele locaties met bouwmogelijkheden bin nen de kern aan hoe de zaak er voor stond. Een locatie die ve ler aandacht had, betrof het ’schapenweitje’ midden in het dorp. Meerdere aanwezigen pleitten er voor dit gebied open te houden en het niet vol te bouwen met huizen of win kels. Een andere inwoner zag wel iets in een parkeerterrein op die plek ten einde de par keerproblemen in de Dorps straat het hoofd te bieden. De wethouder gaf aan gemerkt hebben dat er in het dorp geen draagvlak aanwezig is om het terrein te bebouwen. Hij stu deert er op deze groene long in het dorp te behouden maar wenst op den duur de rand van het terrein, met name aan de Dorpsstraat van bebouwing te voorzien. De wethouder vergat in zijn rondgang langs bouwlo caties de Oranjestraat, echter de aanwezigen niet. De wet houder zei dat voor deze loca tie de grondprijzen opnieuw zijn vastgesteld en dat er op zeer korte termijn weer inwo ners geselecteerd gaan wor den, die daar een kavel mogen kopen. Over vier weken zal ook bekend zijn hoe de Raad van State over deze bouwmo gelijkheid denkt. Ten aanzien van het jeugd en jongerenwerk en de speelvoorzieningen gaf hij aan over enige tijd met een Schriftelijk had de burgemees ter ook de vraag bereikt, waar om er tegenwoordig meer nieuws over de gemeente in het Weekblad voor Waddinx- veen staat in plaats van in het Hart van Holland. Schoots gaf aan dat de aanstelling van pers voorlichter Ellen van Ooijen oorzaak is dat alle bladen nu in formatie krijgen. Hij signaleerde dat ook het Weekblad voor Waddinxveen de gemeente Ze- venhuizen-Moerkapelle heeft ontdekt en zag dit als een posi tieve ontwikkeling. Onbespro ken liet burgemeester Schoots zijn afscheid van de gemeente. Inwoner Huber echter zag het als het belangrijkste onderwerp van de avond en wenste na drukkelijk hier over te spreken. Hij constateerde dat de burge meester vlak voor dat hij weg ging, nog bezig was op deze avond ’bomen’ te planten voor deze gemeente. Hij bedankte Schoots voor alles wat hij ge daan had en gaf aan de burge meester met spijt te zien ver trekken. Een applaus vanuit de zaal volgde na deze woorden. De avond eindigde in een infor meel samenzijn, waar inwoners volop de gelegenheid hadden in een ontspannen sfeer nog wat zaken bij de bestuurders aan te kaarten. WADDINXVEEN - De politiek in Waddinxveen wil nieu we plannen voor bebouwing aan de Brugweg in de toe komst afwijzen. Er is genoeg gebouwd aan die weg, viel 29 maart tijdens de raadsvergadering te beluisteren. Moge lijk dat er een dergelijk voornemen komt voor het gehe le buitengebied in Waddinxveen. WADDINXVEEN - Dat de nieuwe Passage er komt, is zo goed als zeker. De plannen zijn door de direct betrokkenen in ieder geval po sitief ontvangen.Vraag blijft alleen wanneer. De passagewinkeliers vinden dat er op korte termijn iets moet worden gedaan om de aan trekkingskracht van de Passage te vergroten. Daarom introduceren zij een nieuwe Passage- bon. Op deze manier onderstrepen zij tevens de goede onderlinge samenwerking. De bon is de rode draad door een plan van aanpak dat gezamenlijk door de winkeliers is opgesteld om ’hun’ Passage zo aantrek- laatste van de vergadering nog uit de doeken gedaan hoe het groot onderhoud aan het be staande gymnastieklokaal De en wat de vorderingen zijn ten aanzien van de nieuwbouw. Na de nuttige vergadering sloot commissie heeft de penning- de voorzitter de vergadering af en bedankte iedereen voor zijn of haar constructieve bijdrage en was er onder het genot van een drankje nog tijd om even na te praten. Na een korte pauze werd de Multisportvereniging begroting voor 2000 bespro ken, met wat op- en aanmer kingen werd deze goed ge keurd. Bij de bestuursverkiezingen heeftTOOS de nieuwe secreta resse Colinda Zonneveld ver welkomt en is Klaas Zwijnen- als waarnemend voorzitter tot het bestuur toe getreden. De overige vier be stuursleden werden unaniem herkozen. Na de vergadering van de afde ling gymnastiek werd de jaar vergadering gehouden van de Multisportvereniging TOOS met hierbij het belangrijkste agendapunt de stichting ‘eXac- to’. De stichting ‘eXacto’ is door TOOS in het leven geroe pen om de eigen accommoda tie van TOOS, het gymlokaal De Staringlaan te beheren. De Jaarverslagen van het secretari aat en van de penningmeester WADDINXVEEN - Zaterdag 15 april is er weer een truc kersdag. De verstandelijk ge handicapte bewoners van Hooge Burch kijken er al weer een hele tijd naar uit. De dag zal gevuld worden met een ze stal truckritten, waar de bwoe- ners zich vooraf voor hebben opgegeven. Rond de 120 vrachtwagens rij den de route, die via Alphen de NI I richting Hazerswoude Rijndijk, door Hazerswoude Dorp, via Boskoop richting Zwammerdam. Vanaf 13.30 uur wordt in zes groepen van veertig wagens de route gereden. Vanaf 12.00 uur is er op het plein bij de Techni sche Dienst van alles te doen. Er is een luchtkussen, een ro- deostier en er is een disco, er kunnen enveloppen worden ge- totaalplan te komen. Naast de bestaande skatevoorzieningen en een trapveld wordt er bin nen afzienbare tijd bij de sport velden een rolschaatsbaan aan gelegd. Daarna mocht wethouder De Gooijer verslag doen. Hij gaf aan dat er druk gewerkt wordt aan een ver keerscirculatieplan. Voorstellen van uit de zaal, om achter de Akkerweg een nieuwe rondweg te maken en in de Dorpsstraat éénrichtingverkeer zullen in de studie meegenomen worden. De Gooijer gaf aan dat één en ander niet eenvoudig is. Toen enige tijd geleden het plan zo wat gereed was, toen bleek bij het maken van de milieu-effect- rapportage voor de rondweg in Zevenhuizen, dat deze weg ook gevolgen voor het verkeer in de kern Moerkapelle zal heb ben. Daarom staat het circula- tieplan nu in de ijskast tot dat deze MER-rapportage gereed is. De wethouder riep inwo ners op aan te geven waar ex tra buitenverlichting gewenst is en waar deze stuk is. Onlangs is een vervangingsplan voor de straatverlichting vastgesteld en hij zou daarin eventueel bij in woners levende wensen daarin graag meenemen. Ook riep hij inwoners op gebruik te maken van het lijntaxi-plus-project. De proefperiode is beëindigd en het gemeentebestuur heeft be sloten het project voort te zet ten. Dit project kost de ge meente 50.000 gulden per jaar en wordt goedkoper wanneer meer mensen er gebruik van maken. Lijntaxi-plus biedt de mogelijkheid wanneer er geen busvervoer beschikbaar is, voor drie gulden meer dan een buskaartje, per taxi vanaf bijv, het station in Gouda naar een bushalte in Moerkapelle te worden gebracht. Inwoners kunnen daar voor een speciaal nummer bellen. Ook ging De Gooijer uitgebreid in op het groen in de kern. Toen een in woner meldde dat achter de ouderenappartementen aan de Van Hogendorpstraat, het groenonderhoud zich beperkte WADDINXVEEN - Ouderen krijgen dit jaar het advies meer ’op maat’ te fietsen.Volgens het regionaal Orgaan Verkeersvei ligheid gebeuren er vaak onge lukken, omdat de fietsen niet op de lichaamslengte van de ge bruiker zijn ingesteld. „Dat kan leiden tot problemen- met op en afstappen, langzaam doorrij den in een situatie dat eigenlijk afgestapt moet worden en tot slingerend rijden”, zei een woordvoerder van het Regio naal Orgaan Verkeersveiligheid. De Organisatie wil ouderen via verzorgingstehuizen en stich tingen Welzijn voor Ouderen voorlichting geven over fietsen op maat. tot twee keer schoffelen in vier jaar en wat snoeien middels een kettingzaag, reageerde de wethouder verbolgen. In zijn visie had dit nooit zo mogen zijn en hij zegde beter schap toe. Ook blijkt Moerka pelle geteisterd te worden door parkeerproblemen.Vooral aan de Grutto en de Lepelaar zijn er problemen. Bewoners van de Akkerweg gebruiken de schaarse mogelijkheden in de Lepelaar en meerderen aanwe zigen vroegen aandacht voor deze problematiek. De wethouder stelde dat de politie de zaak had bekeken en tot de conclusie was gekomen dat de het parkeren aldaar moeilijk, maar te doen was. De Gooijer signaleerde dat de zaak toch kennelijk ernstiger lag en zegde toe er nog eens naar te kijken. Als laatste spreker nam burgemeester Schoots het woord. Hij streefde een leefba re kern na, waar de mensen fijn kunnen wonen en waar zij zich bovenal veilig moeten kunnen voelen. Leefbaar betekent voor Schoots, dat eerste levensbe hoeften in de kern verkrijgbaar zijn. Ook de aanwezigheid van scholen, kerken, verenigingen en artsen maken voor hem een dorp leefbaar. Opmerkingen uit de zaal dat de basisvoorzienin gen in het dorp teruglopen, weerlegde Schoots door te stellen, dat een onderzoek heeft aangetoond, dat veel in woners uit de gemeente hun inkopen doen in Zoetermeer. Hij gaf aan dat ook de inwoners kunnen helpen, door in het dorp te kopen, de basisvoorzie ningen overeind te houden. Daarnaast gaf Schoots aan dat de gemeente maar zeer be perkt kan sturen, als het gaat over wat voor winkels in het dorp gewenst zijn. Vervolgens wees Schoots de aanwezigen er op dat het open gebied van de gemeente een schaars goed aan het worden is: ’Er wordt bege rig naar dit gebied gekeken’. Hij signaleerde dat onlangs Zoe termeer 30 ha grond had ge kocht in Bleiswijk, teneinde Gazelle maakt, speciaal voor deze doelgroep, de Gazelle Maxinette. Een lichtlopende fiets met iets kleinere wielen en een extreem ruime en lage instap. Snel en gemakkelijk op en afstappen is met de Maxi nette een fluitje van een cent. Zeer veilig en comfortabel voor senioren. Uitgevoerd met elstomeer geveerd gelzadel, Axis draaibel, Vredestein per fect banden met 90% minder kans op lekrijden en veel on derhoudsvrije roestvrij stalen onderdelen. De fiets kan worden bekeken bij Gazelle dealer Wielaard, Dorpstraat 22-28 in Waddinx veen, tel.0182-612 009. kelijk mogelijk te houden. Het waardepapier is tevens drager van het nieuwe logo dat de winkeliers ontwierpen. Acht maal zal er dit jaar een pamflet worden verspreid die het belang van de Passage en de doelstellingen van de winkeliers onder de aandacht brengt. De bon is beschikbaar in bedragen van 10, 15 en 25 gulden en te verkrijgen en in te leveren alle aangesloten Passagewinkeliers. De trucks zijn kosteloos be schikbaar gesteld door de ver voersbedrijven en de chauffeurs doen hieraan onbe taald mee. De ervaring van voorgaande truckersdagen leert, dat de chauffeurs er bijna net zoveel plezier aan beleven, dan de bewoners. WADDINXVEEN - Gepaard met de verjaardagsviering van Life". Ook dan passeren beken- Sifu Scharff werd op zaterdag 8 de en minder bekende num mers de revue, zoals 'Proud Mary’,’Happiness’,’Tears in He- onder leiding van de jarige, in- aven’, Mull of Kintyre’ en ’Sam- mie’. Pop-In Koor en Krea Musica zijn laagdrempelige verenigin- jaar dat de Kung Fu-school be- gen. Dat is dan ook de reden staat, langzamerhand een be- dat de toegangsprijs prettig laag grip geworden in Waddinxveen. is gehouden: kaarten kosten slechts 7,50 per persoon. Aanvang van het optreden is om 20:00 u. De Ontmoetings- kerk is open vanaf 19:30 u. Kaarten zijn aan de zaal te koop of bij: Ria Koenen, tel. 0182-610567. Zij geeft ook graag nadere informatie. Trots tonen de Passagewinkeliers hun nieuwe waardebon. (Foto:Sjaak Noteboom.) WADDINXVEEN - Afgelopen woensdag hield de Waddinx- veense TOOS en de afdeling Gymnas tiek haar jaarvergadering. Op een redelijk bezochte avond zijn er diverse onderwerpen aan bod geweest van het afge lopen jaar en is er gediscus sieerd hoe er verder moet worden gegaan als vereniging burg met het oog op de toekomst. Na de opening van de waarne mend voorzitter Klaas Zwij- nenburg en een terugblik op het afgelopen jaar voor TOOS waarin enkele hoogte- en diep tepunten werden vermeld, werden er twee bekers' uitge reikt. De Bontenbalbeker, voor de beste prestatie op landelijk in dividueel niveau, werd gewon nen door Wouter de Graaff met zijn 4e plaats tijdens de Nederlandse Kampioenschap pen voor turnen heren. De Rupkebeker, voor de beste prestatie in teamverband, werd werden goedgekeurd, ook de uitgereikt aan het jongensteam van de keurgroep heren van TOOS. Zij werden tijdens het afgelopen seizoen gehouden springwedstrijden twee maal eerste. De vergadering werd voortge- Het stichtingsbestuur heeft als zet met de goedkeuring van de verslagen van de Recreatie- commissie, het Secretariaat en de Technische Commissie. Ook het jaarverslag van de penning- Staringlaan gaat uitpakken meester werd, na het beant woorden van enige kritische vragen, goedgekeurd en de kas- Door Huib Schouten Z’HUIZEN-MOERKAPELLE - Elk jaar beleggen burgemeester en wethouders in elk van de drie woonkernen die de ge meente rijk is, een avond om rechtstreeks aan de bevolking verantwoording voor het ge voerde en te voeren beleid af te leggen. Daarnaast kunnen de inwoners rechtstreeks vragen stellen aan B&W, zowel schrif telijk vooraf als mondeling tij dens de avond. WADDINXVEEN - Algemeen Gemengd Koor Krea Musica uit Waddinxveen zet op 14 april a.s. een goede traditie voort. Op die dag vindt in de Ontmoetingskerk het jaarlijks optreden plaats met een ande re amateur-muziekgroep uit de regio. In voorgaande jaren trad men onder andere op met Mu ziekvereniging Concordia uit Waddinxveen. Op 14 april zal samen met het Pop-ln Koor uit Boskoop een spetterend optre den worden verzorgd. Krea Musica staat onder de be zielende leiding van dirigent Ri- neke Marwitz en het Pop-ln Koor wordt gedirigeerd door WADDINXVEEN - Op 14, 15 en 16 april speelt de to neelvereniging Toi Toi een stuk van Herman Heijer- mans, Dora Kre mer. De voorstellin gen beginnen om 20.00 uur. Om 19.30 uur is de zaal open.Voor deze ge legenheid wordt de zolder van de basis school de Kamele on (voormalige Wijkschool St. Jo zef) aan de Kanaal- weg omgebouwd tot een heus theatertje. Voor vrijdag 14 en zon dag 16 april zijn nog kaarten verkrijg baar. Liefst vooraf te bestellen bij Mie- ke Bruining tel. Toi Toi speelt Herman Heijermans. 0182-614 743. (Foto: Evert Hordendood.) O

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 35