Akkoord met fusie Koninginnedag 2000 i reinigingsdienst Programma Koninginnedag Zevenhuizen Geen dag hetzelfde. H.I.G. Uerkeer zoekt met spoed leerling- MONTEURS DIERENARTSASSISTENTE f" Het leukste bedrijf om bij te werken. "Dat is De Boer Unigro" Koninginnedag Waddinxveen Ben jij voor de komende zomerperiode op zoek naar een leuke baan? B-diploma Koninginnedag met deelname Bijzonder bedrijfsbezoek bij drukkerij Twigt ft A ft "Boodschappen doen in het groot" uit Pelhrimov Programma Koninginnedag Moerkapelle 09.45 uur - Optocht voor de kinderen. Oude Raadhuis. 1/ ■F Ervaren De Boer llnigro CULTURES BV 1 F F F Orderverzamelaars Vrachtwagenchauffeurs Het betreft een fulltime baan met veel afwisseling. Opleiding: minimaal MAVO. Gelieve sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. - metselaars - timmerlieden - lijmers - steigerbouwers Voor onze vestiging in Waddinxveen zoeken wij een jonge enthousiaste Os c HF glggl - PAGINA 11 WOENSDAG 26 APRIL 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN het 17.15 uur Einde feestdag. T KM Praktijkadressen: Ben je geïnteresseerd? Stuur dan onderstaand antwoordstrookje vóór 15 mei a.s. naar: VAN DEN 1 Ik ben geïnteresseerd in vakantiewerk bij Oe Boer Unigro Groothandel B.V. te Waddinxveen. Telefoon 0182 - 398 000 Naam:. Adres: (dag) (maand) ft/m) Stuur dit strookje z.s.m.. liefst vóór 15 mei a.s., naar ons op zodat wij jou snel kunnen inplannen. GK V V l DIERENARTSENPRAKTIJK GOUDA (jaar) (dag en maand) De Hollandse Installatie Groep is een toonaangevend en groeiend bedrijf op het gebied van technische installatietechnieken. Wij zijn actief in heel Nederland en hebben ruim 150 medewerkers in dienst. De drie werkmaatschappijen voeren de volgende activiteiten uit: Informatie over of sollicitatie naar deze veelzijdige functie doe je door contact op te nemen met Nanna Koster van afdeling Personeelsbeheer. Wij zijn op zoek naar: H.I.G. Verkeer B.V. verzorgt in opdracht van gemeenten, provincie en rijksoverheden de installatie van verkeersheheersystemen zoals verkeersregelinstallaties, data-inwinstations langs rijkswegen, etc. Ook het plaatsen en installeren van o.a. roodlicht- en snelheids- camera’s behoort tot de werkzaamheden. H.I.G. Uerkeer B.U. Postbus 200 2810 AE Reeuwijk Reewal 22b 2811 PT Reeuwijk (dorp) De werkzaamheden: Het assisteren bij de aanleg van elektrische- en signaleringsinstallaties. Het assisteren bij voorbereidende werkzaamheden t.b.v. de inbedrijfstelling. Het eventueel uitvoeren, volgens instructies, van onderhoudstaken en re paratiewerkzaamheden Gevraagd wordt: Opleidingsniveau L.T.S.-E eventueel aangevuld met VEV vakdipfoma. Bij voorkeur rijbewijs B(E). Geboden wordt: Een leuke en zelfstandige baan met kans om door te groeien. Een bedrijfsauto behoort tot de mogelijkheden. Tevens zijn wij op zoek naar: Programma Hemelvaartsdag 06.00 uur - Dauwtrapper). Dorpshuis ‘Op Moer’. Bellen tijdens kantooruren: (0162) 31 86 56 Buiten kantoortijd kunt u contact opnemen met dhr. R van Loenhout (06) 53 31 93 43 Alleen of in ploegverband en bij voorkeur in het bezit van diploma's. vraagt voor projecten in West-, Midden- en Zuid-Nederland Op onze tuinplantenkwekerij kunnen wij jouw hulp goed gebruiken. HEB JU OP ZATERDAGOCHTEND NIETS TE DOEN? Dan kunnen wij jou zeker helpen. Krijg je nog voor betaald ook. Kan je in de school vakantie werken, ook dan ben je welkom. Je houdt je bezig met het samenstellen van orders. Voor deze baan moet je minimaal 16 jaar oud zijn. We verwachten datje goed zelf standig kan werken binnen een team en datje een collegiale houding hebt. De werktijden lig gen tussen 07.00 uur en 16.00 uur. Hiervoor moetje minimaal 18 jaar oud zijn en in het bezit zijn van een C.C.V.B. diploma. Wanneer je al enige trailerervaring hebt dan is dit zeker de baan voor jou. Verder verwachten we datje de Nederlandse taal beheerst. Start ouderenmiddag in "De Zevenster". Workshop countrydansen. Plein bibliotheek. 15.00 uur Demonstratie tram polinespringen Workshop country-dansen 16.-45 uur Winnaar kinderrom- melmarkt, standhouderswissel- prijs, eiervergooiwedstrijd, Hoofdprijs skeelerwedstrijd en etalagewedstrijd op het dorps plein. 20.00 uur Bloemlegging bij het monument "Spiegeling naar de toekomst" aan de Tweemans- polder, verzamelen in De Roerdomp" vanaf 19.00 uur. VAN DEN DOOL Zesde Tochtweg 1k Waddinxveen Tel. (079) 593 50 10 Ook dit jaar zullen de kinderen (en uiteraard ook de volwassenen) volop plezier beleven. (Foto: orchiefWeekblod voor Wod- dinxveenl Sjook Noteboom.) De Boer Unigro Groothandel B.V. Afdeling PEtO ta.v. Joost Borgsteede Bredeweg 23 2742 KZ WADDINXVEEN WADDINXVEEN - In het Gouwebad de Sniep te Wad dinxveen is op dinsdag I8 april weer voor het B-diplo ma gezwommen. De beoor delingscommissie bestond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbrugge en Guido Lin- kerhof. Er waren deze keer 27 kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun B-diplo- ma gehaald hebben, zijn: Maxime Velzeboer, Romay v.d. Meer, Davey Boom.Tho- mas v.d. Ham, Max Bakker, Nikita Hogenelst, Arian de Graaf, Lieke Alblas, Duncan Vink, Stefan van Klink, Rod ney Heuvelman, Ruben Verg- roesen, Francis Oudijk, Ringo Verkley, Mitchell Verschoor, Martine Post.Tijs v.d. Lubbe, Nathasja van Luyn, Fabian Pastijn.Arno Bosjop v.d. Berg, Iris Bijkerk, Cat Stub- be, Naomi Kuypers, Robin Köllmann, Naomi Gnocchi en Jasper Janssen. 07.00 uur Vlag in de toren met trompetgeschal. Start viswedstrijd senioren. 07.45 uur Lawaaioptocht. Ge meentehuis. 08.30 uur Aubade. Gemeente huis. Bekendmaking geluksnummer helicoptervlucht. Uitreiking prijzen lawaaiop tocht. Start viswedstrijd junioren. 09.30-10.30 uur Wielerronde. 10.00 uur Kramen open Start kinderrommelmarkt Poppenkast. Gymzaal Dorps straat. I 1.00 uur Ponyrijden langs de Bosgracht. Optocht oude legerauto’s uit WO II WADDINXVEEN - Na drie jaren van praten over een re gionale reinigingsdienst is de zaak nu beklonken. De Wad- dinxveense gemeenteraad stemde vorige week woensdag in met de deelname daaraan. H.I.G. Elektrotechniek B.V. is actief als landelijk erkend elektrotechnisch installatiebedrijf. J.C. Oldenbandringh J.C.H. van Dorst dierenartsen Kattensingel 17 2801 CA Gouda Woubrechterf 42 2743 HM Waddinxveen moet het geld terug naar de be volking. Het CDA diende een amendement in om dat zeker te stellen. In vijf jaar moet dat be drag terug bij de bevolking zijn, aldus de strekking van het voorstel. Dat ging het college iets te snel maar wethouderVan Holsteijn wilde het wel mee ne men naar de begroting van 2001 waarop het CDA de wijzi ging introk. Door de deelname worden zeven personeelsleden, materieel en het gebruik van het afvalstation overgedragen aan het bedrijf. H.I.G. Telecommunicatie B.V. houdt zich bezig met de levering en installatie van netwerken en telefooncentrales. Dat komt mooi uit, want wij, De Boer Unigro Groothandel B.V., onderdeel van Laurus N.V., zijn op zoek naar enthousiaste vakantiemedewerkers van 16 jaar en ouder die ons in de periode mei t/m september 2000 voor een aantal weken kunnen ondersteunen in ons distributiecentrum te Waddinxveen. Zodra wij jouw antwoordstrook hebben ontvangen, krijg je van ons een bevestiging. Voor eventuele vragen kan je ook contact opnemen met Joost Borgsteede op telefoonnummer (0180) 63 57 34. We kijken uit naar je reactie! Als jij bij De Boer Unigro Groothandel B.V. wilt bijverdienen bieden wij een goed salaris. En wie weet hou je er een vaste baan aan over! WADDINXVEEN - VER MIST: 14-04: Poes gesterili seerd. Kleur: zwart met wit en rood. Heeft een zorro makser in het gezicht. Is 2 jaar oud WADDINXVEEN - Na tuurlijk belooft Koning innedag ook in Wad dinxveen een groot feest te worden. Door het hele dorp zullen volop activiteiten te beleven zijn door de diverse organisaties en wijkverenigingen.Te ho pen valt op mooi weer. Voor het gehele pro gramma: zie de speciale advertentie in deze krant. WADDINXVEEN - Woensdag 12 april bezocht Secretaresse- kring Gouda e.o. drukkerij Twigt in Waddinxveen. Het werd een bijzonder bedrijfsbe zoek, zeker gezien het tijdstip. Aan de rondleiding ging een ge zellig gezamenlijk ontbijt voor af. Het idee om het bedrijfsbe zoek naar de ochtend te verplaatsen ontstond spontaan tijdens een oriënterend ge sprek tussen Twigt en de Secre- taressekring. Onder de leden van de Secretaressekring was animo genoeg. Veertien dames genoten vanaf 07.30 uur van een goed verzorgd ontbijt. Om het ontbijt zo vers mogelijk te trekken. Moer’. 19.00 uur - Ganzenborden. Bebouwde kom Moerkapelle. 19.30 uur - Oranje-zang- dienst. Gereformeerde kerk. «Wsfc Werken bij H.I.G. Uerkeer is afwisselend. In Rotterdam, Groningen of Maastricht... maakt niet uit. Rijksweg, dorpsweg of druk kruispunt, elke keer weer anders. We willen graag met jou samenwerken als je het met de stellingen hieronder eens bent. I I Ik vind het leuk om in een klein en hecht team te werken. I Vroeg opstaan doe ik graag en 's nachts werken is juist leuk! Op mijn werk wil ik wel een beetje vrijheid: ik ben het liefst lekker buiten. Meer dan 8 uur per dag werken is geen probleem, maar een goede overurenregeling vind ik, net als H.I.G. Verkeer, den wel belangrijk. Ik vind het niet erg om verantwoordelijk werk te doen; een salaris dat daarbij past vind ik normaal. Ook mijn pensioen enzo moet goed geregeld zijn. H.I.G. Verkeer zorgt daarvoor. De fusie met de afvalinzame- lingdiensten van Gouda, Bode graven en Boskoop leidt tot een betere concurrentiepositie, meer efficiency, geldbesparing en een sterke, minder kwetsba re organisatie. De verwachting is dat de samenwerking 137.000 gulden bespaard. In de raad was enige discussie over wat te doen met het geld. De PCW wilde het bedrag oppotten om mogelijke tegenvallers in de toekomst het hoofd te kunnen bieden. De PvdA, CDA en D66 vonden dat niets. Volgens hen Programma 5 mei 10.45 uur - Start optocht be vrijdingsvuur. 11.00 uur - Ontvangst bevrij dingsvuur. Dorpshuis ‘Op Moer’. 11.30 uur - Kinderbraderie. Plein voor het Dorpshuis ‘Op Moer’. 14.00 uur - FiLoVa-tocht (Fietsen-Lopen-Varen). 21.30 uur - Lampionnen-op- tocht. Dorpshuis ‘Op Moer’. WADDINXVEEN - Het mag als iets bijzonders beschouwd worden dat een groep uit Pelhrimov bij gelegenheid van Köninginnedag op zaterdag 29 april in Waddinxveen aanwe zig zal zijn om de festiviteiten mede op te luisteren. Het be treft hier de semi-professio- nele groep Dobry-Den. De leden van deze club spannen zich in om het publiek te ver maken met uitzonderlijk ver vaardigde attributen en op tredens van diverse aard. Zo zullen o.a. een karikaturist, een ‘magnetische man’ en een steltloper aanwezig zijn, ook de kinderen worden bij de optredens betrokken.Tevens zal uit een super grote ketel (inhoud ca. 2000 liter) Tsje chische grog geschonken worden. Het optreden zal plaats vinden in de Zuidplas met medewerking van Stich ting Wijkwerk De Zuidplas. serveren was een aantal mede werkers van Twigt extra vroeg opgestaan. Tijdens de aanslui tende rondleiding werd inge gaan op het grafisch productie proces, wat zich niet beperkt tot het drukken. Op de afdeling drukwerkvoorbereiding wor den teksten geschreven, wordt de opmaak verzorgd en een opdracht drukklaar gemaakt. De nabewerkingsafdeling ver werkt een drukvel tot eindpro duct. Het magazijn biedt ruimte voor opslag van drukwerk. De rondleiding eindigde in de be drijfskantine vanwaaruit ieder een, na een kopje koffie met cake, richting werk vertrok. (omgeving Wilhelminakade Waddinxveen). 19-04: Poesje niet gesteriliseerd. Kleur: lapje met witte onderbuik en zwarte rug. Roepnaam Katoo. Is 10 maanden oud (omgeving Flu welensingel Gouda). Een dier gevonden of vermist: bel Stichting Amivedi. Telefoon: 0182-630481. Klimwand, luchtkussen, Ro- deostier en Dolfijn. Country-muziek. Plein Biblio theek. Roeien in de Ringvaart. Opst applaats Gereformeerde Kerk. Helicoptervluchten boven Ze venhuizen. 12.00 uur Skeelerwedstrijd. Burg.Boerstraat. Jan Plezier. Opstapplaats bij de brandweer. Eastenders op het podium. Demonstratie country-dansen. Plein bibliotheek. 13.00 uur Eiervergooiwed strijd. Plein AH. Start straatorkest "De Kleine Trompetter" 14.00 uur Demonstratie tram polinespringen. 10.00 uur - Aubade. Dorps huis ‘Op Moer’. 10.00 uur - Seniorenbijeen komst. Dorpshuis ‘Op Moer’. 10.00 uur - Start trimloop (2 km). Dorpshuis ‘Op Moer’. 10.30 uur - Braderie/Rom- melmarkt. Plein voor dorpshuis ‘Op Moer’. 10.30 uur - Snoepzak vullen. 10.30 uur - Kinderspelen. Plein voor het dorpshuis ‘Op Moer’. I 1.30 uur - Start trimloop (5 km, 10 km en halve mara thon). Dorpshuis ‘Op Moer’. 13.00-15.00 uur - Fietspuzzel- tocht. Dorpshuis ‘Op Moer’. 13.00-15.00 uur -Auto-oriën- tatierit. Dorpshuis ‘Op Moer’. 16.00 uur - Vliegeren/touw- Dorpshuis ‘Op Bouwgroep ►jMS BOUWGROEP B.V. Pc woonplaats: Telefoonnummer:. Geboortedatum: Beschikbaar van: -

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 11