Trendhopper is tijd ver vooruit s Tuinmeubel specialist er tijd de badkamer OOI Instortingsgevaar dreigt SR HB- aangetast ED REUSKEN /SILCO ■1 en 12 maanden uw Meer dan driehonderd woningen Waddinxveen Tweede paasdag geopend! JONGENEEL GORDIJNEN Noordkadè 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) i St. Victorstraat 54 W’veen (0182) 61 68 78 Restyle WOM^Fl Uw specialist op het gebied van woninginrichting Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen P AAS ACTIE: elke 6e meter stof gratis Waddinxveen - Ö3 iT'i - Boskoop Gouda ■Slco ,SCQQ saxp i 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Wie op zoek gaat naar een nieuwe badkamer, let niet langer alleen op luxe en comfort, maar vooral ook op stijl en sfeer. Als ’vergevorderde’ consumenten stellen we hoge eisen aan de vormgeving, de toegepaste ma terialen en het design. Originaliteit en individualiteit staan daarbij voorop. We brengen dan ook steeds meer tijd door in de badkamer; gemiddeld zo’n drie jaar van ons leven. Niet alleen om snel even te dou chen of tanden te poetsen, maar steeds vaker om uit gebreid te relaxen. GOUDA - Deze week valt de nieuwe catalogus van Trend- hopper bij alle Gouwenaars op de deurmat. De nieuwe ca talogus Trend 2000 staat weer boordevol woonideeën, ge completeerd met ontelbare accessoires voor sfeervol wo nen. Trendhopper is zijn tijd ver vooruit en doet zijn naam dui delijk eer aan. De nieuwste trends worden op de voet ge volgd, hetgeen ook wekelijks is te zien in TV woonmagazi- ne. Dit betekent tevens dat de collectie binnen de sfeerwin- kel vrijwel wekelijks wisselt. stellen van de meubelen zien. Op die manier kan een nieuw interieur geheel naar eigen idee en stijl worden samengesteld”, aldus Alain. Trendhopper Gouda heeft een hoge servicegraad. De persoonlijke aandacht voor de klant staat hoog in het vaandel, waardoor de klant niet in de anonimiteit ver dwijnt. In mei zal Trendhopper haar eenjarig bestaan in Gouda vieren met zeer aantrekkelijke aanbiedingen en verrassingen voor de klanten. Een voorproefje op het jubileum wordt Tweede Paasdag tijdens de Paas- show al gegeven. Volgens deVNG is sprake van een ’onbe heersbaar maatschappelijk probleem’. „De schade kan niet worden verhaald. Een complexgewijze aanpak die door de overheid moet worden gecoördineerd is noodzakelijk. En de omvang van de scha de is te groot voor een individueel eige naar om te kunnen oplossen”, meent Dordregter. De showroom is mede ingericht door de met de hand vervaardigde keukens van Keba Design. U kunt ons vinden via Rijksweg A12 afrit 10 Er is ruim voldoende parkeergelegendheid! Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Bredeweg 118 hl 2761 KB Zevenhuizen (0180) 63 24 18 Dit vrijstaande gele Quary bad ’Ceta’ van Ucosan impo neert met een afmeting van 190x80 cm. Hierdoor hebben ook lange mensen de mogelijkheid om comfortabel hun benen te strek ken. De diepte van het bad, 47 cm, zorgt ervoor dat u ook met uw bovenlichaam diep in het water kunt zitten. Bovendien is er genoeg ruimte voor baden met z’n tweeën. Voor meer informatie: Ucosan bv, telefoon 020-681213 I Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur WONING PROJEKTSTOFFERING whirlpool verkrijgbaar, met van die (ont)spannende wa ter- en/of luchtbelletjes voor een heerlijke lichaamsmassa- ge. Overigens hebben ook de douches vandaag de dag veel te bieden. De oude glijstang- set is in de meeste gevallen vervangen door een ultramo dern douchepaneel voorzien van een douchekop met ver schillende straalsoorten, mas sage- en zijdouches en soms zelfs een geïntegreerd zitje. Helemaal top zijn de cabines waarin ook nog gestoomd kan worden. Nog een sauna of infrarood- cabine erbij en uw paradijsje is compleet.Tegenwoordig zijn er overigens ook tal van uitgekiende totaalconcepten verkrijgbaar om juist ook in een kleine badkamer een maximum aan comfort te re aliseren. En is zelfs daar de badkamer nog te klein voor, aarzel dan niet om een aan grenzend kamertje erbij te betrekken. Of naar zolder te gaan. Met speciale voorzet wanden is het namelijk mo gelijk om zonder al teveel hak- en breekwerk een bad kamer te installeren op in principe elke plek in huis. veen het gevaar dreigt, is niet bekend ge maakt, maar volgens ingewijden zou het om meer dan driehonderd woningen gaan. Deze steden zijn onmogelijk in staat de enorme kosten te dragen die zijn verbonden aan het herstel van de funderings- problematiek. Gezien de ernst en omvang van de problemen alsmede gezien het belang van een snelle aanpak doetVNG- directeur drs. R Dordregter een dringend beroep op de rijksoverheid extra geld uit te trekken. In een brandbrief aan de staatssecretaris van Volkshuis vesting beklemtoont deVNG dat de be treffende gemeenten in de periode 1990 tot en met 1998 in totaal 130 miljoen gulden hebben geïnvesteerd in vooron derzoek en voorlopige oplossingen.Ver wacht wordt dat de komende jaren meer dan 750 miljoen gulden nodig zal moeten zijn. Het rijk zal minimaal 230 miljoen aan subsidie dienen bij te dragen. neel en antiek, of uit een van de vele replica-collecties. Opvallende trend: steeds meer eigentijdse ontwerpers, waaronder Jan des Bouvrie en Phillippe Starck, laten zich inspireren door vormen uit het verleden. 'Back to basics’ luidt daarbij het devies. En dat levert heel bijzonder sa nitair op.Wat te denken bij voorbeeld van een vrijstaand bad op pootjes, maar dan in kanariegeel! Ook leuk: badkamers met uitgesproken stijl-contrasten. Steeds meer mensen met een strak-moderne badka mer kiezen - juist als blikvan ger - voor iets 'ouderwets’: een antieke spiegel met ba rokke krullenlijst boven een roestvrijstalen wastafelmeu- beltje, een ultramoderne sen- sorkraan voor bij zo’n recht hoekige porseleinen butlersink, een verweerd houten kastje met decoratief beslag voor de toiletspulle- tjes. Het is een thema waar op eindeloos gevarieerd kan worden; een thema waarin het beste van alle tijden wordt samengebracht. De sign wordt gekoppeld aan traditie, zonder daarbij de moderne tijd uit het oog te verliezen. Want de techniek van nu staat borg voor de vereiste luxe en comfort. Vrijstaand of verzonken, wit of geel, rond of recht; baden bieden voor elk wat wils. Heel gewild momenteel zijn de royale duobaden om met z’n tweetjes royaal in te re laxen. Iets nieuws zijn de ex tra diepe baden waarin het hele lichaam onder water ligt. Geïntegreerde armleu ningen, elleboog- of hoofd steunen bieden een uitge kiende pasvorm voor optimaal ligcomfort. Steeds meer modellen zijn ook als Het ministerie van Volkshuisvesting is in middels een onderzoek gestart naar de oorzaken en herstelmogelijkheden van bacteriologische en schimmelaantasting van houten funderingspalen. In de meeste gevallen gaat het om woningen die ruw weg tussen 1900 en 1940 zijn gebouwd. De verlaging van het grondwaterpeil speelt dikwijls een belangrijke rol bij de problematiek van de rotte funderingen. Op dit moment is overigens niet duide lijk of de problematiek van de palenrot zich in meer gemeenten voordoet. Van alle Nederlandse gemeenten die door de VNG zijn aangeschreven, hebben tot dus ver 300 gereageerd. Door meer tijd (en geld) te besteden aan de inrichting en aankleding ervan, is de 'natte cel’ van weleer uitgegroeid tot een sfeervolle, multifunc tionele verzorgingsruimte; een ruimte om zowel licha melijk als geestelijk weer vol ledig tot rust te komen. Want dat is dé trend van nu: thuis totaal relaxen. Hoewel smaken duidelijk uit eenlopen, verschillen de meeste badkamers qua 'in houd' niet zoveel van elkaar. Afhankelijk van de beschikba re ruimte en het budget, vin den we er meestal een was tafel met spiegel, een bad en/of douche(cabine) en soms een tweede toilet. Een badmeubel biedt uitkomst voor al die spulletjes die (on zichtbaar) onder handbereik moeten blijven. Aanbouwpro- gramma's zijn vooral prak tisch; vrijstaande opbergmeu- beltjes en verrijdbare containtertjes bieden meer inrichtingsvrijheid en ogen speelser. Klassiek, modern of roman tisch; bepalend voor de 'look' van een badkamer is met na me de keuze van het sanitair en de tegels, maar ook die van verlichting, meubelen en accessoires. En natuurlijk de gekozen kleuren. En of het nu komt door de gekte rondom het nieuwe millenni um of niet, maar de Engelse Victoriaanse tijd, de Duitse Jugendstil en Franse Art Nouveau zijn weer helemaal terug in beeld.Wie de authentieke sfeer van toen in zijn badka mer wil laten herleven, kan aan de slag met porseleinen accessoires en wasbakken op zuilpoten, koperen of vergul de kranen met robuuste kruiskoppen voor 'hot' en cold’ water. En dit alles origi- V ’4 x 9’ is een flexibel, jong en modern badmeubelprogramma van Duravit, dat bij na geen grenzen kent, van kleine opbergruimte tot en met een grote opbergmo- gelijkheid. De vele verschillende afmetingen van de elementen maken het moge lijk een onconventionele en grappige meubilering tot in de kleinste hoek te realiseren. Voor meer informatie: Duravit AG, tel. 0413-331243. mm Leverancier van: alle merken inbouwapparatuur, ook voor uw bestaande keuken de mooiste accessoires voor op de tafel en in de keken een prachtige collectie kunst gecreëerd door beeldende kunstenaars Op Tweede Paasdag opent Trendhopper vol trots haar deuren om de nieuwste collectie aan het publiek te tonen. Wie even wil bijkomen van het eieren zoeken, is van harte uitgenodigd om te sfeershoppen bij Trendhop- per. Naast de vaste interieuropstellingen in de showroom zijn ontelbare combinaties van meubelen mogelijk. Een laatje of deurtje in een kast meer of minder, een ander frontje op een kast, de mogelijkhe den zijn onbeperkt. „Voor de klant is er veel meer mogelijk dan dat hij op dat moment ziet. Onze advi seurs laten graag alle mogelijkheden in het samen- WADDINXVEEN - Voor minimaal vijfdui zend woningen in ons land dreigt instor tingsgevaar doordat de fundering is aan getast door bacteriën of schimmelvorming. De toestand van ruim 17.000 huizen is ver- dacht en dient nader te wor- den onderzocht.Tot deze con- clusie komt de Vereniging van Nederlandse Gemeenten |(VNG) na een grootscheeps I onderzoek naar de aard en I omvang van de funderingspro- ïZ'-zfëFi Iblemen in onze gemeenten. De VNG beklemtoont dat een Isnelle aanpak van de aangetas- Ite houten funderingspalen I noodzakelijk is. Op korte termijn zijn daar vele honderden miljoenen guldens Ivoor nodig. De problematiek concentreert zich in leen achttal gemeenten, te weten Dor- Idrecht, Gouda, Haarlem, Schiedam, Zaan- I stad, Waddinxveen, Weststellingwerf en I Diemen. Om welke huizen inWaddinx- Inmiddels is de gehele showroom gerestyled, waar de klant het neusje van de zalm vindt op woon-, slaap- en werkgebied.Werkelijk alles op dit gebied vindt de klant bij Trendhopper. „Bij ons kun je een complete woning inrichten. In vergelij king met onze branchegeno ten zijn wij hier uniek in”, ver telt ondernemer Alain de Werd enthousiast. „Het is to- taalassortiment op sfeergebied. Niet alleen voor meubelen, maar ook voor vloerkleden en kussens bieden wij een ruime keus. Alles uiteraard afgewisseld met sfeeraccessoires, waaronder fraaie lampen, vazen en andere decoratie-artikelen. En natuurlijk niet te vergeten ons uitgebreide collectie serviezen en glas werk.” Hoewel Trendhopper Gouda beschikt over een tota le showroomoppervlakte van zo'n 1500 m2 is het niet mogelijk alles uit de catalogus te etaleren. Uiter aard, zo stelt Alain, is wel alles uit de catalogus te be stellen. ■•i- te Rijneveld 86 N 207 afslag Boskoop Noordoost Achterwiüe.nseweg 31 Nabij NS-station Gouda Goverwelle - -fe

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 17