Van ’t Hof Waddinxveen heeft nu ook een kantoor in Boskoop, speciaal gericht op deze gemeente en de omgeving. In dit nieuwe ‘filiaal’ bieden wij u natuur lijk de complete service die u van ons gewend bent. Van ’t Hof Boskoop - met een eigen vitrine voor presentatie - is geopend van maandag t/m vrijdag. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Parkeren is geen probleem, dus... I r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van 't Hof r I NVM Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen ooV fcr—- I S5I „4® 6® a V i) Prinses Margrietstraat 37 Vraagprijs 349.000,- k.k. In de wijk "Zuidplas" gelegen 3-kamer appartement, bouwjaar 1992, welke bijzonder gunstig is gelegen t.o.v. winkels en uitvalswegen. Het appartement is gesitueerd op de 6e verdieping en heeft vanuit de woonkamer een fantastisch uitzicht. Woonopp. ca. 90 m2. Indeling: Entree/gang; Volledig betegeld toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer v.v. spachtel- putz wanden, loggia en een prachtig uitzicht; Semi open keuken in standaard uitvoering; Badkamer, 2 jaar geleden vernieuwd, geheel betegeld en v.v. douchecabine en fraai meubel met verwarmde spie gel; 2 Slaapkamers. De servicekosten van dit apparte ment bedragen ca. 184,- per maand. De berging bevindt zich in de onderbouw. De centrale entree is afgesloten met intercom installatie. Lift aanwezig. Oplevering in overleg (ca. oktober 2000). Zuidplaslaan 540 Vraagprijs 369.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Willem de Rijkelaan 14 Vraagprijs 309.000,- k.k. Vijverlaan 17 Vraagprijs 349.000,- k.k. g^eft richting de aan het spoorli jn grond en ca. 375 Entree/hal met meter- r^tlet met fonteintje; r.v. verlaagd plafond en (extra) gas- Aan de achterzijde uitgebouwde tussenwoning met vrijstaande stenen berging gelegen in een kindvrien delijke woonomgeving op een zeer centrale plaats ten opzichte van winkels, openbaar vervoer en biblio theek. Bouwjaar 1960,148 m2 eigen grond en ca. 345 m3 inhoud. INDELING: Begane grond: Entree/hal met meterkast, kelderkast en toilet met fonteintje; De uit gebouwde woonkamer, type doorzon, is voorzien van open haard, schuifpui en convectorput; Semi-open keuken in standaard uitvoering. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Grote slaapkamer met vaste kast aan de achterzijde; 1 Slaapkamer voorzien van deur naar het dakterras aan de achterzijde; 1 Slaap kamer met vaste vast aan de voorzijde; Badgelegen heid met wastafel en douchehoek. 2e Verdieping: Voorzolder voorzien van dakraam, c.v.-ketel en aanslui ting wasapparatuur; 1 Zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Verder is deze leuke woning voorzien van een voor- en achtertuin met een achterom. Oplevering in overleg. In de kindvriendelijke woonwijk "Zuidplas" gelegen eengezinswoning op loopafstand van het winkelcen trum, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar ca. 1987, 119 m2 eigen grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Woonkamer, type tuingericht, voorzien van plavuizenvloer, schuifpui en trapkast; Open keuken in standaard uitvoering. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met wastafel, 2e toilet en dou chehoek. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dak kapel, c.v.-ketel, aansluiting wasapparatuur en mecha nische ventilatie unit. De mogelijkheid bestaat om hier 1 a 2 kamers te realiseren. Deze ruime tussenwo ning met voortuin en achtertuin (ZW) met stenen ber ging en achterom is aan de voorzijde aan een singel gelegen. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Deze maisonnette is gelegen nabij winkels en sportvel den en heeft vrij uitzicht aan de achterzijde. Bouwjaar complex ca. 1963. Woonopp. van de maisonnette ca. 100 m2. Indeling: De hoofdentree is afgesloten en geeft toegang tot het trappenhuis en de bergingen. Entree woonhuis: Hal met meterkast en standaard toi let; Doorzonwoonkamer met alum, kozijnen; Gesloten keuken met in 1999 vernieuwde inrichting in vanille uitvoering en v.v. inbouw gaskookplaat en afzuigkap en met toegang tot balkon; Geheel betegelde bijkeu ken; 2 Slaapkamers waarvan 1 met toegang tot balkon. Onderverdieping: Hal met 2 vaste kasten en verlaagd plafond met inbouwspots; Grote luxe badkamer (groen/wit betegeld) met douchecabine, dubbele was tafel met meubel, hangend toilet, vaste kast en aansl. wasapp.; Berging met c.v.-ketel (1995); 1 Slaapkamer met massief houten vloer en deur naar het terras. De tuin is weliswaar van de V.v.E. echter het gebruik is alleen door de begane grond eigenaren. De servicekos ten bedragen ca. 103,- p.m. Oplev. in overleg. Broekhuizen 2 Vraagprijs 1.050.000,- k.k. TO Goed onderhouden eengezinstussenwoning met vrij staande berging in de diepe achtertuin. De woning is gelegen in een ruim opgezette wijk, waarbij deze woning aan de voorzijde vrij uit» vijver en aan de achterzijde gelac! chaam. Bouwjaar 1958, m3 inhoud. Indelin; kast, trapkast/keld^ DoorzonwoQU^^B kachel; Sem^per^euken (5 jaar oud) in L-vormige opstelling en eiken uitvoering v.v, diverse inbouwappara- tuur: vaatwasser, gaskookplaat, hete lucht oven, afzuig kap, koelkast en geiser (huur). Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; Badgelegenheid met douchehoek en was tafel; Waskamer aan de voorzijde in voorbereiding voor badkamer (warm/koud water voor douche en wastafel) en met aansl. wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de voor zijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met verlaagd plafond en deur naar balkon aan de ach terzijde. 2e Verdieping: Overloop met wastafel en c.v.- ketel; Werkkamer met dakkapel; Zolderkamer met dak kapel. De dakkapellen zijn 4 jaar geleden v.v. nieuwe dakbedekking, wangen en lood. De achtertuin is v.v. een vrijstaande berging, een houten berging en een achter om. De kozijnen aan de voorzijde van zowel de begane grond als de verdieping zijn 6 jaar oud, de goten zijn 2 jaar geleden vernieuwd en het schilderwerk aan de buitenzijde is in 1999 geschied. Oplevering medio maart 2000. Half vrijstaande villa met garage. Aan waterloop gele gen op een unieke lokatie nabij 't Weegje. Gebouwd in 1979 op 780 m2 eig. grond en met ca. 400 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal, toilet met fonteintje; Royale woonkamer van ca. 50 m2 die is voorzien van openhaard, sierbalkenplafond, plavuizenvloer, convec- torputten en een schuifpui; Semi open keuken met massieve fronten en voorzien van een keramische kook plaat, oven, afzuigschouw en koelkast. Verder treft u op de begane grond 1 slaapkamer aan de voorzijde (420 x 320) en 2 slaapkamers aan de achterzijde (370 x 285 en 300 x 280) en de luxe uitgevoerde badkamer, ingericht met acryl ligbad, wastafelmeubel en aansl. wasappara tuur. De garage is thans in gebruik als berging, alwaar ook de Nefit HR combiketel uit 1997 is opgesteld. De woning is voorzien van dak- en muurisolatie en geheel voorzien van hardhouten ramen en kozijnen met dubbel glas. De fraai aangeleg de tuin heeft diverse terrassen waarvan 2 onderheid en die direct aan het water en op het Zuiden gelegen zijn. dlll« Joke Smithoeve 32 Vraagprijs 415.000,- k.k. ■t U NU OOK WELKOM IN BOSKOOP! ■_van thof Voor aankoop en verkoop bent gjr 'A' r-

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 28