Profvoetballers jagen kosten profweek WSE op de prijzen TOOS-turners weer in Pleus laat Vernieuwd Data General oefent tegen Jong Oranje Invictus 5 Waddinxveense Hockey- dames promoveren naar derde klasse kans op 300 goals lopen WADDINXVEEN - Erwin Pleus laat de kans om als voetballer van WSE de 300 doelpunten vol te ma ken lopen. Pleus (31die evenals Marcel van Dijk vanaf zijn zeventiende jaar in het eerste elftal speelt, stopt met voetballen. Hij heeft 299 doelpunten ges coord. Uitslagen Sjoelen Trainingskamp SC Antilope in België Competitie vordert gestaag bij TV de Goude Smash Redelijke vangst HSW WADDINXVEEN - De Hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) viste de derde wedstrijd voor de zomercompetitie in de Amstel. De vangst was re delijk, twaalf deelnemers vingen gezamenlijk ruim 37 kilo aan witvis. A. van Leeuwen hengelde op kop 7.470 gram mooie brasem bij elkaar. Deze fraaie vangst was goed voor de overwinning. Met het nog altijd leuke vangstgewicht wint met 5-3 Shaolin Kempo training succesvol Uitslagen jeu de boules PAGINA 35 WOENSDAG 10 MEI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN i Woubrechttoernooi de 3* 10 ir 9 A.s. zaterdag, I3 mei wordt voor de 10e maal het Wou brechttoernooi gespeeld. De bewoners van dit gezinsvervan gend tehuis worden dan gekop peld aan een lid van de vereni ging en strijden om een beker en leuke herinnering. Van het tehuis hebben zich I I bewo ners ingeschreven voor het toernooi. Kom gerust eens kij ken op ons terrein aan de Al- bertinck Thijmlaan om te zien hoe ook deze mensen kunnen genieten van onze sport. Ze zijn echt vreselijk fanatiek om te winnen. mers maakte deel uit van Jong Oranje, maar trok zich hieruit onlangs terug van wege studieperikelen. Het afgelopen seizoen trainde zij al één maal per week mee met Data General, dat haar lengte van thans 1.83 meter vooral op de middenpositie wil benut ten. Tenslotte werd overeenstemming bereikt met de 17-jarige Dineke van Dij ken uit Voorschoten, die het Ie dames team van Gemini uit haar woonplaats in ruilt voor de meer ambitieuze ploeg uit Zevenhuizen. Zij is zowel op de midden- als buitenaanval inzetbaar. Deze talent volle aanwinsten moeten het vertrek compenseren van de enkel ervaren speelsters. Aafke Verbrugge zette na ruim 25 jaar topvolleybal een punt achter haar actieve sportcarriere en zal het ko mend seizoen waarschijnlijk in Zevenhui zen aftrainen. Hedda Meijer besloot een club dichter bij haar woonplaats Utrecht te zoeken en Fanny Lafeber, die in Nij megen gaat studeren, oriënteert zich op mogelijkheden bij enkele eredivisieteams. Coach Jan Visser stelt nog pogingen in het werk een meer ervaren speelster aan de wel zeer jeugdige selectie van Data General toe te voegen. Het op el- WADDINXVEEN - De voetbalvereni ging WSE kijkt terug op een geslaagde profweek. Het was voor de veertiende keer dat een dergelijke trainingsweek in de voorjaarsvakantie op het com plex in de Oranjewijk werd gehouden. Jeugdtrainer Marcel van Dijk: „Willem den Besten is er destijds mee begon nen. Ik was nog A-junior toen ik voor het eerst meedeed.Vorig jaar is er geen profweek geweest omdat het elk jaar lastiger wordt om heet financieel rond te krijgen. In april hebben we een sponsorloop gehouden die flink wat geld heeft opgeleverd.” „Verder kunnen we een beroep doen op sponsors en de middenstand. We kregen het brood en 700 blikjes cola gratis. Dat is natuurlijk mooi meege nomen”. Geen profweek bij WSE zon der de komst van bekende profvoet ballers die een training verzorgen. Voor de jeugdige voetballers is het een hele belevenis te worden getraind door spelers die zij alleen kennen van Ook Edwin Scharff stopt bij WSE. De Waddinxvener gaat nog wel door als zaal voetballen Jan Sterk wordt in het nieuwe seizoen als elftalleider opgevolgd door Harry Cuvelier. Nieuwe trainer wordt Paul de Jong uit Linschoten. de D'tjes passen en trappen. Zijm liet drie keer een half uur een partijtje doen. Ik kan me niet voorstellen dat je er dan bevrediging in vindt". Aan de proftrainingen werd deelgenomen door 65 kinderen. De profweek bij WSE voor pupillen en C-junioren be gon vorige week maandag met het te kenen van de contracten.Vervolgens werd getraind waarbij de oefeningen werden verzorgd door de eerste elf- talspelers Martijn Sol, Edwin Scharff, John Mulder, Thijs van der Voort en Justin Sterk. Niet alleen zij, maar ook andere WSE-ers hadden tijd vrij ge maakt om de profweek te doen sla gen. Voor de Penalty-bokaal werden de strafschoppen genomen op jeugdkeep- erstrainer Frans Hilgerman. De wissel- beker kwam in bezit van Marco van der Poel. De profweek werd vrijdag afgesloten met een busreis naar het Duitse Gelsenkirchen.Vijfenvijftig kin deren en tien volwassenen kregen een rondleiding in het stadion werden be- WADDINXVEEN - De stand bij de Waddinxveen se sjoelers ziet er als volgt uit: klasse A: IKees Kuy- pers 14008 pnt, 2. André van Gemeren 13941,3. Jan Kersbergen 13864,4. Wim Slingerland jr 13858, 5. Dirk-Jan van Drunen 13779 punten. Klasse B: I. Pascal van Gils 13126 pnt, klasse C: I.Jan van Beek 12033, klasse D: I. Cor Kersbergen 10970 punten. kaar ingespeeld raken heeft nu de hoog ste prioriteit. De uitnodigingen voor de oefenwedstrijd tegen de selectie van Jong Oranje (met de eigen speelsters Den Butter en Brandenburg), dat over 2 weken afreist naar Kroatië voor de wed strijden om het Europees kampioen schap, werd ook daarom met beide han den aangegrepen. In de snikhete sporthal op het KNVB-centrum te Zeist werden afgelopen zondag vijf inspannende sets gespeeld volgens de nieuwe spelregels (naast het rallypoint systeem tot 25 pun ten ook de netservice die voortaan ge oorloofd is). Behalve hieraan moesten de speelsters van Data General ook sterk wennen aan de forse omvang van de zaal en de glad de houten vloer met matig zichtbare be lijning. Mede hierdoor werden er veel servicefouten gemaakt. Nadat de I e set met 19-25 werd verloren, werden de 2e en 3e set met 25-20 en 25-15 gewon nen. Vooral de middenaanval van Vermeu len en de buitenaanval van Lucassen en Van der Maat scoorden regelmatig. Mis verstanden en vermoeidheid stonden aan de basis van verlies in de 4e en 5e set met 23-25 en 10-15. ZEVENHUIZEN - Hoewel voor sommi ge teams de volleybalcompetitie nog niet is afgesloten in verband met nog te spe len promotie- en degratiewedstrijden, is de damesselectie van Data General al volop bezig met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Naast trainer/coach Jan Visser treedt Martin Rutten uit Bleiswijk op als assi- tent. Deze jonge trainer heeft enige ja- ren geleden al het 2e damesteam van Nesselande getraind, waarna hij met het Ie damesteam van Gemini uit Voorscho ten kampioen werd en promoveerde naar de Ie divisie.Vorig seizoen trainde Rutten, in het dagelijks leven fysiothera peut, enkele teams van Greentex uit Bleiswijk. Hij wil zich verder ontwikkelen in het volleybal, volgt daartoe de trai- nerscursus voor het C-diploma en ziet zijn overgang naar het Ie damesteam van Data General als een goede stap in de richting. Van het Nieuwegeinse Vrevok komt de 16-jarige Lisette Brandenburg uit Oude- water over, zij wordt gezien als een ta lentvolle aanvalster en maakt thans deel uit van de selectie van Jong Oranje. Ook de 16-jarige Leora Donk uit Groot Am- WADDINXVEEN - Afgelo pen week toog een twintig tal Antilopers naar Coo in de Belgische Ardennen voor de jaarlijkse hoogtestage. Ditmaal kon de karavaan van een 7-tal zwaar beladen au to’s zich snel in beweging zetten.Vertragingen van een uur door ontbrekende pas poorten, vergeten kledings stukken en dergelijke waren vroeger eerder regel dan uitzondering. In verband met het jaargetij de zijn de tenten thuisgela- ten en wordt gebivakkeerd in een Belgisch patriciërshuis met een tuin waarin speelat- tributen de jongere Antilo pers weten te bekoren. Na tuurlijk wordt er zeer regelmatig gelopen hierbij zijn de pittige heuvels duide lijk steiler en langer dan de opritten van de Coenecoop- brug. Het hoogtepunt van de week is als vanouds het mountainbiken. Lopen kan in en om Waddinxveen tenslot te ook. Maar in de heuvels crossen en van holle wegen naar beneden denderen met aan het eind van de afdaling een koude douche bij het doorwaden van een beek is toch wel het summum van genot. Een goed mountainbi- keparcours is volgens de deskundigen modderig.AI- leen de regen laat in tegen stelling tot andere jaren wel lang op zich wachten. Doch de avond voor de geplande mountainbikedag barst een fikse bui los, zodat de vol gende dag voldoende mod der voorhanden is om het mountainbiken tot een waar spektakel te maken. „Hoe komt het toch dat andere mountainbikers schoon kun nen blijven”, vragen wij ons altijd weer af. Niet alleen de sportiviteit, maar ook de gezelligheid telt. De laatsten in sportieve prestaties blijken dan eens de eersten als het aankomt op moppentappen en zijn, geobsedeerd door het in de tuin ontstoken kampvuur, niet naar hun bed te krijgen. Vermoeiend zo’n trainings kamp in diverse opzichten. keken. Na terugkeer in Waddinxveen kregen de kinderen een profcontract met foto uitgereikt. Marcel van Dijk: „De kinderen bij WSE zijn een week lang leuk bezig gehou den. Andere clubs doen in zo’n vakan tieweek vaak helemaal niets. Wij heb ben andere clubs uitgenodigd om mee te doen aan ons minitoernooi.Ver wacht niet dat het nieuwe leden ople vert, maar de binding met WSE wordt versterkt. Zelf heb ik vanaf 1988 zes keer mee gedaan aan het Percom Axis-toernooi met jeugdteams van be taalde clubs zoals Ajax, Feyenoord, PSV, KV Mechelen, Arhus AG en Bo russia Mönchen Gladbach. Ik denk er met plezier aan terug. Wimbledon bel de zelf op om mee te kunnen doen. Dat had alles met de goede organisa tie te maken. Dat toernooi is verdwe nen, maar in de kerstvakantie heeft WSE nog altijd de zaalvoetbaltoer- nooien met deelname van gerenom meerde clubs". WADDINXVEEN - Zaterdag 6 mei werd in Rotterdam-Lom- bardijen een open jongensdag voor turnen georganiseerd. Twee turners van jazzdans- en turnvereniging TOOS, te weten de broertjes Lesley en Dennis van Hof, sleepten in hun niveau de gouden medaille in de wacht. In de ochtendwedstrijd deden vijf jongens van TOOS mee aan deze wedstrijd. Timo Gras en Lesley van Hof kwamen uit in niveau 7D. Beiden lieten zien dat de eerdere goede presta ties dit jaar geen toeval zijn ge weest, want er werd geconcen treerd en goed geturnd. Op maar liefst vijf van de zes toe stellen kwam de hoogste score in TOOS-handen terecht. Les ley was de beste bij voltige, sprong en rek, Timo behaalde het hoogst op lange mat en brug. De eindoverwinning ging naar Lesley met 43.125 pnt. ge volgd door Timo met 41.35 pnt. op een tweede plaats. Ronald Kok vertoonde zijn WADDINXVEEN - Het is een reeds oude gewoonte om ieder jaar een centrale training te or ganiseren met alle traditionele Shaolin Kempo Kung Fu beoe fenaars. Dit jaar was het de beurt aan The Double Dragon Kwoon uit Waddinxveen om dit feestelijke geheel in goede banen te leiden. Dit werd gehouden op zondag 8 mei in sporthal De Dreef te Waddinxveen met als drijfve ren achter het geheel, Patrick, Marlon en Jef, alle drie leerlin gen van Sifu Scharff. Het mooie weer kon de fanatieke beoefe naars niet weerhouden om vol trots en energie deel te nemen aan deze dag. Op het middag uur was het dan zover, ruim ze ventig beoefenaars uit zes ver schillende scholen vulde de sporthal. Allemaal werden ze onderverdeeld in zes groepen, waarbij na 20 minuten moest worden gerouleerd en er les werd gekregen van verschillen- plaats in de competitie. Boude- wijn Rip wist ondanks hevige rugpijn zijn single te winnen met 6-1 7-5. En ook de heren dubbel werd gewonnen met 6- 3 6-2. De mixed van Jan en Jo ke Uitterhoeve werd een monsterpartij. Er waren twee tiebreaks en een driesetter no dig om dit paar te verslaan. Met de standen 2-6 7-6 6-7 ging de parij verloren. De damessingle van Els Rijsbergen werd verlo ren met I -6 4-6. De damesdub- bel ging niet door vanwege op gave van de tegenpartij. Leonie Dunselman, Georgina Earle, Sanne Glaser, Eline Groot, Judith de Groot,Made- lein Hofmijster, Pamela van Kessel, Charlotte Kodde, Eve lien Kodde, Marieke Kodde, Wendy Koster, Marlies Mulder, Olga Schweinsberg, Frederique Versteegh en Floor Vlemmix. van 5.580 gram eindigde M. van Leeuwen als twee de. De derde plaats was voor H. den Haan met 3.680 gram.Vierde en vijf de werden H. Kraan en M. Reichard met 3.540 gram respectievelijk 3.460 gram. De eerstvolgende wed strijd wordt op 20 mei a.s. gehouden in hetVoornse- kanaal.Vertrek vanaf het station NS om 06.00 uur. Het kampioensteam van de dames van de hockeyclub Waddinxveen. Met nog een wedstrijd te spelen werden zijn kampioen. (Foto: Artistic ArtlLiesbeth van der Vis.) Mixed 3 van captain Frans Bouwman won eenvoudig met 5-0. Dit team staat ook op een tweede plaats en heeft zeker kans op het kampioenschap. Mixed 4-Maasvlaardingen 4- I.De herensingle van Sjaak Bongaarts ging helaas verloren in een drie setter 0-6 6-1 1-6. Invalster Monique Janmaat wist zich verdienstelijk te maken door de mixed met Onno den Butter en de damesdubbel met Nel Bongaarts te winnen. Nel Bongaarts won met vast en ge degen spel haar single. Zondagcompetitie: Dames 18+ verloor met 0-6. Dit team, dat voor het eerst competitie speelt, heeft nog wat tijd nodig om in wedstrijd ritme te ko men. Daan was afwisselend goed en slecht. Op drie toestellen ging het goed de andere drie een stuk minder. Toch wist hij nog met 40.45 pnt de derde plaats te bemachtigen. Michel turnde goede oefenin gen op rek en vooral brug, met 7.350 de hoogste score. Maar voltige en sprong gingen bedui dend minder. Het geheel resul teerde in 36.15 pnt. Ook voor hem een derde plaats. Richard liet een keurige oefening zien op vloer. Ook de sprong ging goed, met 7.5 pnt de tweede score van de wedstrijd. Richard liet steken vallen op ringen en met name brug. Hierdoor ein digde hij achter Michel op de vierde plaats met 34.3 pnt. Anton was nog licht gebles seerd en kon op lange mat en sprong niet voluit turnen. Rin gen en vooral rek gingen goed, op rek scoorde hij zelfs de hoogste score in zijn niveau. Maar het was vooral op brug en voltige erg slordig. Hierdoor eindigde hij op de derde plaats. WADDINXVEEN - Zon dag werd voor de op een na laatste keer dit seizoen door jeugdleden van bad minton vereniging Invictus competitie gespeeld. Team I had die dag niet zo veel mazzel, want hoe wel er vijf driesetters wer den gespeeld, werd er uit eindelijk toch met 1-7 verloren. Rogier Poldner speelde de eerste drieset ter. Hij verloor deze, zoals alle driesetters door Invic tus verloren werden. Su zanne Both haalde in haar enkel het eerste en enige punt, door haar opponen- te te verslaan met 11 -7, I 1-7. Esther Hoffmann verloor haar enkel. De vier volgende partijen werden alle driesetters. Rick en Suzanne verloren nipt met 15-12, 8-15 en 10-15. Beide dubbels en de andere mix werden alle drie verloren in de derde set met 13-15. Team 5 speelde tegen Pij- nacker 5. Met een 3-1 voorsprong kwam het team uit de enkels, waarbij Jessica vd Schee een zeer spannende partij speelde. Erik Kranendonk en Vin cent Pelle-koorn konden de eerste set van hun dubbel winnen (15-8), maar moesten de twee daarop volgende sets aan de tegenstander laten. Mi chelle Both en Olga vd Laan deden het net iets beter. Zij verloren de eer ste set, maar wonnen juist de tweede en derde set, waardoor zij de stand op 5-3 brachten en de winst binnen sleepten. WADDINXVEEN - Afgelopen weekend werd er gestreden onder zomerse omstandighe den. Voor vele tennissers was het wennen om bij deze hoge temperaturen te moeten pres teren, vooral omdat het nog geen week geleden nog winters koud was. Uitslagen zaterdagcompetitie: Heren I - Plaswijk 2-3. Na een 2-2 gelijkstand, kregen Maurice Ancher en Chris Ie Comte de moeilijke opdracht de laatste partij in winst om te zetten. Een derde set moest eraan te pas komen, en werd uiteindelijk door Plaswijk gewonnen. Mixed l-Westmaas 3-2. Voor beide teams was dit een be langrijke dag omdat zij onder ling moesten strijden voor de tweede plaats. De damessingle van Marieke Hoogeveen werd gewonnen in een drie setter. Ook de mixed van Jeroen van de Hoorn en Inge van Rijk werd gewonnen in een drie setter 5-7 6-1 6-2. Paul Ver spoor verloor zijn single met I- 6 2-6. De damesdubbel werd eenvoudig gewonnen met 6-1 6-2. De herendubbel werd ver loren met 2-6 3-6. Mede dank zij de dames Marieke en Inge staat dit team nu op de tweede plaats. Mixed 2-Bleiswijk 3-2. Ook dit team staat nu op een tweede WADDINXVEEN - Dames I van Hockey Club Waddinx veen heeft afgelopen zondag gewonnen van Ommoord. Door deze winst zijn zij kampioen en is promotie naar de derde klasse een feit. kunsten in niveau 6D. De con currentie is hier erg hoog met voor deze wedstrijd maar liefst 19 inschrijvingen. Ronald liet zich hierdoor niet van slag brengen en draaide een goede wedstrijd. Bij voltige kwam hij tot de derde score van de dag met 9.00 pnt. Het eindtotaal van 41.775 pnt. leverde Ronald een keurige zevende plaats op. In niveau 5D kwamen Bas van Agten en Dennis van Hof uit voor TOOS. Bas turnde een zeer regelmatige en goede wedstrijd. Hij eindigde met 40.20 pnt. op de achtste plaats. Dennis liet zien dat de vorige wedstrijd, toen hij net buiten het podium viel, een vergissing was geweest. Goed geconcen treerd en met de hoogste dag- score op brug, turnde hij naar een zeer verdiende gouden medaille met een eindtotaal van 42.00 pnt. ’s Middags was het de beurt aan Daan Vermeij. Voor hem was het een generale repetitie, want volgende week is het NK. werd en voor promotie mag spelen. In diezelfde 2e klasse degradeerde het team G.Nieuwlan/T. Hulskamp/A.Jans sen naar de 3e klasse. In de derde klasse werd het team Fred, Ron en Rob van Dijken grandioos kampioen en promo veerde rechtstreeks naar de 2e klasse. Minder goed ging het met het team H.v.Wagenin- gen/T.Springer/A.Lebbing dat degradeerde naar de 4e klasse. De overige teams in de 3e klas se, t.w. H.v.Woudenberg/P.Ru- beling/H.Maille, I.Matla/H.de Wilde/J.Hulskamp en B.Sas/E.Springer/H.Wielinga bleven behouden in deze klas se. In de 4e klasse werd het team J.Kooistra/A.Roos/L.Roos onbetwist kampioen en pro moveert daarmee naar de 3e klasse. Het was een moeilijke over winning, pas laat in de Ie helft wist Leonie Dunselman te sco ren en bracht de stand op I -0. Door beide partijen werd hard gewerkt en probeerden de teams de keepers te passeren. Deze hielden beiden verder hun doel schoon, mede door de hoge temperatuur I werd de score niet verder opge voerd. De Waddinxveense da- mes hebben tot nu toe 19 wed strijden gespeeld waarvan zij er 17 hebben gewonnen, I verlo ren en I gelijk gespeeld. Zij hebben in hun poule het meest aantal doelpunten gemaakt 85 en het minst aantal ballen doorgelaten 12. De dames heb ben nog één wedstrijd voor de boeg volgende week uit tegen Berkel. Nieuwkoop, de nummer 2 in de poule staat 5 punten achter,Waddinxveen heeft niets meer te vrezen. Waddinxveen was dit seizoen de stijlen. Tussen de bedrijven door was er de mogelijkheid om een drankje en een hapje te nuttigen bij één van de sponta ne dames (Ineke, Sophia, Judith en Ursila) die dit voor hun re kening hadden genomen. Ook werd er een uitvoering van de vijfde Seifa ten toon gespreid door Sifu René Scharff, Sifu Nimfrey Nahafahik en Ruud (Bolo) Klein. Deze uitvoering is nu nog precies zoals de ‘oude heer’ Sijo Faulhaber het ooit naar buiten heeft gebracht van het Kun Tou. Tevens was hij de grondlegger van het Shaolin Kempo in Nederland. Last but not least mag de broer van Sifu Scharff ‘Frank’ natuurlijk niet worden vergeten. Al met al was het wederom een onvergetelijke dag. Velen hebben kunnen ervaren dat er hier sprake was van een keihar de, nuttige en fair verlopen Centrale training.Voor alle aan wezige een leuke familiedag. WADDINXVEEN - Dinsdag 2 mei werd er weer een ronde gespeeld in het toernooi 4 te gen 4. In de top deden zich wat kleine verschuivingen voor. Na 3 wedstrijden en 21 partijen is de stand als volgt: .T.Wub- ben/W.Versluis/S.Tabben/N.Sch ifferling 3-18-1 II+; 2.J.Koois- tra/B.Lanting/H/Cammeraat/ P.v.d.Made 3-I7-I42+; 3.I.Mat- la/L.v.Krieken/M.Janssen/A.Jans sen 2-I5-5I+; 4.H.v.Wouden- berg/P.Rubeling THulskamp/J.Hulskamp 2-10- 47-; 5.W.v.Bockom Maas/ N.Oudijk F.v.Dijken/R.v.Dijken I -9-3-; .R.Versluis/H.v.Wagenin- gen/l.v.Gils/H.de Wilde 1-4- II3-; 7.C.’t Hart/C.Voskuilen/J.Lapair/ T.v.Velden 0-7-70-; 8.B.Mon- ster/C. Monster/A.Lebbing/R.v. Dijken 0-4-71-. Op zondag 7 mei was de laat ste speeldag van de Nationale Competitie triplette. In de di verse klassen werd met wisse lend succes gespeeld. In de hoofdklasse werd het debute rende team R.Hulskamp/H.Cammeraat/ M.v.Wageningen 4e en mag daardoor promotiewedstrijden de de ere-klasse spelen. Het al lerhoogste niveau in Neder land. In de Ie klasse moet het team W.Versluis/E.Nieuwland/T.Wub ben voor behoud spelen en komt in die reeks het team W.v.Bockom Maas/N.Oudijk/N.Schifferling tegen, dat in de 2e klasse 3e televisie. Het valt echter steeds moei- lijker voor amateurclubs deze voetbal lers te strikken. Het Bosman-arrest heeft er niet alleen voor gezorgd dat de verdiensten van de profs de pan uit rijzen. Voor een paar uurtjes training worden zonder meer duizenden ’pie termannen’ gevraagd. Marcel van Dijk: „Een paar jaar geleden had ik doelman Johan Garrelfs, Marcel Brands en Dan ny Muller van RKC hier. Die kreeg ik naar WSE door Johan Garrefls met wie ik nog bij Alphense Boys heb ge speeld. Zij kregen 250 gulden inclusief reiskosten. Twee jaar geleden hadden we doelman Edwin Zoetebier. Die was een uur van tevoren al aanwezig en bleef na afloop nog een uurtje een praatje maken. Dit keer hadden we Mario Been en Rene van der Gijp (beiden oud-international) en Sparta- voetballer Symen Zijm. Een training verzorgen kan je aan Been (assistent- trainer bij Feyenoord, red.) wel overla ten. De F’jes liet hij kappen en draaien, onder leiding van Niels Swiebel dus duidelijk de beste ploeg. Concurrent Nieuwkoop werd in het sportpark De Sniep te rug gewezen (3-1), de uitwed strijd in Nieuwkoop leverde een 2-2 gelijkspel op. Bij winst had Waddinxveen een week eerder de kampioensvlag kunnen hijsen. I Nu werden de J? dames het in de f voorlaatste wed strijd. Onder leiding van trainer/coach Niels Swiebel en manager Menno Boetes is dit jaar hard gewerkt aan het kam pioenschap. Het team bestaat uit:

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 35