TUINMEUBELSHOW schep f2995,- A Jan des Bouvrie voegt wonen en werken samen comfortabel wonen en genieten van alle luxe die een mens maar wensen kan Designers leven zich uit op doucheaccessoires HAMENI-ENDENBURG (r) MM MM>. M M M M M MMB MM M M M M M MM. MM SM MM MM. MM MBM. MK IMM M Bi^M CHECKLIJST 1 J o um: Lopikerplein 2 - Schoonhoven - Telefoon 38 30 38 - www.schep.nl makelaardij fe. Taxatie woning vanzelfsprekend onderdeel dienstverlening makelaar Let op: alléén a.s. vrijdag-zaterdag-zondag 1 WER Houten markiezen - uitvalschermen - cassetteknikarmschermen - raamhorren Douchen in optima forma ?e°Pend9i Hartman Hameni Reparatie en Servicedienst Tel. (0182) 51 80 36 4 halen, 3 betalen. Verweij Caravans en tuinmeubelen —fr" Rottekade 9-9b Zevenhuizen (vlakbij Oud-Verlaat, Zevenhuizerplas) Tel. (0180) 63 31 15 Vrijdag 9.00-21 Cabauw Kolfbaan 14 Vraagprijs 749.000,- k.k. Ons kantoor is nu dagelijks geopend van 8.30 uur tot 17.30 uur en op zaterdag van 10.00 uur tot 13.00 uur. Foto I: Foto 2: k h 24 uur 6 dagen per week. Voor alle soorten zonwering - rolluiken - jaloezieën - rolhorren - hordeuren enz. Showroom: Hoge Gouwe 47 2801 LB GOUDA tel. (0182) 51 80 36 Fax (0182) 52 68 99 Cinderella^ tu,nmeubelkussens D't weekend «r. sPec>ale openingstijden: ENDENBURG EZ EZE= ÏL==Z f 1 'i.' c !i L V iii U f K Oplevering in overleg. m onderdeel van de Schep Groep 1 I J. bescheiden investering, maar de moeite meer dan waard. Als je prettig en ongestoord thuis kunt werken, komt er veel uit je handen! In het boek Werken vindt u de allerbeste ideeën voor een comfortabele werkka mer. U ziet hoe u zo’n ruimte praktisch en mooi inricht. Aan de hand van onder andere voorbeelden, stylingtips, illustra ties, commentaar en schetsen Algemeen: Volledig ISDN/UTP en CAI bekabeld, alarminstallatie aanwezig, vloer verwarming gehele parterre en in de badkamer. Het boekje ’Werken’ bevat het ’mooiste en beste uit VT Wonen’. daarom een ecofunctie ingebouwd die mid dels een ecostraal of een doorstroombe- Selecta. De eerste Selecta dateert al van I968 en daarmee is dit model de klassieker in het assortiment. Ook de volledig gemoderniseerde versie in het Medium programma heeft de ka rakteristieke handgreep van plexiglas. Aktiva A8 is het topmodel van ’The New Generation* in het Premium programma. De Aktiva is futuristisch vormgegeven, heeft een drievoudige vuilbescherming en beschikt over een extra Fitness-straai. Dat is een harde monostraal die de waterdruk op één plek van het lichaam concen treert. Indeling: begane grond: entree, ruime hal met spachtelputz wanden, meter kast en houten essen trap, luxe toilet met zwevend toilet en fontein tje, L-vormige woonkamer met eethoekgedeelte en erker, dichte moderne keuken met diverse apparatuur zoals vlakscherm afzuig kap, keramische kookplaat, combi-magnetron, koelkast, vaatwasser en veel kastruimte, bijkeuken met uitstortgootsteen, wasmachine/droger aansluiting en deur naar de tuin, garage met openslaande deuren, slaapkamer en garderobe/berging; 1e verdieping: ruime overloop, drie slaapkamers, allen met veel berg/kastruimte en allen met airco, riante luxe badkamer met dou checabine, ligbad, 2e toilet, wastafelmeubel en designradiator; 2e verdieping: bergzolder (ca. 10 m2), bereikbaar via vlizotrap. niet meer kunt betalen. De her bouwwaarde is nodig voor het verzekeren van de woning en geeft aan wat het kost om, bij voorbeeld na brand, een gelijk waardige woning te bouwen. De Belastingdienst wil graag de waarde in het economisch ver keer weten voor het bepalen van de vermogensbelasting en het huurwaardeforfait. De fis cus doet dit aan de hand van de WOZ-taxatie (wet Waardering Onroerende Zaken). Als duidelijk is waarom u een taxatie nodig heeft, maakt de makelaar een afspraak voor het taxeren van de woning. Hij moet daarbij beschikken over het eigendomsbewijs, de kada strale gegevens en zo mogelijk tekeningen van het huis.Tijdens de inspectie van de woning let de makelaar onder andere op de volgende belangrijke aspec ten: staat van onderhoud, in houd en oppervlakte, functio nele indeling, kwaliteit van constructie en gebruikte mate rialen, rechten en plichten, zo als erfpacht en recht van over pad, ligging van de woning in de directe omgeving. De makelaar neemt vaak ook contact op met de gemeente voor infor matie over het bestemmings plan. Verder verricht hij kada straal onderzoek om te zien of de constateringen in de woning overeenkomen met de gege vens van het Kadaster. Een an der belangrijk onderdeel van het taxeren is de marktsituatie: wat is de verhouding tussen - vraag en aanbod in de regio? In een gemeente met veel te koop staande woningen en weinig geïnteresseerden zal de markt waarde van de woning een stuk lager liggen dan in een regio met weinig aanbod en een gro te vraag. Het bepalen van de marktwaarde van een woning is de specialiteit van een make laar. Hij kent als geen ander de regionale markt- en prijsont wikkelingen en weet de ver koopbedragen van soortgelijke woningen in de regio. Indien nodig waarschuwt de makelaar voor risico’s en behoedt u voor een woningaankoop waar u achteraf niet zo tevreden mee bent of waarvoor u teveel heeft betaald. Immers, u bent het best gebaat bij een woning die ook over enkele jaren nog goed in de markt ligt. In een uitstekende staat van onderhoud verkerende semi-vrijstaande villa met garage, berging en tuin, gelegen op 3 km. afstand van Schoonhoven en Lopik. Voor de garage ligt een oprit van ca. 8 meter en naast het woonhuis is nog eens parkeerruimte voor 2-3 auto’s. Gelegen in een zéér kindvriendelijke buurt met veel speelgelegen- heid. Het woonhuis is v.v. alle luxe en comfort die men maar kan wen sen en is gebouwd in 1998. Het pand is opgebouwd uit onderhouds vrije duurzame materialen met o.a. rondom kunststof draai-/kantel- ramen. De villa is gelegen op ca. 300 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 675 m3. op de ’The New Generation’ douches biedt de Beauty&Care Set van Hansg- rohe een reeks fraaie acces soires die eenvoudig aan de glijstang zijn te monteren. De scheerspiegel, het plateau voor de scheerkwast, de lotiondispenser en de beker voor de tandenborstel maken het douchen nog functioneler en brengen alle benodigdheden voor de persoonlijke verzor ging direct binnen handbereik. Voor meer informatie: 023-5319II4 Kun je van één bureau twee efficiënte werkplek ken maken? En van een verloren hoekje op zol der een mooie opberg ruimte? Of van een klei ne slaapkamer een royale logeer- én werkruimte? Het antwoord op al deze vragen is... ’ja’! Want het bekende woontijdschrift VT Wonen en Jan des Bouvrie hebben het praktische woon- boek Werken samengesteld, waarin op al deze vragen een bevestigend antwoord wordt gegeven. We werken enerzijds vaker thuis en we hebben an derzijds ook meer vrije tijd. Daardoor wordt de werk-, stu die- of hobbykamer steeds be langrijken Een sfeervolle woon- werkplek is een relatief 4 Ma^rMaSterset/Bla^w S\erStelbare boelen tafel universe 90 cm ^^9,75 voor 1X Een taxatie van het pand is een vanzelfsprekend onderdeel van de brede dienstverlening van de makelaar. Echter, in sommige gevallen heeft de consument al leen een taxatierapport nodig. Ook op die momenten kunt u een beroep doen op een make laar, want de meeste woning- makelaars zijn tevens een des kundig en erkend taxateur. Als u een makelaar een taxatieop- dracht geeft, behoort hij altijd te vragen naar het waarom van de taxatie. Een onroerende zaak, zoals een woning, heeft immers op verschillende ma nieren een bepaalde waarde. We zetten ze even kort op een rij. Het meest voor de hand lig gend is de onderhandse ver koopwaarde. Die is van belang bij een normale, ongedwongen verkoop van een woning, waar bij de woning vrij is van huur en door de nieuwe eigenaar weer bewoond gaat worden. Als u een hypotheek nodig heeft, komt de executiewaarde om de hoek kijken. De geldvers- trekker is geïnteresseerd in de waarde die de woning opbrengt bij een gedwongen verkoop, bij voorbeeld als u de maandlasten maakt u kennis met de mo gelijkheden. En zo ontdekt u ook uw eigen stijl voor de werkkamer. Daarnaast leest u alles over praktische za ken, zoals verlichting, venti latie en de ideale werk- hoogtes van meubilair. „Werken biedt volop inspi- ratie... Gebruik daarom de grote schoonmaak voor de lente. Dat is een prima gelegen heid om een kamer uit te rui men en helemaal opnieuw in te richten”, aldus Jan des Bouvrie. Het boekWerken telt meer dan honderd pagina’s, kost ƒ24,95 en is nu verkrijgbaar bij Bruna, Boekelier en Bijenkorf. Drie straalsoorten, antikalkfuncties en wa- terbesparing. Die verschuiving, die verande ring in ’douchegedrag' hebben de ontwer pers van ’The New Generation’ volledig onderkend. Het assortiment is onderver deeld in drie verschillende luxe-klassen: Pre mium, Medium en Comfort. Maar het bijzon dere is dat elk type handdouche uit het Premium en Medium programma beschikt over minstens drie straalvariëteiten. Kiest u voor de normale stand, dan ervaart u een verfrissende doucheregen over het hele li chaam. Wie zijn huid en spieren krachtig wil masseren, stelt de douche in op de massage- straal. Heeft u meer behoefte aan weldadige ontspanning, schakel dan over op de milde softstraal. De handdouches zijn uitgerust met een een voudig te bedienen verstelring, waardoor we met een simpele handomdraai een andere straalsoort kunnen instellen. Ook aan de binnenzijde van de straalkanalen zijn siliconen toegepast, zodat kalk zich moeilijk hecht en eenvoudig is te verwijde ren. En dan is er het niet meer weg te den ken milieuaspect. Juist wanneer we vaker en langer douchen is het waterverbruik essen- handgrepen is uit ergonomisch oogpunt ide- tieel. In alle vier de nieuwe handdouches is aal, De grepen gaan vloeiend over in de dou chekoppen die, hoewel voorzien van ver schillende straaltechnieken, een opvallend grenzer water en dus ook geld bespaart. Af- compact uiterlijk hebben. Als luxe aanvulling hankelijk van de ingestelde straalsoort is het mogelijk een reductie tot zelfs vijftig procent te realiseren. Goed beschouwd gaat er heel wat techniek schuil aan de binnenzijde van de Akti va A8, de Mistral, de Selecta en de Croma handdouches. Toch zijn de vormgevers van Phoenix Product Design erin geslaagd vier modellen te creëren die een sierlijke en functionele vormgeving gemeen hebben. Het ontwerp van de enigszins taps toelopende 2 dessins in verschillende kleuren. Vn/dag 9.00-21.00 uur ^terdag 9.00-17.00 uur ^9 11.00-17.00^ -<M M M M M M m M- M M M BM M M M M- M MM WW WW Mm WW M W M- M M M M M M WW M~ M M- ons Vindt Td?' nieuwe collectie van ^'nderell^Tea'^^^i^6^ sierbestrating en gasflessen L Jl 3 iïFi' G)

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 29