I Autocross in Zevenhuizen 0800 - 0327. Op al uw vragen hebben wij een antwoord: Herverdeling portefeuilles bekend Coenecoop dealers bundelen hun krachten Dorpshuis Op Moer heeft extra subsidie nodig Activiteiten van de Zonnebloem Kies AV-Standaard of AV-Top al voor 21,50 per maand! Controles visserijwet geldt een uitzondering voor wateren waar sprake is van be roepsvaart. Voor het vissen in de IJsel of de Gouwe is dus geen vergunning nodig. Voor al le andere binnenwateren wel. Ook jongeren tot en met 14 jaar dienen voor het vissen in deze wateren over een vergun- el A Zorg en Zekerheid. Voor alle zekerheid dichtbij. Gratis. Bingo in de Paddestoel Uitnodiging Gered Gereedschap Leerlingen organiseren sponsorloop Enschede Ruilbeurs fïorg en Zekerheid Anieractie Rommelmarkt op terrein Coenecoop College 50.000 gulden extra tekort Scouts St.Vic tor actief op Dorpstraat WADDINXVEEN - Zater dag aanstaande is er weer braderie op de Dorpstraat. Ook dit jaar is scouting st. Victor weer aanwezig aan het eind van de braderie, aan de kant van Versluis. De scouts bouwen reuzen stoelen waarop mensen kunnen gaan zitten om zich gratis te laten smineken of om een vlechtje van ge kleurd katoen in het haar te laten maken. 'M PAGINA 13 WOENSDAG 24 MEI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Dat verzekeringszaken ingewikkeld kunnen zijn, is Zorg en Zekerheid bekend. De mensen die bij ons echt alles van ziektekostenverzekeringen weten, hebben dan ook hard moeten studeren. En van deze knappe koppen kunt u gewoon gebruik M/v alleen maar 0800 - 0327 in te toetsen. Want of het nu over polisvoorwaarden of be- talingen gaat, wij geven u altijd antwoord. En dat vindt u bij vrijwel geen enkele andere zorgver- zekeraar. Geïnteresseerd? Deze bon brengt u een stuk dichterbij. Gezamenlijke autoshow Geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 i i i i i i i i i i i i i i maken. Als u bij ons bent aangesloten hoeft u Den Haag ■Hl.-,-'''/ De autoliefhebber wordt door de autodealers de weg gewezen naar Autoboulevard Coenecoop. GK21 Naam: Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Geboortedatum: Om iedereen kennis te laten maken met derhand de ontstane problemen rond de Oranjestraat- locatie op gaan lossen, en kan De Gooijer het verkeers-recirculatie-plan verder op de rails gaan trekken. heenweg via een toeristische route weer naar huis. houdt de gehalveerde portefeuil le Ruimtelijke Ordening Kernen en ‘Lokaal’ Onderwijs. Waar dat zoals gepresen- wordt, deze dealers, wordt er op donderdag 25, vrijdag 26 en zaterdag 27 mei een gewel dige autoshow georganiseerd. Onder de naam Autoboulevard Coenecoop zijn er tal van speciale acties en aanbiedingen ge- creeerd om de consument eens kennis te laten maken met deze dealers. Op don derdag en vrijdagavond zijn de dealers speciaal voor iedereen extra geopend tot 21.00 uur. Occasions die op de showdagen worden verkocht zijn soms tot f 4000,00 afge- prijsd, dus de moeite waard om deze show te komen bekijken. Op zaterdag 27 mei zijn er talloze standjes met gratis sui kerspin, gratis popcorn, gratis ijs en gratis hot dog, dus ook voor de lekkere trek is gezorgd. Het wordt tevens een te gekke dag voor wie eens een MGA, MG F, Audi TT, Corvette, Cadillac of een Ferrari bij elkaar wil zien tijdens de Cabriodag van Van Leeuwen. Rob den Boer, directeur/ei- genaar van Van Leeuwen vertelt enthou- vergunning (van degene die het visrecht van het betreffende water heeft) vereist. Er zijn echter een paar uitzonderin gen. Jongeren tot en met 14 jaar hebben geen sportvisakte nodig zolang ze met maar met niet meer dan I hengel vissen. Wat betreft de vergunning siast „We wilden eens iets anders doen. Cabrio’s kunnen altijd al op vele liefheb bers rekenen maar met mooi weer na tuurlijk helemaal! De show begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Een stuk of vijftien cabrio’s staan op het terrein om van eigenaar te wisselen. Ook kunnen bezoekers gratis op de foto in een roadster, vinden er ver schillende demonstraties plaats en is er een presentatie van Auto Bouw Service uit Waddinxveen. Rond 13.00 uur rijdt een groot aantal old timers het terrein op die een uur of twee te bezichtigen zullen zijn om vervolgens een behendigheidsrit door de regio te maken. De deelnemers aan deze dagen zijn: Auto Baas Nissan, Auto Baas Suzuki/Subaru, Boonstoppel jr. Mitsubishi, Huyndai van der Linden, Linear Seat en Toyota van Leeuwen. WADDINXVEEN - Op het bedrijventer rein Coenecoop te Waddinxveen komen steeds meer autobedrijven te zitten. De laatste dealer die sinds enkele maanden daar gevestigd is, heet Seat dealer Linear. En wie weet is dat niet de laatste auto dealer die neerstrijkt in Coenecoop, daar de ligging en bereikbaarheid ten opzichte van de omliggende plaatsen enorm mak kelijk is.Voor de klant betekent deze con centratie veel gemak, want wie nog niet definitief een bepaald automerk op het oog heeft en graag nog even wil gaan "shoppen", kan in Coenecoop flink aan z’n trekken komen. De gezamelijke dealers bieden zo'n 8 merken nieuwe auto’s aan en hebben in totaal zo’n 375 gebruikte auto’s op voorraad staan. Dus de moeite waard om Coenecoop te bezoeken. REGIO - De politie zal de ko mende zomermaanden sport vissers controleren op het heb ben van de juiste documenten; de sportvisakte en de vergun ning. De meeste sportvissers kennen de regels en hebben hun papieren in orde. Om in de Nederlandse binnenwateren te vissen is zowel een sportvisak te (van de overheid) als een vis- WADDINXVEEN - Wijk en Speeltuinvereniging "De Paddestoel", Lijsterbesstraat 18, organiseert zaterdag 27 mei een ruilbeurs. Deze ruilbeurs begint om 14.00 uur en eindigd om 16.00 uur.Voor inlichtingen: W.v.d.Schee, tel.616720. WADDINXVEEN - Vrijdag 26 mei is er weer bingo, met leuke prijzen te winnen. Er wordt ook een geldronde gespeeld. Entree gratis. Aanvang 20.00 uur. WADDINXVEEN - Net als ie dereen in Waddinxveen zijn de leerlingen van groep 8 van de Theo Thijssen erg geschrokken van de ramp in Enschede. Ze begrepen dat de mensen in En schede geholpen moesten wor den, daarom bedachten ze dat een sponsorloop, een goede manier zou zijn om geld in te zamelen. Vanaf 19-5 gaan de leerlingen van alle groepen langs de deuren om sponsors te zoeken. Op 30-5 gaan ze rondjes om de school lopen met als maximum afstand 3600 meter. De leerlingen hopen dat er veel mensen aan hun actie mee willen doen. ZIEKENFONDS PARTICULIER Na de ontvangst met koffie en gebak was er een diashow met uitleg over het kaasmaken, daarna kon men rondkijken in het museum en de kaasmakerij. Na de uitgebreide lunch was er nog gelegenheid om in het win keltje kaas en andere produc ten van de boerderij te kopen. Daarna reden we net als op de van de ChristenUnie, voorheen RPF, was niet verbaasd. Hij had het bij de begrotingsvergade- ring van de gemeente al voor speld. Wethouder Zijderhand gaf in zijn reactie aan dat de post onderhoud al verwerkt is in de kosten van de verbouwing die thans wordt uitgevoerd. In tegenstelling tot de Jong vond hij dat de post onderhoud in stand kon blijven. Uiteindelijk stemde een meerderheid van de raad voor de begroting van Op Moer. Bijzonder was, dat geen enkele politicus begon over de kosten van verwijdering van het bij de verbouwing aangetroffen as best. Waarschijnlijk angstig om het dorpshuis dit jaar van nog meer gelden te moeten voor zien, raakte geen enkel raadslid dit onderwerp aan. Waar het dorpshuisbestuur deze extra kosten dan wel van moet gaan betalen is tot op heden niet duidelijk. De volgende activiteit is de lo tenverkoop op de braderie za terdag 27 mei a.s. ten bate van het werk van de Zonnebloem. Tenslotte is op dinsdag 13 Juni a.s. de dagboottocht in samen werking met Zorgcentrum Souburgh, hierover komen la ter mededelingen in het Week blad voor Waddinxveen. Infor matie over de Zonnebloem mevrouw van t Hoog tel. 617757 of Mevr. Heemskerk tel. 614 147. WADDINXVEEN - Op zater dag 3 juni houdt Gered Ge reedschap Werkgroep Wad dinxveen een open dag. Iedereen is welkom in de voor malige Kohnstamm School, Mauritslaan 55. Van 14.00 tot 18.00 uur is er gelegenheid voor informatie en rondleiding. Zaterdagavond kunnen geïnte resseerden vanaf 20.00 uur ge zellig een kop koffie komen drinken terwijl er wordt ge sproken over de voortgang van ons werk voor de Derde We reld. ZEVENHUIZEN - Op Hemel vaartsdag I juni wordt in Ze venhuizen weer de traditionele autocross gehouden. De auto cross in Zevenhuizen is een be grip in Zuid-Holland. De orga nisatie heeft weer grootse plannen. In tegenstelling tot vo rig jaar is er weer land beschik baar en kan er weer gereden worden. De crossvereniging die de cross begeleidt heeft aangekon- digd een razendsnelle baan aan te leggen: dat belooft weer veel spektakel en rondvliegende baggerspetters! Dit jaar zullen wederom weer veel zogenaam de regiorijders meedoen, zo verwacht de organisatie. De re giorijders komen voornamelijk uit de regio Zevenhuizen,Wad dinxveen, Nieuwerkerk, Bleis- wijk en Berkel. Vanwege het verwachte grote Sociale Voorzieningen, Maat schappelijk Werk en Gehandi captenzorg. Kort samengevat het Gemeentehuis. Voor de gaat Burgemeester Wolf de be stuurlijke toekomst van de ge meente zeker stellen, krijgt v.d. Stee de kassenbouw binnen de Door Huib Schouten Z’HUIZEN-MOERKAPELLE - Met de komst van nieuwe burgemeester Wolf en het toetreden van een derde wet houder tot het college was een herverdeling van de porte feuilles onontkoombaar voor het dagelijks bestuur van Ze- venhuizen-Moerkapelle. Dat dit niet van zelf is gegaan, moge blijken uit het feit dat maar liefst twee bestaande porte feuilles op ongebruikelijke wijze door midden zijn gehakt. I- I Ja, ik heb liever antwoorden dan vragen. I Stuur mij informatie over Zorg en Zekerheid. I Stuur de ingevulde bon naar Zorg en Zekerheid, Antwoord- I nummer 10031,2300 VB Leiden, een postzegel is niet nodig. ning te beschikken. De sport visakte is verkrijgbaar bij post kantoren, VW-kantoren, hen- gelsportwinkels of bij de hengelsportvereniging. Vergun ningen zijn te koop bij hengel- sportwinkels of -verenigingen. Inkomsten uit de verkoop van sportvisakten worden besteed aan het op peil houden van de visstand. WADDINXVEEN - Woensdag 17 mei heeft de Zonnebloem met gasten en medewerkers een bezoek gebracht aan kaas- en partyboerderij Museum de Weistaar in Maarsbergen. WADDINXVEEN - Van 21 tot en met 27 mei vindt voor de 54ste keer de jaar lijkse collecte voor het Prins Bernhard Cultuur fonds plaats. En ondanks de naamswijzi ging van het fonds blijft de collecteactie gewoon heten zoals zij altijd al heeft gehe ten: de Anjeractie. Hét fonds staat voor het stesnen van cultuur- en na tuurprojecten: groot en klein, landelijk en regionaal. Jaarlijks ondersteunt het fonds zo’n 3500 projecten. Vooral de afdelingen, de voormalige Anjerfondsen, moesten even wennen aan hun nieuwe naam: zij heten nu ook allemaal Prins Bern- hard Cultuurfonds elk met de eigen regionale toevoe ging- WADDINXVEEN. De com missie Rommelmarkt van de Confessioneel Hervorm de Gemeenschap de ‘Rank’ houdt op zaterdag 27 mei a.s. haar jaarlijkse Rommel markt op het terrein van het Coenecoop College aan de Dreef 2. De openingstij den zijn van 's morgens 09.00 uur t/m 15.00 uur 's middags. Het aanbod van tweede hands en zelfs nieuwe arti kelen met een zeer breed assortiment is overweldi gend. Onder andere kleinmeube len, platen, postzegels, mun ten, planten en bloemen en een grote collectie boeken. Een aantal vrijwilligers is de afgelopen maand druk bezig geweest met sorteren daar van en het vaststellen van de prijzen. Aanwezig: Kunstschilder A.J. Smith uit Reeuwijk komt schilderen, een mini works hop met Agnes Alblas, bi^emstukjes en de Zen ding Wereld Diaconaat Ontwikkeling (Z.W.O. com missie). De jeugd is aanwe zig voor autowassen en schoenenpoetsen. De op brengst is voor het diaco nale project ‘The lamp of Thailand’. Speciale aandacht wordt gevraagd nu de Ne derlandse gulden plaats moet gaan maken voor de Euro. Het is de commissie Rom melmarkt gelukt een be perkt aantal Beatrix-munts- ets van het jaar 2000 te verwerven. De unieke muntset wordt te koop aangeboden om te bewaren als goede herinne ring aan de Nederlandse gulden. Opbrengst van de markt is bestemd voor ver schillende evangelische en jeugddoeleinden. aantal deelnemers begint de cross om I 1.00 uur. De cross zal tot ongeveer 17.00 uur du ren. De entree voor de cross is ongewijzigd 12,50 per per soon. Kinderen 5,-. Deelnemers kunnen zich tele fonisch opgeven bij de crossvereniging, tel. 0181 - 412 849. De keuring van de auto’s vindt plaats op woensdag 31 mei van 19.00 tot 21.00 uur op het parkeerterrein van het In dustrieterrein te Zevenhuizen. Tevens kans op deze avond het inschrijfgeld voldaan worden. De organisatie wijst erop dat ongekeurde auto’s niet mee kunnen doen. Het crossterrein is gelegen aan de Bierhoogteweg in Zevenhui zen, naast het industrieterrein. Zowel vanuit de richting Rot terdam (A20 afslag Zevenhui zen) als de richting Den Spekman van de PvdA vond dit ook en sprak tijdens de behan deling in de commissie, zelfs van een ‘bodemloze put’. Wel was ze blij met de verbouwing. De meerjarenbegro ting zoals die thans teerd spreekt namelijk over een overschot aan gelden van twee ton in 2010. Ze kon duidelijk niet wachten tot het zo ver is. In het raadsvoorstel was echter ook aangegeven, dat de gepresenteerde meerjaren- onderhoudsbegroting, na afron ding van de verbouwing volle dig zal worden herzien. Spekman kon daardoor niet haar fiat geven aan het raads voorstel. Zij vond dat geen goedkeuring kan worden ge hecht aan een meerjarenbegro ting, waarvan al van te voren duidelijk is, dat deze nog in dit jaar zal worden herzien. Freeke Haag/Utrecht (Al2 afslag Ze venhuizen) de borden Zeven huizen volgen en vervolgens de borden P-Cross volgen. Let op: u kunt alleen de aangegeven route volgen om bij het crossterrein te komen. Dit in verband met éénrichtingsver keer op wegen rondom het crossterrein. Dit is ingesteld om het verkeer zo soepel mo gelijk af te handelen. Er is par keergelegenheid aanwezig. Het evenement wordt georga niseerd door muziekvereniging De Kleine Trompetter. De ver eniging financiert met de op brengst van de cross de oplei dingen van de jeugd, aanschaf en onderhoud van instrumen ten, de aanschaf van bladmu ziek. Het draaiend en financieel gezond houden van een mu ziekvereniging is een dure aan gelegenheid. in de toekomst duidelijk. Daar naast blijft Volkshuisvesting, Sport, Cultuur, Recreatie en Daarnaast krijgt Wolf ook Jeugd-, Jongeren-, en Ouderen- Gezondheidszorg, Werkgelegen- werk bij Zijderhand. Wethouder heid, Representatie, Voorlichting de Gooijer krijgt Openbare en Milieu. De burgemeester Voorzieningen, Verkeer en Ver wordt ook belast met een drietal voer, Afvalverwijdering en Riole- projecten die aparte zorg behoe- ring, Financiën en Belastingen, ven, namelijk Bestuurlijke Ont wikkelingen, Actualisering van de Structuurvisie en de Verbouw van kakel verse wethouder v.d. Stee is Ruimtelijke Ordening gesplitst. Van Zijderhand neemt hij Ruim telijke Ordening Landelijk Ge- gemeente te begeleiden, mag Zij- bied over. Van de portefeuille Schoots krijgt hij Personeel en Organisa tie, Automatisering en Bedrijfsle ven. Nieuw is de portefeuille Ei- Z’HUIZEN-MOERKAPELLE - De aan de raadsleden voorge legde begroting 2000 voor het dorpshuis Op Moer liet een Daarnaast zijn er portefeuilles gendommen die ook naar v.d. toegevoegd. Burgemeester Wolf Stee gaat Wethouder Zijderhand neemt een aantal zaken over van oud-burgemeester Schoots, zo als Bestuur, Openbare Orde en Veiligheid. De sector Onderwijs laatste voor staat wordt wellicht is nu in tweeën stukken verdeeld en Wolf neemt van Zijderhand alleen Openbaar Onderwijs over. Wat dichter bij de grond vallen vriendschapsarm- bandjes of sleutelhangers te knopen. Verder kan het hengeltalent worden ge toond bij een groot hengel spel. Mensen die nóg geen volle buik van ijs, hamburgers en ander lekkers hebben, kun nen meedoen aan de bis- cuitjeseetwedstrijd. extra tekort zien van vijftig duizend gulden. Het tekort wordt veroorzaakt door lagere bruto winst ten opzichte van I999 van 35.000,- en het ontvangen van 15.000,- minder zaalhuun Als één van de oorzaken wordt de verbouwing, die thans plaats vindt, aangevoerd. Alles bij el kaar zal de exploitatie van het dorpshuis de gemeenschap dit jaar ƒ110.000,- kosten. De heer de Jong van het CDA hier mee geconfronteerd, had in de exploitatieopzet nog een post onderhoud van 50.000,- aan getroffen. Hij vond dat, daar het dorpshuis dit jaar pittig ver bouwd wordt, deze post niet nodig is en dus bespaard zou kunnen worden. Mevrouw A "'*«4 H

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 13