Taxateurs Luilakfeest met DJ Tiësto Waddinxveen zonder De Jeu minder mans OZB op pad Ti 11 mannen- Excursie naar Gouda: Gezellige braderie Fuchsia koor Stadswandeling Gigantische keukenverkoop in Mijdrecht G?oen7ij< Zevenhuizer- plas weer geschikt om te zwemmen Opgeven kinder- p laybackshow WADDINXVEEN - Op za terdag 3 juni organiseert Stichting Wijkwerk De Zuidplas weer de muziek dag voor Het Zuidhonk. Uiteraard organiseren zij weer de Kinderplayback- show. Die vindt plaats in het middaggedeelte van de Muziekdag. GRATIS HAPJE PROEVEN! 43e Nachtrit Gouwe Rijders GroenRijk De Bosrand Prinsen Schouw 1. 2394 CX ALPHEN A/D RIJN Telefoon (0172) 47 52 99, Fax (0172) 49 52 51 I DAMASTES Tweede team Geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 In het pand van de Keuken Kampioen Mijdrecht wordt een alles-of-niets-verkoop van showroomkeukens georganiseerd. Met kortingen die op kunnen lopen tot 70 (zeventig!) procent en met een aantal modellen die tegen ELK AANNEMELIJK BOD weg mogen. De oorzaak voor deze discountverkoop is dat de oude modellen plaats moeten maken voor de nieuwe modellen, die elk ogenblik uit Duitsland in Nederland worden verwacht. De directie van Keuken Kampioen Mijdrecht laat weten dat deze keuken verkoop niet bedoeld is voor handelaren, maar dat uitsluitend PARTICULIEREN deze keukens kunnen aanschaffen. Het adres van deze showroomverkoop is: Keuken Kampioen Mijdrecht, Industrieweg 38c (naast Karwei), Telefoon: 0297-27 38 38. Donderdag en vrijdag koopavond. Het R, i j k e T u i n l e v e n 1 V V0L; W O E N SDAG 24 MEI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 DJ Tiësto en organisator Harry Cuvelier zorgen voor een energiek Luilakfeest. (Foto:Archief HC.) gende seizoen rond. 4 De gemeente Waddinxveen heeft het taxatiebureau DA- MASTES opdracht verstrekt WADDINXVEEN - Het 9e Luilakfeest dat ook dit jaar weer wordt gehouden in sporthal De Dreef kent wederom een beroemde bezetting. Vreemd is dat niet want net als vorige editie maken DJ Tië sto en Stephen (IT) hun opwachting. An dere draaiers zijn de eveneens zeer be kende Erick E (Work) en Pro Miss van Nighttown. „Ook hebben we de goed aan de weg timmerende Armin van Buur- en (Major League Communication) vast gelegd. Hij is minder bekend maar zijn ster is rijzende”, zegt organisator van het feest Harry Cuvelier. Het is een goede prestatie om met name Tiësto weer naar Waddinxveen te krij gen. Deze DJ geldt als een van de, zo niet dè beste DJ van Nederland. Hoewel over smaak niet valt te twisten. „Volgens het boekingsbureau hebben we echter een hele goede bezetting voor het feest”, al dus Cuvelier die het feest samen met de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk op poten zet. tus: Waddinxveen-Bolnes, 15 augustus: eerste bekerronde, 17 augustus: Waddinxveen 2- Zwammerdam 2, 20 augustus: Soccer Boys-Waddinxveen (2 teams), 22 augustus: tweede onregelmatig verloop. PKC werd terug getrokken en VND kwam tegen ons helemaal niet opdagen. Dat werkt niet moti verend.Wij willen zo snel mo gelijk de vijfde klasse verlaten. Voetballen op dat niveau is niet leuk.” Waddinxveen dacht het verlies van clubtopscorer Richard de Jeu, die naar tweedeklasser Opgeven moet voor 27 mei bij Cees en Yolanda Meiderwijk, tel. 0182 - 612 237. Tevens wordt er een Kara oke georganiseerd, voor jong en oud. Hierbij zijn verschillende prijzen te winnen. Opge ven tijdens de muziekdag bij de organisatie. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De afgelo pen competitie heeft voor het eerste elftal van de voetbalver eniging Waddinxveen in spor tief opzicht niet gebracht waarop was gehoopt. Vele we ken voordat Lekkerkerk zich WADDINXVEEN - Vanaf 22 mei zijn er weer taxateurs op pad in de gemeente Waddinxveen om de onroerende zaken binnen de gemeente te taxateren. De taxateurs gaan naar referentiepaden die representatief zijn voor een hele straat, wijk of voor een groep gelijksoortige pan- den. Bewoners van deze panden ontvangen voorafgaand aan dit bezoek een brief van de afdeling Controlling van de gemeente. Bloeit van juli tot oktober. Diverse soorten verkrijgbaar. I Potmaat 10.5cm. Per stuk 2.95 Nu 3 voor 5®5 Kanbieding deze week geldig of zolang de voorraad strekt. ling, die gehouden zal worden op zaterdag 10 juni van 14.00- 16.00 uur. Het moderne Gouda draagt nog heel veel sporen van het verleden en telt zo’n 300 mo numenten. Mevrouw De Haan is een ervaren stadsgids en laat Gouda op een andere manier zien, dan waarop mensen ge woonlijk kijken. Geveltjes, poortjes, steegjes, grachtjes, hofjes, in Gouda is nog de sfeer van toen te proeven. De kosten van deze rondleiding bedragen 5,00 per persoon. Inlichtin gen tel.0182-615698. Tevens 10-jariq bestaan van de Toko aan de Nieuwe Haven 233 te Gouda. van onze specialiteiten. Meer info: (0182) 51 31 61. geweest de thuiswedstrijd te gen Gouderak. Na een 3-I voorsprong verloren we met 3-4. Tegen de bovenste vijf clubs hebben we alleen een gelijkspel behaald tegen Lek kerkerk. Bovendien kende de competitie op het laatst een liet kronen als kampioen was de club uit het sportpark De Sniep uitgeschakeld voor de ti tel. Zelfs waren de geelzwar ten niet bij machte om een pe- riodetitel te behalen. „Met Richard de Jeu er bij zou den we zeker hebben meege daan in de strijd om een pe- riodetitel”, vertelt voorzitter Wim de Lange. „Breekpunt is Regentesseplantsoen 10a - Gouda geeft op zaterdag 27 mei a.s. van 14.00 tot 17.00 uur eenSELAMATAN i.v.m. officiële opening van het eethuis. te gaan. Verliezen, die de Wad- dinxveense club hoopt goed te maken door de komst van Mi chael Blonk, een oud-speler van Gouda-zaterdag die afge lopen seizoen uitkwam voor het Rotterdamse Alexand- ria’66 en de terugkeer van ONA van Mohammed Darazzi. De laatste gaat bij Waddinx- veen de F-pupillen trainen. ONA vertrok, goed te hebben opgevangen door de komst van Dion de Jong, John Lugt- hart en Mohammed Ak- ouchaim van ONA. Akouchaim haakte al snel af en inmiddels heeft Lugthart bekend ge maakt weer naar ONA terug Volgens de Wet waardering on roerende zaken (Wet woz) moeten éénmaal per vier jaar alle onroerende zaken in Ne derland worden getaxateerd. In het jaar 2000 worden alle on roerende zaken in de gemeente Waddinxveen opnieuw ge taxeerd naar de waardepeilda- tum I januari 1999. Deze nieu we waarde wordt per I januari 2001 gebruikt als heffings grondslag voor de gemeente, het rijk en de waterschappen. In Waddinxveen worden in de periode vanaf 22 mei tot eind juni ongeveer 500 referentiep- anden worden getaxeerd. De SWW krijgt van de gemeente op dracht om een dergelijk evenement op poten te zetten. „En wij besteden het weer uit aan jonge, ondernemende Wad- dinxveners. Uiteraard hebben we regel matig overleg en regelt ook de SWW bepaalde zaken”, aldus directeur Jan Kor- ving. Kaarten zijn in de voorverkoop bij Music Shop in de Passage te krijgen voor 25 gulden (telefoon 0I82 - 630826).Aan de zaal kosten ze 35 gulden. Aanvankelijk leek Jeffrey Pons de rol van de vertrokken De Jeu als clubschutter over te nemen. Maar toen het einde van de competitie in zicht kwam bleek Pons wel tegen de laag geklasseerde clubs te heb ben gescoord, maar niet tegen de hogere. Er komen deze zomer bij Wad- dinxveen geen A-junioren over. Tot grote teleurstelling van het bestuur kozen Jeroen Toonen en Bjorn Tollenaar, die al regelmatig in het eerste elf tal meespeelden, voor een overstap naar ONA. Voorts stopten vijf A-junioren abrupt met voetbal hetgeen betekent dat Waddinxveen dit jaar geen doorstroming kent van belof tevolle A-junioren naar de se nioren. Hetgeen betekent dat Waddinxveen, mede door de vergrijzing, volgend seizoen niet met vijf, maar met vier se niorenteams aan de comepti- tie in het district West IV zal deelnemen. Volgens Wim Waltman, de voorzitter van de senioren commissie, zijn er nog een paar oorzaken aan te wijzen waarom Waddinxveen minder presteerde. „Raymond Beij en Marco Versloot, twee spelbe- palende spelers, hebben door blessures veel wedstrijden ge mist. Het zijn twee geroutineerde voetballers, die jongere spelers op sleeptouw kunnen nemen. Jammer is dat doelman Dennis van Ringelensteyn besloot om lager te gaan voetballen.Verder was op het laatst de chemie tussen de trainer en de spelers uitgewerkt.” Trainer Ronald Ouwendijk maakte in een vroeg stadium bekend dat hij de Waddinx- veense club zou verlaten. De Rotterdammer heeft voor vol gend seizoen een contract ge tekend met de voetbalvereni ging Moordrecht. Hij wordt bij Waddinxveen opgevolgd door oud-speler Koes de Quilettes, die wel succes had met het tweede elftal. Voor het eerst sinds vele jaren werd Wad- dinxveen 2 kampioen en pro- WADDINXVEEN - Het weer zat hetWaddinx- veense mannenkoor za terdag I4 mei erg mee. Zonniger kon het niet en de oliebollen en poffer tjes vlogen, ondanks de warmte, over de toon bank. In samenwerking met de Groensvoorde winkeliers organiseerde hetWad- dinxveense mannenkoor een gezellige braderie aan de Groensvoorde te Waddinxveen. De kinderen konden zich uitleven op een gigantisch luchtkasteel en alle ande re bezoekers konden lek ker langs de diverse kra men kuieren en iets leuks kopen voor Moederdag. De Stoere Maatjes zorg den ervoor dat alle kin deren er geschminkt bij konden lopen en de sla gerij Compeer zorgde voor overheerlijke spare- ribs. Voor een lekker slokje wijn kon men terecht bij de proeverij van de Spar. Het was voor iedereen een geslaagde en gezelli- ge zaterdag, waarbij de toon is gezet voor nog meer feest aan de Groensvoorde. ZEVENHUIZEN - De Ze- venhuizerplas is weer pri ma geschikt om in te zwemmen en te recreëren. Nadat het water sterk vertroebeld was geraakt door de grondstortwerk- zaamheden voor de aanleg van de Rotterdamse nieuwbouwwijk Nesselan- de, is de helderheid van het water de laatste we ken onverwacht snel ver beterd. Dit is door middel van metingen vastgesteld door de provincie Zuid- Holland, de gemeente Rot terdam, baggermaatschap- pij Boskalis, recreatieschap Rottemeren en het hoog heemraadschap van Schie- land. Begin dit jaar maakte Schieland en het recreatie schap Rottemeren zich grote zorgen over de wa terkwaliteit van de Zeven- huizerplas. De grondstort vertroebel de het water dusdanig (doorzicht was 55 a 60 cm), dat niet voldaan kon worden aan de eisen voor zwemwater. Bovendien werden zeldza me planten- en diersoor ten bedreigd. De afgelopen twee weken is het door zicht van de Zevenhuizer- plas door het toepassen van een nieuwe stortme- thode buiten verwachting toegenomen. Bij de start van het recreatieseizoen op l mei voldeed het wa ter nog niet aan de eisen voor zwemwater. Op dit moment bedraagt het dóórzicht echter circa 6,5 meter. (Minimale eis: één meter.) Pas vanaf I okto ber 2000 zullen de grond- stortwerkzaamheden wor den hervat. Schieland zal de waterkwaliteit blijven controleren en zal, net als de overige betrokken par tijen, continu in de gaten houden welke effecten de werkzaamheden hebben op de kwaliteit van het water in de Zevenhuizer- plas. WADDINXVEEN - Auto club De Gouwe Rijders uit Waddinxveen organiseert op 31 mei haar traditione le 43e nachtrit. Iedereen kan aan deze puzzelrit deelnemen per auto of motor. De inschrijving voor deze rit is op de avond bij res taurant Paddle’s, Zuidkade 4a, 2741 JA Waddinxveen. Parkeren en starten op het raadhuisplein (tegen over het gemeentehuis). Inschrijven op 31 mei 's avonds vanaf 19.30 uur. Starten vanaf 20.00 uur. Ook niet-leden zijn van harte welkom. WADDINXVEEN - Op 22 fe bruari hield mevrouw E. de Haan-Zijlstra voor het Histo risch Genootschap een lezing met dia’s over de stad Gouda. Het bestuur heeft de aanwezi ge leden toen gevraagd, of er eventueel belangstelling be stond voor het maken van een stadswandeling door Gouda met mevrouw de Haan als gids. Diverse mensen reageerden enthousiast. Daarom biedt het bestuur van het Historisch Genootschap al le leden de mogelijkheid deel te nemen aan deze stadswande- voor deze hertaxatie. Bewo ners worden vriendelijk ver zocht medewerking te verlenen aan deze taxatie. De taxatie duurt ongeveer een half uur. Niet alleen de bewoners van mogelijke referentiepanden worden geconfronteerd met de taxateurs van DAMASTES. De taxateurs kunnen ook rondom andere objecten lopen, foto’s maken en wellicht wat vragen stellen. Elke medewerker van DAMAS TES heeft een gemeentelijk le gitimatiebewijs bij zich dat op verzoek moet worden ge toond. Wie vragen heeft over de taxa ties of over de Wet woz kan contact opnemen met de afde ling Controlling van de ge meente Waddinxveen, tel.624 813/624 814/624 8I6. om de voorwaarden om het voetbalspel te spelen te verbe teren. De accommodatie is verbe terd. Er kwam een jeugdhonk, er werd geschilderd en het dak, de cv-ketel en het meubi lair werden vernieuwd. Op zaterdag I9 augustus, een week voor het jaarlijkse Niek de Leeuw-toernooi voor vete ranen, houdt Waddinxveen een open dag. Ook komend week einde staan er bij Waddinx- veen toernooien (zaterdag-se- nioren, C-junioren/D-pupillen en zondag-senioren) op het programma. Inmiddels is het technisch plaatje voor volgend seizoen ingevuld. De trainersstaf be staat naast hoofdtrainer Koes de Quillettes uit Henny El- brink en Henk den Outer (bei den assistent-trainer), Rik Ver waal en Arjen Waltman (leiders bij I en 2).VIagger bij het eerste team is Dirk Hon- koop. Keeperstrainer is Ton Redegeld. De zaterdagafdeling (drie teams) wordt getraind door Jan Tol. Leider is Ron Schou ten. Het hoogste zaterdagteam speelt in de zesde klasse, maar op voorspraak van trainer Tol is bij de KNVB indeling in de vijfde klasse aangevraagd. Voorts is de technische com missie opnieuw geformeerd. Zijn bestaat uit een beleidsma tige groep (Wim de Lange, Wim Waltman en jeugdvoor- zitter Karin Viergever) en een uitvoerende groep (de trainers Koes de Quilettes en Jan Tol, jeugdcoordinator Marcel van Leeuwen en keeperscoordina- tor Ron van Gils). Voor het eerst gaat de zondag- selectie in het laatste weekein de van augustus op trainings kamp. De training van de selectie begint op dinsdag I augustus. Daarna werkt Wad- dinxveen het volgende oefen programma af: 8 augustus: Waddinxveen-SDV, I3 augus- Voorzitter Wim de Lange (rechts) en de voorzitter van de senioren-commissie Wim Waltman hebben het technisch plaatje bij de voetbalclub Waddinxveen voor het vol- (Foto: Artistic Artl Liesbeth van der Vis.) Zondag 28 mei open van 10.00 - 17.00 uur U vindt ons achter het BP station Kerk en Zanen. moveerde naar een hogere klasse. Waltman: „Dat is een goede zaak. Want nu krijgen we weer door de KNVB aangewezen scheidsrechters”. Het bestuur doet erg zijn best bekerronde, 24 augustus: SDV 2-Waddinxveen 2,27 augustus: Fortuna Vlaardingen-Waddinx- veen (2 teams), 3 september: aanvang competitie. 1 'w -3

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 29