WADDINXVE Geslaagden A-diploma Tlan: minder woningen op Triangel-locatie Os Muziekdag in de Zuidplas OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Volksdansgroep Veselka viert jubileum met feestavond G E M E N T E E R U B R E K CARPOOLRUBRIEK ACTIE REGENTON BESTELBON REGENTON i - 624622 624767 624500 612570 - i&s K GEMEENTELIJKE BELASTINGEN BEZWAAR ^one 4? Platform Duurzaam Waddinxveen GROEN BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN BOUWZAKEN INFORMATIEBIJEENKOMSTEN VERGADERINGEN ^one 4? Platform Duurzaam Waddinxveen POLITIEBERICHT MILIEUZAKEN RUIMTELIJKE ORDENING ‘X 9' 'kl 3' ‘di de Tollens- i iirsdoelem bestaand is. informatiebij- State, Postbus Telefoon: Naam: Adres: Waddinxveen Postcode --•ssmmm Handtekening: Datum: Volksdansgroep Viselka danst al vele jaren met plezier. 624680 COLOFON afspraak via E ndredactie Gemeenterubriek: Publieksvoorlichting herzie- 'w SBt Gemeentehuis postadres telefax vey Disseldorp, Kevin van Leeuwen, Sander de Bruijne, Alexan der Jansen, Remi Boekhorst, Lieke van Roon, Mar- tijn Wetsteen, Stefen Breedijk, Remko Kruize, Wietse v.d. Laar, Corné Kortlever, Jordy Verkleij, Timo Kooien, Eward de Vos, Monte de Vogel, Pepijn Jehee, Ro mano Scheele, Bart Lepelaar,Jelle Pauw, Danny Nap, Mathijs Uitbe- ijerse, Marie-Elise Heijboer, Ni- coya Habes, Arian Uitbeijerse, Anna de Mooij en Sabrina Baas. 08.30- 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00-20.30 uur Traject: Naam: Het gevolg van het ambtelijk denken is dat er minder wonin gen kunnen worden gebouwd. De wethouder staat niet nega tief tegenover het plan maar wil Adrie Crama haalt haar chore ografische en muzikale kennis voornamelijk van workshops en studiereizen en brengt dit met enthousiasme over aan de leden van de Waddinxveense dans groep. De volksdansgroep leert regelmatig nieuwe dansen aan. Ook worden tijdens de lesuren de oudere dansen herhaald. Daarnaast is er volop ruimte voor gezelligheid. Beginnende dansers zullen zich bij de groep snel thuis voelen. De repetities zijn woensdag van 20.30 tot 22.30 uur en/of vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur. zowel vrouwelijke als mannelijke dansers zijn wel- kom.Veselka heeft nauwe banden met de Tjechische volksdans groep Podskalak uit Kamenice. Dit in het kader van de samen werking met de Waddinxveense partnergemeente Pelhrimov. Zo wel in 1995 als in 1999 heeft Ve- selka diverse optredens gegeven in en rond Pelhrimov. In 1997 kwam de Tjechische groep naar Nederland en konden de Tjechi sche dansers kennis maken met Hollandse klompendansen. Voor meer informatie: Lyda van Zwie- ten, tel.0182-615166. Telefonische informatie kunt u krijgen op 0182 62 46 22 WADDINXVEEN - Zaterdag 3 juni organiseert wijkwerk De Zuidplas weer een weergaloze dag vol muziek en dans, plezier en vertier voor jong en oud. Er wordt gestarten om 10.00 uur met een kinderrommelmarkt, die zal worden omlijst door de diverse spelletjes muziek en na tuurlijk de try-outs van de kin derplaybackshow. Ook is het mogelijk om zelf eens te voelen wat plankenkoorts is door mee te doen met de Karaoke, dit kan vanaf 11.30 uur. Om 13.00 uur is de kinderrom melmarkt afgelopen en zal de arties Richie Power de spits af bijten met een life optreden. Om 13.30 uur zal de Ie ronde zijn van de kinderplaybackshow, die gevolgd zal worden door een demonstratie van Diana’s Free Aerobics. Het is dan intus sen alweer 14.45 uur geworden en dan staat het 2e deel van de kinderplaybackshow ingepland, en deze zal dan om 15.30 uur worden gevolgd door weer een sessie van Karaoke. aliseren dat de bedrijvigheid ten koste gaat van het aantal wo ningen. „Maar ik wil niet aan de verdeelsleutel zitten van 20 procent sociale woningbouw, 60 procent middeldure bouw en 20 procent duur. Alleen het absolute aantal gaat omlaag en dan wel in evenredig heid.” Gemeente Waddinxveen tav. dhr. W. van Valen Antwoordnummer 12 (geen postzegel nodig) 2740 VB Waddinxveen .Xf'. Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. WADDINXVEEN - Mogelijk komt er industrie op de Triangel-locatie. Volgens wethouder Wientjens deed de provincie Zuid-Holland haar die suggestie in een ambtelijk plan. Het terrein zou moeten aansluiten op Coenecoop 2. Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na de secretaresses. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond voor 9 juni 2000 ovennaken op bankrekeningnummer Zelm, Louise Rietveld, Ricardo Snijder, Dominique Bethe, Manon de Vos, Marjolein Ceulen, Danny Hofman, Monique Olst- hoorn, Minou van Dijke, Mirre Okkerse, Ward Vermeulen, Mau rice Schroeder, Jamie-Lee Koet sier, Roan Degenkamp, Greta Schaefer, Jacques Heijboer, Melis sa v.d. Eijk, Eliane Bouwman, San ne van Vliet, Marvin Heijboer, Da- WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Veselka viert haar 25- jarig jubileum met een feest avond. Dit vindt plaats op vrijdag 26 mei in wijkcentrum Zuidhonk aan de Zuidplaslaan. Het feest begint om 20.00 uur. De feestelij ke jubileumavond is bedoeld voor de leden van de dansgroep. Ook is iedereen die voorheen bij de dansgroep heeft gedanst of zich bij Veselka betrokken voelt van harte welkom. Er kan ge danst worden op live muziek van het orkest Narodna Musica.Wat 25 jaar geleden kleinschalig be gon, is uitgegroeid tot een bloei ende volksdansgroep. Onder lei ding van Adrie Crama worden elke woensdagavond en vrijdag morgen dansen uit verschillende landen aangeleerd en gedanst. aanvullende overeenkomst met en Woonpartners Midden-Holland perceel grond gelegen aan de Tollens- Waterschap Wilck en Wiericke van de Nota aanbestedings- c.q. inkoopbe- WADDINX VEEN - In het Gouwebad "de Sniep" te Wad dinxveen is op dinsdag 16 mei weer voor het A-diploma ge zwommen. De beoordelings commissie bestond uitWim van Minnen, Rob Hogerbrugge en Guido Linkerhof. Er waren deze keer 48 kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun A-diploma ge haald hebben, zijn: Mark Hout man, Roy Monissen, Laura van VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Schuberthof 15, 1 conifeer in de voortuin - Woubrechterf 21a, 2 essen in de zijtuin - Troelstrahoevè 51,1 els in de achtertuin nabij de erfscheiding - Kamilleveld 10, 2 berken in de achtertuin nabij de erfscheiding - Prinses Beatrixlaan, 1 dode prunus in openbaar groen naast nr 124 dan ook wel toestemming heb ben om de woonwijk te bou wen. „Het is een én/én-ver- haal”, aldus Wientjens. Desgevraagd zegt ze zich te re- hniereren op de braderie Dorpstraat van 27 mei a.s., stand Platform Duurzaam Waddinxveen of sturen naar Carpoolpartner gezocht voor: Traject: Waddinxveen (Zuidplas) - Rijswijk/Wateringen Naam: Ferry van Dongen Tel. 61 07 14 (privé) (0174) 29 36 47 (werk). In bezit van auto Begin werktijd 7:30 u einde 16.00 u; eerder/later mogelijk Traject: Waddinxveen - Amersfoort (De Hoef) Naam: J.G.H. Alma Tel. 61 15 80 (privé) (033) 454 17 58 (werk) In bezit van auto Meerijden ook mogelijk, per dag afspreken VERZOEK OM VRIJSTELLING Een aanvraag om afgifte van een bouwvergunning is ingediend voor - Noordeinde 108: het oprichten van een woning (ter vervanging van een reeds bestaande woning) Het verzoek kan pas worden ingewilligd na het vedenen van vrij stelling (art. 19 WRO) omdat de bouw in geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied West", en na ont vangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedeputeerde Sta ten (art. 19 WRO jo art. 50, hd 5 Woningwet). B W hebben het voornemen de gevraagde vrijstelling te vedenen, bij G.S. de vooraf benodigde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst daarvan de gevraagde bouwvergunning te vedenen. Het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waar onder bouw- en situatietekeningen, ligt m.i.v. 25 mei 2000 twee weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u tegen het voornemen schriftelijk bedenkingen indienen. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. TAXATEURS OP PAD Vanaf 22 mei gaan er weer taxateurs op pad om de onroerende zaken binnen de gemeente te taxeren. De taxateurs gaan naar refe- rentiepanden die representatief zijn voor een hele straat, wijk of voor een groep gelijksoortige panden. Bewoners van deze panden ontvangen voorafgaand aan dit bezoek een brief van de afdeling Controlling. De taxatie duurt ongeveer een half uur. Volgens de wet waardering onroerende zaken (Wet woz) moeten éénmaal in de vier jaar alle onroerende zaken in Nederland wor den getaxeerd. In het jaar 2000 worden alle onroerende zaken in Waddinxveen opnieuw getaxeerd naar de waardepeildatum 1 januari 1999. Deze nieuwe waarde wordt per 1 januari 2001 gebruikt als heffingsgrondslag voor de gemeente, het rijk en de waterschappen. In Waddinxveen worden in de periode van 22 mei tot eind juni a.s. ongeveer 500 referentiepanden worden getaxeerd. Als u vragen heeft over de taxaties of over de Wet woz kunt u con tact opnemen met (een medewerker van) de afdeling Controlling, telefoon 62 48 13, 62 48 14 of 62 48 16. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. laten verzorgen door de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, hulpdienst senioren/werkplaats senioren, tel. 63 19 32. U kunt de regenton bezichtigen bij de stand van het Platform Duur zaam Waddinxveen op de braderie aan de Dorpstraat van zater dag 27 mei. Daar kunt u onderstaaride bon afgeven. U kunt deze bon ook invullen en opsturen naar: Gemeente Waddinxveen, t.a.v. dhr. W. van Valen, antwoordnummer 12, 2740 VB Waddinx- veen. Aansluitend op het invullen van de bestelbon moet u het totaalbe drag overmaken op banknummer 3668.98.1,24, t.n,v Platform Duurzaam Waddinxveen met vermelding 'regenton'. Het bedrag moet uiterlijk 9 juni 2000 in ons bezit zijn. Afgifte van de bestelde regentonnen vindt plaats bij de gemeente- werf, Noordkade 48-52. De datum van afgifte wordt schriftelijk meegedeeld aan degenen die een regenton besteld hebben. De werkgroep water van het Platform Duurzaam Waddinxveen start voor de inwoners van Waddinxveen op 27 mei a.s. de actie regenton, een van de actiepunten uit de Waddinxveense Lokale Agenda 21De regenton, een opvang- en bewaarplaats van kost baar water, dat heel goed gebruikt kan worden voor hef nat hou den van de tuin, hef wassen van de auto en soortgelijke werk zaamheden. Hiermee levert u een bijdrage aan de besparing van drinkwater. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschep-, of dorp- schoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de vedening van een - hiervoor genoemde - vedeende beschik king, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van ver zending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Hierbij bestel ik regenton(nen) en zal het totaalbedrag (f. 45,- per stuk) 36.68.98.124. t.n.v. Platform Duurzaam Waddinxveen met vermelding 'regenton' Het besluit treedt in werking op donderdag 25 mei 2000. Het voor- bereidingsbesluit met bijbehorende tekeningen ligt m.i.v. 25 mei 2000 zes weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur. Belanghebbenden in de zin van de Algemene wet bestuursrecht zijn bevoegd om gedurende deze termijn van terinzagelegging schrifte lijk bezwaar in te dienen bij de gemeenteraad. De werkgroep water biedt u de regenton aan voor de aantrekke lijke prijs van f. 45,- per stuk. Het gaat om een groene regenton met een inhoud van ca. 200 liter, die gemaakt is van gebruikt en nieuw polyethyleen. De ton wordt geleverd met filter en overstort. De aansluiting op de regenpijp is eenvoudig en moet u zelf ver zorgen. Senioren die dit bezwaarlijk vinden kunnen de aansluiting tegen vergoeding van de benodigde materialen en overige kosten GOEDKEURING UITWERKINGSPLAN II van het BESTEM MINGSPLAN "BEDRIJVENPARK COENECOOP II" Het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland heeft op 11 mei 2000, besluit nr. DRGG/ARB/2000/3344, het "Uitwerkings- plan II van het bestemmingsplan Bedrijvenpark Coenecoop II" goedgekeurd. Dit uitwerkingsplan betreft het gebied ten oosten van de meest oos telijke aansluiting van het bedrijvenpark op de Zuidelijke Rondweg. Het plan geeft de bestemming bedrijfsdoeleinden, verkeersdoelein- den en nufsdoeleinden (voor een bestaand nutsgebouwtje) voor twee locaties. Het uitwerkingsplan en het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten liggen m.i.v. donderdag 25 mei 2000 zes weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30- 12.30 uur. Belanghebbenden kunnen o.g.v. artikel 11lid 9, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening gedurende die termijn beroep instellen tegen dit besluit bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wanneer beroep is ingesteld, kan de Voorzitter van voormelde Raad van State op een daartoe strekkend verzoek van de indiener van het beroep, een voorlopige voorziening treffen, wanneer de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel zou meebrengen voor betrok kene. Aan de indiening van zo'n verzoek zijn kosten verbonden. Nadere informatie kunt u krijgen bij de afdeling P.O.B., doorkies- nummer 62 46 36 46 33. BOUWPLAN HERVESTIGING RESTAURANT "LA TARAN TELLA" Een verzoek is ingediend om op het perceel Zuidkade 9 horeca- activiteiten toe te staan. Het verzoek is ingediend door de heer en mevrouw S. Finizio. Het gaat om een hervestiging van hun restau rant "La Tarantella" op dit perceel. In verband met dit verzoek wordt op dinsdag 30 mei 2000, aan vang 21.00 uur in het gemeentehuis een informatiebijeenkomst gehouden. Mevrouw M.C. Wientjens-Van der Velden zal beide bijeenkomsten voorzitten. Iedereen is van harte welkom bij (één van) deze bijeenkomsten. De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Lijsterbesstraat 48, 1 boom - Bonenakker 24, 1 ceder - Locatie Alpherbrink/Alpherwetering, 28 diverse soorten bomen t.b.v. sanering VERZOEK OM MEDEWERKING Burgemeester en wethouders hebben het voornemen medewerking te verlenen aan het volgende bouwplan: - Middelburgseweg 14b: het oprichten van een woning Het verzoek om medewerking te verlenen ligt m.i.v. 25 mei 2000 twee weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van B W. BOUWPLAN 6 KADEWONINGEN AAN DE NOORDKADE 151 Een bouwaanvraag is ingediend voor - Noordkade 151: oprichten van 6 kadewoningen In verband met deze bouwaanvraag wordt op dinsdag 30 mei 2000, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis een informatiebij eenkomst gehouden. Tel. privé/werk: In bezit van auto ja nee (omcirkelen) Overige mededelingen: Om 16.00 uur is het beurt voor de Countrydansgroep voor een demonstratie en een kleine les. Om 16.45 uur is het de tijd voor een Waddinxveense band n.l. New Revelation, en deze zal spelen tot de pauze van 17.15 uur. Deze pauze duurt tot 19.00 uur waarna weer wordt gestart met New Revelution. Om 19.30 uur is de prijsuitreiking van de kinderplaybackshow, met na tuurlijk het winnende liedje. Van 19.50 tot 20.15 uur is het weer tijd voor Karaoke. Om 20.15 uur barst het geweld echt los meet een daverend optre den van de band Dazzling Day uit Voorburg. Om 21.00 uur is het weer de beurt aan New Re velution gevolgd door Karaoke. Om 22.15 uur het laatste op treden van Dazzling Day en de ze zal duren tot 23.00 uur. Wie nog zin heeft om mee te doen met de Karaoke kan zich zelf opgeven op de dag zelf bij de organisatie. Let op: er zijn drie bonnen te winnen namelijk van 75,-// 50,-// 25,-. GEMEENTERAAD op woensdag 31 mei 2000, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a. - Voorstel tot vaststellen van een Nota van Uitgangspunten Centrum- visie: "Van Petteplas tot Gouwe" - Samenwerkingsovereenkomst en Trebbe Bouw West BV - Voorstel tot verkoop van een laan 163 aan - Voorstel tot vaststelling leid. Carpoolen heeft vele voordelen. Naast het financiële voordeel voor de carpoolers, leidt deze vorm van gezamenlijk autogebruik tot minder auto's op de weg en daarmee tot minder files en milieube lasting. Alle reden dus om carpoolen te stimuleren. Het Platform Duurzaam Waddinxveen plaatst daarom een speciale carpoolru- briek op de gemeentepagina. De carpoolrubriek is één van de actiepunten uit de Lokale Agenda 21 voor het jaar 2000. Bent u op zoek naar een carpoolpartner? Vul dan onderstaande bon in en stuur deze zonder postzegel op naar: Platform Duur zaam Waddinxveen, Antwoordnummer 12, 2740 VB Waddinx veen. Uw bericht wordt daarna gratis geplaatst in de volgende carpoolrubriek. WEGSLEEPREGELING Per 1 april jl. hanteren de 5 gemeenten binnen het politiedistrict IJs- sel en Gouwe (Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel en Moordrecht) een gelijkluidende weg- sleepregeling. Als u uw auto verkeerd parkeert kan uw auto op irond van 3 criteria.worden weggesleept. Deze criteria zijn: ie veiligheid op de weg moet in gevaar zijn; vrijheid van het verkeer moet in het geding zijn; - invalidenparkeerplaatsen moeten worden vrijgehouden. een boete voor het verkeerd parkeren riskeert u als bestuur- een verkeerd staande auto de volgende financiële gevolgen: - als de sleepdienst al onderweg is, omdat deze door de politie is gebeld en u verschijnt dan bij uw verkeerd geparkeerde auto, kost u dat het uitrijtarief van f 131,-; - als uw voertuig daadwerkelijk wordt weggesleept moet u zich eerst aan het politiebureau melden. Hier moet u de kosten betalen, uitrij tarief èn uitvoeringstarief (f 131,- f 125,-). Daarna kunt u naar de berger om uw auto op te halen. De eerste 24 uur na het wegslepen betaalt u daar ook nog de kosten, f 84,-. Voor iedere volgende dag komt er bewaarloon bij. De wetteiijke bestaansgrond van deze wegsleepregeling wordt gevonden in artikel 170 van de Wegenverkeerswet. De politiemensen van Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen- i Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d IJssel en Moordrecht hopen dat u uw geld beter wilt besteden en gaan er dan ook vanuit dat u deze waarschuwing ter harte wilt nemen. BESLUIT Op 16 mei 2000 is een Wet milieubeheervergunning vedeend aan: - Prins Ovenbouw BV., een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een ovenbouwbedrijf op het perceel Zuidkade 112. Tegen de besluiten kunt u tot 6 juli 2000 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage (in tweevoud). Tegelijkertijd kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de voorzitter van deze Afdeling op hetzelfde adres. Voor beide gevallen is grif fierecht verschuldigd. Beroep kan worden ingesteld door degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. De stukken liggen vanaf 25 mei zes weken (tot 6 juli 2000) ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en op verzoek op de maandagavonden gedurende drie aan eengesloten uren (tel. 624838, de heer W. van Valen). VOORBEREIDINGSBESLUIT De gemeenteraad heeft op 19 april 2000 besloten dat een ning wordt voorbereid voor de locatie Herbarenerf 8. t (vut 4 w •Wk- 8 «UT- na het verlenen van vrij- strijd is met het ter plaatse leen bezwaar van Gedeputeerde Sta- I 5 Woningwet). - de vrijheid Behalve der van

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 3