Zilveren schoen voor Sauony en Van der Wal voordeel 149.5 Hemelvaar ts. Zaterdagteams TV Waddinxveen in de bloemen Van Woudenberg schaakkampioen Donatie stichting bedrijven sportdag aan Gouwestaete Snelschaaktitel voor Waddinxveen en Flyers huldigt nog twee kampioenen Bozo Utd wint Drie tennistoernooien Zevenhuizen Golf heren senioren kampioen Moerkapelle present op Zuidplastoernooi Jesse van Elteren. Sportweekvoetbal Prestatie- Uitslag School- voetbal Uitslag klaver- jasinstuif zwemmen bij deWRB G^oenRijc Sportweek Bridgedrive Serviceclubs ge ven 7.000 Hortensia GroenRijk De Bosrand Prinsen Schouw 1, 2394 CX ALPHEN A/D RIJN Telefoon (0172) 47 52 99, Fax (0172) 49 52 51 tl - ■r DINSDAG 30 MEI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 27 i W’VEEN/MOERKAPELLE Het R i j k e Tuinleven Ta i 3 TM tl <7 -S - O ■^1. .7 s 2 4 De zilveren schoen voor de waardevolste speler van het af gelopen seizoen bij de voetbal vereniging WSE is gewonnen door Martijn van der Wal. De middenvelder leverde de beste seizoenprestatie en vergaarde de meeste punten. Op de twee de plaats eindigde Rogier Streng, doelman van het twee de elftal die daarnaast het ge hele seizoen als wisselkeeper fungeerde. Derde werd Erwin Pleus, die met voetballen stopt. De prijzen zijn namens juwelier Spruytenburg uitgereikt door Harry Cuvelier, in het nieuwe seizoen elftalleider bij WSE. WADDINXVEEN - Een ronde voor het einde van de interne competitie is er een belangrijke Ten tweede wordt van zaterdag 19 juni tot en met 25 juni het Open Veerman/ING bank Ten nistoernooi georganiseerd. Het Open Veerman/ING bank Ten nistoernooi staat in de regio bekend als een zeer gezellig en met totaal 4 teams deelgeno men. 2 heren seniorenteams, I damesteam en I herenteam. WADDINXVEEN - Woens dag 24 mei en zaterdag 27 mei vond het jaarlijkse schoolvoetbal plaats in het kader van de waddinxveense Sportweek.Tijdens de finale wedstrijden bleek dat de verschillen uiterst miniem waren en daardoor onston den spannende wedstrijden. Bij de jongens werd de Kar dinaal Alfrinkschool winnaar. Zij versloegen met I -0 de leerlingen van de Oranjelaan. Bij de meisjes was de finale een Theo Thijssenschool aan gelegenheid. Zowel het A- team als het B-team wisten tot de finale door te drin gen. Na de reguliere speeltijd was de stand 2-2 en moes ten strafschoppen de beslis sing brengen. De elfmeters werden door de meisjes van het B-team beter genomen (4 tegen 2), zodat zij met de beker naar huis mochten. De sportiviteitsbekers, beschik baar gesteld door de fa. Houtex, werden bij de meis jes gewonnen door de Re- genboogschool en bij de jon gens door de Rehobothschool. WADDINXVEEN - Op de laat ste competitiedag zijn de senio ren I van de golfvereniging van Rijckevorsel kampioen gewor den door de wedstrijd tegen de Woeste Kop in Axel te winnen. De invallers Manfred Eigner en Henk Kuijpers droegen in be langrijke mate bij door hun par tijen te winnen. WADDINXVEEN - De kla- verjasinstuif van de Spor tweek Waddinxveen, die af gelopen woensdag in ’De Boog’ werd gehouden, werd met een straatlengte verschil gewonnen door raskaarter Leen Hoogebrugge. Hij be haalde in drie rondes een totaal van 5585 punten. Tweede werd Miep Streng met 5297 punten en vlak daarachter met 5283 punten was de derde plaats voor mevrouw De Knikker. De poedelprijs ging deze keer naar de voorzitter van de Sportweek himself; Arie Boer behaalde slechts 3665 punten. Bij de loterij was het geluk ook al mét Leen Hoogebrugge; hij won de hoofdprijs, een prachtige mand gevuld met levensmid delen. WADDINXVEEN - Op vrij dag 2 juni a.s. organiseert de Waddinxveense Reddingsbri gade, in het kader van de Sportweek, het Prestatie- zwemmen. Dat betekent dat voor iedereen de gelegen heid wordt geboden een prestatie neer te zetten die beloond wordt met een mooie medaille. Welke prestatie moet men neerzetten? Een eindje zwemmen! Men kan inschrij ven voor 500, 1000 of 1500 meter.Voor de fanatiekelin gen is dit jaar een extra cer tificaat te verdienen, indien zij nog verder gaan; de zee mijl ofwel 1852 meter (gelijk aan een boogminuut op het aardoppervlak). De starttijd is tuusen 18.30 uur en 21.00 uur, maar je moet wel om 21.30 uur klaar zijn.Voor le den van de WRB zijn de in schrijfkosten 3,-, niet-leden betalen 3,50. opsteker voor Gouwestaete, aangezien de aanwas via Ster renplan en minioren, alsmede de inzet van de begeleiding de laatste jaren enorm is toegeno men. De gelden worden in eer ste instantie beheerd door de Stichting Sponsorgelden ’De Gouwe’. Bij de uitreiking waren niet alleen vele leden van de WADDINXVEEN - Op don derdag 8 juni a.s. organiseert de Bridgeclub Waddinxveen de jaarlijkse Sportweek Bridgedrive. De wedstrijd begint om 19.30 uur in het Anne Frank-centrium aan het Jan van Bijnenpad te Waddinxveen. Men kan zich hiervoor opgeven bij mw E. Schaaf-van Asch, telefoon (0182) 64 90 39. Het in schrijfgeld bedraagt 15,- per paar te voldoen aan de zaal. Er worden zes ronden van vier spellen gespeeld. In elke lijn van acht paren wor den drie prijzen ter beschik king gesteld. De deelnemers zullen zoveel mogelijk naar sterkte worden ingedeeld. Meesterpunten volgens de geldende schaal zijn aange vraagd bij de Nederlandse Bridgebond. Men dient uiter lijk 19.15 uur aanwezig te zijn. een partij in alle zeven gespeel de wedstrijden en werd onbe twist kampioen. Het team, be staande. uit captain Victor Schweinsberg, Casper Knier iem, Egon ter Morshuizen, Mi chael Westerink en Timo Ter meer zal het volgend jaar, na promotie, wel wat moeilijker krijgen. We zijn benieuwd! Het 3e herenteam met captain Pe ter Vrancken, Ferry Weiss, Jerry Rutten, Rene Roelofs en Rob Nederhof werd ook kamioen maar was de afloop veel span nender. Ook Zevenhuizen I en Sluipers 3 hadden nog kans op het kampioenschap. Toch was de 4-I winst van Waddinxveen op Oudelande 2 voldoende voor een eerste plaats. Het ge mengd team I8+ met captain Gerard van Oyen, Manuel van Dijck, Hugo Francoulon, Mar got Hogendoorn, Hennie Joling en Gerda Kok had al voldoende ZEVENHUIZEN - De agenda van Tennisclub Zevenhuizen (TZ) staat de komende weken bol van activiteiten. Hieronder staat een greep uit de belangrij ke toernooien waaraan ieder een kunt deelnemen of suppor ted Allereerst vindt op I2 juni, tweede Pinksterdag, het Pink- stertoernooi plaats. Het Pink- stertoernooi heeft vooral een recreatief karakter voor het hele gezin. In een gezellige on gedwongen sfeer, sportief vier maal 45 minuten tennissen. De deelnemers worden voorzien van een lunch en diner en de kinderen worden de hele dag vermaakt met spelletjes, video moviebox etc. Inschrijven kan ook dik verdiend. Jongens Adspiranten I had het een stuk moeilijker. Door de laatste competitiewedstrijd te winnen van koploper Zoebas was een beslissingswedstrijd noodzakelijk. Op vrijdagavond trok een colonne auto's rich ting Den Haag. De stemming was gematigd optimistisch en de zenuwen vierden hoogtij. Dit laatste bleef zo gedurende de gehele wedstrijd, want het werd een echte beslissingswed strijd. Twee teams aan elkaar gewaagd, gaven het beste wat voorradig was en dat was veel strijd, goed basketball en knok ken voor elke bal. Halverwege de eerste helft lukte het Zoe bas om een 13-22 voorsprong te nemen, maar Flyers vocht te rug. De ruststand was 30-36. De tweede helft gaf een feller De topscorersprijs bij Be Fair ging naar het duo Rien Versluis en Ad Breedijk met 23 doel punten. Goos van Vliet was de minst gepasseerde keeper. De ze prijzen werden uitgereikt door voorzitter Hubert Poot. De B-junioren van Be Fair ver sloegen Soccer Boys BI met 5- 0 en promoveren naar de lan delijke derde divisie. Van dit elftal vertrekt Rene van Steen- sel na FC Utrecht, twee andere junioren gaan naar ARC. De trainersstaf van Be Fair voor volgend seizoen bestaat uit Jack Harmsen en Kees Sol (A-selec- tie), Bert Koetsier (B-selectie), Cor van Triet (A-junioren), Wilfred Waltman (B-junioren) en Arjan Blom (C-junioren). Be Fair hervat de training op maandag 3I juli. Het oefenpro gramma is: dinsdag 8 augustus: Moerkapelle-Be Fair, zaterdag I2 augus-tus: nog niet bekend, dinsdag 15 augustus: bekerwed strijd, I7 augustus: Be Fair 2- Moordrecht organiseert op za terdag 3 juni het vijfde Zuidplas Top 12 schaaktoernooi, een ra- pidschaaktoernooi voor top- schakers van de vier schaakver enigingen in de Zuidplaspolder: WADDINXVEEN - Basketbal- Ivereniging Waddinxveen Flyers haalde in het laatste speel- weekend nog twee kampioe nen binnen. Jongens junioren I werd zon der te spelen kampioen in de eerste klasse van de Kernen Den Haag/Rotterdam. Door deze samenvoeging van twee kernen ontstond er in deze ju niorenklasse een ijzersterke competitie. Er werd op hoog niveau basketball gespeeld. Het hele seizoen hebben de jon gens samen met Leiden de ranglijst aangevoerd. Slechts twee nederlagen werden er ge leden. Eenmaal tegen Leiden en eenmaal tegen Juventus (de nr 3).Verder liet Flyers, uitstekend getraind en gecoachd door To ni Prajo, geen steek vallen en het kampioenschap was dan ARC 3, zaterdag I9 augustus: Berkel-Be Fair (2 teams), dins dag 22 augustus: bekerwed strijd, 24 augustus: Be Fair 2-Jo- dan Boys 2, zaterdag 26 augustus: Smitshoek-Be Fair (2 teams), 29 augustus: bekerwed strijd, 31 augustus: Be Fair 2- Moordrecht 2. Serviceclubs en Gouwestaete aanwezig, doch tevens de hoofdsponsor van Gouwestae te, Henk Bakker van VeBaDo. Dat deze door Gouwestaete op handen wordt gedragen, bleek wel uit het feit dat deze, na de uitreiking van de cheque, nog even in de armen van da mes I mocht vertoeven. van belang. Bert kwam met zwart een gezonde pion voor, maar de stelling was met een witte en een zwarte vrijpion op de damevleugel moeilijk han teerbaar en toen de pluspion verloren ging, leken de kansen aan de kant van Ton te komen. Achteraf was remise vermoe delijk een logisch resultaat. Herman Smitskamp maakte in een direct duel een einde aan de kansen van Jan van der vanaf 27 mei op het clubhuis. Born, zodat Herman, Ton en Bert nu heel dicht bij elkaar in de buurt staan. Stand aan de kop: I(kampioen) Hans van Woudenberg; 2. Jan sen, 3. R.Dannis, 4. WHennink, 5. De Louw, 6. Philipse, 7. H. de Roodt, 8. Smits-kamp, 9, Kuiper, sportief evenement. Vorig jaar 10.Van der Knaap. hebben 2I I tennissers uit de regio deelgenomen aan één of twee van de I6 categorieën. Dit jaar zijn er zelfs nog twee nieuwe deelnemerscategorieën aan toegevoegd. Het toernooi wordt afgesloten met een spet- kandidatengroep en thans de butant in de invitatiegroep en tenslotte Dick Bac, al jarenlang bij de top van Moerkapelle en deelnemer aan alle voorgaande toernooien. Allen spelen in het eerste team van Moerkapelle dat uitkomt in de 3e klasse van kreeg de KNSB competitie. Waddinxveen: De meervoudig clubkampioen Barthold Jansen MOERKAPELLE - Op de laat ste schaakavond van het sei zoen is er bij Schaakvereniging Moerkapelle traditioneel ruim te voor de jaarlijkse ledenver gadering, gevolgd door het snelschaakkampioenschap. Dit snelschaken geeft allen de kans op een prijsje en de favorieten de gelegenheid hun seizoen wat extra glans te geven. Deze blitzeditie (5 minuten bedenk tijd) per partijtje) werd mede opgeluisterd door de deelname van drie zoons van de familie Blok uit Goude, waarvan twwe oud-lid zijn. Na de voorronde ontstonden drie finalegroepen, waarvan de eerste (met 8 spe lers) om het kamioenschap streed. Deze groep werd prachtig ge wonnen door Michiel Blok van WADDINXVEEN - De zilveren schoen voor de waarde volste voetballer in het afgelopen seizoen bij Be Fair is gewonnen door Ihmad Saouny. In een puntenwaardering, die door kenners en de technische staf werd opgesteld, eindigde de Marokkaanse voetballer voor Mark de Jong en Stefan van Dijk. De zilveren schoen, beschikbaar ge steld door juwelier Spruytenburg, werd op de sluitings dag uitgereikt door Harry Cuvelier. WADDINXVEEN - Bozo Uni ted is winnaar geworden van de voetbalcompetitie tijdens de Waddinxveense sportweek. Deze ploeg behaalde tijdens de wedstrijdenreeks op het WSE- complex negen punten uit drie wedstrijden. Alblas en Wieri Boys verzamelden vier punten, HIG kwam niet tot winst. In de competitie van de zeven tallen won het team van ’t Ge maal met vijftien punten uit zes wedstrijden. De eindstand is verder: 2. Heren van het goede leven 6-1 I, 3. FC Pardon 6-8, Möhle 6-0. De uitslagen zijn: zeventallen: FC Pardon-Heren van het goe de leven 3-3, ’t Gemaal-Möhle 6-4, Möhle-FC Pardon 4-7, He ren van het goede leven-’t Ge maal 2-6, elftallen: HIG-Wieri Boys 3-9,Alblas-Bozo United 4- 6, Bozo United-Wieri Boys 5-0, HOG-Alblas 0-I. Bij de dames werden gespeeld: De Fluitjes-Waddinxveen Fly- de singlepartijen won Kees Koolhaas door een van 3 down om te zetten in winst en daar naast won ook Aad Breda. Ook invaller Henk Kuijpers won waardoor de totale winst veilig was. In hun poule is van Rijckevorsel de eindoverwinnaar. De golf vereniging van Rijckevorsel Bij de foursomes wonnen de 'heeft de afgelopen competitie koppels Manfred Eigner en Kees Koolhaas en Aad Breda en Henk Kuijpers. In de middag bij De deelnemers uit Waddinx veen en Moerkapelle die door de organisatie zijn uitgenodigd, de invitatiegroep, zijn: Moerka pelle: Ben van Geffen, clubkam pioen 2000 en top I2 winnaar in 1996. Jesse van Elteren, de Flyers te zien en in de elfde mi- sterkste jeugdspeler uit de re- nuut werd de achterstand goed gio, tweemaal tweede in de gemaakt. (50-50). Hierna wer den de zenuwen nog meer op de proef gesteld, want geen van de teams slaagde erin een be slissende voorsprong te ne men. Om en om kwam men één puntje voor. Met nog tien seconden op de klokken stond het 63-62 voor Flyers en Zoebas twee vrije worpen te nemen. Maar zenuwen en ver moeidheid speelden de speler parten en hij scoorde niet. Topscoorders bij Flyers waren JordyWaarts met 3I en Sebas- tiaan Overdam met 24 punten. Onder veel gejuich werd het eindsignaal begroet en konden de jongens en coach Arjan van Zanten de bloemen, beker, me dailles en de champagne in ont vangst nemen. en Hans van Woudenberg. Ook Jansen speelde in alle voorgaan de toernooien. Zij bezetten in het eerste team, dat uitkomt in de I e klasse RSB, ook de eerste twee borden. Uit Waddinxveen komt ook de voormalige WSV- topper, maar op dit moment clubloze, Leon Willemen. Ook is er dit jaar weer een kandidatengroep waarvoor door elk van de vier verenigin gen drie deelnemers zijn aange wezen. Dit zijn Kevin Bakker, Michiel Rensen en Maarten Vroegindeweij door sv.Moerka- pelle, Nico Dannis, Ronald Dannis en Wim Hennink door de Waddinxveense Schaakver eniging. De winnaar van deze kandidatengroep zal worden uitgenodigd voor de top I2 van 2001. De deelnemers spelen een volledige competitie. De bedenktijd per persoon per partij is 15 minuten. Het toer nooi vindt plaats in Café-Res- taurant Het Posthuis, Dorps straat 57 te Moordrecht en zal op 10.30 uur worden geopend door de Moordrechtse wet houder Mevrouw S.C. Korten van Dongen. De prijsuitreiking zal naar verwachting rond 17.00 uur plaatsvinden. terend slotfeest. Wees snel, want de inschrijving sluit op za terdag 3 juni. Voor de jeugd vindt van 7 tot en met 12 au gustus voor de eerste keer het Open Peugeot Vier Dorpen Jeugdtoernooi plaats. Dit con cept is uniek in Nederland. Het toernooi wordt namelijk geor ganiseerd door vier dorpen Zevenhuizen, Boskoop, Nieu- werkerk a/d Ijssel en Moerka pelle. Dit regionale toernooi wordt op vier parken tegelijk gespeeld en zorgt hierdoor voor volop speelmogelijkheid. De opzet is van dien aard dat ieder kind ten minste 4 tot 6 partijen speelt. De jeugdige deelnemers kunnen deelnemen aan zes leeftijdscategorieën: tot en met 8, I0, I2, I4, I6 en I7 jaar. Inschrijven kan tot I juli en het inschrijfgeld bedraagt 12,50. Op I2 augustus zullen de halve en de hele finales op het park van TZ plaats vinden. TZ rekent naast deelnemers op veel publiek rond de banen die de spelers uit Zevenhuizen en daarbuiten komen aanmoedi gen. Supporters kunnen voor een hapje en een drankje te recht bij de gezellige bar en het terras. Degenen die het spel willen uitproberen kunnen te recht bij de oefenmuur. Messemaker I847 uit Gouda. Hij scoorde uit 7 partijen. De clubkampioen moest echter komen uit het driemanschap Gerard van Ommeren (ka mioen 1999), Wim Vroeginde weij en Jesse van Elteren, die samen met Sander Blok met el ke 4 punten op de tweede plaasts waren geëindigd. In de beslissingsvierkamp won Jesse voor Gerard en Wim. Jesse van Elteren is dus de snelschaak- kampioen van Moerkappelle in het jaar 2000. De prijswinnaars: Groep I: I. Michiel Blok; 2. Jesse van Elte ren; 3. Gerard van Ommeren. Groep 2: IKevin Bakker; 2. Mi chiel Rensen; 3. Hugo van Elte ren. Groep 3: I. Martijn Blok; 2. Jacques de Lange; 3.Andre Cor- peleijn. WADDINXVEEN - Op don derdag 25 mei vond in Gou- webad ’De Sniep’ een bijzonde re gebeurtenis plaats. Vice-voorzitter Remko Over dam van de Z&PC Gouwestae te ontving uit handen van Wim Hofmijster, voorzitter van de Stichting Bedrijvensportdag, een cheque van 7.000,-. De stichting wordt gedragen door de Waddinxveense Servi ceclubs Lions, Rotaract, Rotary en Tafelronde. Jaarlijks wordt door de stichting een sportdag gehouden voor de bedrijven uit Waddinxveen. De opbrengst van deze sportdag wordt be schikbaar gesteld aan (sport- )verenigingen met een ideëel doel. Verenigingen kunnen een aanvraag indienen, waarna be keken wordt of het betreffende doel iets extra’s toevoegt aan wat er al is.Voorwaarde daarbij is dat de activiteit geen onder deel mag zijn van de normale exploitatie van de vereniging. Namens Gouwestaete was een plan ingediend met als doel ex tra inkomsten te verwerven voor de opleiding van de de jeugdleden. Dat de aanvraag is gehonoreerd is een enorme WADDINXVEEN - Ondanks minder fraaie weersvoorspel lingen hebben alle kansrijke teams van TV Waddinxveen hun wedstrijden in de zaterdag- competitie kunnen uitspelen. Als gevolg hiervan konden 5 teams als kampioen worden verwelkomd. Voorzitter Cees Kroon roemde de sportiviteit en de inzet van de teams en fe liciteerde alle teams afzonder lijk met hun behaalde succes. Het werd een ware feestavond, sportief en gezellig, ingrediën ten waar bij TV Waddinxveen veel aandacht aan wordt be steed. Het Ie herenteam van captain Marc Uittenbroek met Lucien Hendriks, Eric Naafs en Robbert van de Pol had aan een 3-2 overwinning op TV Ro zenburg voldoende om het ka mioenschap te kunnen vieren. Het 2e herenteam, uitkomend in de 4e klasse verloor slechts Minimaal 5 bloemkoppen. Verkrijgbaar in verschillende kleuren. Maat 30/40 cm. Van 19.95 voor Aanbieding deze week geldig of zolang de voorraad strekt. Hemelvaartsdag open van 10.00 - 17.00 uur U vindt ons achter het BP station Kerk en Zanen. De damespoloselectie van Gouwestaete nam samen met het jonge zwemtalent graag de cheque in ontvangst. (Foto: Sjaok Noteboom.) beslissing gevallen: Hans van Woudenberg werd door een stevige overwinning op Peter de Louw onbereikbaar voor zijn overgebleven concurrent Barthold Jansen. Deze staat muurvast op de tweede plaats, maar rondom de achtste plaats is het gedrang heel aanzienlijk. Ronald Dannis houdt niet erg van remises, maar tegen spelers van ongeveer gelijke sterkte komt zoiets er wel eens uit en Hennie de Roodt heeft het he le jaar in vrij hoge regionen ge speeld. De oud-kampioen Edu ard Philipse kon met wit tegen Wim Hennink geen potten bre ken: ook remise. Voor de achtste plaats in het eerste was de partij tussen Ton Kuiper en Bert van der Knaap ers I -10, Waddinxveen Flyers- Freestylers 1-2. De tussenstand met alleen Freestylers-RVC nog te spelen: RVC-Freestylers 2-6,W’veen Flyers 3-3, Freesty- lers 3-0. In het Moerkapelse bedrijfs voetbal is in poule A de ploeg van Bontenbal zo goed als ze ker van een plaats in de kwart finale. De ploeg van Hazebroek en Tamerus werd met 6-0 ver slagen. Bontenbal heeft dertien punten uit vijf wedstrijden. Het team van Kobus (Koudekerk) verloor verrassend met 3-0 van The Lordd en staat op tien punten. In poule B presteert het ande re team van Hazebroek en Ta merus teleurstellend. De strijd gaat hier tussen de ploegen van Op Moer en HCM met tien punten uit vier wedstrijden. Ook Bakker graanhan-del heeft met twaalf uit vijf nog kans. De kruisfinales zijn op woensdag 7 juni, de finales op vrijdag 9 juni. punten voor het behalen van het kamioenschap. Het nipte verlies tegen het team van "Ze vensprong" op de laatste com petitiedag kan de feestvreugde niet verstoren, de buit was al binnen! Ook het gemengd team 35+ uitkomend in de 3e klasse kon feest vieren. Dit sportieve gezelschap, bestaande uit captain Margreet van de Schaakvereniging De IJssel uit Werff, Mieke van der Linde, Ire ne Brouwer, Paul van der Hart, Theo Eldik en Jan Lapoort had voldoende aan winst in de laat ste wedstrijd van het seizoen om het kamioenschap te beha len. En winst behaalden ze, met Moerkapelle, Nieuwerkerk a/d maar liefst 5-0 werd gewonnen Ijssel, de Waddinxveense van TSN I.Voor de zaterdag- Schaakvereniging en het teams van TV Waddinxveen dus Moordrechtse De Ijssel en een ongekend sprotief resultaat voor in het zuidplasgebied dit jaar. Alle reden om volgend woonachtige schakers van an- jaar in een hogere klasse opti- dere dan de vier verenigingen, mistisch aan de competitie te beginnen. ’ZtiC mm» JE 5

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 27