Waddinxveen Moerkapelle Boskoop r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof "fll Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop NVM HM Uil T BI ig'..,; r - I I* i' I. Wilhelminalaan 1 Vraagprijs 749.000,- k.k. Heggewinde 18 Vraagprijs 387.000,- k.k. Justus van Effenlaan 40 Vraagprijs 226.000,- k.k. Aan de rand van Boskoop gelegen tweekamer appartement op de derde woonlaag van het klein schalige appartementencomplex. Het keurig onderhouden hoekappartement is gesitueerd nabij winkels en diverse voorzieningen. Indeling: Hoofdentree met bergingen. Entree woning: Hal met toilet en meterkast; Woonkamer voorzien van kurklaminaat vloer (lichte kleur); Gesloten keuken in standaard uit voering, vaste kast, aansluiting wasapparatuur en toegang naar het balkon met balkonkast voorzien van c.v.-ketel; Volledig betegelde badgelegenheid met douchecabine, wastafelmeubel en mechani sche ventilatie; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en balkon. De gehele woning is voorzien van dubbel glas. Achter het complex is een schitte rende gezamenlijke tuin aangelegd. Oplevering in overleg. Aantrekkelijke in gezellige woonstraat gesitueerde tussenwoning met houten berging en voor- en ach tertuin met achterom. Bouwjaar 1935, ca. 340 m3 inhoud en 120 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Gang met trap; Woonkamer (ca. 8,10 x 3,25/2,50m) voorzien van trapkast, schoor steenmantel met gashaard en vensterbankkastjes; Half open keuken met afzuigkap; Bijkeuken in de aanbouw met geheel betegelde douche en toilet. Ie Verdieping: Overloop met kast; 1 Slaapkamer met kastenwand aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Open trap naar de 2e verdie ping. 2e Verdieping: Ruime overloop met tuimel raam; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met berging; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vliering. De fundering is in 1999 vernieuwd. Verder is deze tussenwoning voorzien van gedeeltelijk dubbel glas en dakisolatie. Oplevering in overleg. Burgemeester Trooststraat 41 Vraagprijs 335.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Emmastraat 17 Vraagprijs 329.000,- k.k. Oranjelaan 16 Vraagprijs 515.000,- k.k. I I Aan een rustige weg gelegen karakteristieke vrij staande villa met 1 vrijstaande garage en 2 aange bouwde garages, in totaal geschikt voor 3 auto's. Bouwjaar circa 1930 en 427 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met toilet en trapopgang; Kamer en suite met gaskachel; Gesloten keuken; Bijkeuken. Ie Verdieping: Overloop; 4 Slaapkamers, waarvan 1 met toegang naar dakterras en 1 met dakkapel; Badgelegenheid met douche; Middels een vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verdieping: Open zolderruimte. Verder beschikt deze ruime woning over een voor-, zij- en achter tuin, welke netjes zijn aangelegd. Eventueel bestaat de mogelijkheid om in één van de garages een praktij k/werkruimte te realiseren. Deze royale maar gedateerde woning is zeker uw bezichtiging waard! Oplevering in overleg. Leuke, smaakvolle eengezinswoning (type Meander) met c.v.-combiketel uit 2000, vrijstaande stenen berging en een fraaie voor- en onder archi tectuur aangelegde achtertuin op het westen. Bouwjaar ca. 1971, 116 m2 eigen grond en ca. 360 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Z-vormige woonkamer 34 m2) met open spiltrap en massieve parketvloer; Open luxe keuken voor zien van L-vormige kunststof inrichting met inbouwappara- tuur: gaskookplaat, afzuigkap, oven/magnetron, koelkast en close-in boiler. Ie Verdieping: Overloop met kast; 1 Voorslaapkamer voorzien van kasten wand; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Geheel betegelde badkamer met ligbad, vaste wastafel, toilet en mechanische afzuiging. 2e Verdieping: Overloop met opstelplaats voor de c.v.-ketel; Bergkamer; 2 Riante zolderslaapkamers, beide met dakkapel, kasten en vliering. Deze tus senwoning is voorzien van gedeeltelijk dubbel glas, dakisolatie en betonnen vloeren en is gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving nabij het N.S.-station en het Gouwebos. Oplevering in over leg (medio 4e kwartaal 2000). In de gewilde wijk Waterrijk gelegen hoek patio bungalow met garage en opstelplaats voor de auto. Deze fraaie woning beschikt over een zonnige besloten tuin (Z) aan de voorzijde en over een ter ras over het water aan de achterzijde van waar ruim uitzicht wordt geboden. Winkels en open baar vervoer zijn op korte afstand gelegen. Bouwjaar 1994, 274 m2 eigen grond en ca. 485 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met pla- vuizenvloer, deur naar de garage en bergruimte en toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer met eigen bad kamer v.v. douchecabine, ligbad en wastafel; Woonkamer van ca. 49 m2 met plavuizenvloer, deur naar de tuin en schuifpui naar het achter ter ras; Semi open keuken in L-vormige opstelling (jas mijn) met diverse inbouwapparatuur: keramische kookplaat, combi-magnetron, vaatwasser, afzuig kap en koel/vriescombinatie. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Was-/werk-/slaapka- mer met aansluiting wasapparatuur; 2e Badkamer met douchecabine, toilet en wastafel; C.v.-ruimte met boiler, c.v.-ketel en mechanische ventilatie unit. Deze goed verzorgde en onderhouden woning is ideaal voor de behoefte aan wonen en slapen op de begane grond. Oplevering in overleg (uiterlijk laatste dag 3e kwartaal 2001). Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij ,nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Aan de rand van Moerkapelle gelegen goed onder houden eengezinstussenwoning. Moerkapelle is een gezellige kleine plaats tussen Waddinxveen en Zoetermeer waar alle gemakken en faciliteiten aanwezig zijn. Bouwjaar 1965, 109 m2 eigen grond en circa 305 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer; Gesloten keuken voorzien van grote kelderkast en rechte keukenopstelling met kunststof fronten en inbouwapparatuur: gas kookplaat en oven. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met vaste kast aan de achterzijde. 2e Verdieping: Voorzolder met uitstortgootsteen, c.v.-ketel en wasapparatuur; 1 Zolderkamer met dakraam en bergruimte. De mogelijkheid bestaat om hier een slaapkamer te realiseren met dak kapel. De tuin is netjes aangelegd en beschikt over een achterom en een grote vrijstaande stenen ber ging met elektra. Deze tussenwoning is gedeelte lijk voorzien van dubbel glas. Oplevering medio november 2000. Deze 2-onder-l kap woning, dertiger jaren stijl, beschikt over een bijzonder grote tuin (ca. 203 m2!) met houten berging en zij-ingang en is gele gen nabij het centrum, diverse woonvoorzieningen en de rivier 'De Gouwe'. Indeling: Begane grond: Entree/hal met trapopgang, meterkast en toilet; L-vormige woonkamer met epoxy grindvloer en houtkachel; Aan de voorzijde beschikt de woon kamer over een studieboek; Gesloten keuken met houten fronten; Bijkeuken met aansluiting was apparatuur en elektrische boiler. Ie Verdieping: Overloop; 1 Werkkamer met open slaande deuren naar het plat aan de achterzijde; Badkamer voorzien van ligbad, toilet en dubbele wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2 kamers) over de lengte van de woning; Middels vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verdieping: Werkkamer; Bergzolder met boiler en opstelplaats voor de c.v.-ketel. Deze keurige woning heeft nog een aantal stijlkenmerken en een gezellige jaren 30 uitstraling. Voorts beschikt deze woning over 297 m2 eigen grond. Oplevering in overleg (medio augustus/september 2000). Leuk en gezellig gelegen top-appartement (op de derde woonverdieping) nabij winkels, station en Gouwebos. Het 3-kamer appartement is voorzien van c.v.-blokverwarming en inpandige berging op de parterre. Bouwjaar circa 1965. Indeling: Entree/hal met provisiekast en toilet. Geheel betegelde doucheruimte voorzien van was tafel en mechanische afzuiging; Royale woonka mer (ca. 10m x 3,85/2,97m) met laminaatvloer en balkon op het westen; 2 Slaapkamers, waarvan 1 met toegang naar het balkon; Gesloten keuken (ca. 3,83m x 2m) met balkon en moderne keuken- inrichting uit 1996 voorzien van R.V.S.-spoelbak, inbouw gaskookplaat, afzuigkap en aansluiting wasapparatuur. De woning is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. De servicekosten bedragen 240,- per maand, inclusief stookkosten. Oplevering medio september 2000. V Bellefleur 19 Vraagprijs 725.000,- k.k. Dir. Moerlandsstraat 18 Vraagprijs 235.000,- k.k. r t I f f 1 I I ff- jlf Sk 4 I ■•I t ■4 Van't Hof heeft weer heee VEEL NIEUWS IN HUIS! ■_van’t hof If- i 1 - c t 2 V ■S ■M I 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32