Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop F makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van 't Hof Boskoop VI NVM I I Rh F MM A Deze maisonnette is gelegen nabij winkels en sportvelden en heeft vrij uitzicht aan de achter zijde. Bouwjaar complex ca. 1963. Woonopp. van de maisonnette ca. 110 m2. Indeling: De hoofdentree is afgesloten en geeft toegang tot het trappenhuis en de bergingen. Entree woonhuis: Hal met meter kast en standaard toilet; Doorzonwoonkamer met alum, kozijnen; Gesloten keuken met in 1999 vernieuwde inrichting in vanille uitvoering en v.v. inbouw gaskookplaat en afzuigkap en met toegang tot balkon; Geheel betegelde bijkeuken; 2 Slaapkamers waarvan 1 met toegang tot balkon. Onderverdieping: Hal met 2 vaste kasten en verlaagd plafond met inbouwspots; Grote luxe bad kamer (groen/wit betegeld) met douchecabine, dub bele wastafel met meubel, hangend toilet, vaste kast en aansl. wasapp.; Berging met c.v.-ketel (1995); 1 Slaapkamer met massief houten vloer en deur naar het terras. De tuin, welke van de Vereniging van Eigenaren is, kan door de begane grond eigena ren gebruikt worden als terras. De servicekosten bedragen ca. 113,- p.m. Oplevering in overleg. Alpherwetering 47 Vraagprijs 375.000,- k.k. Toegangseweg 10 Vraagprijs 795.000,- k.k. Joke Smithoeve 32 Vraagprijs 415.000,- k.k. Aan de achterzijde uitgebouwde tussenwoning met vrijstaande stenen berging gelegen in een kind vriendelijke woonomgeving op een zeer centrale plaats ten opzichte van winkels, openbaar vervoer en bibliotheek. Bouwjaar 1960, 148 m2 eigen grond en ca. 345 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, kelderkast en toilet met fonteintje; De uitgebouwde woonkamer, type door zon, is voorzien van open haard, schuifpui en convectorput; Semi-open keuken in standaard uit voering. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Grote slaapkamer met vaste kast aan de achter zijde; 1 Slaapkamer voorzien van deur naar het dakterras aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met vaste kast aan de voorzijde; Badgelegenheid met wastafel en douchehoek. 2e Verdieping: Voorzolder voorzien van dakraam, c.v.-ketel en aansluiting wasapparatuur; 1 Zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Verder is deze leuke woning voorzien van een voor- en achtertuin met een achterom. Oplevering in overleg. Noordeinde 158 Vraagprijs 339.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Zijde 125 Vraagprijs 1.200.000,- k.k. Busken Huetlaan 29 Vraagprijs 345.000,- k.k. Leuke hoekwoning (tuinkamertype) met c.v.-ketel, vrijstaande stenen berging, vrij gesitueerde achter tuin (afm. ca. 11,00 x 5,00 m.) op het zuiden, ruim uitzicht aan de voorzijde en nabij het Brugcentrum gelegen. Bouwjaar ca. 1980,109 m2 eigen grond en ca. 355 m3 inhoud. Indeling: Entree voorzien van trapopgang, trapkast en toilet met fonteintje; Open eetkeuken (afm. ca. 5,00 x 2,75 m.) met zijramen; Woonkamer (ca. 4,50 x 4,90 m.) met mogelijkheid tot aansluiting van open haard en met deur naar de tuin. Ie Verdieping: Overloop; Voorslaapkamer (ca. 3,50 x 2,50 m.) met zijraam; 2 Slaapkamers aan de achterzijde resp. ca. 5,00 x 2,70 m. en 4,00 x 2,10 m.; Geheel betegelde bad kamer met douche, toilet en vaste wastafel. 2e Verdieping: Open zolderruimte (ca. 6m x 4,90m) met zijraam, Velux tuimelraam en bergingen. De mogelijkheid bestaat hier om een kamer te realiseren). De gehele parterre is voorzien van een plavuizen vloer. Verder beschikt deze ruime woning over gedeeltelijk dubbel glas en over muur-, vloer- en dakisolatie. Oplevering in overleg. In de kindvriendelijke woonwijk "Zuidplas" gelegen eengezinswoning op loopafstand van het winkel centrum, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar ca. 1987,119 m2 eigen grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Woonkamer, type tuinge- richt, voorzien van plavuizenvloer, schuifpui en trapkast; Open keuken in standaard uitvoering. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de ach terzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met wastafel, 2e toilet en douchehoek. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dakkapel, c.v.- ketel, aansluiting wasapparatuur en mechanische ventilatie unit. De mogelijkheid bestaat om hier 1 a 2 kamers te realiseren. Deze goed onderhouden tussenwoning met voortuin en achtertuin (ZW) met stenen berging en achterom is aan de voor zijde aan een singel gelegen. Oplevering in overleg. Leuke vooroorlogse 2-onder-l kap dijkwoning aan het Noordeinde gelegen met verrassend veel ruimte. Ten opzichte van de uitvalswegen naar de grote steden is deze woning zeer gunstig gesitu eerd. Openbaar vervoer voorziening op korte afstand. Bouwjaar 1930, ca. 300 m3 inhoud en 140 m2 eig. grond. Indeling: Onder Verdieping: Entree aan de achterzijde van de woning; Tochtportaal met werkkamer met veel bergruimte en deur naar waskamer met aansluiting wasapparatuur en fon teintje; Hal voorzien van toilet en trapopgang. Beg. grond: Woonkamer met 2 niveaus voorzien van laminaatvloer en open haard; Open keuken (gre nen) in L-vormige opstelling met diverse inbouwappara- tuur: vaatwasser, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap en oven. Boven Verdieping: Overloop; Badkamer met dakvenster, toilet, wastafel, ligbad en douche hoek; 1 Slaapkamer met dakkapel en vaste kasten aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; C.v.-ruimte met c.v.-ketel. De achtertuin (W) van deze dijkwoning is leuk aangelegd met vrijstaande houten berging. Bij deze woning zal de zijgevel opnieuw worden gestucadoord en het buitenschil derwerk opnieuw worden uitgevoerd voor kosten van verkoper. Oplevering in overleg. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Op een leuke lokatie aan een holje gelegen eenge- zinstussenwoning op korte afstand van N.S.-station, Gouwebos en winkels. Bouwjaar 1965, 144 m2 eigen grond en ca. 330 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal voorzien van plavuizen vloer, meterkast, vaste kast en toilet met fonteintje; Gesloten standaard keuken met kunststof fronten, close-in boiler en plavuizen vloer; Woonkamer, type doorzon, voorzien van eiken parket vloer. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, w.v. 1 grote slaapkamer; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badgelegenheid (in 1993 vernieuwd) met wastafel, douchehoek en radiator. 2e Verdieping: Overloop met c.v.-ketel, aansluiting wasapparatuur en Velux- dakvenster; 1 Zolderkamer met dakkapel en berg ruimte. De achtertuin is netjes aangelegd en beschikt over een vrijstaande stenen berging en een achterom. Verder beschikt deze woning over een voortuin. Oplevering in overleg (medio 3e kwartaal 2001). Willem de Rijkelaan 14 Vraagprijs 309.000,- k.k. Prinses Margrietstraat 37 Vraagprijs 349.000,- k.k. In schitterend boomkwekerij-gebied gesitueerde, vrijstaande semi- bungalow met fraaie voor- en achtertuin (ca. 40 x 12 m.) met onderheide zonne terrassen (zuid west), steiger aan zijzijde en vrij staande houten fietsenberging aan de voorzijde. Bouwjaar 1976, 1.980 m2 eigen grond en ca. 430 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: open trap en v.v. een plavuizeifcl( toegang heeft tot 2 slaapkaijMr^ 3,60 x 2,45 m.), dou; geheel betegeld toiï Deze royale openhaard^ de zeer fraaf aparte uitvoering (Mondriaan front) en ingericht met diverse inbouwapparatuur; Bijkeuken met aansl. wasapp., Vaillant combiketel 1994 en deur naar tuin. Ie Verdieping: Open zolder (mogelijk heid voor meerdere kamers); Badkamer met ligbad en wastafel en 1 grote slaapkamer aan de achterzijde. De mogelijkheid bestaat om de woon kamer uit te bouwen met bijv, een serre (de onder heide plavuizenvloer is reeds aanwezig). Parkeergelegenheid op eigen terrein en eigen brug. De tuin biedt u veel privacy. Eventueel is de woning te gebruiken voor wonen annex praktij k/kantoor. jtree/hal met vanwaar u 0 x 2,45 m. en krfieid met wastafel, mt. en de woonkamer; Tvan ca. 50 m2 is v.v. een Ifi^schuifpui en prachtig uitzicht op ngelegde tuin; Gesloten keuken in Statige vrijstaande villa met grote achtertuin en voortuin aan het water. De woning is op een goede lokatie t.o.v. winkels, scholen en uitvalswegen gelegen. Indeling: Onder Verdieping (zowel via de beg. grond als van buiten bereikbaar): Grote kel der, welke bestaat uit 3 ruimtes, waarvan 1 met c.v.-ketel. Beg. grond: Entree/tochtportaal; Werkkamer/study/slaapkamer; Hal v.v. tegels, toilet met fonteintje en dubbele deur naar de woon kamer; De woonkamer is v.v. erker aan de voor zijde, open haard en een serre aan de zijkant van het woonhuis; Open keuken in L-vormige opstel ling met enige inbouwapparatuur; Bijkeuken met achteruitgang en schuifivandkast. Middels een vaste trap is de onder verdieping bereikbaar en middels een wenteltrap kan de le verdieping bereikt worden, le Verdieping: Overloop; 1 Slaap kamer aan de achterzijde met wastafel; Badgele genheid met douchecabine, 2 wastafels, toilet en bidet; Grote ouderslaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand, aparte kast met badgeiser en 2e badkamer met ligbad en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer met 2 balkons aan de voorzijde met hardhouten dubbele deuren; 1 Slaapkamer aan de voorzijde. Middels steektrap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verdieping: Zolder (l,80m hoog) met groot dakvenster. Dit karaktervolle pand, waar in de loop der jaren het een en ander is verbeterd c.q. vernieuwd, heeft een aantal stijlkenmerken, welke bewaard zijn gebleven. Oplevering in overleg. III 1 ■_van ’t hof «l! i* t Van t Hof heeft heee wat in huis! fe. i

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 44