HYPOTHEEKtalent H I 3 ÏSK Het nieuwe adres voor een volledig hypotheekadvies z I NVM 13 i II 3 Insteek 82 Boskoop www.depater.nl Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Sinds 7 april open op het volgende adres: Kerkweg Oost 224 (1e verdieping), Waddinxveen tel (0182) 61 85 35 fax (0182) 63 04 85 e-mail hypotheektalent@atriserv.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl I WF r.. li aiüNNI Vraagprijs 442,500.- k.k. Vraagprijs 379,000,- k,k. Vraagprijs 479.000,- k.k. Vraagprijs 449.000,- k.k. Vraagprijs 239.000,- k.k. Vraagprijs 369.000,- k.k. f. Vraagprijs 229.000,-k.k. Vraagprijs 364.000,- k.k. Prijs op aanvraag KW Vraagprijs 1.350.000,- k.k. Vraagprijs 459.000,- k.k. Vraagprijs 410.000,- k.k. Vraagprijs 1.150.000,- k.k. Huurprijs 1.800,- per maand. Vraagprijs 1.000.000,- k.k. Vraagprijs 494.000,- k.k. I de pater makelaardij P.C. Hooftstraat 5 Zuidplaslaan 583 Waddinxveen Waddinxveen Graskamp 16 Boskoop Alpherwetering 4 Waddinxveen Woordeinde 239 Boskoop Clusiuserf 30 Boskoop Mauritslaan 30 Waddinxveen Boskoop Voorweg 30 Hazerswoude-Dorp Twaalfhoven 2 Toren straat 3 Hazerswoude-Dorp Stationsstraat 38 Waddinxveen Meteorenweg 4 Waddinxveen Hoogeveenseweg 67a Benthuizen Te huur (voor een max. vast te stellen huurtermijn van 2 jaar). Vrijstaande semi bungalow met aangeb. garage-berging. Ind.: hal met hardhouten trap, doucheruimte, woonk., ca. 3,75 x 6,40 m’. Keuken. Toilet ruimte. 1 slaapk., ca, 3,45 x 2,70 m’. 1 slaapk., ca. 3,45 x 3,60 m’. Aangeb. garage/ berging, ca. 6,00 x 3,00 m’. Verd.: royale overloop. 2 grote slaapkamers. Opleverings- niveau: vloerbedekkingen, gordijnen en gedeeltelijk keukeninventaris aanwezig. Aanvaarding: direct. Riante hoekeengezinswoning met garage en carport en een mooie en praktisch aangelegde achtertuin gesitueerd op het zuiden. Indeling: Uitgebouwde entree. Toilet met fontein. Tuingerichte woonka mer, oppervlakte ca. 34 m2, met open keuken met een in U-vorm opgestelde keukeninrichting, compleet met inbouw- apparatuur. Begane grondvloer afgewerkt met lichte plavuizen en vloerverwarming. 1’ Verd.: overloop. 2 (twee) Slaapkamers, voorheen 3 (drie). Licht afgewerkte bad kamer ingericht met ligbad, douche en wastafel. 2e Verd.: Riante voorzolder, gedeeltelijk ingericht met C.V.-ketel (bouwjaar 1999) en aansluiting wasmachine. Fraai afge timmerde zolderkamer met dakkapel. Bijzonderheden: inhoud ca. 350 m3. Oppervlakte ca. 196 m2. Nieuwe kunststof gevelkozijnen met dubbele beglazing. In de afgelopen periode zijn diverse verbe teringen en vernieuwingen aangebracht. Aanvaarding in overleg. De bouw van de woning is opgestart en de oplevering zal kunnen plaatsvinden in circa augustus - september 2000. Indien u er snel bij bent, kunt u nog enige invloed hebben op de afwerking van de woning. Bijzonderheden: «oppervlakte ca. 14.500 m2 «situering in het buitengebied van Boskoop. Het land is voorzien van een windkering, rovero kassen met zonwerend doek, ver hard autopad, beregeningsinstallatie, hete luchtkachels vorstbeveiliging, stroompunten om de ca. 15 meter en het land is tevens gedraineerd. De slootkan ten zijn afgewerkt met antiworteldoek. Vanuit de woonkamer kunt u genieten van het fraaie uitzicht over weilanden (dit zal in de nabije toekomst veranderen in boomkwekerijen). Deze woning is uitermate geschikt voor paardenliefhebbers of voor diegene die houden van ruimte en vrijheid. De aanwe zig paardenbak is gedraineerd en afge werkt met schoon zand. Tevens is de schuur voorzien van enkele stallen. De schuur is onderheid en dubbelwandig en heeft een beton vloer. Deze ruimte kan uiteraard ook dienst doen als garage of werkplaats. Het perceel tuinland is ca. 30 meter breed en 300 meter lang. Dit is thans in gebruik als boomkwekerij. Dit gebruik kan worden voortgezet. Er kan ook worden gedacht aan een andere invulling, bijvoorbeeld weiland voor paarden (vigerend bestem mingsplan is sierteelt). Nieuw te bouwen woning gelegen in het buitengebied van de gemeente Boskoop met fraai uitzicht. Indeling: entree. Toilet met fontein. L-vor- mige woonkamer. Open keuken met een L-vormige inrichting.. Bijkeuken. 1’ Verd.: overloop. 4 (vier) slaapkamers. Badkamer met dakkapel en ingericht met ligbad, separate douche, wastafel en tweede toilet. De woning heeft een inhoud van ca. 435 m3 en is voorzien van dak-, gevel- en vloerisolatie. De ramen op de begane grond zijn van vloer tot plafond, met raamverdeling. In de directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer gelegen eengezinswo ning met tuin op het westen. Indeling: entree, toilet met fontein, meter kast, garderobenis. Z-vormige woonka mer met open spiltrap naar de eerste ver dieping. Open keuken met Bruynzeel keukeninrichting en deur naar de op het westen gelegen achtertuin. 1’ Verd.: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 12,7 m2,13,4 m2 en 5,9 m2. Badkamer is ingericht met ligbad, tweede toilet, wastafel en aanslui ting wasmachine. 2e Verd.: voorzolder met opstelplaats voor de C.V.-ketel en boiler. Een hobbykamer en een riante zolderkamer met dakkapel, veel bergruimte en toegang tot de berg- vliering. Bijzonderheden: grondopp. ca. 127 m2. Bouwjaar ca. 1970. Betonnen vloeren. Inhoud ca. 360 m3. Stenen berging in ach tertuin. Aanvaarding in overleg. I I I r r Royale eengezinswoning in rustige woon- straat met vrij uitzicht en parkeerplaats op eigen terrein. Ind.: entree. Toilet met fon tein. Tuingerichte woonkamer met plavui- zenvloer, trapkast en deur naar de op het westen gelegen achtertuin. Open keuken met luxe keukeninrichting compl. m. gas kookplaat (glas), combimagnetron, oven en close in boiler. 1’ Verd.: overloop. 2 (twee) Slaapkamers (voorheen 3), waar van 1 (één) is v.v. hardhouten dakkapel met dubbel glas. Badkamer ingericht met ligbad, wastafel en 2’ toilet, hier is tevens de aansluiting wasmachine. 2’ Verd.: Voorzolder voorzien van Velux dakraam. Bergruimte, hier staat tevens opgesteld C.V.-combiketel. Bijz.: «bouwjaar ca. 1990. «Inhoud ca 325 m3. •Grondopperviakte 144 m2. «Eigen oprit. •Dak- gevelisolatie. «Dubbele beglazing. •Aanvaarding in overleg. Fraai nabij vijver gesitueerd modern afge werkte riante woning met carport en ber ging. Deze gunstig gesitueerde eenge zinswoning is in 1981 gebouwd op ca. 130 m2 eigen grond en de inhoud van de woning is ca. 345 m3. Indeling: entree, hal, ruimte t.b.v. garde robe, betegeld toilet. Riante tuingerichte woonkamer met laminaatvloer. Open keu ken met moderne, luxe inrichting com pleet met diverse inbouwapparatuur. Werd.: overloop, 3 (drie) riante slaapka mers, waarvan i (een) met vaste kast. Licht betegelde ruime badkamer met wastafel, douche en tweede toilet. 2'Verd.: vaste trap, open zolder met Velux raam en de mogelijkheid voor meerdere kamers. De vrije achtertuin is afgewerkt met een sierbestrating. Bijzonderheden: De woning is geïsoleerd. Carport is aan de achterzijde gesitueerd. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand te bereiken. Aanvaarding in overleg (planning ca. 2" kwartaal 2001). Riant driekamerappartement (opper vlakte ca. 100 m2) met loggia en garage. Dit recent gebouwde appartement (bouw jaar ca. 1999) zal na gereedkoming van de nodige graafwerkzaamheden direct gesitueerd zijn aan een brede waterpartij. Indeling: de centrale hal is beveiligd met behulp van een video-/intercominstallatie en is fraai afgewerkt met een natuursteen vloer. Hal/entree. Modern betegeld toilet met fontein. Woonkamer, oppervlakte ca. 35 m2, met schuifpui naar riante loggia (oppervlakte ca. 11 m2) en fraai uitzicht op een nog aan te leggen tuin met waterpar tij en de ruim opgezette woonomgeving. De halfopen keuken is fraai ingericht met een in L-vorm opgestelde inrichting com pleet met diverse inbouwapparatuur. 2 (twee) Slaapkamers, resp. groot ca. 9,0 m2 en 15,6 m2, waarvan 1 (één) met schuifpui naar balkon. De badkamer is modern ingericht met ligbad, 2* toilet, separate douche en wastafel. Ruime inpandige bijkeuken/berging met opstel plaats van de nodige wasapparatuur en de C.V.-combiketel. De berging bevindt zich in het onderhuis. Bijzonderheden: de wanden van het appartement zijn groten deels afgewerkt met spachtelputz. Aanvaarding ca. 4e kwartaal 2000. Landelijk gelegen riant vrijstaand land huis met garage/berging, een schitterend aangelegde tuin en een prachtig verge zicht over polderlandschap. De woning met een inhoud van ca. 1.000 m3 is gebouwd in ca. 1979 op ca. 738 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal. Riante en sfeervolle L-vormige woonkamer met open haard en prachtig uitzicht. Ruime woonkeuken met een in U-vorm opge stelde inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. Een grote bijkeuken met diverse aansluitingen voor wasappa ratuur, veel bergruimte en deur naar log gia. Toilet met fontein. De gehele begane grond vloer is afgewerkt met een plavui zen vloer en vloerverwarming. 1‘ Verd.: fraaie open trap, vide/overloop. 3 (drie) forse slaapkamers en een betegelde bad kamer ingericht met o.a. ligbad, wastafel- meubel en separate douche. 2’ Verd.: vliering (via vlizotrap bereikbaar) waar o.a. de C.V.-ketel staat opgesteld. Souterrain (onderhuis) bereikbaar d.m.v. hardhouten trap, overloop, derde toilet. Grote L-vormige verblijfsruimte (voor diverse doeleinden te gebruiken). Kantoor/werkkamer. Ook via het souter rain is de fraai aangelegde vrije tuin bereikbaar. De op te knappen houten garage/berging biedt veel bergruimte. Bijzonderheden: als u buiten wilt wonen, maar wel met winkels, scholen en open baar vervoer in uw directe omgeving, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Aanvaarding in overleg. Sfeervolle en goed onderhouden landelijk gesitueerde eengezinswoning met ca. 25 meter diepe achtertuin op zuid-oosten met houten berging. Indeling: entree. Fraai betegeld portaal met opstelplaats voor wasmachine. Modern afgewerkt toi let met fontein. Riante woonkamer met trapkast, sierlijke schouw met gashaard en houten vloer. Vanuit woonkamer prachtig vergezicht over polderlandschap. In uitbouw staat luxe in L-vorm opge stelde keukeninrichting met diverse inbouwapparatuur. Via trapportaal is bad kamer bereikbaar met wastafel, douche en toilet. 1’ Verd.: overloop met berg ruimte. 3 (drie) Fraai afgewerkte slaapka mers, voorzien van kozijnen met dubbel glas. 2' Verd.: bevloerde vliering, bereik baar met vlizotrap. Bijzonderheden: inhoud ca 290 m3. Oppervlakte ca. 175 m2. Grotendeels dubbel glas. Verwarming d.m.v. gaskachels. Aanvaarding in over- Modern afgewerkte uitgebouwde eenge zinswoning, gesitueerd op loopafstand van winkels, N.S.-station en het ’’Gouwe bos”. De woning is gebouwd in ca. 1967 op ca. 144 m2 eigen grond. De inhoud is ca. 335 m3. Indeling: Entree/hal, plavuizen vloer, kelderkast. Modern afgewerkt toilet. Uitgebouwde woonkamer afgewerkt met een lichte plavuizen vloer met vloerverwarming, houten schuifpui v.v. dubbel glas naar fraai aangelegde achter tuin. Open keuken met moderne in L- vorm opgestelde inrichting, compleet met inbouwapparatuur. Bijkeuken/achterpor- taal met aansluiting wasmachine. 1“ Verd.: overloop. 2 (twee) Slaapkamers. Luxe badkamer met hoekbad, inbouwclo- set en wastafelmeubel. Tweede badka mer ingericht met douche en wastafel. 2e Verd.: te bereiken middels vaste trap. Voorzolder waar o.a. C.V.-combiketel (bouwjaar 1989) staat opgesteld. Zolderkamer met dakkapel en Velux dak raam. Bijzonderheden: gedeeltelijk kunst stof kozijnen. Berging in de achtertuin. Aanvaarding in overleg. Zeer fraai en modern afgewerkt 2-kamer- appartement met extra hobbyruimte, eigen parkeerplaats en berging, gelegen in een groene omgeving. Indeling: speelse hal met videofooninstallatie. Betegeld luxe toilet met hangend closet en fontein. Aparte was-/stookruimte met boiler, aansluiting wasmachine en mechanische ventilatie unit. Fraaie en luxe badkamer met kunststof ligbad met doucheplateau en scherm alsmede een wastafelmeubel. Vanuit de ouderslaapka- mer kunt u naar een zonnig balkon. Een tweede balkon is bereikbaar vanuit de royale speelse living met open keuken (totale opp. ca. 45 m2). Luxe ’’Siematic" keuken met koelkast, vriezer, combimagnetron, vaatwasser, keramische kookplaat en wasemkap. Naast de ouderslaapkamer is er een hob bykamer. Bijzonderheden: berging op de begane grond. Aanvaarding in overleg Het pand is thans geheel in gebruik als kantoorruimte, maar kan weer worden omgebouwd als woon-/praktijkruimte. Het object is strategisch gelegen in het cen trum van de Gemeente Waddinxveen, in het gebied waar binnen niet te lange ter mijn grote vernieuwingen en verbeteringen zullen worden uitgevoerd. Indeling woon huis: Royale entree met hardhouten bor destrap. Toilet met fontein. Woonkamer, opp. ca. 40 m2 met open haard. Keuken, opp. ca. 12 m2 met eenvoudige inrichting. Bijkeuken, opp. ca. 6 m2 met opstelling gasgestookte C.V.-ketel. Eenvoudige aangebouwde berging, opp. ca. 15 m2.1" Verd.: overloop /trappenhuis. 55 m2 ruimte, waarin de basismuren aanwezig zijn om de verdieping in te richten met 3 (drie) a 4 (vier) slaapkamers. Een royale badkamer. Aan de voorzijde is een bal kon. 2° Verd.: bereikbaar door middel van een hardhouten bordestrap. Royale entre- sol/overloop met bergruimten. 1 (één) kamer, opp. ca. 16 m2. Praktijkruimte begane grond: ca. 160 m2, thans ingericht als kantoorruimte met sanitaire voorzie ningen, kasten, archiefruimten en garage/berging. Vanuit de praktijkruimte een grote kelder, opp. ca. 15 m2 bereik baar. Bijzonderheden: aanvaarding in overleg.- Op de bovenste woonlaag gesitueerd driekamerappartement (voorheen 4 kamers) met recent vernieuwde keuken en badkamer. Indeling: hal met grenen lambrisering, vaste kast, toilet. Keuken met lichte inrich ting compleet met gaskookplaat, afzuig kap en deur naar het balkon. Modern betegelde badkamer voorzien van wasta fel, handdoekenradiator en douche. 2 (twee) slaapkamers, beiden voorzien van vaste kast. L-vormige woonkamer met vaste kast, moederhaard en deur naar het balkon. Bijzonderheden: centrale verwarming en gipsplafonds. Berging op de begane grond. Gemeenschappelijke achtertuin. Bijdrage servicekosten 17,50 per maand. Aanvaarding in overleg. Hoekwoonhuis gesitueerd in ”Het Groene Hart” met riante tuin op het westen en de mogelijkheid voor het bouwen van een garage. Ind.: entree. Woonkamer met goede lichtinval. Woonkeuken met een voudige witte inrichting. Kelderkast. Bijkeuken met aansluiting wasmachine. Toilet met fontein. Doucheruimte met wastafel. 1eVerd.: riante overloop (moge lijkheid voor het creëren van een badka mer). 3 slaapkamers, waarvan 2 voorzien van vaste kasten. 2’ Verd.: bergzolder, bereikbaar door middel van vlizotrap. Bijzonderheden: gedeeltelijk dubbele beglazing. Fraai uitzicht vanuit de woon kamer. Vrijstaande houten schuur. Aanvaarding in overleg. Ruim vierkamerappartement gelegen in een appartementencomplex met lift. Het appartement heeft een totale vloeropper vlakte van ca. 85 m2. Indeling: entree, kastenwand, hal. Zonnige woonkamer, opp. ca. 3,75 x 6,75 m’, met dubbele beglazing en een riant balkon op het westen. Woonkeuken met aansluiting wasmachine, eenvoudige inrichting en vaste kast. 3 (drie) Slaapkamers, resp. ca. 2,30 x 4,05 m’, 3,10 x 3,50 m’ met vaste kastenwand en ca. 1,95 x 3,10 m’ met deur naar ruim bal kon over de gehele breedte. Badkamer ingericht met douche en wastafel. Toilet met fontein. Bijzonderheden: verwarming d.m.v. blok- verwarming. Servicekosten ca. 326, per maand incl. voorschot stookkosten. Recentelijk gehele appartement voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Ppdp I Uitstekend verzorgde eengezinswoning met vrijstaande stenen berging en royaal uitzicht over singel. Indeling: entree, hal, meterkast. Toilet met fontein. Royale L- vormige tuingerichte woonkamer met zonnige erker en toegang tot fraai aange legde tuin op het zuiden. Open keuken met luxe inrichting met inbouwapparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap, elektrische oven, koelkast, vriesladen en magnetron. Vrijwel de gehele begane grondvloer is afgewerkt met een fraaie laminaat vloer. 1' Verd.: overloop. 3 (drie) Slaapkamers, resp. groot ca. 2,17 x 4,00 m1, ca. 4,97 x 2,95 m’ en ca. 2,95 x 3,42 m’. Ruime bad kamer met ligbad, douche, wastafel en tweede toilet. 2e Verd.: open zolder met dakkapel. Opstelplaats C.V.-combiketel en aansluiting wasmachine. Mogelijkheid voor eventueel 2 (twee) slaapkamers en bergruimte. Bijzonderheden: bouwjaar 1991. Grondopp ca. 124 m2. Inhoud ca. 350 m3. Optimaal geïsoleerd (geheel dubbel beg laasd). Fraai en compleet afgewerkt. Aanvaarding in overleg. Werumeus Buninglaan 68 Waddinxveen Groensvoorde 140 Waddinxveen dp

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 16