Rijn en Gouwe - de grootste krant van Midden-Holland Ik weet het! I JVC Abonnees hebben het al makkelijk, maar koopt u Rijn en Gouwe los dan is een EK- abonnement iets voor u. Voor maar ƒ15,50 krijgt u 4 weken lang Rijn en Gouwe in de bus. U mist dan niets van Euro 2000 en u hoeft geen EK-vraag te missen. Met andere woorden: u bent klaar voor een hete strijd. Vul vandaag nog de bon in en stuur hem in een envelop zonder postzegel naar Rijn en Gouwe, antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. Of bel 0172 - 487494. Een succesvol EK! Terwijl Oranje vecht voor de Europese titel, maken de lezers van Rijn en Gouwe zich op voor hun eigen strijd. Maar liefst drie weken lang kunt u elke dag meedoen aan onze EK-prijsvraag. En daarmee zijn leuke prijzen te verdienen. Wie alle 19 EK-dagen meedoet (op zondag verschijnt Rijn en Gouwe niet) dingt bovendien mee naar de fantastische hoofdprijs: een kleurentelevisie. Om kans te maken op de hoofdprijs moet u alle 19 vragen goed hebben. En heel belang rijk, iedere keer als u een vraag hebt beantwoord, hetzelfde telefoonnummer intoetsen. Daar herkennen we u immers aan. Het maakt niet uit waar u vandaan belt of met wat voor toestel. Het gaat ons om uw telefoonnummer. Voor u gaat het om een JVC real flat 70 cm breedbeeld kleurentelevisie met een waarde van ƒ2000,-! Een Prijs die de moeite waard is dus. Vanaf 10 juni vindt u iedere dag een vraag over het EK-voetbal in de krant, met drie multiple choice antwoorden. De vragen gaan niet over dit EK, maar over vorige edities. Weet u het antwoord, dan belt u 0909 12345 47 (50 cent p/m) en u toetst het cijfer in dat bij het goede antwoord hoort. Aan het eind van iedere dag worden onder de goede antwoorden een mini tv, 5 x 2 toegangskaarten voor Six Flags Holland en 5 leren voetballen verloot. Aan de hand van het telefoonnum mer dat we u ter identificatie vragen in te toetsen, kunnen wij nagaan wie er gewonnen heeft. insamenwerking met JVC Nederland officieel sponsor Euro 2000. 4 Ik wil 4 weken Rijn en Gouwe voor maar ƒ15,50. te schrijven. Q Ik machtig Rijn en Gouwe om eenmalig ƒ15,50 van (post)banknr. Handtekening. O Ik machtig niemand, stuur mij maar een acceptgin Official Sponsor 1 w F Naam Adres Postcode/plaats Telefoon strook ^00^

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32