Aïs je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Moerkapelle NVM i" Van ’t Hof Waddinxveen heeft nu ook een kantoor in Boskoop, speciaal gericht op deze gemeente en de omgeving. In dit nieuwe filiaal’ bieden wij u natuurlijk de complete service die u van ons gewend bent. Van ’t Hof Boskoop - met een eigen vitrine voor presentatie - is geopend van maandag t/m vrijdag. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Parkeren is geen probleem, dus... iill Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Heggewinde 18 Vraagprijs 387.000,- k.k. Noordkade 71 Vraagprijs 1.100.000,- k.k. Woubrechterf 112 Vraagprijs 747.000,- k.k. Dir. Moeriandsstraat 18 Vraagprijs 235.000,- k.k. Herbarenerf 22 Vraagprijs 799.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij .nl 111 i WfJ f I VOOR AANKOOP EN VERKOOP BENT U NU OOK WEEKOM IN BOSKOOP! ■Lvan’t hof r makelaardij Leuke, smaakvolle eengezinswoning (type Meander) met c.v.-combiketel uit 2000, vrijstaande stenen berging en een fraaie voor- en onder architectuur aangelegde achtertuin op het westen. Bouwjaar ca. 1971,116 m2 eigen grond en ca. 360 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Z-vormige woonkamer 34 m2) met open spiltrap en mas sieve parketvloer; Open luxe keuken voorzien van L-vormige kunststof inrichting met inbouwappa- ratuur: gaskookplaat, afzuigkap, oven/magnetron, koelkast en close-in boiler. Ie Verdieping: Overloop met kast; 1 Voorslaapkamer voorzien van kastenwand; 1 Slaapkamer aan de achterzij de; Geheel betegelde badkamer met ligbad, vaste wastafel, toilet en mechanische afzuiging. 2e Verdieping: Overloop met opstelplaats voor de c.v.-ketel; Bergkamer; 2 Riante zolderslaapkamers, beiden met dakkapel, kasten en vliering. Deze tus senwoning is voorzien van gedeeltelijk dubbel glas, dakisolatie en betonnen vloeren en is gele gen in een kindvriendelijke woonomgeving nabij het N.S.-station en het Gouwebos. Oplevering in overleg (medio 4e kwartaal 2000). Schitterende aan "De Gouwe" gelegen villa met garage. Deze ruime woning heeft een karaktervol le uitstraling met de rieten kap en de gebruikte goede bouwmaterialen. De ligging aan "De Gouwe" is bijzonder te noemen door de scheepvaart en pleziervaart-in voorjaar en zomer. Bouwjaar 1978, 261 m2 eigen grond en ca. 675 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met mar mer vloer, meterkast (3 fase, 12 groepen en aard- lekschakelaar) en toiletruimte met closet en fon teintje; Grote L-vormige woonkamer met balken aan de voorzijde en prachtig zitgedeelte voorzien van gashaard, schuifpui naar het onderheide ter ras en een fraaie vide; Semi-open keuken in U-vormige opstelling met massief keukenblad en diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, koel/vries- combinatie, oven, keramische kookplaat en afzuigkap; Bijkeuken met aansluiting wasappara- tuur, uitstort gootsteen, vaste kasten en trap naar de garage, welke is voorzien van een elektrisch bedienbare deur; Tevens is een keldertje bereik baar (hoogte l,50m) voor opslag van goederen. Ie Verdieping: Overloop met vide waar de werkka mer is gesitueerd; 1 Grote slaapkamer aan de zij- zijde met eigen badkamer voorzien van ligbad en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer met balkon aan de voorzijde; 2e Badkamer met douchecabine, toilet en wastafel. Het terras aan het water is gun stig gelegen en voorzien van barbecue/haardpartij. De garage is bereikbaar vanaf de Noordkade. Oplevering in overleg. Royaal en geriefelijk hoek-appartement uit circa 1966 op de eerste woonlaag met c.V. (blokverwar- ming) en inpandige berging op de parterre. Het appartementencomplex is fraai gesitueerd nabij het Gouwebos, N.S.-station en de winkels. Indeling: Entree/gang met kast en meterkast; Hal voorzien van geheel betegeld toilet met fontein tje; Luxe en betegelde badkamer voorzien van lig bad en wastafelmeubel; 1 Slaapkamer (ca. 3,60 x 3,10m) aan de galerijzijde met inbouwkasten; 2 Slaapkamers aan balkonzijde (ca. 4,30 x 2,30m en ca. 3,00 x 2,00m) met toegang naar het balkon op het zuiden; Woonkamer met luxe open woon keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur: koelkast, vrieskast, gaskookplaat, oven en afzuig kap. Dit goed onderhouden appartement is voor zien van gedeeltelijk dubbel glas. In het apparte mentencomplex is een lift aanwezig. De service kosten bedragen 280,- per maand inclusief stookkosten. Oplevering in overleg. Schitterende geschakelde villa (alleen aan de gara- ge/hobbykamer geschakeld) met aangebouwde ste nen garage, oprit (auto-parkeerplaats) en tuin aan voor-, zij- en achterkant. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met o.a. betegeld toilet met fonteintje; Gezellige woonkamer (oppervlakte ca. 42 m2) met erker, schuifpui en allesbrander; Luxe open keu ken (ca. 6 m2) met hoekraam en v.v. een L-vormige inrichting met inbouwapparatuur, te weten: combi-oven, keramische kookplaat met halogeen, afzuigkap, koelkast, vrieskast, vaatwasser en 10 1. boiler. Garage van ca. 17,5 m2 met stalen kantel- deur incl. loopdeur. Ie Verdieping: Overloop; 4 Slaapkamers van ca. 7 m2 (2 kamers), ca. 18 m2 en ca. 15 m2 (kamer boven garage); Wit betegelde badkamer met ligbad en wastafel met zuil; Afz. 2e toilet. 2e Verdieping: Zolder met zijgevelraam, aansl. wasapparatuur en opstelplaats c.v.-combike- tel; Berging; Riante zolderslaapkamer van ca. 17 m2 met vaste kastenwand. Deze volledig geïsoleerde woning is gebouwd in 1989 en biedt u ca. 550 m3 inhoud en 309 m2 eig. grond. De fraai aangelegde en vrij gelegen achtertuin op 't zuiden is v.v. vijver, terras, onderheide tuinmuur en hou ten deur. Oplevering in overleg (medio eind 2000). Tollenslaan 95 Vraagprijs 297.000,- k.k. In de gewilde wijk Waterrijk gelegen hoek patio bungalow met garage en opstelplaats voor de auto. Deze fraaie woning beschikt over een zon nige besloten tuin (Z) aan de voorzijde en over een terras over het water aan de achterzijde van waar ruim uitzicht wordt geboden. Winkels en open baar vervoer zijn op korte afstand gelegen. Bouwjaar 1994, 274 m2 eigen grond en ca. 485 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met pla- vuizenvloer, deur naar de garage en bergruimte en toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer met eigen badkamer v.v. douchecabine, ligbad en wastafel; Woonkamer van ca. 49 m2 met plavuizenvloer, deur naar de tuin en schuifpui naar het achter terras; Semi open keuken in L-vormige opstelling (jasmijn) met diverse inbouwapparatuur: kerami sche kookplaat, combi-magnetron, vaatwasser, afzuigkap en koel/vriescombinatie. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Was-/werk-/slaap- kamer met aansluiting wasapparatuur; 2e Badkamer met douchecabine, toilet en was tafel; C.v.-ruimte met boiler, c.v.-ketel en mecha nische ventilatie unit. Deze goed verzorgde en onderhouden woning is ideaal voor de behoefte aan wonen en slapen op de begane grond. Oplevering in overleg (uiterlijk laatste dag 3e kwartaal 2001). Deze 2-onder-l kap woning, dertiger jaren stijl, beschikt over een bijzonder grote tuin (ca. 203 m2!) met houten berging en zij-ingang en is gele gen nabij het centrum, diverse woonvoorzienin gen en de rivier 'De Gouwe'. Indeling: Begane grond: Entree/hal met trapopgang, meterkast en toilet; L-vormige woonkamer met epoxy grind- vloer en houtkachel; Aan de voorzijde beschikt de woonkamer over een studieboek; Gesloten keuken met massief houten keuken opstelling en tegel belegd blad; Bijkeuken met aansluiting wasappa ratuur en elektrische boiler. Ie Verdieping: Overloop; 1 Werkkamer met openslaande deuren naar het plat aan de achterzijde; Badkamer voor zien van ligbad, toilet en dubbele wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2 kamers) over de lengte van de woning; Middels vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verdieping: Werkkamer; Bergzolder met boiler en opstelplaats voor de c.v.-ketel. De woning beschikt over een keurig aangelegde achtertuin met zij-ingang en houten berging. De tuin is voorzien van diverse terrassen en heeft een diepte van maar liefst 30 meter. Deze keurige woning heeft nog een aantal stijlkenmerken en een gezellige jaren 30 uitstra ling. Voorts beschikt deze woning over 297 m2 eigen grond. Oplevering in overleg (medio augus- tus/september 2000). Bellefleur 19 Vraagprijs 725.000,- k.k. Oranjelaan 16 Vraagprijs 515.000,- k.k. Aan de rand van Moerkapelle gelegen goed onder houden eengezinstussenwoning. Moerkapelle is een gezellige kleine plaats tussen Waddinxveen en Zoetermeer waar alle gemakken en faciliteiten aanwezig zijn. Bouwjaar 1965,109 m2 eigen grond en circa 305 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer; Gesloten keuken voorzien van grote kelderkast en rechte keukenop- stelling met kunststof fronten en inbouwappara tuur: gaskookplaat en oven. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met vaste kast aan de achterzijde. 2e Verdieping: Voorzolder met uitstortgootsteen, c.v.-ketel en wasapparatuur; 1 Zolderkamer met dakraam en bergruimte. De mogelijkheid bestaat om hier een slaapkamer te realiseren met dakka pel. De tuin is netjes aangelegd en beschikt over een achterom en een grote vrijstaande stenen berging met elektra. Deze tussenwoning is gedeel telijk voorzien van dubbel glas. Oplevering medio november 2000. Emmastraat 17 Vraagprijs 329.000,= k.k. Burgemeester Trooststraat 41 Vraagprijs 335.000,- k.k. Sfeervolle halfvrij staande 2-onder-l kap met inpandige berging/garage en fraaie voor-, zij- en achtertuin op het zuiden met leuke houten tuin banken en pergola's. Betegelde oprit. Bouwjaar ca. 1986, 292 m2 eig. grond en ca. 530 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met fraai trap penhuis, betegeld toilet met font, en garderobe- nis; Werkkamer met kasten; Berging waarin c.v.-combiketel; L-vormige woon-/eetkamer (opper vlakte ca. 45 m2) met openhaard en deur naar tuin; Woonkeuken met deur naar tuin. De keuken is U-vormig opgesteld en v.v. inbouwap paratuur: 6-pits gaskookplaat, vlakscherm, koel kast, hetelucht-oven (combi), vaatwasser, 3x car rousel en 10 1. boiler; Bijkeuken v.v. tegelvloer en kastenwand met inbouw-koelkast, aansl. wasappa ratuur; Garage met kanteldeur. Ie Verdieping: Studio met deur naar betegeld dakterras; 2 Voorslaapkamers; 2 Achterslaapkamers; Diverse bergingen; Betegelde badkamer met ligbad, wasta felmeubel, toilet en royale douche. Vanuit de gang is een luik welke toegang geeft tot zolderberging. Via vaste open trap naar 2e verdieping: Overloop met berging; Zolderkamer. De woning is volledig geïsoleerd en grotendeels v.v. travertin vloeren op de parterre met vloerverwarming. 4 Slaapkamers zijn v.v. airco. Oplevering in overleg (medio eind 2000). ■sn cq hi Aan de rand van Boskoop gelegen tweekamer appartement op de derde woonlaag van het klein schalige appartementencomplex. Het keurig onderhouden hoekappartement is gesitueerd nabij winkels en diverse voorzieningen. Indeling: Hoofdentree met bergingen. Entree woning: Hal met toilet en meterkast; Woonkamer voorzien van kurklaminaat vloer (lichte kleur); Gesloten keuken in standaard uitvoering en vaste kast, aan sluiting wasapparatuur en toegang naar het bal kon met balkonkast voorzien van c.v.-ketel; Volledig betegelde badgelegenheid met douche cabine, wastafelmeubel en mechanische ventila tie; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en balkon. De gehele woning is voorzien van dub bel glas. Achter het complex is een schitterende gezamenlijke tuin aangelegd. Oplevering in overleg. Aantrekkelijke in gezellige woonstraat gesitueer de tussenwoning met houten berging en voor- en achtertuin met achterom. Bouwjaar 1935, ca. 340 m3 inhoud en 120 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Gang met trap; Woon kamer (ca. 8,10 x 3,25/2,50m) voorzien van trap kast, schoorsteenmantel met gashaard en venster- bankkastjes; Half open keuken met afzuigkap; Bijkeuken in de aanbouw met geheel betegelde douche en toilet. Ie Verdieping: Overloop met kast; 1 Slaapkamer met kastenwand aan de voor zijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Open trap naar de 2e verdieping. 2e Verdieping: Ruime over loop met tuimelraam; 1 Slaapkamer aan de voor zijde met berging; 1 Slaapkamer aan de achterzij de met vliering. De fundering is in 1999 ver nieuwd. Verder is deze tussenwoning voorzien van gedeeltelijk dubbel glas en dakisolatie. Oplevering in overleg. 1' n p gjlg

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 40