HYPOTHEEKtalent Bedrijfsobjecten de pater bedrijfsmakelaars y Het nieuwe adres voor een volledig hypotheekadvies telefoon (0182) 61 38 22 ■Ml lisKoa ■mMmI bfF V A: Vraagprijs 349.000,- k.k. 3 MF HddlL www.depater.nl Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182)61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Sinds 7 april open op het volgende adres: Kerkweg Oost 224 (1e verdieping), Waddinxveen tel (0182) 61 85 35 fax (0182) 63 04 85 e-mail hypotheektalent@atriserv.nl - i x bouwjaar Vraagprijs 519.000,- k_k. Vraagprijs 364.000,- k.k. Vraagprijs 369.000,- k.k. n- Vraagprijs 229.000,- k.k. Vraagprijs f 449.000,- k-k. Vraagprijs 625.000,- k.k. Vraagprijs 595.000,- k.k. Vraagprijs 1.350.000,- k.k. Vraagprijs 790.000,- k.k. Vraagprijs f 369.000,- k.k. V de pater makelaardij Nieuwstraat 103 Boskoop Noordeinde 155 Boskoop Noordeinde 239 Boskoop Mauritslaan 30 Waddinxveen Boskoop Insteek 81 Graskamp 16 Boskoop Waddinxveen Zuidplaslaan 411 ■..±T= Waddinxveen Zuidkadering 27 Werumeus Buningiaan 68 Waddinxveen Waddinxveen Groensvoorde 140 Mozartlaan Waddinxveen Genoemde huurprijs dient te worden vermeerderd met de wettelijke omzetbelasting. Indien niet geopteerd kan worden voor B.T.W. belaste verhuur zal de huurprijs met een nader vast te stellen bedrag worden verhoogd. Recent gebouwd, riant herenhuis met aan achterzijde een fraai aangelegde tuin aan sloot en prachtig uitzicht op weiland. Het bouwjaar van deze bijzonder ruime woning is ca. 1998. De woning heeft een inhoud van circa 435 m3 en een grondoppervlakte van ca. 146 m2. Indeling: ruime hal met betegeld toilet inclu sief fontein. Lichte woonkamer, opp. ca. 35 In de directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer gelegen eengezinswo ning met tuin op het westen. Indeling: entree, toilet met fontein, meter kast, garderobenis. Z-vormige woonka mer met open spiltrap naar de eerste ver dieping. Ópen keuken met Bruynzeel keukeninrichting en deur naar de op het westen gelegen achtertuin. 1e Verd.: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 12,7 m2,13,4 m2 en 5,9 m2. Badkamer is ingericht met ligbad, tweede toilet, wastafel en aanslui ting wasmachine. 2’ Verd.: voorzolder met opstelplaats voor de C.V.-ketel en boiler. Een hobbykamer en een riante zolderkamer met dakkapel, veel bergruimte en toegang tot de berg- vliering. Bijzonderheden: grondopp. ca. 127 m2. Bouwjaar ca. 1970. Betonnen vloeren. Inhoud ca. 360 m3. Stenen berging in ach tertuin. Aanvaarding in overleg. Indeling: entree. Toilet met fontein. L-vor- mige woonkamer. Open keuken met een L-vormige inrichting.. Bijkeuken. 18 Verd.: overloop. 4 (vier) slaapkamers. Badkamer met dakkapel en ingericht met ligbad, separate douche, wastafel en tweede toilet. De woning heeft een inhoud van ca. 435 m3 en is voorzien van dak-, gevel- en vloerisolatie. De ramen op de begane grond zijn van vloer tot plafond, met raamverdeling. De aanwezig paardenbak is gedraineerd en afgewerkt met schoon zand. Tevens is de schuur voorzien van enkele stallen. De schuur is onderheid en dubbelwandig en heeft een beton vloer. Deze ruimte kan uiteraard ook dienst doen als garage of werkplaats. Het land is voorzien van een windkering, rovero kassen met zonwerend doek, ver hard autopad, beregeningsinstallatie, hete luchtkachels vorstbeveiliging, stroompunten om de ca. 15 meter en het land is tevens gedraineerd. De slootkan ten zijn afgewerkt met antiworteldoek. Vanuit de woonkamer kunt u genieten van het fraaie uitzicht over weilanden (dit zal in de nabije toekomst veranderen in boomkwekerijen). De bouw van de woning is opgestart en de oplevering zal kunnen plaatsvinden in circa augustus - september 2000. Indien u er snel bij bent, kunt u nog enige invloed hebben op de afwerking van de woning. Nieuw te bouwen woning gelegen in het buitengebied van de gemeente Boskoop met fraai uitzicht. Het perceel tuinland is ca. 30 meter breed en 300 meter lang. Dit is thans in gebruik als boomkwekerij (vigerend bestem mingsplan is sierteelt). Bijzonderheden: oppervlakte ca. 14.500 m2. Situering in het buitengebied van Boskoop. Ruim vierkamerappartement gelegen in een appartementencomplex met lift. Het appartement heeft een totale vloeropper vlakte van ca. 85 m2. Indeling: entree, kas- tenwand, hal. Zonnige woonkamer, opp. ca. 3,75 x 6,75 m1, met dubbele beglazing en een riant balkon op het westen. Woonkeuken met aansluiting wasma chine, eenvoudige inrichting en vaste kast. 3 (drie) Slaapkamers, resp. ca. 2,30 x 4,05 m', 3,10 x 3,50 m' met vaste kas- tenwand en ca. 1,95 x 3,10 m1 met deur naar ruim balkon over de gehele breedte. Badkamer ingericht met douche en was tafel. Toilet met fontein. Bijzonderheden: verwarming d.m.v. blokverwarming. Servicekosten ca. 326,— per maand incl. voorschot stookkosten. Recentelijk gehele appartement voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 239.000,- k.k. Riant appartement, woonoppervlakte ca. 105 m2, gesitueerd op de eerste verdie ping en op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. Het appartementen complex is ingericht met recreatieruimte, fraaie binnentuin, trappenhuis en lift. Het complex is gebouwd in ca. 1994 en is primair bestemd voor 50+ huisvesting. Indeling: entree/hal. Licht betegeld toilet met fontein. C.V.-ruimte. Riante L-vormige woonkamer, oppervlakte ca. 45 m2, met fraai uitzicht op singel. 2 (twee) Slaapkamers resp. groot ca. 2,70 x 5,00 m1 en 2,70'x 3,80 m', waarvan 1 (een) met deur naar ruim balkon. Badkamer met ligbad, separate douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Bijzonderheden: voorschot servicekosten ca. 238,18 per maand. Aanvaarding ca. december 2000. Algemeen: Op dit moment is in aanbouw een repre sentatieve kantoorvilla in het centrum van de gemeente Waddinxveen, waarvan nog 2 (twee) bouwlagen beschikbaar zijn, resp. groot ca. 326 m2 en 147 m2. Lokatie en bereikbaarheid: Het gebouw is uitstekend bereikbaar door de ligging in de directe nabijheid van de verkeersaders A-12 (Den Haag-Utrecht) en de A-20 (Rotterdam- Utrecht) en de N-11 (Alphen-Leiden-Amsterdam). Per openbaar vervoer is het object ook bereikbaar door de op loopafstand gelegen busverbinding en het N.S.-station. Indeling en vloeroppervlakte: Kantooretage/praktijkruimte 1’ verdieping ca. 326 m2. Representatieve entree begane grond, intercom installatie, bordestrap. 1e Verdieping: hal, archiefruimte. Toiletgroepen. Pantry. Kantoorruimte, door huurder nader in te delen. Kantooretage/praktijkruimte 2e verdieping, zogenaamd penthouse, opp. ca. 147 m2. Representatieve entree begane grond, intercom installatie, bordestrap. Portaal/hal. Archiefruimte. Toiletgroepen. Kantoorruimte door huurder nader in te delen. Opieveringsniveau en voorzieningen: Algemeen systeemplafond met verlichtingsarmatu- ren. C.V.-installatie met radiatoren. Wandafwerking spuitpleister. Toiletgroepen. Pantry. Parkeren: Diverse parkeerplaatsen op eigen terrein. Riante hoekeengezinswoning met garage en carport en een mooie en praktisch aangelegde achtertuin gesitueerd op het zuiden. Indeling: Uitgebouwde entree. Toilet met fontein. Tuingerichte woonka mer, oppervlakte ca. 34 m2, met open keuken met een in U-vorm opgestelde keukeninrichting, compleet met inbouw- apparatuur. Begane grondvloer afgewerkt met lichte plavuizen en vloerverwarming. 1'Verd.: overloop. 2 (twee) Slaapkamers, voorheen 3 (drie). Licht afgewerkte bad kamer ingericht met ligbad, douche en wastafel. 2' Verd.: Riante voorzolder, gedeeltelijk ingericht met C.V.-ketel (bouwjaar 1999) en aansluiting wasma chine. Fraai afgetimmerde zolderkamer met dakkapel. Bijzonderheden: inhoud ca. 350 m3. Oppervlakte ca. 196 m2. Nieuwe kunststof gevelkozijnen met dub bele beglazing. In de afgelopen periode zijn diverse verbeteringen en vernieuwin gen aangebracht. Aanvaarding in overleg. m2, met kast, laminaatvloer en schuifpui naar tuin. De open keuken is voorzien van een luxe moderne inrichting, compleet met inbouwapparatuur. 1' Verdieping: ruime overloop met separaat toilet, 3 slaapkamers, resp. 2,30 x 4,15 m’, 3,55 x 5,10 m' en 3,30 x 4,15 m'. Modern betegelde badkamer met ligbad en wastafel. 2’ Verdieping: ruime voorzolder met opstel plaats voor wasmachine en c.v.-combiketel, grote slaapkamer met dakkapel en diverse bergruimte achter de knieschotten. De aan gebouwde stenen berging bevindt zich aan de voorzijde en de op het zuid-westen gesi tueerde achtertuin heeft veel privacy. Bijzonderheden: Volledig geisoleerde woning. Aanvaarding in overleg. Gezellige vooroorlogse uitgebouwde hoekwoning met ca. 25 meter diepe ach tertuin en zeer fraai uitzicht aan voorzijde over polderlandschap. Indeling: entree. Toilet (licht betegeld). Semi-open keuken met in L-vorm opge stelde inrichting, compleet met afzuigkap, koelkast, vriezer en gaskookplaat. Riante woonkamer ca. 3,80 x 8,25 m1, afgewerkt met lichte laminaatvloer. 1“ Verdieping: overloop. 3 (drie) Slaapkamers, waarvan 1 (een) voorzien van dakkapel en vaste kast. De ouder- slaapkamer is gelegen in de onderheide uitbouw. Badkamer, ingericht met ligbad en wastafel. 2’ Verdieping: bergzolder (eventueel te gebruiken als hobbykamer). Hier staat tevens opgesteld C.V.-combiketel. Daglichttoetreding d.m.v. Velux kantel raam. Bijzonderheden: Geheel dubbel glas. Riante schuur. Uitbouw eveneens op de eerste verdieping. Grondoppervlakte ca. 230 m2. Inhoud ca. 300 m3. Aanvaarding in overleg. Goed onderhouden woning gelegen in gezellige woonstraat met tuin op het zui den. Indeling: entree. Voorkamer, opp. ca. 15 m2, met hoog plafond en gaskachel. Achterkamer met 2 (twee) vaste kasten, verlaagd balkenplafond, gaskachel en schouw. Semi open keuken met gaskook plaat. Bijkeuken. Doucheruimte en toilet betegeld tot aan het plafond. Geïsoleerde schuur met aansluiting wasmachine en geiser. 18 Verd.: overloop. Voorslaapkamer ca. 4 x 4 meter met vaste wastafel, gaskachel en dubbele beglazing. 2 (twee) Slaapkamers aan de achterzijde voorzien van vaste kasten. 2" Verd.: zolder met 1 (een) slaapkamer voorzien van wastafel, close-in boiler en stalen dakraam. Bijzonderheden: bouwjaar 1910. Voorgevel recentelijk gereinigd en opnieuw gevoegd. Inhoud ca. 365 m3. Oppervlakte ca. 85 m2. Gedeeltelijk dub bel glas. Geïsoleerde aangebouwde hou ten schuur. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 299.000,- k.k. f Huurprijs: Kantoor etage 1e verdieping: 285,— per nr excl. B.T.W., exd. voorschot servicekosten Kantoor etage 2e verdieping: 290,— per m» excl. B.T.W., exd. voorschot servicekosten Voorschot servicekosten: 45,— per m2 exd. B.T.W. Uitstekend verzorgde eengezinswoning met vrijstaande stenen berging en royaal uitzicht over singel. Indeling: entree, hal, meterkast. Toilet met fontein. Royale L- vormige tuingerichte woonkamer met zonnige erker en toegang tot fraai aange legde tuin op het zuiden. Open keuken met luxe inrichting met inbouwapparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap, elektrische oven, koelkast, vriesladen en magnetron. Vrijwel de gehele begane grondvloer is afgewerkt met een fraaie laminaat vloer. 18 Verd.: overloop. 3 (drie) Slaapkamers, resp. groot ca. 2,17 x 4,00 m’, ca. 4,97 x 2,95 m' en ca. 2,95 x 3,42 m1. Ruime bad kamer met ligbad, douche, wastafel en tweede toilet. 28 Verd.: open zolder met dakkapel. Opstelplaats C.V.- combiketel en aansluiting wasmachine. Mogelijkheid voor eventueel 2 (twee) slaapkamers en bergruimte. Bijzonderheden: bouwjaar 1991. Grondopp. ca. 124 m2. Inhoud ca. 350 m3. Optimaal geïsoleerd (geheel dubbel be glaasd). Fraai en compleet afgewerkt. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 479.000,- k.k. Op zeer fraaie lokatie gesitueerde vrij staande woning met garage en schuur op loopafstand van winkels, openbaar ver voer en vrij uitzicht over een park. Indeling: entree. Toilet. Kelderkast. Woonkeuken ca. 2,70 x 5 m. met nette lichte inrichting compleet met afzuigkap, oven en gaskookplaat. Aangebouwde garage groot ca. 7 x 3,20 m., welke vanuit de keuken bereikbaar is. Tevens staat hier de C.V.-combiketel opgesteld. L-vormige woonkamer groot ca. 34 m2, met open haard en deur naar de achtertuin op het zuidwesten. 1° Verdieping: overloop met deur naar dakterras. 3 (drie) Slaapkamers resp. groot ca. 3,50 x 5,40 m., 2,60 x 3,30 m. en 2,70 x 3,30 m., waarvan de ouderslaap- kamer voorzien is van een wastafel. Doucheruimte met wastafel, douche en tweede toilet. 2’ Verdieping: bergzolder bereikbaar door middel van een vlizotrap. Bijzonderheden: Bouwjaar 1952. Grondopp. ca. 526 m2. Inhoud is ca. 405 m3. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Uitstekend verzorgde, zeer ruime hoek eengezinswoning met vrijstaande stenen berging en tuin op het zuiden. Indeling: entree, hal, meterkast, toilet met fontein. L-vormige tuingerichte woonkamer met schuifpui naar fraai aangelegde achter tuin op het zuiden. Open keuken met diverse apparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap en oven. Gehele begane grondvloer is voorzien van een massief beuken parketvloer. 1" Verdieping: over loop. Een voorslaapkamer, een achter- slaapkamer en een slaap-/werkkamer. Badkamer met ligbad, tweede toilet en wastafel. 28 Verdieping: overloop met opstelplaats voor C.V.-combiketel en aan sluiting wasmachine. Royale zolderkamer met mogelijkheid tot het maken van 2 (twee) ruime slaapkamers. Bergzolder is bereikbaar met vlizotrap. Bijzonderheden: Bouwjaar 1991. Grondopp. ca. 175 m2. Inhoud ca. 365 m3. Goed geïsoleerd met dak-, gevel-, vloer isolatie en grotendeels dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Op de bovenste woonlaag gesitueerd driekamerappartement (voorheen 4 kamers) met recent vernieuwde keuken en badkamer. Indeling: hal met grenen lambrisering, vaste kast, toilet. Keuken met lichte inrichting compleet met gas kookplaat, afzuigkap en deur naar het balkon. Modern betegelde badkamer voorzien van wastafel, handdoekenradia tor en douche. 2 (twee) slaapkamers, bei den voorzien van vaste kast. L-vormige woonkamer met vaste kast, moeder- haard en deur naar het balkon. Bijzonderheden: centrale verwarming en gipsplafonds. Berging op de begane grond. Gemeenschappelijke achtertuin. Bijdrage servicekosten 17,50 per maand. Aanvaarding in overleg. Gezellige vooroorlogse vrijstaande woning met tuin op het westen en uitge bouwde woonkamer. Indeling: entree. Woonkamer, opp. ca. 53 m2, met authen tieke grenen vloerdelen, balkenplafond, stookplaats en voorzetbeglazing. Studeervertrek met c.v.-ketel en badgei- ser. Kelder. Open keuken met in L-vorm opgestelde inrichting met gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en close-in boiler. Badkamer (licht betegeld) met perspex lichtkoepel, ligbad/douche, toilet en was tafel. Vanuit woonkamer is achterplaats te bereiken. 18 Verd.: overloop, perspex licht koepel. Slaapkamer met grenen vloerde len, bergruimte achter knieschotten, bal ken plafond en dakkapel. Hobbyruimte met dakkapel. Slaapkamer met aanslui ting wasmachine en deur naar dakterras. De eerste verdieping dient nog te worden afgetimmerd. Bijzonderheden: 3 (drie) Dakkapellen aanwezig (alle bouwjaar 1993). Inhoud ca. 330 m3. Oppervlakte ca. 130 m2. Gedeeltelijk voorzetbeglazing en gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Sfeervolle en goed onderhouden landelijk gesitueerde eengezinswoning met ca. 25 meter diepe achtertuin op zuid-oosten met houten berging. Indeling: entree. Fraai betegeld portaal met opstelplaats voor wasmachine. Modern afgewerkt toilet met fontein. Riante woonkamer met trapkast, sierlijke schouw met gashaard en houten vloer. Vanuit woonkamer prachtig vergezicht over polderlandschap. In uitbouw staat luxe in L-vorm opgestelde keukeninrich ting met diverse inbouwapparatuur. Via trapportaal is badkamer bereikbaar met wastafel, douche en toilet. 18 Verd.: overloop met bergruimte. 3 (drie) Fraai afgewerkte slaapkamers, voorzien van kozijnen met dubbel glas. 28 Verd.: bevloerde vliering, bereikbaar met vlizotrap. Bijzonderheden: inhoud ca 290 m3. Oppervlakte ca. 175 m2. Grotendeels dubbel glas. Verwarming d.m.v. gaska chels. Aanvaarding in overleg. Nieuw straat 4-4 Boskoop Zuidplaslaan 583 Waddinxveen Zuidplaslaan 557 Waddinxveen Kanaalstraat 17 Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 16