Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof 1 r makelaardij HB Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen NVM Wg Waddinxveen Waddinxveen lof Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen OPEN HUIS zaterdag 15 juli a.s. van 12.00 tot 14.00 uur J 4 i LJ 1 ■BO In de gewilde wijk "Zuidplas" gesitueerde hoek woning met aangebouwde stenen berging en een prima aangelegde tuin. Op loopafstand gelegen t.o.v. winkels en scholen. Bouwjaar 1984,157 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Woonkamer, type tuin- gericht, met trapkast en een parketvloer; Open, standaard uitgevoerde, keuken aan de voorzijde. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaap kamer aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2) aan de achterzijde met 2 Velux dakvensters, bergruimte en een toog naar gar- derobe-ruimte; Fraaie, volledig betegelde, bad kamer (1998) met groot duo-ligbad, hangend toilet en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met c.v.-combiketel (2000), aansl. Wasappara- tuur en bergruimte; 1 Zolderkamer met Velux dakvensters. De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het zuidwesten en heeft een achter uitgang. Voor de woning zijn 2 parkeerplaatsen gerealiseerd. Oplevering in overleg. Op schitterende landelijke lokatie gelegen tussen woning met verrassend veel binnenruimte en welke recentelijk diverse verbouwingen heeft ondergaan. De woning beschikt over een ruime woonkamer welke uitzicht biedt over de uitgestrekte polder. Voor de woning is een terras aan het water gesitu eerd met een over het water uitstekend bankirai vlonder. De circa 30 meter diepe achtertuin is keurig bestraat en beschikt over een vijver en een recent gebouwde, ruime vrijstaande berging v.v. elektra. Bouwjaar van de woning is ca. 1925 en de grond, behorende tot de woning, is maar liefst 245 m2. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met garderobenis, toilet en trapopgang; Keuken met luxe L-vormige inrichting en inbouwapparatuur: gaskookplaat, vlakscherm, koelkast en inbouw spots; Woonkamer met open haard en laminaatvloer; Meterkast. Ie Verdieping: Overloop voorzien van c.v.-combike tel; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand voorzien van schuifdeuren; Badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Bijzonderheden: De woning is v.v. grotendeels dubbel glas en hardh. kozij nen, gevelbrede dakkapel len en tevens v.v. c.v.-instal- latie. De oplevering kan op korte termijn. Bonenakker 17 Vraagprijs 389.000,- k.k. Spoelwijkerlaan 10 Vraagprijs 369.000,- k.k. In leuke woonwijk gelegen eengezinshoekwoning (bouwjaar 1992) met ruime tuin en goede ligging tegenover speelplaats. Naast de woning is een opstelplaats voor 2 auto's en tevens is er een bouwvergunning voor het bouwen van een grote garage. De woning is van binnen het laatste jaar volledig verbouwd op de begane grond (keuken is naar voorzijde geplaatst). Indeling: Beg. grond: Entree/hal, toilet met font.; Schitterende keuken (vanille/beuken) met div. inbouwapparatuur zoals 5-pits gaskook plaat, rvs-schouw, combi-magnetron, koel-/vries- combinatie, vaatwasser en close-in boiler; Woonkamer met gashaard, trapkast en spachtel- putz wanden. Woonkamer en keuken zijn v.v. massieve vloerdelen (eur. eiken). De keuken heeft een gezellige erker aan de voorzijde. Ie Verdieping: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e Verdieping: Open zolderruimte (extra kamer mogelijk) met Velux dakvenster, c.v.-combiketel, veel bergruimte, aansl. wasapp. en mech. ventilatie. De wanden op de begane grond en eerste verdieping zijn v.v. spachtel- putz. Inhoud ca. 320 m3. Grondopp. 198 m2. De tuin is netjes bestraat en beschikt over en vrij st. stenen berging. Oplevering in overleg (kan snel). Op de eerste woonlaag gelegen keurig onder houden en goed verbouwd hoekappartement. Het appartement telt 3 kamers, een nieuwe keuken en een ruim balkon en heeft een inpandige berging op de begane grond. Inhoud woning 225 m2. Woonopp. 85 m2. Bouwjaar 1970. Indeling: Entree/tochtportaal met meterkast; Hal met toilet v.v. fonteintje; Badgelegenheid met ruime douchehoek en wastafel; Ruime, lichte L-vormige woonkamer (voorheen 2 kamers, ca. 35 m2) met kersen- houtenvloer en fraai uitzicht op singel en tuinen; Gesloten, moderne keuken in L-opstel- ling (gevarieerde kleuren) en v.v. inbouwappara tuur, o.a. gascomfort, rvsschouw, vaatwasser, combimagnetron en koel/vriescombinatie; 1 Slaapkamer aan balkonzijde; 1 Slaapkamer aan galerijzijde met vaste kastenwand. De woning wordt verwarmd d.m.v. blokverwar- ming, warmwater d.m.v. huurgeiser. Gedeelt. dubbel glas. Op de begane grond bevindt zich het gezellige winkelcentrum "De Luifelbaan". Het appartement ligt zeer gunstig t.o.v. scholen en openbaar vervoer. Servicekosten 216,= (incl. stookkosten) p.m. Aanvaarding in overleg. Jupiterlaan 33 Vraagprijs 459.000,- k.k. Brederolaan 12 Vraagprijs 249.000,- k.k. Nabij Gouwebos en NS-station gelegen goed onderhouden eengezinstussenwoning met aan de voorzijde uitzicht op singel. Gebouwd in ca. 1966 en met ca. 350 m3 inhoud en 142 m2 eig. grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met trapopgang, trapkast en toiletruimte met toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer met open keuken v.v. L-vormige inrichting met inbouwap paratuur: gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast; Aangebouwde houten bijkeuken. Ie Verdieping: Overloop met betegeld toilet; Betegelde badkamer met ligbad en vaste was tafel; 3 Slaapkamers waarvan 2 met inbouwkas- ten. 2e Verdieping (via vaste trap bereikbaar): Zolderberging met aansl. wasapparatuur en dakraam; 2 Zolderslaapkamers beiden v.v. dak kapel. Verder biedt de woning een voor- en ach tertuin, vrijstaande stenen berging en achter om en is v.v. dakisolatie en ged. dubbel glas. Woonkamer en keuken zijn v.v. een parketvloer. De tuin aan de achterzijde is gelegen op het westen en is ca. 10 x 6 m. groot. Oplevering in overleg (medio december 2000). Schitterende aan "De Gouwe" gelegen villa met garage. Deze ruime woning heeft een karakter volle uitstraling met de rieten kap en de gebruikte goede bouwmaterialen. De ligging aan "De Gouwe" is bijzonder te noemen door de scheepvaart en pleziervaart in voorjaar en zomer. Bouwjaar 1978, 261 m2 eigen grond en ca. 675 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met marmer vloer, meterkast (3 fase, 12 groepen en aardlekschakelaar) en toiletruimte met closet en fonteintje; Grote L-vormige woonkamer met balken aan de voor zijde en prachtig zitgedeelte voorzien van gas haard, schuifpui naar het onderheide terras en een fraaie vide; Semi-open keuken in U-vormige opstelling met massief keukenblad en diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, koel/vriescom binatie, oven, keramische kookplaat en afzuig kap; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur, uitstort gootsteen, vaste kasten en trap naar de garage, welke is voorzien van een elektrisch bedienbare deur; Tevens is een keldertje bereik baar (hoogte l,50m) voor opslag van goederen. Ie Verdieping: Overloop met vide waar de werk kamer is gesitueerd; 1 Grote slaapkamer aan de zij zij de met eigen badkamer voorzien van ligbad en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer met balkon aan de voorzijde; 2e Badkamer met douchecabine, toilet en wastafel. Het terras aan het water is gunstig gelegen en voorzien van barbecue/haardpartij. De garage is bereikbaar vanaf de Noordkade. Oplevering in overleg. Bosboom Toussaintsingel 16 Vraagprijs 415.000,- k.k. Noordkade 71 Vraagprijs 1.100.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. In ruim opgezette woonwijk gelegen, aan ach terzijde uitgebouwde eengezinstussenwoning met achtertuin op het zuidwesten, vrijstaande stenen berging en achterom. De woning heeft een zeer gunstige ligging t.o.v. winkels, scholen en NS-station. Bouwjaar 1967, 148 m2 eig. grond en ca. 425 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met trap-/ meterkast en toiletruimte v.v. hangend closet en font.; Doorzonwoonkamer welke aan de ach terzijde 2,75 m. is uitgebouwd waardoor een bijzonder grote kamer is ontstaan; Semi open keuken in U-opstelling en uitgevoerd in blank eiken, v.v. vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en close-in-boiler. Ie Verdieping: Overloop met toiletruimte v.v. han gend closet en font.; Badkamer met doucheca bine, ligbad en wastafel; 1 Slaapkamer aan voorz. met vaste kast; 2 Slaapkamers aan ach- terz. waarvan 1 met vaste kast. 2e Verdieping: Overloop met was-/c.v.-ruimte, bergruimte en kleine bergvliering; 1 Grote zol derkamer met 2 dakkapellen en bergruimte. Recent vernieuwde badkamer en toiletruimten op beg. grond en le verdieping. Keuken uit 1994. Combiketel uit 2000. Oplevering in over leg (medio begin september 2000). Ruime eengezinstussenwoning gelegen in een kindvriendelijke woonwijk met aan de voorzijde een parkeerplaats. Bouwjaar 1979,129 m2 eigen grond en circa 400 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal voorzien van meterkast, trapopgang met traplift en verhoogd toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met schuifpui en mogelijkheid voor open haard; Open keuken aan de voorzijde met trap-/ provisiekast; De gehele parterre is voorzien van een plavuizen vloer, le Verdieping: Ruime over loop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met dubbel glas; Badkamer met extra brede deur, ligbad, wastafel, (verhoogd) toilet en aansluiting wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verdieping: Royale open zolder etage met Velux tuimelraam, lichtkoepel en c.v.-combiketel. Deze woning beschikt over een achtertuin met aangebouwde houten berging en achteruit gang. De woning is aangepast voor het gebruik door minder valide mensen. Oplevering in overleg. Sweelinckhof 61 Vraagprijs 425.000,- k.k. Omloop 34 Vraagprijs 449.000,- k.k. Aantrekkelijke, goed onderhouden hoekwoning met geheel betegelde achtertuin op het westen (afm. 12.00 x 6.00 m). De woning is gebouwd in 1965 en verbouwd in 1995, biedt 179 m2 eig. grond en met ca. 330 m3 inhoud de volgende indeling: Beg. grond: Entree/hal met trapop gang, trapkast en toilet; Doorzonwoonkamer v.v. spachtelputzwanden en een schuifpui naar de tuin; Open keuken o.a. voorzien van gascom- fort, oven/magnetron en afzuigkap en belegd met een plavuizenvloer. le Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan voorzijde; 2 Slaapkamers aan achterzijde; Geheel betegelde badkamer met douche, therm, kraan, wastafel en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met opstelling combiketel, aansl. wasapparatuur en bergruim te achter knieschotten; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte achter knieschot ten. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Aanvaarding in overleg. P.C. Hooftstraat 12 Vraagprijs 383.000,- k.k. Piasweg 10 Vraagprijs 1.200.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Zeer mooi vrijstaand woonhuis met riante tuin rondom en ruim uitzicht over de polder. Gelegen aan een landelijke weg en met de dagelijkse voorzieningen in de directe nabij heid. Bouwjaar ca. 1978, 2.000 m2 eig. grond en ca. 560 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met garderobenis, trapopgang en v.v. vloertegels; Lvormige woonkamer met gegranolde wanden, schoonmetselwerk en een schuifpui; Woonkeuken met provisiekast en Lvormige keukenopstelling v.v. gaskookplaat, electr. oven en rvsschouw; Tussenhal met berg- kast, fonteintje en deur naar tuin; Badkamer met ligbad en douchehoek. Verder treft u op de begane grond nog 2 slaap/werkkamers. le Verdieping: Overloop; toilet/wasruimte met closet, wastafel en aansl. wasapparatuur en de eventuele mogelijkheid om hier een badkamer te realiseren; 1 Slaapkamer met wastafel, flinke bergruimte en c.v.ruimte (Nefït Ecomline HR 1995); 1 Slaapkamer met dakkapel; 1 Grote slaapkamer met veel bergruimte en luik naar de vliering. Rondom de woning is de riante, fraai aangelegde tuin gesitueerd met vrij st. houten berging. Naast de woning bevinden zich 2 stenen garages van ca. 4.00 x 8.00 m en 3.10 x 5.60 m. Oplevering in overleg (medio november 2000). I 5, g .WJ Uitzicht voorzijde t VAN 'T HOF HEEFT VEEE NIEUWS IN HUIS’ ■•■A M ■_van ’t hof at

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 24