Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Boskoop NVM 'H ill te II Aantrekkelijke in gezellige woonstraat gesitueerde tus senwoning met houten berging en voor- en achtertuin met achterom. Bouwjaar 1935, ca. 340 m3 inhoud en 120 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Gang met trap; Woonkamer (ca. 8,10 x 3,25/2,50 m) voorzien van trapkast, schoorsteenmantel met gashaard en venster- bankkastjes; Half open keuken met afzuigkap; Bijkeuken in de aanbouw met geheel betegelde douche en toilet. Ie Verdieping: Overloop met kast; 1 Slaap kamer met kastenwand aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Open trap naar de 2e verdieping. 2e Verdieping: Ruime overloop met tuimelraam; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met berging; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vliering. De fundering is in 1999 vernieuwd. Verder is deze tussenwoning voorzien van gedeeltelijk dubbel glas en dakisolatie. Oplevering in overleg. Woubrechterf 30 Vraagprijs 449.000,= k.k. Burgemeester Trooststraat 41 Vraagprijs 315.000,= k.k. Rustig gesitueerde grote eengezins-/praktijkwoning met vrijstaande stenen garage/berging. Deze zgn. hoge, 4 bouwlagen tellende woning ligt in de wijk "Zuidplas" nabij scholen en winkels en is gebouwd in 1984 op 133 m2 eig. grond met een inhoud van ca. 400 m3. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Werk-/slaap-/praktijkkamer met kitche nette en deur naar de keurig aangelegde tuin. Ie Verdieping: Overloop; Woonkamer met trapkast en balkon; Gesloten keuken in wit/zwart uitvoering v.v. vaatwasser en afzuigkap. 2e Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan voorz.; Badkamer met douchehoek, toilet, wastafel en aansl. wasapp.; 2 Slaapkamers aan achterz., beide v.v. dakvenster. 3e Verdieping: Voorzolder met dakvenster én opstelling combiketel (1984); 1 Zolderslaapkamer met 2 dakvensters. Dit grote woonhuis met veel kamers is ideaal voor een groot gezin dan wel als praktijkwoning. De achtertuin, met een zonnige ligging op het zuidwesten, is netjes aan gelegd en beschikt over een vrijstaande stenen garage en een achterom. Gehele woning is v.v. parket vloeren. Buitenschilderwerk in juli 1999 verricht. Aanvaarding in overleg. Zuidplaslaan 431 Vraagprijs 492.500,= k.k. Boekweitakker 47 Vraagprijs 509.000,= k.k. Leuke hoek-dijkwoning (deel uitmakend van rij van 3 huizen) met onderhuis en een betegeld terras met bor der en met een ligging op het Westen. Deze woning, gebouwd in ca. 1948, heeft fraai uitzicht op de rivier "De Gouwe" en is gelegen vlakbij het natuurgebied "Het Weegje". Indeling: Souterrain: Het onderhuis bestaat uit een hobby- en bergruimte met wasbak, aansl. wasapparatuur, een hangend toilet, en een trapkast. Begane grond (straatnivo): Entree/gang; Woonkamer; Open woonkeuken met L-vormige inrichting en v.v. inbouwapparatuur (gaskookplaat, elektr. oven en vlak- scherm). De keuken is in 1996 geplaatst. Ie Verdieping: Overloop; Betegelde badkamer met douche, toilet en vaste wastafel; 1 Ruime voorslaap- kamer; 1 Achterslaapkamer. Beiden v.v. vaste kast. 2e Verdieping: Werkkamer v.v. Velux tuimelraam. Grondopp. 100 m2. Inhoud ca. 310 m3. De woning is nagenoeg geheel v.v. dubbel glas en heeft muur- en gedeelt. vloerisolatie. Kunststofraam met horren in keuken. Nefit HR combiketel uit 1992. Oplevering in overleg. Schitterende aan "De Gouwe" gelegen villa met garage. Deze ruime woning heeft een karaktervolle uitstraling met de rieten kap en de gebruikte goede bouwmateria len. De ligging aan "De Gouwe" is bijzonder te noemen door de scheepvaart en pleziervaart in vooijaar en zomer. Bouwjaar 1978, 261 m2 eigen grond en ca. 675 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met marmer vloer, meterkast (3 fase, 12 groepen en aardlek- schakelaar) en toiletruimte met closet en fonteintje; Grote L-vormige woonkamer met balken aan de voorzij de en prachtig zitgedeelte voorzien van gashaard, schuifpui naar het onderheide terras en een fraaie vide; Semi-open keuken in U-vormige opstelling met massief keukenblad en diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, koel/vriescombinatie, oven, keramische kookplaat en afzuigkap; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur, uitstort gootsteen, vaste kasten en trap naar de garage, welke is voorzien van een elektrisch bedienbare deur; Tevens is een keldertje bereikbaar (hoogte l,50m) voor opslag van goederen. Ie Verdieping: Overloop met vide waar de werkkamer is gesitueerd; 1 Grote slaapkamer aan de zij zij de met eigen badkamer voorzien van ligbad en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer met balkon aan de voorzijde; 2e Badkamer met douchecabine, toilet en wastafel. Het terras aan het water is gunstig gelegen en voorzien van barbecue/haardpartij. De garage is bereik baar vanaf de Noordkade. Oplevering in overleg. Wilhelminakade 63 Vraagprijs 359.000,= k.k. Noordkade 71 Vraagprijs 1.100.000,= k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Ruime eengezinswoning met aan de voorzijde aan een singel en aan de achterzijde aan een parkeergelegen heid gelegen in de gewilde wijk Zuidplas. Tevens is deze tussenwoning zeer gunstig gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen zoals scholen en winkels. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; L-vormige tuingerichte woonka mer voorzien van parketvloer en trapkast; Open keuken (wit, essen structuur) in U-vormige opstelling met veel bergruimte en diverse inbouwapparatuur, te weten: vaatwasser, gaskookplaat, oven, vlakscherm en koel/vriescombinatie. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer (grijs/wit) met wastafelmeubel, douchehoek en 2e toilet. 2e Verdieping: Open zolderruimte met 1 pans dakraam, opstelplaats c.v.-ketel, aansluiting was apparatuur en mechanische ventilatie unit. De moge lijkheid bestaat om hier 1 a 2 kamers te realiseren. De achtertuin (ZW) is netjes aangelegd en beschikt over een achterom en over een vrijstaande stenen berging met elektra. Bijzonderheid: Er zijn 3 palen geheid voor een eventuele uitbouw. De oplevering van deze goed onderhouden woning zal medio november 2000 zijn. Dir. Moerlandsstraat 18 Vraagprijs 235.000,= k.k. Tarweakker 8 Vraagprijs 439.000,= k.k. Deze keurig verzorgde ruime tussenwoning is gelegen in de wijk "Zuidplas" met aan voorzijde vrij uitzicht over singel. Gelegen op een steenworp afstand van scho len, openbaar vervoer en het winkelcentrum. Bouwjaar 1989,124 m2 eig. grond en ca. 340 m3 inhoud. De indeling van deze woning is als volgt: Beg. grond: Entree/hal v.v. plavuizenvloer met vloerver warming, luxe hangend toilet met font.; Woonkamer v.v. een plavuizenvloer met vloerverwarming en open haard. De woonkamer is tuingericht en biedt verder nog een trapkast en schuifpui naar de tuin; De open keuken is in lichtgrijs uitgevoerd en v.v. div. inbouwapparatuur: vaatwasser, combi-magnetron, koel- /vriescombinatie, rvs-schouw en inductiekookplaat. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan voorz.; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2) aan achterz.; Luxe badkamer met volledige betegeling en v.v. ligbad, douchecabine, hangend toilet en wastafel. 2e Verdieping: Zolderkamer met 2 dakkapellen; Wasruimte met aansl. wasapp., Velux dakvenster en toegang tot de vliering (hoogte ca. 1.25 m.); C.v.-ruimte met HR c.v.-combiketel (1999). De woning is compleet geïsoleerd. De tuin is geheel bestraat en v.v. een stenen berging en een achterom. Kortom deze woning moet u gezien hebben. Oplevering in overleg. Op de tweede verdieping van 't Suytende gelegen 3-kamer appartement (bouwjaar 1994). Dit ruime appar tement 110 m2 woonopp.) is zeer gunstig gelegen t.o.v. openbaar vervoer en tegenover het winkelcentrum van de wijk "Zuidplas". Indeling: Entree/hal, stookruim te met combiketel (1994) en mech. ventilatie unit, meterkast en geheel betegeld toilet met font.; Ruime T-vorm. woonkamer met deur naar balkon; Semi open keuken in L-opstelling en ivoorkleurige uitvoering, v.v. inbouwapp.: gaskookplaat, afzuigkap, combi-magne tron, vriezer en koelkast; Hal met vaste kast en toegang tot de andere vertrekken; 1 Slaapkamer met deur naar balkon; 1 Slaapkamer met kastenwand; Geheel betegel de badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel, aansl. wasapp. en plafond met inbouwspots. De berging bevindt zich in de onderbouw. Het complex is v.v. een afgesloten entree/hal met liftinstallatie. Tevens is voor dit complex een bewonersgrens van 55+ van toepassing. Compleet isolatiepakket. De servicekosten bedragen ca. 249,= per maand. Opl. in overleg (medio vierde kwartaal 2000). Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Aan de rand van Boskoop gelegen tweekamer apparte ment op de derde woonlaag van het kleinschalige appartementencomplex. Het keurig onderhouden hoekappartement is gesitueerd nabij winkels en diverse voorzieningen. Indeling: Hoofdentree met bergingen. Entree woning: Hal met toilet en meterkast; Woonkamer voorzien van kurklaminaat vloer (lichte kleur); Gesloten keuken in standaard uitvoering en vaste kast, aansluiting wasapparatuur en toegang naar het balkon met balkonkast voorzien van c.v.-ketel; Volledig betegelde badgelegenheid met douchecabine, wastafelmeubel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en bal kon. De gehele woning is voorzien van dubbel glas. Achter het complex is een schitterende gezamenlijke tuin aangelegd. Oplevering in overleg. 2 c a 3 J 1 Van't Hof heeft heel wat in huis! ■_van’t hof N i 2 C r t k e

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 24