WADDINXVE f Gratis ruit repareren in Waddinxveen Uit de praktijk van de sociaal raadsvrouw Vangnetregeling huursubsidie OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Nood kap kastan jes Beukenhof Op vakantie? Stuur een kaartje naar de politie! N T E G M E E R U B E R E K MILIEUZAKEN CHEMOCAR NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES PRESENTATIE BODEMSANERING OVERIGE VERGUNNINGEN BEZWAAR GROEN Voorwaarden Waar aanvragen? 624767 624500 612570 18 t/m 22 jaar f 357 - f 634 f Betaling - Al BOUWZAKEN WO E N SDAG 19 JULI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 het vergro in werking hebben van het Zuidelijke Ronde- chloor, ammonia, spiritus e.d. kunt het de Door Drs. Corrie de Bakker VERVOLG VAN PAGINA I t" 4 COLOFON 08.30 - 14.00 uur 08.30 -12.30 uur 19.00 - 20.30 uur Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. bovengenoemde bomen aantasting subsidie wordt berekend aan de hand van het inkomen van 1999.Als uw inkomen echter in 2000 aanzienlijk daalt doordat bijvoorbeeld een verdiendend kind het huis uitgaat, door het vertrek of overlijden van de partner, of doordat u uw baan kwijtraakt, dan kunt u de Vang netregeling aanvragen. u verder informeren over de regeling en de aanvraagformu lieren toesturen. Wacht echter niet te lang met het aanvragen omdat u binnen drie maanden na de inkomensdaling de rege ling moet hebben aangevraagd. Bent u te laat dan ontleent u pas weer rechten aan het vol gende kwartaal. Gemeentehuis postadres telefax 624680 De sociaal raadsvrouw, Mw. C.M.J. de Bakker, is van 31 juli tot 28 augustus afwe zig- SPREEKUREN Burgemeester en wethouders a|leen na afspraak via de secretaresses. Eindredactie Gemeenterubriek: Publieksvoorlichting Telefonische informatie kunt u krijgen op (0182) 62 46 22 BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: WADDINXVEEN - In de ru briek van de vorige maand heb ik de jaarlijkse huurverhoging besproken en de huursubsidie regeling onder uw aandacht ge bracht. Het nieuwe huursubsi- dietijdvak loopt van juli 2000 tot en met juni 2001De huur- Alleenstaanden Kale huur Belastbaar inkomen 1999 Ver mogen 1-1-2000 serv. kosten 18 t/m 22 jaar f 357 - f 634 f 30.500 of lager f40.500 of min der 40.500 of lager f 59.700 of min der 64 jaar of jonger f 357 - f 1149 f 48.800 of minder f 59.700 of minder 65 jaar of ouder f 357 - f 1149 f 42.150/48.800 of minderf 95.900 of minder j van de (bomen zijn reeds gekapt): ONTWERPBESLUITEN B W hebben het voornemen vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: eenvoudige maatregelen tref fen. Het is het beste om, ook als er niemand thuis is, de wo ning er toch ’bewoond’ uit te laten zien. Dat de bewoners weg zijn, mogen familie en bu ren best weten. Maar het is on verstandig de inbreker op een idee te brengen. Daarom: deu ren en ramen natuurlijk goed afsluiten, maar de overgordij nen kunnen beter open blijven. Als vanaf de straat te zien is dat alle planten op de huiskamerta fel zijn gezet, dan kan iedere voorbijganger bedenken dat de bewoners op vakantie zijn. Wanneer toch al een afspraak het gemeentehuis kunt u vanaf donderdag een videopresentatie van een berging van een OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond De Vangnetregeling wordt uit gevoerd door de gemeente Waddinxveen. U kunt ’s-och- tends tussen 9.00 en 10.00 bel len met mevrouw L. van Maan- en (624752) of mevrouw E. Koetsier (624751). Zij kunnen Als u in aanmerking komt voor een bijdrage, betaalt de ge meente deze bijdrage na afloop van de toegekende periode. Mochten hierdoor financiële problemen ontstaan dan kunt u om een voorschot vragen. Informatiefolders over dit on derwerp zijn verkrijgbaar in de publiekshal van het gemeente huis of bij het Instituut Sociaal Raadslieden Waddinxveen. kerd bent, is harsreparatie van de ster voor u zonder kosten. Sterreparatie is daarom veel aantrekkelijker dan vervanging. Bent u voor ruitschade verze kerd en wordt u doorverwe zen naar een ruitschadespecia- list, dan kunt u bij Automark terecht. Want Automark werkt voor iedereen die voor ruitschade verzekerd is en stuurt de reke ning rechtstreeks naar de ver zekeraar. U betaalt ook geen eigen risico Bassie Adri- van 09.00 uur tot WADDINXVEEN -Tijdens werkzaamheden ten behoeve van de vervanging van de riolering Rijnlandstraat/ Oranjelaan is het nodig gebleken voor twee kastanjebomen op dracht te geven tot een noodkap. Bij de voorbereiding van de werkzaamheden is uiterst zorg vuldig onderzoek hoe zoveel mogelijke bomen en groen in en langs het tracé van de riolering gespaard zouden kunnen blijven. Voor een aantal bomen op de Beukenhof bleek dit op voorhand al niet mogelijk.Ten behoeve van het behoud van twee voor de parkeerplaats karakteristieke kas tanjebomen is met zorg een tr acé voor het riool bepaald dat ten minste vier meter uit de stam blijft Tevens is advies inge wonnen bij een in bomen gespe cialiseerd adviesbureau. Geadvi seerd werd om de bomen te handhaven en een aantal maatre gelen te treffen om de bomen ook in de toekomst een goede kans te bieden. De werkzaamhe den zijn vervolgens ter hand ge nomen maar toen bleek tot ie ders verrassing dat de beide kastanjes een onvolkomen wor telgestel hadden. Er werden al leen in de bovenste grondlaag wortels aangetroffen, dieper gaande wortels ontbraken ge heel. Gelet op het gevaar dat de bomen opleverden zijn de bo men vorige week gekapt. De ge meente Waddinxveen zoekt naar een goede plek in het centrum om, in elk geval voorlopig, bomen van enig omvang terug te plan ten. Daarnaast is in de nota van uitgangspunten voor het centrum zoals die onlangs door de ge meenteraad is vastgesteld uit drukkelijk aandacht besteed aan het aanwezige beeld toe te voe gen openbaar groen in het cen trumgebied. het ver hef ver een dakkapel op wordt gemaakt voor het water geven van de planten of hët verzorgen van de huisdieren, kan die kennis meteen gevraagd worden ook de brievenbus te legen. De post kan het beste worden opgestapeld op een plaats die vanaf buiten niet te zien is. Een lamp met een tijd- schakelaar wekt 's avonds de in druk dat er mensen thuis zijn. Voor een inbreker kan het heel gemakkelijk zijn in te breken als de rolcontainer of de ladder al min of meer klaar staan. Om zo min mogelijk gelegenheid te ge ven, kunnen dergelijke zaken maar beter worden opgebor gen. En denk ook even aan de telefoonbeantwoorder. Voor bellers met minder goede be doelingen kan de mededeling dat de familie de komende we ken op vakantie is, een prachti ge uitnodiging zijn. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. en heeft geen no-claim verlies (behalve bij Centraal Beheer). U moet voor de juiste verze- keringsgegevens wel de laatste groene kaart meenemen. Graveren van het kenteken met NL in alle ruiten kost slechts 25 gulden per auto, in clusief twee waarschuwingssti ckers. Voor tien gulden extra kunt u een speciale reflectiel- aag over de gravures laten aan brengen, waardoor de gravures ook goed zichtbaar blijven bij regen en 's avonds. Graveren door de provincie voor als nog uitblijft. De fracties van PvdA en CDA binnen de raad zijn het niet eens met deze gang van za ken en stemden uiteindelijk te gen het te nemen voorberei- dingsbesluit. Begin vorige week kwam het bericht uit Den Haag dat er in middels een besluit is geno men. De provincie heeft op 10 juli besloten geen verklaring van geen bezwaar af te geven waarmee het bouwplan voorlo pig van de baan zal zijn. De mo tivering van de provincie is on der andere dat het bedrijf niet in een agrarisch gebied thuis hoort. Hiermee zitten de be trokken partijen, gelet op ge maakte afspraken, met een groot probleem. Wanneer de gemeente in deze altijd recht door zee was gegaan en geen ‘betaling in toezeggingen’ had gedaan, dan had zij zich veel kri tiek en ellende kunnen bespa ren. het bewaarde klein che- de chemocar afgeven. i en plaatsen De oorzaak van deze rechtson gelijkheid ligt in het feit dat de gemeente van Reijneveld s.r. rond 1995 de bouwlocatie Oranjestraat overnam. Naast betaling in geld werden ook een aantal toezeggingen op pa pier gezet. In de raadsvergade ring kwam boven tafel dat voormalig burgemeester Schoots, PvdA’er Fermont ooit overgehaald had, voor de oms treden ontwikkelingen op Mid delweg 16a te stemmen omdat anders grote sommen, vastge legd in de overeenkomst inzake de Oranjestraat, door de ge meente dienden te worden be taald. Toen CDA'er Linthout in de rondvraag vroeg hoe het met de bouwplannen aan de Oranjestraat stond, gaf ook de wethouder aan, dat er met het aankopen van de Oranjestraat bijzondere afspraken met fami lie Reijneveld zijn ontstaan. Bui- helpt tegen diefstal: wil een dief een gestolen auto verko pen, dan moet hij alle ruiten met het oorspronkelijke ken teken vervangen! Gratis voorruitinspectie op de parkeerplaats van winkelcen trum Groensvoorde aan de Beethovenlaan. Vrijdag en zaterdag 21 en 22 juli kunt u terecht van 9.00 tot 17.30 uur (zaterdag tot 16.00 uur) op de parkeerplaats van winkelcentrum Groensvoorde aan de Beethovenlaan. W’VEEN/Z’HUIZEN-MOERKAPELLE - De vakantietijd is aangebroken.Veel mensen zullen voor langere tijd hun woning onbewoond achterlaten als zij elders in binnen- of buitenland van hun vakantie genieten. Ook tijdens afwe zigheid van de bewoners wil de politie voor de mensen klaar staan door een oogje in het zeil te houden. Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK Met de Waddinxveense so ciaal raadsvrouw drs. Cor rie de Bakker kan telefo nisch een afspraak worden gemaak via telefoonnum mer 0182 - 624 767. (Van maandag tot en met don derdag.) Gehuwd/samenw. Om voor de Vangnetregeling in aanmerking te komen moet het huidige belastbare (gezinsinko men met 20 procent zijn ge daald ten opzichte van 1999. U moet ook voldoen aan de voorwaarden die gelden bij de gewone huursubsidie. De re gels voor huursubsidie zijn: Wanneer vakantiegangers zich met een afwezigheidskaart af melden, zal de politie proberen uw woning te bezoeken en te controleren. Bij onregelmatig heden of bijzonderheden wordt een contactpersoon ge waarschuwd. Door de afwezig heidskaart in te vullen en deze persoonlijk bij het politiebu reau in te leveren, of per post op te sturen naar Politie IJssel en Gouwe, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, kunnen mensen aangeven van deze service ge bruik te willen maken. Natuur lijk kan iedereen die op vakan tie gaat zelf ook al een paar spraak in kunt u men vt tel. 624838. Uw per- i u dit wenst, niet bekend verzoek daartoe schriftelijk indienen, .11 I I. I I I. >ul, ontwerpbesluit kunt u later beroep Publieksvoorlichting 624622 Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN De volgende bouwaanvragen/meldingen zijn ontvangen: - Junolaan 58: het plaatsen van een dakkapel op het ach- I tergeveldakvlak 19 b: het oprichten van een woning i en het vergroten Correcties eerdere vermeldingen: - tegenover Jan Willem Frisoweg 71het oprichten van een verenigingsgebouw ter vervanging bestaande bouw (scouting) was we van een was een woning - Alpherbrink 41,1 den in de achtertuin - Heuvelhof 12, 1 boom in de achtertuin - Brugweg 30, 1 kastanje - Kievitdreef, 2 bomen in groten van het speelveld - Otto-erf, 3 bomen in openbaar groen i.v.m. het vergroten van het speelveld - parkeerterrein Beukenhof, 2 paardenkastanjes (reeds gekapt vanwege onveilige situatie) - Kon. Wilhelminasingel 64, 1 boom in de voortuin - Oostpolderweg 110, 1 boom in de voortuin De volgende vergunningen o.g.v. A.P.V. of andere wette lijke regelgeving zijn verleend: - werkgroep N.M.E afdeling Beheer Openbare Ruimte: Vlinderexcursie in Warnaarplantsoen op 18 augustus 2000 vanaf 21.00 uur tot 19 augustus 2000 02.00 uur; - Prinses Beatrix Fonds: plaatsing 2 spandoeken in de col lecte week van 10 tot en met 16 september 2000; - Bassie Produkties B.V.: Theatershow van Bassie Adri- aan op zaterdag 23 december 2000 18.00 uur in sporthal "De Dreef"; ten het feit dat het ongebruike lijk is een grondtransactie met andere ‘valuta’ dan geld te beta len, is het vele betrokken een doorn in het oog, dat dit zo uit werkt dat er wegens het weige ren te handhaven, een rechtelo ze situatie is ontstaan. Het feit dat voor de derde keer een voorbereidingsbesluit moet worden genomen, komt door dat de provincie al twee jaar lang geen goedkeuring aan het plan wenst te hechten. Dat is niet zo vreemd omdat de pro vincie waarschijnlijk eerst kijkt of een bedrijf wel een milieu vergunning heeft. Die is inmid dels opnieuw in aanvraag, maar nog steeds niet verleend. Een oorzaak is dat het bedrijf geen agrarisch bedrijf is en als zoda nig feitelijk niet op die plek ge vestigd zijn. Met de vergroting naar 100 m wordt de schuur in plaats van fietsenschuur een bedrijfspand. Het is dus geen wonder dat een goedkeuring VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Noordkade 64, wilgen en elzen (hakhoutbeplanting) Locatie Alpherbrink Alpherwetering t.b.v. sanering (her- plantplicht): - Alpherbrink 6, 1 boom in de achtertuin - Alpherbrink 12, 1 boom in de achtertuin - Alpherwetering 32, 1 boom in de achtertuin - Alpherwetering 34, 1 boom in de achtertuin Diverse locaties in Waddinxveen ter bestrijding iepenziekte in openbaar groen - Alberdingk Tnijmlaan, 5 iepen - IJsermanweg, 6 iepen - Noordkade, 1 iep - parkeerplaats Peter Zuidlaan, 8 iepen - Peppelhorst, 2 iepen - Elzenhorst, 1 iep - evenemententerrein Sniepweg, 2 iepen - Sportpad, 2 iepen - Nic. Beetslaan, 2 iepen Op vrijdag 28 juli a.s. kunt u weer misch afval (KCA) persoonlijk aan In de rubriek van volgende week treft u de tijden aan waar de chemocar stopt. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, kind schap-, of dorpscnoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Beheer Open bare Ruimte. openbaar groen i.v.m. het ver- Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getrof fen door de verlening van een - hiervoor genoemde - ver leende beschikking, kunt u binnen een termijn vqn zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is ver- Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uit- i over de definitieve besluitvorming. In dit stadium j geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno- 'elïing. Wel kunt u uw bedenkingen Kenbaar maken bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. 23 t/m 63 jaar f 357 - f I 149 f 36.400 of lager f 40.500 of min der 64 of 65 jaar f 357 - f I 149 f 36.400 of lager f 69.250 of min der 66 jaar of ouder f 357 - f 1149 f 32.300 of lager f 69.250 of minder op 21 juni jl. abusievelijk vermeld als t.o. J.W. Friso- 'eg 7 .kkeroord 3a: het oprichten van een bedrijfsgebouw en bedrijfswoning. op 5 juli jl. abusievelijk vermeld als: oprichten van WADDINXVEEN - Een ster retje zit er zo in.Vroeger knal den de ruiten er in zijn geheel uit, de huidige gelaagde ruiten doen dat weliswaar niet, maar scheuren vaak in tweede in stantie alsnog door. Dat bete kent voor u dan uiteindelijk toch weer een tijdrovende ruitvervanging en voor de ver zekerde het betalen van een eigen risico van normaal 300 gulden. Echter, indien u wa-plus, wa- extra, casco of all-risk verze- De aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur ter inzage ligt bij de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvor ming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen bouwplan. Spelregels - bedrijven kunnen niet bij chemocar en weg terecht; - u moet het KCA gesorteerd aanleveren. Injectienaalden moet u in gesloten verpakking aanbieden; - u mag het KCA absoluut niet vooraf bij de halteplaats zet ten. Kinderen kunnen ermee gaan spelen en dit kan echt heel gevaarlijk zijn; - lege plastic flessen van u, nadat ze met water zijn omgespoeld, weggooien in de grijze container of in de vuilniszak. - Goed geleegde verfblikken kunt u in de blikbak gooien. De volgende inzamelingen vinden plaats op vrijdag 29 sep tember en 24 november. U kunt ook uw KCA persoonlijk brengen naar het Afvalstation. - Buitelaar B.V., een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een werkplaats/opslagruimte t.b.v. een schildersbedrijf op het perceel Julianastraat 28; - Airconet B.V., een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een installatiebedrijf op het per ceel Coenecoop 745, - F.H. Oliive, oprichten en in werking hebben van een tand technisch laboratorium op het perceel Boekweitakker 49. Op vier locaties aan de Alpherbrink en Alpherwetering is een ernstige bodemverontreiniging geconstateerd op de plaats waar vroeger een houtbewerkingsfabriek heeft gestaan. Op deze locaties worden vanaf september 2000 sanerings- werkzaamheden, in opdracht van de Provincie Zuid-Hol- land, uitgevoerd. Verontreinigde grond wordt afgegraven en het verontreinigde grondwater wordt gezuivercL Op enkele plaatsen moet de grond ook onder de huizen worden weggegraven. Het werk duurt ruim vijf maanden. Totale kosten bedragen ruim 4 miljoen gulden. Vangnetregeling huursubsidie, informatie voor huurders die te maken nebben met een forse inkomensdaling. De folder is een eigen uitgave van de gemeente Waddinx veen. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/ MELDINGEN WAARMEE INGESTEMD - P.C. Hooftstraat 28: het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning - NS-station Waddinxveen-Noord: het oprichten van een rijwielstalling - Prinses Beatrixlaan 40: het plaatsen van het voorgeveldakvlak - Eksterdreef 1-135: het gedeeltelijk veranderen van een woongebouw - De Genestetlaan 2: het gedeeltelijk veranderen en het ver- I groten van een woning - Oranjelaan 6 en 4: het opheffen van funderingsgebreken - de Akker 61het plaatsen van een dakkapel op het voor geveldakvlak - Burgemeester Trooststraat 18: het opheffen van funde ringsgebreken - Sparrengaarde 6: het gedeeltelijk veranderen en groten van een woning Om bewoners van dit gebied (en andere belangstellenden) enige indruk te geven van wat hen te wachten staat, zal in de hal van het gemeentehuis enkele weken een videopresenta tie worden vertoond van een eerder uitgevoerde sanering in een andere gemeente. De videoband is in opdracht van de provincie gemaakt. De werkzaamheden worden niet op precies dezelfde manier uitgevoerd, maar het filmpje geen wel een beeld van hoe een dergelijke sanering ingrijpt in het dagelijks leven van de betrokkenen. groten van een woning - Otto-erf 11het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak en een dakkapel op het voorgeveldakvlak - 't Weegje ongenummerd; westelijk gedeelte: het geheel vernieuwen van vier bruggen - Zuidplaslaan 116: het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning - Bilderdijklaan 32: het gedeeltelijk veranderen en groten van een woning - Onderweg 27: het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning - Vlasakker 23: het gedeeltelijk veranderen en ten van een woning - Roosje Voshoeve 46: het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning - Prinses Beatrixlaan 100: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Bloemendaalseweg 19 b: het oprichten - Nesse 32: het gedeeltelijk veranderen van een winkelpand - Piasweg 16a: het gedeeltelijk veranderen van een woning - Onderweg 41het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning - Piet Heinstraat 7:het oprichten - Prinses Irenestraat 9: het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak - Gijsbertert 34: het oprichten van een tuinberging - Nesse 14: het oprichten van een berging - Otto-erf 29: het oprichten van een woning - Woubrechterf 58: het gedeeltelijk veranderen en het ver in de hal van I 20 juli tot begin september 2000 bekijken over bodemsanering. meld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. BESLUIT Op 11 juli 2000 is een Wet milieubeheervergunning ver leend aan: - Glasindustrie J. van Dijken B.V., veranderen van de inrichting i.v.m. het in werking hebben van een vorkhef truck met LPG-reservoir op het perceel Coenecoop 67. Tegen het besluit kunt u tot 31 augustus 2000 beroep instel len bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhaae (in twee voud). Tegelijkertijd kunt u een verzoek tot voorlopige voor ziening indienen bij de voorzitter van deze Afdeling op het zelfde adres. Voor beide gevallen is griffierecht verschuldigd. Beroep kan worden ingesteld door degenen die bedenkin gen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; ae betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. Vanaf 20 juli 2000 liggen de ontwerp-bes uiten vier weken (tot 17 augustus) en het besluit zes weken tot 31 augustus) ter inzage oij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 tot 12.30'uur en op verzoek op de maandagavonden gedu rende drie aaneengesloten uren (tel. 624838). Tegen de ontwerpbesluiten kunt u tot 17 augustus 2000 schriftelijke bedenkingen indienen bij het college van B W. Tot deze datum kunt u voor een gedachtewisseling over de ontwerpbesluiten of het mondeling inbrengen van bedenkin gen daartegen een afspraak maken, tel. 624838. Uw per soonlijke gegevens worden, indien gemaakt. U moet een tegelijk met uw bedenkingen. Alleen als uit tegen een ontwerpbeslu’ tegen net definitieve besluit. tijdig bedenkingen jr beroep instellen

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 3