fa 9 HE GOU I fê. - x In vele een mooie „Zoiets maak je zelden mee, zoveel mensen zo perfect samenwerkend en blij met el kaar”, zei Kreaterdirecteur Aad Koremans, die samen met Rineke Marwitz en anderen uit de Kreaterkring de gemeente zeer heeft geholpen met de invulling van de Millenniumdag.Voor Dinette Wijnen, bestuurs- voorlichter van de gemeente en voorzitter van de werk- pzichten Millenniumdag WADDINXVEEN - Dat de Millenniumdag rond het gemeentehuis afgelopen zaterdag een doorslaand succes is geworden zal iedereen beamen. De uitstekende organisatie, gekoppeld aan één van de wat het weer betreft mooiste zaterdagen van deze zomer, maakte dat het de hele dag door echt feest was voor jong en oud. Het motto ’Waddinxveners voor Waddinxveen’, kreeg een grensoverschrijdende be tekenis. rf* - De Millenniumdag trok bezoekers uit de wijde regio, onder wie opmerkelijk veel Gou wenaars. Via de Vriendschapsband Waddinxveen-Pelhrimov en gelijke organisaties in de omgeving gaven een aantal Tsjechische muziekgroepen en koren op de diverse podia perfecte optredens. En bij de tien kramen die het cluster Samen voor Afrika vormden, kwamen muziek en tradities uit dat werelddeel heel goed naar voren. Medewerkers van de gemeente, een hele staf van Kreater, tal van bedrijven in het Brugcentrum en transportondernemer Van Noort,zij allen gaven hun medewerking. Maar vooral opvallend was de hechte samenwerking tussen allemaal Waddinxveners op de Millenniumdag zelf. Meer dan zestig kramen op de informatiemarkt, demonstraties, politieke debatten, de hele dag RTW in de lucht, een virtuele school in de raadzaal en nog veel meer. Het leuke was dat iedereen de ander de ruimte gaf. En dat gevoel van saamhorigheid sloeg over op de bezoekers, van wie velen veel langer bleven dan ze van plan waren. Na het uitreiken van de prijzen voor het door werkgroeplid Bert de Rijke bedacht kin- dercircuit werd snel en efficiënt opgeruimd. Ook hier lieten medewerkers van de ge meente zich zeer zeker niet onbetuigd. Een klein groepje direct betrokkenen en helpers kwam rond half zes nog even bij el kaar in het gebouw van Kreater. Burgemeester Jonkman, de hele dag aanwezig, was daar ook. Menigeen kon amper meer op zijn benen staan, maar de voldoening straalde groep en Petra d’Huy, communicatiemedewerker en aan spreekpunt, waren er uit handen van gemeentesecretaris Cees Loose prachtige boe ketten. Vrijdagavond 29 september, 19.00 uur, is in de bibliotheek in de Van Mecklenburg Schwerin- laan de prijsuitreiking van de prijsvraag. Samen voor Afrika. Alle deelnemende organisaties en degenen die het vragenformulier hebben in gevuld zijn hier van harte welkom. I Het was rondom het gemeentehuis I een gezellige druk te. Heel actief Waddinxveen was k present en vele 1 inwoners van het j Gouwedorp kwa- J' men even een kijkje nemen. (Foto: Sjaak Noteboom.) ter Naast vertier was er ook informatie te krijgen. Maar tijdens de Millenniumdag werd één ding duidelijk: Waddinxveen leeft. Ut (Foto: Sjaak Noteboom.) 1 -

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 21