r '1 9 NVM HYPOTHEEKtalent i Zaterdag 7 oktober a.s. is het Open Huis bij de volgende woningen: Zuidplaslaan 411, Solmsstraat 40, Amalia van Zuidplaslaan 583, Kanaalstraat 6 (allen te Waddinxveen) en Nieuwstraat 44 te Boskoop. Het nieuwe adres voor een volledig hypotheekadvies Si- C Own. H^LS ZgvtnUa dr. www.depater.nl Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Sinds 1 april open op het volgende adres: Kerkweg Oost 224 (1e verdieping), Waddinxveen tel (0182) 61 85 35 fax (0182) 63 04 85 e-mail hypotheektalent@atriserv.nl 7 1 1 1 Vraagprijs 499.000,- k.k. Vraagprijs 259.000.- k.k. Vraagprijs 267.500,- k.k» r Vraagprijs 349.000,- k.k. Vraagprijs 524.000,- k.k. Vraagprijs 489.000,- k-k. Vraagprijs 469.000,- k.k. Vraagprijs 319.000,- k.k. Vraagprijs 399.000,- k.k. ir de pater makelaardij 0/xn, Huu itwty oir. Zuidplaslaan 411 Waddinxveen Burgemeester Trooststraat 50 Waddinxveen Willem de Rijkelaan 138 Waddinxveen nkf-. Amalia van Solmsstraat 40 Waddinxveen Owm. Hhu sir. Zuidplaslaan 125 Waddinxveen Nieuwstraat 44 Boskoop Populierenhof 51 Boskoop öjw. Huu ww? fkt Zuidplaslaan 583 Waddinxveen. Kanaalstraat 6 Waddinxveen De Akker 97 Waddinxveen Riant karakteristiek bovenwoonhuis gezellig gesitueerd in het cen trum van de gemeente, op loopafstand van de winkels en het open baar vervoer. Het bovenwoonhuis is ingedeeld met 2 (twee) verdie pingen en een vliering. Indeling: entree op de begane grond. Woonverdieping: hal. Betegeld toilet. Riante en sfeervolle L-vormige woonkamer, opp. ca. 33 m2, met karakteristieke schouw en dubbele openslaande deuren naar dakterras (opp. ca. 17,5 m2). Open keu ken met een in L-vorm opgestelde inrichting. 2e Verdieping: over loop. 2 (twee) fraai afgewerkte slaapkamers en een riante modern betegelde badkamer compleet ingericht met ligbad, separate dou che, tweede toilet en wastafel. Betegelde bergkast met opstelplaats t.b.v. wasapparatuur en C.V.-combiketel (ca. 1996). Vliering bereik baar d.m.v. een vlizotrap. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1930. Inhoud ca. 350 m3. Berging op de begane grond. Servicekosten ca. 105,- per maand. Aanvaarding ca. december 2000. Riante hoekwoning (type herenhuis) met fraai aangelegde en gun stig op de zon gelegen voor- en achtertuin. Dit modern afgewerkte herenhuis is gebouwd rond ca. 1987 op 201 fn2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 400 m3. De woning is gesitueerd nabij het winkelcentrum, scholen en diverse sportfaciliteiten. Indeling: uitge bouwde entree, toilet met fontein en garderoberuimte. Ruime tuin- gerichte woonkamer met kast. Grote open keuken met een moderne in U-vorm opgestelde inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. De begane grondvloer is afgewerkt met een lichte plavuizen vloer gedeeltelijk met vloerverwarming. 1e Verdieping: overloop, 3 (drie) ruime slaapkamers. Moderne badka mer ingericht met ligbad, 2e toilet, douche en wastafelmeubel. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats voor wasmachine en C.V.- combiketel (2000). Grote zolderkamer met dakuitbouw (meerdere kamers mogelijk) en vliering. Bijzonderheden: De achtertuin biedt veel privacy. De woning is in prima staat van onderhoud. Oplevering in overleg (planning ca. maart 2001). Moderne eengezinswoning gesitueerd aan brede rustige woonstraat met royale achtertuin op het zuiden. Deze goed onderhouden eenge zinswoning is gebouwd in circa 1984 op circa 117 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 300 m3. Indeling: hal. Toilet met fontein. Tuinkamer, opp. ca. 25 m2, met trapkast en deur naar de fraaie achter tuin met stenen berging. Open keuken met een in L-vorm opgestelde moderne inrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur. De begane grondvloer is afgewerkt met een lichte plavuizen vloer. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) Slaapkamers, waarvan 2 (twee) met Velux dakramen. Modern betegelde badkamer compleet ingericht met ligbad, inbouwclo- set en wastafel. 2e Verdieping: open zolder met 2 (twee) Velux dakra men, C.V.-combiketel (1998) en opstelplaats wasapparatuur. Diverse bergruimten en de mogelijkheid voor een zolderkamer. Bijzonderheden: geheel dubbel glas. Aanvaarding in overleg (planning ca. 1e kwartaal 2001). Eenvoudige eengezinswoning, gesitueerd in gezellige woonstraat en achtertuin op het zuiden. Deze woning is gebouwd in ca. 1933 op ca. 116 m2. eigen grond en heeft een inhoud van ca. 260 m3. Indeling: entree, hal, trapkast. Woonkamer met stookplaats voor eventueel een gaskachel. De keuken met rvs-aanrechtblad is gesi tueerd in de uitbouw met aansluiting wasmachine. De tweede uit bouw is ingedeeld met een toilet en een eenvoudige douche. 1e verdieping: vaste trap, overloop. 3 (drie) Slaapkamers, waarvan 1 (één) met vaste kast. Bijzonderheden: Deze sfeervolle woning dient gerenoveerd te worden. Overname funderingsherstel ca. 16.000,- Aanvaarding in overleg. Fraai gesitueerde houtskelet patiowoning met overdekte parkeer plaats en patiotuin op het zuidwesten. Indeling: tochtportaal met garderoberuimte. Riante patiogerichte woonkamer met stookplaat, lichte plavuizenvloer en schuifpui naar fraaie patio. Open woonkeu ken met een in L-vorm opgestelde moderne inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur, lichte plavuizen vloer en dubbele open slaande deuren naar patio. Bijkeuken met aansluitingen voor diverse apparatuur (buitenom bereikbaar). Portaal. Licht betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Toilet met fontein. Bergkast. 1e Verdieping: overloop. Stookruimte met opstelplaats van gasge stookte C.V.-ketel (hete luchtverwarming) en van geiser. 2 (twee) slaapkamers (mogelijkheid voor 3 (drie) slaapkamers). Bijzonderheden: in de zonnige patio is een houten berging gesitu eerd. Het pand is voorzien van dak-, gevel-, en vloerisolatie en van dubbel glas. Inhoud ca. 360 m3. Grondoppervlakte ca. 143 m2. Bouwjaar 1985. Aanvaarding in overleg. Gezellige vooroorlogse vrijstaande woning met tuin op het westen en uitgebouwde woonkamer. Indeling: entree. Woonkamer, opp. ca. 53 m2, met authentieke grenen vloerdelen, balkenplafond, stook plaats en voorzetbeglazing. Studeervertrek met C.V.-ketel en bad- geiser. Kelder. Open keuken met in L-vorm opgestelde inrichting met gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en close-in boiler. Badkamer (licht betegeld) met perspex lichtkoepel, ligbad/douche, toilet en wastafel. Vanuit woonkamer is achterplaats te bereiken. 1e Verd.: overloop, perspex lichtkoepel. Slaapkamer met grenen vloerdelen, bergruimte achter knieschotten, balken plafond en dakkapel. Hobbyruimte met dakkapel. Slaapkamer met aansluiting wasma chine en deur naar dakterras. De eerste verdieping dient nog te worden afgetimmerd. Bijzonderheden: 3 (drie) Dakkapellen aanwezig (allen bouwjaar 1993). Inhoud ca 330 m3. Oppervlakte ca. 130 m2. Gedeeltelijk voor zetbeglazing en gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Riant en modern afgewerkt driekamerappartement (voorheen vier- kamerappartement), gesitueerd op de bovenste woonlaag in het centrum, op loopafstand van winkels, vrijdag-markt en het station. Indeling: hal, toilet, bergkast. 2 (twee) Slaapkamers, waarvan 1 (één) met loggia. Keuken met moderne inrichting en de aansluiting wasmachine. Modern betegelde doucheruimte met douche en was tafel. Riante woonkamer met fraai uitzicht en aan voor- en achter zijde aluminium schuiframen met gedeeltelijk dubbel glas. De ber ging bevindt zich in het onderhuis. Bijzonderheden: servicekosten ca. 94,- per maand. Aanvaarding in overleg (planning ca. novem ber 2000). Uitstekend verzorgde eengezinswoning met vrijstaande stenen ber ging en royaal uitzicht over singel. Indeling: entree, hal, meterkast. Toilet met fontein. Royale L-vormige tuingerichte woonkamer met zonnige erker en toegang tot fraai aangelegde tuin op het zuiden. Open keuken met luxe inrichting met inbouwapparatuur, o.a. gas kookplaat, afzuigkap, elektrische oven, koelkast, vriesladen en magnetron. Vrijwel de gehele begane grondvloer is afgewerkt met een fraaie laminaat vloer. 1e Verd.: overloop. 3 (drie) Slaapkamers, resp. groot ca. 2,17 x 4,00 m, ca. 4,97 x 2,95 m en ca. 2,95 x 3,42 m. Ruime badkamer met ligbad, douche, wastafel en tweede toilet. 2e Verd.: open zolder met dakkapel. Opstelplaats C.V.-combiketel en aansluiting wasmachine. Mogelijkheid voor eventueel 2 (twee) slaapkamers en bergruimte. Bijzonderheden: bouwjaar 1991. Grondopp ca. 124 m2. Inhoud ca. 350 m3. Optimaal geïsoleerd (geheel dubbel beglaasd). Fraai en compleet afgewerkt. Aanvaarding in overleg. Modern afgewerkte centraal gesitueerde uitgebouwde hoekwoning met garage. In ca.1978 is de woning nabij de kopgevel uitgebouwd, waardoor er een bijzondere indeling is ontstaan. De garage en ber ging zijn geschakeld en via de achtertuin bereikbaar. Indeling: vesti bule. Hal met open trap. Modern afgewerkte toiletruimte met inbouwcloset. Riante Z-vormige woonkamer, opp. ca. 40 m2, met mogelijkheid voor open haard, dubbele schuifpui en vanuit de woonkamer een fraai uitzicht op de woonomgeving. De parterre is afgewerkt met een moderne plavuizen vloer voorzien van diverse convectorputten. De keukeninrichting is voorzien van een graniet aanrechtblad en ingericht met div. inbouwapparatuur. 1e Verd.: over loop. Drie fraai afgewerkte slaapkamers, waarvan één met deur naar balkon. De badkamer is uitgebouwd, voorzien van vloerver warming en modern ingericht met o.a. douche, inbouwcloset en wastafelmeubel. 2e Verd.: Voorzolder met Velux dakraam en opstel plaats voor de C.V.-combiketel (1990). De riante zolderkamer is fraai afgewerkt en voorzien van dakkapel en Velux dakraam. Bijzonderheden: De achtertuin biedt veel privacy en is gunstig gesi tueerd op de zon. De woning is voorzien van dakisolatie en dubbel glas. De wanden zijn voorzien van spachtelputz en de plafonds zijn gestucadoord. Gesplitste verkoop van woonhuis en garage is bespreekbaar. (Collegiale verkoop met Van 't Hof makelaardij). Vraagprijs 435.000,- k.k. Riant appartement, woonoppervlakte ca. 105 m2, gesitueerd op de eerste verdieping en op loopafstand van winkels en openbaar ver voer. Het appartementencomplex is ingericht met recreatieruimte, fraaie binnentuin, trappenhuis en lift. Het complex is gebouwd in ca. 1994 en is primair bestemd voor 50+ huisvesting. Indeling: entree/hal. Licht betegeld toilet met fontein. C.V.-ruimte. Riante L- vormige woonkamer, oppervlakte ca. 45 m2, met fraai uitzicht op singel. Open keuken met een moderne in L-vorm opgestelde inrich ting. 2 (twee) Slaapkamers resp. groot ca. 2,70 x 5,00 m en 2,70 x 3,80 m, waarvan 1 (één) met deur naar ruim balkon. Badkamer met ligbad, separate douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Bijzonderheden: voorschot servicekosten ca. 238,18 per maand. Aanvaarding ca. december 2000.

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 16