Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van 't Hof kom eens WONINGWINKELEN IB BOSKOOP! Boskoop NVM 1 J rK 1 lx. Ook in Boskoop wordt u ’’hoffelijk” ontvangen! open huis zaterdag 14 oktober 2000, tussen 13.00-15.00 uur Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Koningin Wilhelminasingel 79 Vraagprijs 409.000,- k.k. Tarweakker 8 Vraagprijs 429.000,- k.k. Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen keurig onderhouden eengezinswoning. Deze tussen woning uit 1962 biedt u circa 300 m3 inhoud en 133 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met plavuizen vloer, meterkast (6 groepen en aardlekschakelaar), toilet en trapkast; Woonkamer, type doorzon, met plavuizen vloer en gegranolde wanden; Semi-open keuken met gaskook plaat, oven en afzuigkap. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; Wasgelegenheid met aansluiting was- en droogapparatuur; 1 Slaapkamer aan de voor zijde voorzien van 2 vaste kasten; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer met 2e toilet, wastafelmeu- bel en douchecabine. 2e Verdieping: Voorzolder met opstelplaats voor c.v.-ketel en dakvenster; 1 Slaapkamer met wastafel, bergruimte en dakkapel. De achtertuin is netjes bestraat en beschikt over een stenen berging en een houten berging. De woning is voorzien van dubbele beglazing en hardhouten kozijnen. Oplevering in overleg (circa eerste kwartaal 2002). Bosboom Toussaintsingel 16 Koopprijs 399.000,- k.k. Anna Paulownastraat 3 Vraagprijs 349.000,- k.k. Jan Luykenstraat 7 Vraagprijs 359.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Zinkeling 81 Vraagprijs 669.000,- k.k. Sparrengaarde 26 Vraagprijs 425.000,- k.k. i Ruime eengezinswoning met aan de voorzijde aan een singel en aan de achterzijde aan een parkeerge legenheid gelegen in de gewilde wijk Zuidplas. Tevens is deze tussenwoning zeer gunstig gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen zoals scholen en winkels. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; L-vormige tuinge- richte woonkamer voorzien van parketvloer en trap kast; Open keuken (wit, essen structuur) in U-vor- mige opstelling met veel bergruimte en diverse inbouw-apparatuur, te weten: vaatwasser, gaskook plaat, oven, vlakscherm en koel/vriescombinatie. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer (grijs/wit) met wastafel- meubel, douchehoek en 2e toilet. 2e Verdieping: Open zolderruimte met 1 pans dakraam, opstelplaats c.v.-ketel, aansluiting wasapparatuur en mechanische ventilatie unit. De mogelijkheid bestaat om hier 1 a 2 kamers te realiseren. De achtertuin (ZW) is netjes aangelegd en beschikt over een achterom en over een vrijstaande stenen berging met elektra. Bijzonderheid: Er zijn 3 palen geheid voor een even tuele uitbouw. De oplevering van deze goed onder houden woning zal medio november 2000 zijn. Op unieke lokatie aan een singel gelegen eengezins woning met vrij uitzicht aan de voorzijde. Deze uit gebouwde woning uit 1961 heeft een inhoud van circa 400 m3 en een perceeloppervlakte van 158 m2. Indeling: Begane grond: Entree/tochtportaal met meterkast, kelderkast en toilet met fonteintje; Uitgebouwde doorzonwoonkamer voorzien van hard houten parketvloer, schuifpui en convectorput; Open keuken in L-vormige opstelling met veel werkruimte en voorzien van diverse inbouwapparatuur: vaat wasser, keramische kookplaat, koel/vriescombinatie, combi-magnetron, afzuigkap en close-in boiler. Ie Verdieping: Overloop; Volledig betegelde fraaie badkamer met hangend toilet, ligbad, douchecabine en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en toegang tot het dakterras van circa 15 m2; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verdieping: Voorzolder met dakraam, aansluiting wasapparatuur en c.v.-ketel; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel, wastafel en bergruimte. De achtertuin (O) beschikt over een stenen berging en een achterom. Oplevering in overleg. Nabij Gouwebos en NS-station gelegen goed onder houden eengezinstussenwoning met aan de voor zijde uitzicht op singel. Gebouwd in ca. 1966 met ca. 350 m3 inhoud en 142 m2 eig. grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met trapopgang, trapkast en toiletruimte met toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer met open keuken v.v. L-vormige inrichting met inbouwapparatuur: gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast; Aangebouwde houten bijkeuken. Ie Verdieping: Overloop met betegeld toi let; Betegelde badkamer met ligbad en vaste wasta fel; 3 Slaapkamers waarvan 2 met inbouwkasten. 2e Verdieping (via vaste trap bereikbaar): Zolderberging met aansl. wasapparatuur en dakraam; 2 Zolderslaapkamers beiden v.v. dakkapel. Verder biedt de woning een voor- en achtertuin, vrijstaande stenen berging en achterom en is v.v. dakisolatie en ged. dubbel glas. Woonkamer en keuken zijn v.v. een parketvloer. De tuin aan de achterzijde is gelegen op het westen en is ca. 10 x 6 m. groot. Oplevering in overleg. In een ruim opgezette woonwijk netjes onderhouden uitgebouwde eengezinswoning met vrijstaande berging en diepe achtertuin. Deze hoekwoning is gunstig gelegen ten opzichte van winkels en N.S.-station. Bouwjaar 1968, 177 m2 eigen grond en circa 310 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast, trapkast en toiletruimte met closet; Doorzonwoonkamer; Gesloten keuken, deze bevindt zich in de uitbouw, met rechte keukenopstelling en aansluiting wasapparatuur. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met wastafel; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verdieping: Overloop met opstelplaats voor c.v.-ketel; 1 Kamer aan de voorzijde met vaste kast en gedeelde dakkapel; 1 Zolderslaapkamer met dak kapel en vaste kast. In de achtertuin (O), welke is voorzien van een achterom, staat de vrijstaande stenen berging. Bijzonderheid: De dakkapel is in 1995 geplaatst. De woning beschikt over hardhouten kozijnen en gedeeltelijk dubbel glas. Oplevering in overleg (circa december 2000/januari 2001). Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Schitterend in boomkwekerij-gebied gesitueerd halfvrij staand woonhuis met c.v.-combiketel, aan gebouwde stenen garage en gezamenlijke brug met autoparkeerplaats op eigen terrein. Bouwjaar 1990, ca. 400 m3 inhoud (excl. garage) en 234 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal v.v. plavuizen- vloer, meterkast, trap en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer (ca. 37 m2) met beuken par ket, aansluiting voor mogelijk een open haard en schuifdeur naar terras; Open keuken v.v. luxe U-vor- mige inrichting met inbouwapparatuur: keramische kookplaat, vlakscherm, koel/vriescombinatie, vaat wasser, combi-magnetron en 10 liter close-in boiler. Ie Verdieping: Overloop met zijraam; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 12 m2); Luxe geheel betegelde badkamer met douche, wastafelmeubel en hangend toilet; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (ca. 22 m2). 2e Verdieping: Overloop met aansluiting wasappara tuur en berging; Leuke zolderkamer (ca. 15 m2) v.v. tuimelraam en berging achter knieschotten; Afzonderlijke ruimte ten behoeve van de combiketel. De woning is volledig geïsoleerd. Verder beschikt de woning over een voor- en een achtertuin (O), welke is v.v. een onderheid terras met aansluitend een houten vlonder (deels boven water) en aanlegsteiger voor een roeiboot etc. Oplevering in overleg (ca. februari 2001). Ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin, gelegen op loopafstand van NS-station, winkels en scholen. Bouwjaar ca. 1978, 131 m2 eig. grond en ca. 400 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toiletruimte met closet en fonteintje; L-vormige woonkamer met massief vuren vloerdelen en een trapkast; Standaard keuken zonder inbouwap paratuur. Ie Verdieping: Overloop met trapkast; 2 Slaapkamers aan achterzijde waarvan 1 v.v. vaste kast en een laminaatvloer; 1 Grote L-vormige slaap kamer aan voorzijde met bergkasten; Badkamer met douchehoek, wastafel, 2e toilet en aansluiting was apparatuur. 2e Verdieping: Overloop met vaste kast, veel bergruimte en een c.v.-ruimte met combiketel uit 1998. Verder een grote slaapkamer aan voorzijde en een bevloerde bergvliering boven deze kamer. De achtertuin, met een ligging op het westen, is net jes aangelegd en beschikt over een vrijstaande stenen berging en achterom. Achter de woning is een speelveld gelegen. Oplevering in overleg (medio 2e/3e kwartaal 2001). fff 1ï L 1* *1 it I jt i - p 5 lil A Van't Hof heeft heel wat in huis! ■_van t hof •S i w

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 36