Gratis Waardebepaling ST" Ja, ik wil graag gebruik maken van uw gratis aanbod! Naam m/v Adres Postcode en woonplaats Telefoon privé Telefoon werk Datum Deze bon kunt u opsturen óf naar ons faxen 0182-61 11 18. II zaterdag 2tokt. zaterdag 21 okt. www.depater.nl i Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl De huizenmarkt is erg in beweging en u zult zich vast wel afvragen wat de huidige waarde is van uw woning. Als u contact opneemt met De Pater Makelaardij, dan komt er snel een makelaar bij u langs voor een gratis prijsindicatie. De makelaar die bij u langs komt, kan direct een aantal vragen voor u beantwoorden. Vul de bon in en onze adviseurs komen snel bij u langs. Uiteraard kunt u ook bellen voor een afspraak, ons telefoonnummer is (0182) 61 38 22 of bij één van onze vestigingen naar binnen lopen. .11 1 iS IV Vraagprijs 259.000,- k.k. Vraagprijs 392.500,- k.k. Vraagprijs f 1.000.000,- k.k. Vraagprijs 445.000,- kit, Vraagprijs 442.500,- k.k. Vraagprijs 412.000,- k.k. Vraagprijs 440.000,- k.k. Vraagprijs 379.000,- k.k. Vraagprijs f 399.000,- k.k. Vraagprijs 267.500,- k.k. ir de pater makelaardij Stationsstraat 38 Waddinxveen Lindengaarde 3 Waddinxveen Burgemeester Trooststraat 50 Waddinxveen Reigeriaan 40 Boskoop Heemraadweg 8 Waddinxveen Oostpolderweg 37 Waddinxveen Alpherwetering 4 Waddinxveen Sweelinckhof 38 Waddinxveen Willem de Rijkelaan 138 Waddinxveen i Aan levendige rivier "De Gouwe" gesitueerde moderne eengezins woning met achtertuin op het zuidwesten gesitueerd aan sloot. Indeling: Entree met ruimte voor garderobe. Tuingerichte woonka mer met kast en deur naar balkon en tuin. Aan de voorzijde een open keuken met uitzicht op "De Gouwe" uitgevoerd in eiken met diverse inbouwapparatuur. De begane grondvloer is afgewerkt met een fraaie leistenen vloer voorzien van vloerverwarming. Portaal met toilet en fontein. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 1 (één) met dakkapel en 2 (twee) met Velux dakramen. Moderne en luxe afgewerkte badkamer zeer compleet ingericht met fraai wastafelmeubel, ligbad, douchecabine en inbouwcloset. 2e Verdieping: open zolder met opstelplaats C.V.-ketel en Velux dak raam. De zolder biedt de mogelijkheid voor een kamer. Aan de ach terzijde van de woning treft u een breed balkon aan en een fraai afgewerkte tuin met steiger aan sloot. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1988. Ca. 83 m2 eigen grond. Inhoud ca. 300 m3. Sfeervolle en luxe afgewerkte eengezinswoning. Aanvaarding in overleg (planning ca. voorjaar 2001). Riant en modern afgewerkt driekamerappartement (voorheen vier- kamerappartement), gesitueerd op de bovenste woonlaag in het centrum, op loopafstand van winkels, vrijdag-markt en het station. Indeling: hal, toilet, bergkast. 2 (twee) Slaapkamers, waarvan 1 (één) met loggia. Keuken met moderne inrichting en de aansluiting wasmachine. Modern betegelde doucheruimte met douche en was tafel. Riante woonkamer met fraai uitzicht en aan voor- en achter zijde aluminium schuiframen met gedeeltelijk dubbel glas. De ber ging bevindt zich in het onderhuis. Bijzonderheden: servicekosten ca. 94,- per maand. Aanvaarding in overleg (planning ca. novem ber 2000). Eenvoudige eengezinswoning, gesitueerd in gezellige woonstraat en achtertuin op het zuiden. Deze woning is gebouwd in ca. 1933 op ca. 116 m2. eigen grond en heeft een inhoud van ca. 260 m3. Indeling: entree, hal, trapkast. Woonkamer met stookplaats voor eventueel een gaskachel. De keuken met rvs-aanrechtblad is gesi tueerd in de uitbouw met aansluiting wasmachine. De tweede uit bouw is ingedeeld met een toilet en een eenvoudige douche. 1e verdieping: vaste trap, overloop. 3 (drie) Slaapkamers, waarvan 1 (één) met vaste kast. Bijzonderheden: Deze sfeervolle woning dient gerenoveerd te worden. Overname funderingsherstel ca. 16.000,- Aanvaarding in overleg. Fraai nabij vijver gesitueerd modern afgewerkte riante woning met carport en berging. Deze gunstig gesitueerde eengezinswoning is in 1981 gebouwd op ca. 130 m2 eigen grond en de inhoud van de woning is ca. 345 m3. Indeling: entree, hal, ruimte t.b.v. garderobe, betegeld toilet. Riante tuingerichte woonkamer met laminaatvloer. Open keuken met moderne, luxe inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. 1e Verd.: overloop, 3 (drie) riante slaapkamers, waarvan 1 (één) met vaste kast. Licht betegelde ruime badkamer met wastafel, douche en tweede toilet. 2e Verd.: vaste trap, open zolder met Velux raam en de mogelijkheid voor meerdere kamers. De vrije achtertuin is afgewerkt met een sierbestrating. Bijzonderheden: De woning is geïsoleerd. Carport is aan de achter zijde gesitueerd. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand te bereiken. Aanvaarding in overleg (planning ca. 2e kwartaal 2001). Uitgebouwde woning gesitueerd in gewilde woonomgeving, op steenworp afstand van winkels en openbaar vervoer. De verrassend ingedeelde woning is in de knik van een huizenrij gesitueerd en gericht op een besloten patio op het westen. De eengezinswoning is gebouwd in ca. 1979 op ca. 138 m2 en heeft een inhoud groot ca. 275 m3. De woning is in 1991 ingrijpend verbouwd en uitgebouwd. De woning is onder andere voorzien van een nieuwe keuken en badkamer. Indeling: hal, bergkast, toilet. Riante patiogerichte woon kamer ca. 36 m2 met fraaie plavuizen vloer met vloerverwarming en een schuifpui. Woonkeuken ca. 18 m2 met moderne inrichting com pleet met inbouwapparatuur. Bijkeuken/berging met aansluiting voor wasmachine en droger. Deur naar de tuin. 1e Verdieping: over loop met grote bergkast. C.V.-kast met C.V.-combiketel (1995). 2 (twee) Slaapkamers, resp. ca. 20 m2 en ca. 8,5 m2. Modern afge werkte badkamer ingericht met ligbad, tweede toilet en wastafel meubel. Aanvaarding in overleg (planning 2e kwartaal 2001). Uitstekend onderhouden hoekeengezinswoning met riante en vrije achtertuin op het zuidwesten. Indeling: portaal met garderobenis. Toilet met fontein. Riante woonkamer met open keuken met nieuwe inrichting en inbouwapparatuur. Open trap. De begane grondvloer is afgewerkt met een lichte laminaat vloer en alle houten kozijnen zijn voorzien van dubbel glas. Via de woonkamer is de fraaie achtertuin met stenen berging te bereiken. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) Slaapkamers. Luxe afgewerkte, moderne badkamer ingericht met douchecabine, toilet en dubbel wastafelmeubel. 2e Verdieping: vaste trap. Voorzolder met C.V.-combiketel, bouwjaar ca. 1981. Riante zolderkamer met Velux dakraam en wastafel. Bijzonderheden: bijzonder verzorgd en goed afgewerkte woning gesitueerd in een ruim opgezette woonomgeving. Bouwjaar ca. 1981. Inhoud ca. 350 m3. Oppervlakte ca. 143 m2. Aanvaarding ca. 1e kwartaal 2001. Bijzonder goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning met fraai aangelegde tuin op het westen. Indeling: entree, meterkast en garderoberuimte. Toiletruimte met fontein en hangend closet. L-vor- mige woonkamer met Bruynzeel parketvloer, open haard en hard houten schuifpui naar achtertuin. De keuken is in de uitbouw gesi tueerd. De keukeninrichting is opgesteld in L-vorm met als inbouwapparatuur onder andere oven, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en vaatwasser. 1e Verdieping: overloop met vaste kast. Eén slaapkamer (2,93 m x 2,12 m) voorzien van laminaat vloer. Eén slaapkamer (3,70 m x 4,20 m) met schuifwanden kast en spanpla fond met inbouwverlichting. Eén slaapkamer (3,70 m x 3,80 m) met spanplafond en inbouwverlichting. Badkamer fraai betegeld tot pla fond en ingericht met hangend closet, wastafelmeubel, handdoek radiator en douchecabine met thermostaat mengkraan. 2e Verdieping: voorzolder met HR C.V.-combiketel (1998) en wasma chine- en drogeraansluiting. Zolderkamer met hardhouten dakkapel en veel bergruimte. Bijzonderheden: grotendeels dubbelglas. Inhoud ca. 350 m3. Perceeloppervlakte: 143 m2. Aanvaarding in overleg. Het pand is thans geheel in gebruik als kantoorruimte, maar kan weer worden omgebouwd als woon-/praktijkruimte. Het object is strategisch gelegen in het centrum van de Gemeente Waddinxveen, in het gebied waar binnen niet te lange termijn grote vernieuwingen en verbeteringen zullen worden uitgevoerd. Indeling woonhuis: roy ale entree met hardhouten bordestrap. Toilet met fontein. Woonkamer, opp. ca. 40 m2 met open haard. Keuken, opp. ca. 12 m2 met eenvoudige inrichting Bijkeuken, opp. ca. 6 m2 met opstelling gasgestookte C.V.-ketel. Eenvoudige aangebouwde ber ging, opp. ca. 15 m2. 1e Verd.: overloop/trappenhuis. 55 m2 ruimte, waarin de basismuren aanwezig zijn om de verdieping in te richten met 3 (drie) a 4 (vier) slaapkamers. Een royale badkamer. Aan de voorzijde is een balkon. 2e Verd.: bereikbaar door middel van een hardhouten bordestrap. Royale entresol/overloop met bergruimten. 1 (één) kamer, opp. ca. 16 m2. Praktijkruimte begane grond: ca. 160 m2, thans ingericht als kantoorruimte met sanitaire voorzieningen, kasten, archiefruimten en garage/berging. Vanuit de praktijkruimte een grote kelder, opp. ca. 15 m2 bereikbaar. Bijzonderheden: aan vaarding in overleg. Zuidkade 88 Waddinxvee'.^. In de woonwijk "Groensvoorde" gelegen royale goed verzorgde eengezinswoning. Indeling: entree, hal en betegeld toilet. Riante doorzonwoonkamer met een open trap. Luxe moderne open keuken compleet met diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop en 3 (drie) royale slaapkamers. Recentelijk vernieuwde badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e Verdieping bereikbaar met vaste trap. Overloop en 2 (twee) slaapkamers. Stookruimte met nieuwe gasgestookte C.V.-combiketel. Bijzonderheden: achtertuin op het oosten met stenen berging. Inhoud ca. 375 m3. Perceeloppervlakte ca. 158 m2. Goede ligging ten overstaan van scholen, winkels en NS station. Oplevering in overleg. Planning ca. januari 2001. Aan prachtige laan en op loopafstand van het Gouwebos, openbaar vervoer en winkels gesitueerde en goed onderhouden drive-in woning met vrij uitzicht over kinderboerderij en inpandige garage. Indeling: entree, vestibule. Hal met bergkast en c.v.-kast. Tuinkamer/praktijkruimte met wastafel en deur naar tuin op het zui den. Inpandige verwarmde garage met stalen kanteldeur en aan sluiting wasmachine. 1e Verdieping: portaal, toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer met laminaatvloer, open haard en deur naar balkon op het zuiden. Semi-open keuken met moderne, vernieuwde (bouwjaar ca. 1999) inrichting met gaskookplaat, afzuigschouw, koelkast, combi-magnetron/grill/heteluchtoven. 2e Verdieping: overloop. 3 (drie) Slaapkamers, allen voorzien van dub bel glas. De slaapkamers zijn resp. groot ca. 10 m2, ca. 9 m2 en ca. 15 m2. Badkamer met toilet, wastafel en ligbad. Bijzonderheden: dakbedekking in ca. 1994 vernieuwd. Ca. 128 m2 eigen grond. Inhoud ca. 400 m3. Aanvaarding in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 10