k fci - 5 V - Motorcrosshappening voor de hele familie f 1 wordt verreden. Dat betekent dat na af loop de Europese kampioen gehuldigd zal worden. Over topsport gesproken. Uniek is dat geen entree wordt geheven. Nie mand hoeft zich te vervelen, ook niet tussen de wedstrijden door.Veel aandacht wordt namelijk besteed aan het zoge naamde randgebeuren. Kinderen kunnen In deze speciale krant treft u alle wetens waardigheden over de Supermotard op 28 en 29 oktober aan. Het bestuur en de vele medewerkers van SMC wensen u een paar fijne dagen toe. Dagen met plezier, spektakel, snelheid, amusement, drama misschien en top sport. met een gerust hart worden meegeno men. De ouders zullen geen kind aan hen hebben, want ook aan hen is gedacht. Zo zijn er onder andere springkussens en een superglijbaan. De Stichting Motor cross Zevenhoven wil er namelijk boven al een happening voor iedereen van ma ken, voor jong en oud. uit een groot aantal klassen strijden dan in Alphen om de prijzen. Maar bovenal staat het vermaken van het publiek voor- Op 28 en 29 oktober is het industrieter rein Molenwetering opnieuw de plaats waar het gaat gebeuren. Veel topcoureurs Naar schatting tienduizend enthousiastelingen bezochten vorig jaar de in- op. Het motorcrossevenement van SMC ternationale Supermotard van de Stichting Motorcross Zevenhoven is uniek in Nederland.Vanwege de altijd (SMC). Dat zullen er dit jaar ongetwijfeld meer worden, want wie dit spek- perfecte organisatie en de aandacht voor de rijders wil elke zich zelf respecterende motorcrosser erbij zijn. Een extra speci aal tintje krijgt het evenement omdat bij de quads in Alphen de laatste wedstrijd in het kader van de Europese Challenge ContainerbouwT H. van Luinen BV v' K Hoofdsponsor:

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 23