zijn schaars Be Fair toont ware Gouwestaete heren I bij WSE gezicht Doelpunten Melvin Kok 4e op EK-jeugd aan de leiding 22e WSV ook met de billen bloot Tegenstander Gouwestaetedames Jeugdschaak toernooi Uitslagen sjoelen Van Woudenberg terug aan de leiding Wederom Invictus kende goed weekend WADDINXVEEN - Badmin tonvereniging Invictus is al weer enkele weken geleden begonnen met de senioren competitie. Er wordt zowel op districts- als op landelijk niveau gespeeld. Er nemen in totaal 16 teams deel aan de ze competitie. Afgelopen weekend speelden er vier teams thuis.Team 2 ontving een team van vereniging ’t Vaarwater. Drie van de vier enkelspelen werd gewonnen. Ook de dubbels werden ge wonnen. Eén mixpartij moest worden opgegeven, omdat invalspeelster Suzanne Rade- maker tijdens dit duel een blessure opliep. De uiteinde lijke stand werd 6-2.Team 4 speelde tegen een team uit Nieuwerkerk. Zij stonden na zes gespeelde wedstrijden op 4-2.Tot de laatste twee mixpartijen bleef de wed strijd spannend, want de uit slag kon nog op een gelijk spel uitdraaien. Maar het team van Invictus won de twee partijen en ook hun wedstrijd werd gewonnen met 6-2. Ook het vijfde team speelde thuis. Zij speelden tegen een club uit Nootdorp en kwamen met een 3-1 voorsprong uit de singels. Eén mixpartij werd nog ver loren, maar ook dit team be haalde een 6-2 overwinning. Team 11 trof dit weekend een sterke tegenstander. Eén dame zorgde voor een punt, door haar singel te winnen. Alle andere partijen werden helaas verloren. De einduit slag werd I -7. Standen Jeu de boules goede vangsten HSW \an Geen ontvangen? Wedstrijden aanstaande WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel 0182 - 63 03 32 I jLt w 1 PAGINA 31 WSE gaf Soccer Boys goed partij, maar verzuimde tot scoren te komen. (Foto: Walter Plantje.) Duy- speelt Melvin Kok in actie op het EK. I WADDINXVEEN - De uitsla gen van het sjoelen zijn: klasse A: I.Kees Kuypers I435 pnt., 2. André van Gemeren 1417 pnt, 3. Dick Dros I393 pnt, 4. Jan van ver- kwam Het Ravijn met een 28ste plaats uit 5I deelnemers in de voorronden. Voor de plaatsing in de finale van de beste tien kwam Melvin rijk (98.2 pnt). De Nederlandse jeugd heeft tijdens deze JEK laten zien dat zij zich kunnen meten aan be langrijke en sterke landen als finaleplaatsen en mogelijk ere metaal in het vooruitzicht lig gen. stand. Hierdoor kon het team van Raimond van Duinen via periodestanden 7-0,5-0,5-0 en 4-0 eenvoudig naar een 2I-0 soms een ware zwemwed strijd van te maken. In de tweede periode kregen de Gouwestaeteheren een kleine tegenslag. Immers een beken de sportwet luidt: ’Wie wel kansen creëert en die niet benut, moet oppassen dat hij ze niet tegen krijgt’. Gelukkig wisten Mark Mommers en Paul Verwey toch tot scoren te komen in deze tweede pe riode, maar de Gouwestaete heren wisten geen afstand te nemen. Met een geringe voorsprong van 4-2 gingen beide ploegen de derde pe riode in. In deze periode lie ten de Gouwestaeteheren ’eindelijk’ zien dat zij momen teel een maatje te groot zijn voor WVZ. Door doelpunten van Remko Overdam en Myk Middendorp liepen de heren uit naar een voorsprong van 6-2. Het begin van de vierde periode was een vervolg van W’VEEN/ BOSKOOP - Afgelo pen zaterdag begon dames I van Gouwestaete aan het nieu we seizoen. De eerste wed strijd was uit tegen Het Ravijn WADDINXVEEN - Dinsdag, 24 oktober werden in het kader van het doublettekam- pioenschap weer 2 partijen gespeeld. De koplopers hiel den ook dit keer stand en voeren onveranderlijk het klassement aan. De stand is alsvolgt: I .E.Hoogendoorn/ T.Wubben 16-14-100+; 2/3 S.Tabben/Rob v.Dijken 17- 13-116+ en R.Hulskamp/ H.Cammeraat 16-13-75+; 4/5 I.Matla/J.Hulskamp 16- 11 -64+ en E.Nieuwland/ W.Versluis 16-11-43+; 6/8 THulskamp/AJanssen 16-10- 28+, Fred en Ron v.Dijken 16-10-22+ en RWybenga/ W.Hendriks 16-10-17+; 9/10 W.v.Bockom Maas/ N.Oudijk 16-9-12+ en N.Schifferling/ G.Nieuwland 16-9-9+. de derde. Door fraaie goals van Myk Middendorp en Remko Overdam liepen de Gouwestaeteheren spoedig uit naar 8-3. De wedstrijd leek gelopen. De Gouwestae teheren verloren de concen tratie en de verdediging blun derde een aantal malen. Hierdoor moest keeper Erik van Beek nog een aantal fraaie reddingen verrichten om de overwinning niet in ge vaar te laten komen. Uitein delijk was het Remko Over dam die met twee doelpunten de eindstand be paalde op 10-6. @tkop:Wed- strijden aanstaande weekend Aanstaande zaterdag speelt Gouwestaate uitwedstrijden. Heren I speelt op 20.15 uur tegen Sassenheim I in zwem bad ’Wasbeek’ te Sassenheim. Heren 2 gaat naar Rapido’82 2 in zwembad ’De Planeet’ te Haarlem. WADDINXVEEN - Ook in de tweede wedstrijd voor de wintercompetitie van de Hengelsportvereniging Wad- dinxveen (HSW) werden goede vangsten genoteerd. Werd vorige week gezamen lijk 39 kilo aan witvis gevan gen, afgelopen zaterdag vin gen de elf deelnemers 40 kilo. Daarvan kwam een der de voor rekening van win naar A. van Leeuwen. Met 13.100 gram was hij de con currentie ruimschoots de baas. Als tweede eindigde W. Houtman met 5.770 gram. H. Kraan werd derde met 5.450 gram, op de voet ge volgd door nummer vier J. van Elswijk met 5.440 gram. De vijfde plaats was voor H. de Kwaadsteniet met 3.780 gram. De volgende wedstrijd wordt op zaterdag 11 no vember a.s. gevist in de Am- stel.Vertrek vanaf het station NS om 07.00 uur. J.l. zondag nam een team van de HSW deel aan een inter nationale bedrijven viswed strijd in het Noord Hol- landskanaal.Aan deze door de Hsv Kennemerland uit Beverwijk georganiseerde wedstrijd deden 40 teams van 5 vissers mee. In deze mengeling van vaderlandse topvissers hield hetWad- dinxveense team, bestaande uit Van Leeuwen, Kraan, Rei chard, Houtman en Brouwer, goed stand. Een 15e plaats was hun deel. Helemaal mooi was de individuele klassering van H. Kraan. Met ruim 8 kilo vis was hij één van de 5 vakwinnaars en ein digde hij overall op de derde plaats. Rusland, Oekraïne, Duitsland en Frankrijk. De KNGU is trots op de prestaties die de niet wanneer hij weer over Sterk (ontsteking scheenbeen) kan beschikken. Ook na de gemiste strafschop door de overigens voorbeeldig werkende aanvoerder Marcel van Dijk mocht WSE nog even, terecht, de hoop koesteren om de BleisWijkers op achterstand te zetten. Uit een vrije trap van Eric van Meerveld kopte Martijn Sol in gunstige positie naast. Bij WSE werd Sander van Dijk nog ge- wis-seld voor Fouad Belkadi, maar het succes kwam aan de andere kant. Daar bracht ook de wissel Robert Horsman/Je- roen Koppenaal geen verande ring in. werkerk en Gouderak) overne men en de eerste periodetitel winnen. Voor de rust viel er in het sportpark in de Oranjewijk weinig te beleven. Pas na acht tien minuten kwam Soccer Boys tot het eerste gerichte schot, een inzet van Jansen na aangeven van In 't Veen. Doel man Rene Boekhorst had er geen moeite mee. In de 25ste minuut zag Martijn Sol de bal na een ver schot net naast het Bleiswijkse doel verdween en schoot Marcel van Dijk uit een vrije trap voorlangs het zelfde doel. De thuisclub speelde zon der de gebles-seerde Justin Sterk. Trainer De Jong weet Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Het scoren van doelpunten blijft een lastige opgave voor WSE. In acht competitiewedstrijden kwamen de Waddinxveense voetballers tot zes treffers. Merkwaardig genoeg werd de helft van de totale produc tie twee weken terug gescoord toen koploper Voorscho ten op eigen veld een poets (2-3) werd gebakken. jaar (17-18 oktober) en dames en heren (19-21 oktober) plaats. Aan dit evenement na men den deel met in totaal 350 deelnemers. Na een spetteren de twee uur durende ope- ningsshow op maandag 16 ok tober werd op 17 oktober (17 jr.) gestart met de jeugd in één leeftijdscategorie t/m 17 jaar. Op grond van de eerder be haalde resultaten uit plaat- singswedstrijden van het vori ge seizoen had de 14-jarige Waddinxvener Melvin Kok zich voor deelname in het Neder landse KNGU jeugdteam (4 springers) trampoline gekwali ficeerd. Ter voorbereiding aan deze JEK hebben Melvin en zijn op de eerste plaats. Het jeugd team van de Nederlandse deze trampoline meisjes plaatste zich eveneens in de teamfinale, zij werden uiteindelijk tweede Kersbergen 1387 pnt, 5. Wim Slingerland jr. 1387. Klasse B: I. Guus Renesse 1326, klasse C: I. Cor van Gils I 195, klasse D: Corry 't Hart 1215 pnt. ge op Gouda goed meedoen in de strijd om de prijzen al ging de eerste periodetitel naar Bergambacht doordat koploper DRGS verloor. Na twintig mi nuten leidde een steekpass van Rob van Leeuwen tot het eer ste doelpunt van Lennaert Vis ser. Gouda was nadien niet on gevaarlijk maar trof de Moerkapelse doelman John Roest in blakende vorm. In de tweede helft werd een fout in de verdediging Goudfa noodlottig. Visser kon doorlo pen en de doelman omspelen en 0-2 scoren. Daarna werd er bij Moerkapel- le weer nerveus verdedigd, maar voor het resultaat had het dit keer geen gevolgen. In de zondagcompetitie verloor WADDINXVEEN - Op de acht ste clubavond van de schakers van ‘Waddinxveen’ was het duel tussen Barthold Jansen, de lei der van het klassementen Hans van Woudenberg, de kampioen van het vorige seizoen, de klap per. Er werd van het begin af hard gevochten, maar halverwe ge gaf Barthold bij vergissing een pion weg. Daardoor kreeg Hans een ‘verre’ vrijpion, waarna het een groot karwei werd, deze pion op te laten marcheren. Dat karwei loste hij volgens de re gels van de kunst op. Arie Kar dol maakte het Ton van Nieu- kerke naar gewoonte behoorlijk lastig, maar nu haalde Ton voor het eerst tegen deze tegenstan der een vol punt. Jan van der Born kreeg van de jonge Ryan den Drijver stevig verzet, maar bracht net wat meer ervaring in. Kees Asscheman bood goede WADDINXVEEN - Op zater dag 18 november 2000 zal voor de 22e maal het Open Wad dinxveense Jeugdschaakkam- pioenschap worden gehouden. Ditmaal in Wijkgebouw Het Zuidhonk, Zuidplaslaan 552 in Waddinxveen. Er zal worden gespeeld in 4 leeftijdscategorien: B categorie: geboren na 18-1 1-1984. C ca tegorie: geboren na 18-11- 1986. D categorie: geboren na 18-11-1988 en de E categorie voor de jeugd geboren na 18- 11-1990. Er zal worden ge speeld volgens het Zwitserse systeem: na iedere ronde wordt opnieuw op sterkte in gedeeld. Inschrijfgeld: 7,50 inclusief herinnering.Aanvang: 10.00 uur. Zaal open: 09.00 uur. Aanmel den kan bij Wim van der Hoek. Tel 0180-633633 of bij Ton van Nieukerke. Tel 0182-630594. Via E-mail: w.v.d.hoek@free- ler.nl of tvnieukerke@wxs.nl. De inschrijving sluit op vrijdag 17 november 2000. tegenstand tegen Wim van Os en pas bij het afwikkelen naar het eindspel bleek Wim beter geschat te hebben. Gerard To renbeek had in het eindspel een pion meer dan Erik Hennink, maar gaf gratis een paard weg en verloor voor het eerst in de ze competitie. Zeer vroeg op de avond maakte Albert Prins een einde aan het spel van Kees Al- blas. Kort daarna kwam Jeroen van derVeen (na vier nederlagen in vorige ronden) glimmend van trots een overwinning op Jaap van der Heiden rapporteren. Na het verwerken van het beker toernooi in de onderlinge com petitie luidt de stand daar aan de kop: IVan Woudenberg, 2. Van Nieukerke, 3. H. de Roodt, 4. WHennink, 5. Jansen, 6. Van Putten, 7. Philipse, 8. Van der Born, 9. Smitskamp, 10. R.Dan- nis. Groeneweg met 3-1 van FC Zoetermeer. Met slechts vier doelpunten in acht wedstrijden, waarmee de eerste periode werd afgesloten, scoorden de Zevenhuizenaren slechts vijf doelpunten waarvan twee in de eerste competitiewedstrijd te gen Soccer Boys. Waddinxveen ging met 3-1 ten onder tegen Gouderak vooral door toe doen van Gouderakker Khalid Acchoud. Diens clubgenoot Marco den Braber hielp Wad dinxveen aan het tegenpunt. Het programma voor zaterdag: Be Fair-Soccer Boys, Zestien- hoven-Moerkapelle, zondag: Warmunda-WSE, UDO-Groe- neweg, Waddinxveen-SV Om moord (wedstrijd van de week). nam Het Ravijn een tweede ti- me-out en werd na ongeveer 10 seconden gescoord, terwijl de klok op 18 seconden bleef steken. Dit gesjoemel met de in Nijverdal en deze werd met tijd werd echter bestraft met de afkeuring van het doelpunt en werd opnieuw bij 19 secon den gestart, waarna de wed strijd werd uitgespeeld. Dames 2 kende een zeer saaie avond. Tegenstander Otters/’t Quint). Ook daar was doorstroming vanuit dames 2 en kwam er één van een ande re club. Beide teams hebben een nieu we trainer/coach. Bij Gouwe staete is dat Jim van Es. De weekend teams begonnen geconcen treerd aan de wedstrijd, waarbij Aanstaande zaterdag Gouwestate uitwedstrijden. Dames 2 speelt om 20.30 uur Sandra tegen WVZ I in zwembad ’De Veur’ te Zoetermeer. Dames I WOENSDAG 1 NOVEMBER 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - In de zater- dagcompetitie kwam Be Fair eindelijk weer eens tot een competitie-overwinning. In Rotterdam werd Oude Maas met I -4 verslagen. Nadat doel man Ralph Boonstoppel Oude Maas van scoren had afgehou den gaf Zuhir Benquedda de Waddinxveners de leiding. Na de pauze werd de scoren door doelpunten van Martijn Peters, Rene Minnee en John Slagboom uitgebouwd. De wedstrijd BVCB-Floreant werd afgelast. Moerkapelle blijft na de 2-0 ze- gemiste strafschop was echter voor een aanvallend SB. Na een half uur zette Fred Adegeest zijn 100ste wedstrijd voor Soc cer Boys luister bij door na een voorzet van rechts doel treffend uit te halen: 0-I. Vijf minuten later ging Arnoud in ’tVeen achter een verre uit trap van doelman Bart Moen aan. De Bleiswijker ver scheen moederziel alleen voor de doelman Rene Boekhorst. In 't g Veen plaatste de ff bal langs de sluit post van WSE, maar ook langs de paal. Zeven minuten later werd de wedstrijd alsnog be slist door Dico Jansen, die eerst verdediger Thijs van der Voort uitspeelde en daarna doelman Boekhorst het nakijken gaf: 0-2. Door deze uitslag klom Soccer Boys naar de top van de rang lijst in de vierde klasse want Voorschoten zag de wedstrijd tegen Teylingen afgelast. Ook FC Lisse kwam niet in ac tie en kan als het twee achters tallige wedstrijden wint de kop positie van de Bleiswijkse formatie van trainer Leen Ver hagen (vroeger coach bij Nieu- WADDINXVEEN - In de week van I6-2I oktober j.l. vonden te Eindhoven de Europese kampioenschappen trampoli nespringen, dubbel mini-tramp door zijn leeftijd (kracht) en tumbling voor jeugd t/m I7 moeilijkheid tekort. De springers in de finale sprongen minimaal met een moeilijkheid boven de 10.0. in totaal 26 Europese lan- Zijn 16-jarige teamgenooto Je roen Kaslander kon zich wel plaatsen voor de finale, Jeroen werd hierin uiteindelijk 7e. De overige teamleden Sven Mooi en Ronald Klein (I4 jr.) behaalden successievelijk de I2e en 32ste plaats. De uitstekende punten die alle vier de teamleden bij elkaar sprongen zorgden voor een plaatsing bij de beste vijf lan denteams in de teamfinale. Hierin behaalde Nederland de vierde plaats 100.8 pnt) voor Rusland (99.8 pnt). Boven Ne derland eindigden Engeland 104.3 pnt) op de derde, Wit- Rusland (I05.3 pnt) op de teamgenoten stagetrainingen tweede en Duitsland (II0.3) gevolgd in Berlijn en Alkmaar. Als één van de jongste deelne mers heeft Melvin naar JEK toegewerkt met de trai ning van zijn EK oefening met een moeilijkheidsgraad van 8.7. (97.7 pnt) achter eerste Frank- Ondanks dat de concurrentie op dit Europese niveau zwaar was (merendeel van deelne mers tussen I6 en I7 jaar) heeft Melvin goed gepresteerd 9-7 gewonnen door Gouwesta ete." Het zal jaren geleden zijn dat de dames van Gouwestaete bij Het Ravijn hebben gewonnen. Maar nu was het dan zover, al hoewel de 9-7 overwinning niet Gooi gaf absoluut geen tegen- zöndëf slag of stoot tot stand kwam. Beide teams hebben wat personele wijzigingen onder gaan. Bij Gouwestaete vertrok Evelyn de Tyssonsk en ging overwinning uitlopen. Doelpun- Wendy de Frankrijker naar da- tenmakers voor Gouwestaete mes ~2. Hanneke Kappen en waren Karen Weerd (6x),Wen- Kim Middendorp stroomden dy de Frankrijker (5x), Erika de door. Bij Het Ravijn vertrokken Jong (3x), Wendy van der Neut vijf speelsters (o.a. Carla (3x), Erika Vlasman (2x), Sandra enige Thijsse (lx) en Malou van nen (lx). Jong.~„’Gaat de bal er in dan loopt zo’n wedstrijd anders. Want I Soccer Boys was nauwelijks ge- vaarlifk. In denk zelfs dat wij naar beho- ren hebben gespeeld en het meeste spelaandeel hadden”. De strafschop werd door scheidsrechter J. Evenwel uit Alphén aan den Rijn toegekend omdat Guido van Ankum een vermeende overtreding maakte tegenover Raymond van Swie- ten. Op het eerste gezicht gingen beide spelers voor de bal waar bij Van Swieten geblesseerd raakte en moest worden opge lapt “door de Waddinxveense verzorger Cees Kroon.Van An kum kreeg hierna de gele kaart. De période die volgde na de Tegen Soccer Boys was het weer het oude liedje. Zelfs een strafschop, genomen door aan voerder Marcel van Dijk, lever de geen treffer op. Via de uit stekende doelman Bart Moen bleef de bal uit het Bleiswijkse doel. Dat gebeurde na dertien minuten spelen in de tweede helft. „Een cruciaal moment”, vond trainer Paul de jeugd heeft behaald en ver wachten dat bij de volgende Europese Kampioenschappen W’VEEN/ BOSKOOP - De Gouwestaete heren kregen afgelopen zaterdag WVZ uit Zoetermeer op bezoek. WVZ, onder leiding van ex- Gouwestaete coach Anton Heiden, kende een slechte start van de competitie. Vorig seizoen deed de ploeg tot op de laatste dag nog mee om het kampioenschap. Dit sei zoen wisten ze pas I punt te halen. De Gouwestaeteheren waren zich terdege van be wust dat de wedstrijden te gen WVZ op zichzelf staan; vorig seizoen werd immers nog ruimschoots van WVZ verloren. Remko Overdam opende de score met twee doelpunten. De stand na de eerste periode: 2-1 Gouwestaete was duidelijk de betere ploeg, maar verzuimde een aantal opgelegde kansen te benutten. Beide ploegen ’smeten’ met energie door er Gouwestaete via doelpunten van Ellen van derWeijden (2x), Natascha Baatje en Berckenkamp op een 2-4 voor sprong kwam. In de tweede pe- had zaterdag en zondag uit riode~leek de aandacht van moeten spelen tegen respectie- Gouwestaete enigszins te ver- velijk Rapido’82 I en Polar Be slappen en kwam Het Ravijn ars I. Helaas heeft Rapido’82 weer langszij. zich, vanwege personele pro- Na de 5-4 voorsprong voor blemen, uit de competitie terug Het Ravijn in de derde periode moeten trekken. Polar Bears kwarrThet geloof in eigen kun- heeft verzocht voor uitstel van nen bij Gouwestaete, voor zo- de wedstrijd, ver dat al weg was, weer terug en via doelpunten van Petra Meerdink, Natascha Baatje (2x) en Gillian van den Berg, kwam Gouwestaete op een 6-8 voor sprong. De laatste periode ging gelijk op. Met nog minder dan een minuut op de klokken scoorde Natascha Baatje 6-9, waarna Karin Kuipers (waarom lukte dat niet in Australië?) met haar zevende goal de eindstand op 7-9 bepaalde. Toch had de wedstrijd nog een bizar slot. Met nog I9 seconden te gaan Coeneco ...a —I m XS 5* 1 tl-; ff 4' -nJ

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 31