Boskoop Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof1 Uln KOM EENS KONING WINKELEN ’N boskoop; Waddinxveen Waddinxveen NVM glif - i 1 I A X/' Ook in Boskoop wordt u "hoffelijk” ontvangen! Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Beethovenlaan 3 Vraagprijs 425.000,- k.k. Zijde 96 Vraagprijs 685.000,- k.k. In ruim opgezette woonwijk gelegen hoekwoning met vrijstaande stenen garage op korte afstand van N.S.- station, scholen en winkels. Deze ruime woning met fraaie ligging is gebouwd in ca. 1970 en biedt 204 m2 eig. grond en ca. 380 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met trapkast, meterkast en toilet met font.; Z-vormige woonkamer; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling; Bijkeuken met deur naar de tuin. Ie Verdieping: Overloop; Badkamer (wit/blauw) met douchehoek, 2e toilet, wastafel en aansl. voor de wasapp.; 1 Slaapkamer aan voorzijde; 2 Slaapkamers aan achterzijde waarvan 1 kamer met toegang tot balkon. 2e Verdieping: Voorzolder met dakraam en opstelling H.R.-combiketel uit 1991; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel. Verder beschikt de woning over een nette voor-, zij- en achtertuin. De achtertuin is gesitueerd op het zuiden en beschikt over sierbestrating, een ruime garage (v.v. elektra) en een achterom. Tevens bevindt zich een houten berging met elektra aan de zijkant van de woning van circa 11 m2. Bijzonderheden: De beg. grond is voorzien van dubbele beglazing. Zowel de hal, overloop, voorzolder, toilet, badkamer en keuken zijn voorzien van sierpleister. Oplevering in overleg (tweede/derde kwartaal 2001). Akkerwinde 1 Vraagprijs 485.000,- k.k. Zijde 102 Vraagprijs 699.000,- k.k. In een leuke jonge woonwijk gelegen eengezinswoning met vrijstaande stenen berging voorzien van elektra in de achtertuin. De tuin (Z) van deze hoekwoning is netjes aangelegd. Bouwjaar 1992,158 m2 eigen grond en circa 320 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast, ruimte onder de trap, welke middels deurtje toegankelijk is en toiletruimte met closet en fonteintje; L-vormige woonkamer voorzien van houtkachel en mar- moleumvloer; De open keuken in standaard uitvoering is voorzien van aansluiting vaatwasser. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Volledig betegelde badkamer met wastafelmeubel, hangend clo set, douchecabine en kunststof ligbad; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verdieping: Voorzolder met berg ruimte; 1 Zolderkamer met 2 Velux dakvensters en berg ruimte; Was-/c.v.-ruimte voorzien van dakvenster, aan sluiting wasapparatuur en Vaillant c.v.-ketel. De gehele woning is voorzien van een marmoleumvloer. Oplevering in overleg (circa mei 2001). Junolaan 1 Vraagprijs 435.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Aantrekkelijke, goed onderhouden hoekwoning met geheel betegelde achtertuin op het westen (afm. 12.00 x 6.00 m). De woning is gebouwd in 1965 en verbouwd in 1995, biedt 179 m2 eig. grond en met ca. 330 m3 inhoud de volgende indeling: Beg. grond: Entree/hal met trapopgang, trapkast en toilet; Doorzonwoonkamer v.v. spachtelputzwanden en een schuifpui naar de tuin; Open keuken o.a. voorzien van gascomfort, oven/magne- tron en afzuigkap en belegd met een plavuizenvloer. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan voorzijde; 2 Slaapkamers aan achterzijde; Geheel betegelde badkamer met douche, therm, kraan, was tafel en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met opstelling combiketel, aansl. wasapparatuur en berg ruimte achter knieschotten; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte achter knieschotten. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Aanvaarding in overleg. Noordeinde 34 Vraagprijs 347.000,- k.k. P.C. Hooftstraat 12 Vraagprijs 377.000,- k.k. Fraai karakteristiek vrijstaand herenhuis op een plezie rige lokatie gelegen direct nabij het centrum van Boskoop. Aan de achterzijde is de woning tegen een kindvriendelijke woonwijk gelegen met diverse speel- mogelijkheden. Tevens kan hier volop worden gepar keerd. Bouwjaar 1916,194>m2 eigen grond en ca. 675 m3 inhoud. Het geheel is uitstekend verzorgd en rond 1993 geheel verbouwd, maar met behoud van de origi nele details en de statige uitstraling, die bij het pand hoort! Indeling: Beg. grond: Portiek; Entree met plavui zen vloer en meterkast; Ruime hal met plavuizen vloer, toilet en schitterende trapopgang met de originele hou ten draaitrap; Gezellige woonkamer en suite met hout- delen vloer en houtkachel; Gesloten keuken aan de ach terzijde v.v. moderne inrichting in L-vormige opstelling met enige apparatuur, originele schouw en hoekkast. Vanuit de hal is een forse kelder (op sta-hoogte) onder de keuken bereikbaar. Ie Verdieping: Overloop met trapopgang (losse trap) naar zolderverdieping; 3 Fijne slaapkamers en een kleinere tussenkamer (kleed-/kas- tenkamer); Volledig betegelde luxe badkamer met 2 aparte wastafels, ligbad, douchecabine en 2e toilet. Vanuit de ouderslaapkamer is de veranda/het balkon bereikbaar. Deze is voor ongeveer de helft opgebouwd als serre. 2e Verdieping: Een royale zolderverdieping met veel ruimte (hoogte) en een aparte ruimte met de c.v.-ketel en aansluiting wasapparatuur. Verder beschikt deze woning over een fraaie Japanse tuininrichting met diverse bijzondere accenten en Bankirai vlonders. De achteruitgang is via een bruggetje en aan de zijkant van de woning bevindt zich een lange houten aange bouwde berging. Oplevering in overleg. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: wad dinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Aantrekkelijke knusse dijkwoning met c.v.-combiketel (uit 1996) en vrijstaande houten berging voorzien van betonvloer en elektra. Deze hoekwoning beschikt over een betegelde achtertuin op het westen met bergruimte voor o.a. de containers en over een poort. Zowel de tuin als de poort zijn voorzien van nieuw houten hekwerk. Bouwjaar circa 1925,105 m2 eigen grond en circa 300 m3 inhoud. Indeling: Souterrain: Hobbyruimte met tegelvloer en stalramen (hoogte 2 meter); Toiletruimte met closet en kajuitsraam; Ruimte voor wasmachine en droger; Fraaie luxe betegelde badkamer met ligbad, afzonderlijke douche, wastafel met spots, kasten en plavuizenvloer; Berging annex 2e hobbyruimte. Het souterrain is in 1998 vergroot. Woonverdieping (straatniveau): Entree; Woonkamer 4.50 x 3.55/4.80m) met open spiltrap; Woonkeuken met kunststof keuke- ninrichting en afzuigkap. Slaapverdieping: Overloop met berging; 3 Slaapkamers, respectievelijk 4.35 x 2.45m, 3.85 x 2.25m en 3.20 x 3.05m. Deze woning is voorzien van dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en grotendeels muurisolatie. Oplevering in overleg. Aan levendige weg gelegen eengezinswoning, welke aan de achterzijde met circa 12 m2 is uitgebouwd. Deze ruime tussenwoning is op loopafstand van de winkels, openbaar vervoer en scholen gelegen. Bouwjaar 1968, circa 385 m3 inhoud en 150 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal voorzien van plavuizenvloer, meterkast, trapkast en volledig betegel de toiletruimte met hangend closet en fonteintje; L-vormige woonkamer, welke in 2 delen is opgesplitst en gescheiden d.m.v. gesloten haardpartij met schoon metselwerk. Het woongedeelte aan de voorzijde is voor zien van parketvloer en de achterkamer is voorzien van hardhouten schuifpui en deur naar de verwarmde berging met aansluiting wasapparatuur; In het midden staat de U-vormige eiken keuken met veel werkruimte en diverse inbouwapparatuur: keramische kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast. Ie Verdieping: Overloop; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kasten- wand en balkon; 1 Slaapkamer met wastafel aan de voorzijde; Luxe badkamer (volledig betegeld) met vloer verwarming, ligbad (extra breed), hangend closet en wastafelmeubel. 2e Verdieping: Overloop met Velux dakvenster, c.v.-combiketel en bergruimte; 1 Zolder kamer met dakkapel. De tuin is netjes verzorgd en beschikt over een aangebouwde berging en een achter om. De voortuin is 2 jaar geleden aangelegd. Oplevering in overleg. Nabij het centrum van Boskoop gelegen statig vrijstaand herenhuis met 3 parkeerplaatsen naast de woning en een op het zuiden gelegen grote achtertuin. Dit herenhuis is in gebruik geweest als kantoor en is hier als zodanig nog op toegespitst. Het is mogelijk dit herenhuis zijn karakter als woonhuis weer terug te geven. Bouwjaar circa 1933, 333 m2 eigen grond en circa 540 m3 inhoud. De huidige indeling is als volgt: Entree/tochtportaal; Vestibule met trapopgang, deur naar de kelder van circa 7 m2 (stahoogte), meterkast en toilet. Gesloten keuken met eenvoudig keukenopstel ling met RVS blad; Werkruimte/berging met deur naar de tuin; Woon/zitkamer aan de voorzijde met erker; Achterkamer met openslaande deuren aan de zijkant van de woning. Ie Verdieping: Overloop met toiletruim te voorzien van fonteintje; 1 Voorslaapkamer (voorheen 2) met erker en vaste kasten; 1 Slaapkamer aan de ach- terzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kasten en openslaande deuren naar het (vernieuw de) balkon. 2e Verdieping: Zolderverdieping met 2x een koekoek en c.v.-ruimte. De tuin aan de achterzijde grenst aan een waterloop en beschikt over een gazon. Oplevering in overleg. WW te- Vant Hof heeft heee wat in huis! rn^elaardij ■_van’t hof mi 8 ■Es Stek S9I r

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32