Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof f makelaardij WBOSKOOP! Boskoop NVM El- rritt. J I M Ook in Boskoop wordt u “hoffelijk” ontvangen! Wist u al dat Van’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Beethovenlaan 3 Vraagprijs 435.000,- k.k. Noordeinde 193 Vraagprijs 348.000,- k.k. Luxe afgewerkte 2-onder-l kap woning (bouwjaar 1990) met aangebouwde garage, oprit en zeer diepe, vrij gelegen achtertuin. Grondoppervlakte 577 m2. Inhoud ca. 480 m3 (incl. garage). Indeling: Begane grond: Entree/hal, meterkast, geheel betegeld toilet met fonteintje; Ruime L-vormige woonkamer (ca. 45 m2) met fraaie plavuizenvloer, schuifpui en moderne Boley open haard; Luxe open keuken in U-opstelling voorzien van inbouwvaatwasser, combi-oven, keramische kookplaat, 10 1. close-in boiler en RVS-afzuigkap. Vanuit de woon kamer is er een deur naar de gerealiseerde bijkeuken (de garage is hierdoor verkleind). In garage stalen kanteldeur met loopdeur. Ie Verdieping: Overloop met trapkast; Totaal 3 slaapkamers voorzien van laminaat- vloer (1 kamer biedt toegang tot het garagedak en 1 kamer aan achterzijde is voorzien van een dakkapel); Moderne, luxe afgewerkte badkamer met ligbad, afzon derlijk douchecabine, 2e toilet, fraai meubel en design radiator. 2e Verdieping: Ruime slaapkamer met Velux raam en zijraam; Afzonderlijk wasmachine/c.v.-ruimte (HR combiketel) ook met Velux raam. Fraai opbergings- systeem. De vloer op zolder is tevens voorzien van laminaat. De woning is volledig geïsoleerd en heeft dus lage energiekosten! De parterre is voorzien van vloer verwarming. Parkachtige achtertuin op het westen met fraaie terrassen, water en steiger. Afmeting van de tuin ca. 50 x 9 m. Verder voorzien van beregeningssysteem, verlichting en tuinhuisje. Oplevering in overleg (kan snel). Fraai aan groenvoorziening gelegen royale goed onder houden hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin op het zuiden. Tevens bezit deze woning over een garage met vliering, elektra en inloopdeur. Bouwjaar 1981, circa 350 m3 inhoud en 158 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal; L-vormige woonkamer met trap, zijramen en parketvloer; Open keuken in U-opstel- ling voorzien van diverse inbouwapparatuur: kookplaat en oven; Toilet. Ie Verdieping: Overloop; 1 Ruime slaap kamer aan de voorzijde met uitzicht op singel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met lig bad, douche, toilet en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met opstelplaats voor Vaillant combiketel en bergruim te; 1 Ruime slaapkamer met voor en achter een dakka pel. Tevens is deze woning voorzien van gedeeltelijk dubbel glas. Oplevering in overleg. Heemraadweg 40 Vraagprijs 469.000,- k.k. Zinkeling 88 Vraagprijs 735.000,- k.k. Beethovenlaan 14 Vraagprijs 409.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Mooie en royale goed onderhouden eengezinswoning met 5 slaapkamers! Deze tussenwoning beschikt over een c.v.-combiketel, stenen berging en fraaie voor- en achtertuin voorzien van borders en betegeling. Bouwjaar circa 1968, 350 m3 inhoud en 149 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meter kast, annex garderobe, designradiator, inbouwspots, trapopgang en betegeld toilet met fonteintje; Portaal met trapkast; Doorzonwoonkamer voorzien van open haard, elektrisch zonnescherm aan de voorzijde en lichtgekleurde plavuizenvloer (over de gehele parterre); Open keuken voorzien van L-vormige inrichting met inbouw gaskookplaat, afzuigkap, dubbele spoelbak en verlaagd plafond. Ie Verdieping: Overloop met luxe geheel betegelde toiletruimte met hangend toilet; 1 Voorslaapkamer met inbouwkasten voorzien van schuifdeuren; 1 Achterslaapkamer met laminaatvloer, vaste wastafel en inbouwkasten voorzien van schuif deuren; 1 Achterslaapkamer (momenteel als werkkamer in gebruik); Luxe geheel betegelde badkamer met dub bele wastafel, kastjes, Ucosan ligbad en mechanische afzuiging. 2e Verdieping: Overloop met c.v.-combiketel, aansluiting wasapparatuur, vaste wastafel, Velux tuimelraam en berging met elektra; 2 Zolderslaapkamers, beide met grote en hoge dak kapel, waarvan de daken en wanden geïsoleerd zijn. Bijzonderheden: Geheel dubbel glas, dak- en vloerisola- tie. Trespa bekleding van de gevels en van de dak kapellen. ISDN-aansluiting. De woning is gesitueerd in een aantrekkelijke woonomgeving en nabij scholen, winkels en station. Oplevering in overleg. Anna Paulownastraat 22 Vraagprijs 364.000,- k.k. Berkengaarde 18 Vraagprijs 395.000,- k.k. Aan het Noordeinde te Boskoop gelegen 2-onder-l kap eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde en een zeer diepe achtertuin. Bouwjaar 1937, circa 225 m3 inhoud en 265 m2 eigen grond. De indeling van dit leuke pand is als volgt: Entree/hal met meterkast en gas- meterkast; Woonkamer met authentiek houten vloer (van onderen geïsoleerd), provisie/kelderkast en 2 open kasten; Open eenvoudige'keuken met gaskookplaat en afzuigkap; Tussenhal/portaal met toiletruimte voorzien van closet en fonteintje. Ie Verdieping: Overloop; 1 Grote stijlvolle slaapkamer aan de voorzijde met origineel raampartij, vaste kast en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste trap naar de vliering (zithoogte) met c.v.-ketel; Volledig betegelde badkamer met douchehoek, wastafel en aansluiting wasapparatuur. Deze woning beschikt over een diepe achtertuin, welke is voorzien van 2 terrassen en een gazon en over een zij entree naar de tuin langs het huis. Tevens bevindt zich in de tuin een houten berging met elektra. Oplevering in overleg. Gunstig nabij winkelcentrum en scholen gelegen goed onderhouden eengezinswoning met voor- en diepe achtertuin. Deze tussenwoning is voorzien van dubbel glas en c.v.-combiketel uit 1991. Bouwjaar 1968, 350 m3 inhoud en 154 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/gang met toilet; Ruime woonkamer met open haard; Open keuken. Ie Verdieping: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douche en was tafel; Separaat toilet. 2e Verdieping: Overloop met aan sluiting wasapparatuur; 1 Ruime slaapkamer met dak kapel; C.v.-/hobbyruimte. Deze fijne woning is voorzien van diverse vaste kasten. Oplevering in overleg. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Sfeervol en in perfecte staat zijnde woonhuis met c.v.- ketel en stenen berging voorzien van elektra. Leuke voor- en achtertuin (circa 11 x 6m) op het westen en voorzien van sierbestrating. Bouwjaar circa 1958, circa 300 m3 inhoud en 136 m2 eigen grond. Indeling: Entree/hal met kast, trap, betegeld toilet en nis met wasbakje; Woonkamer met Deense 'allesbrander' en openslaande deuren naar de tuin; Open keuken voor zien van plavuizenvloer, veel kastruimte en inbouwap paratuur: gaskookplaat, combi-magnetron, koelkast, vaatwasser en RVS-afzuigkap. De hal en woonkamer zijn voorzien van een 'antieke' grenen houten vloer. Ie Verdieping: Overloop met kast; Geheel betegelde douche met vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voor zijde met vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de achter zijde. 2e Verdieping: Overloop met Velux tuimelraam, opstelplaats voor c.v.-ketel en berging; Leuke zolder- slaapkamer voorzien van dakkapel aan de achterzijde en berging. Fraaie, eigentijdse inrichting van woning en tuin! Aantrekkelijk en centraal wonen met veel groen in de omgeving. Oplevering in overleg (kan op korte termijn). Aan levendige weg gelegen eengezinswoning, welke aan de achterzijde met circa 12 m2 is uitgebouwd. Deze ruime tussenwoning is op loopafstand van de winkels, openbaar vervoer en scholen gelegen. Bouwjaar 1968, circa 385 m3 inhoud en 150 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal voorzien van plavuizenvloer, meterkast, trapkast en volledig betegelde toiletruimte met hangend closet en fonteintje; L-vormige woon kamer, welke in 2 delen is opgesplitst en gescheiden d.m.v. gesloten haardpartij met schoon metselwerk. Het woongedeelte aan de voorzijde is voorzien van parketvloer en de achterkamer is voorzien van hardhou ten schuifpui en deur naar de verwarmde berging met aansluiting wasapparatuur; In het midden staat de U-vormige eiken keuken met veel werkruimte en diverse inbouwapparatuur: keramische kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast. Ie Verdieping: Overloop; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kasten- wand en balkon; 1 Slaapkamer met wastafel aan de voorzijde; Luxe badkamer (volledig betegeld) met vloer verwarming, ligbad (extra breed), hangend closet en wastafelmeubel. 2e Verdieping: Overloop met Velux dakvenster, c.v.-combiketel en bergruimte; 1 Zolderkamer met dakkapel. De tuin is netjes verzorgd en beschikt over een aangebouwde berging en een achterom. De voortuin is 2 jaar geleden aangelegd. I ■wé MWW WWmWWW M W WWll P J" 1 ^WWWMMMWWmWU Hf® zli b ti t Van't Hof heeft heee wat in huis! ^ake/aardij M ■_van ’t hof x?ElEN S-U'’1111- J

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32