Donkere dagen, knusse huiskamers Knallende kleuren en maffe materialen De allerbeste wensen r Low living en loungen y«ri j I i i I I li VOOR SFEER TRADITIE Zondag 24 dec. Europatuin Gouda geopend van 11.00-17.00 uur ED REUSKEN 6 F /SILCO Ir *i Van dik hout zaagt men planken 4 11 I JONGENEEL GORDIJNEN la 1 I Uw specialist op het gebied van woninginrichting EUROPATUIN BOSKOOP EUROPATUIN GOUDA TREND EN TRADITIE 2000 Oudejaarsmarkt zondag 31 dec. van 11.00-17.00 uur bij Europatuin Boskoop. Voor leuke ideeën zijn wij ook geopend, met als aanbieding elke 7e mtr. in between Spanplafonds E Kastenwanden Wandpanelen E Systeemplafond E Interieurbetimmeringen SiLCO Showroo St. Victorstraat 54 W’veen VOOR DOCUMENTATIE (0182) 61 68 78 http://Www.silco.nl Waddinxveen Irvv l 7; f£ <11 I 1 Tijdens de kerstshow besteed EuropaTuin met name veel aandacht aan sfeer. (Foto: Mahanka Peters) i V 4 Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur ties tot in de finesses kunnen worden gecreëerd. Als straks de drukke feestdagen weer voorbij zijn, de kerstboom weer naar de zolder is verhuisd en alle glitter uit huis is verdwenen, gaat menigeen zich weer voorbereiden op het komend voorjaar. Het is inmiddels een echte trend geworden om regelmatig het interieur te veranderen. Bovendien is het hele maal niet nodig om alle meubels en kasten direct te vervangen. Met nieuwe gordijnen, een andere vloer en enkele woonaccessoires kunt u in een handom- Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur RUNEVELD86 ACHTERWILLENSEWEG 31 Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 ■I WONING PROJEKTSTOFFERING WADDINXVEEN - Bij S A Interieur/De Gordijnerij vindt u alles op het gebied van woning inrichting. Al tien jaar biedt de interieurspecialist een zeer breed assortiment gordijnen, vitrage en andere raam decoratie. Daarnaast beschikt S A over een ruime collectie houten vloeren en tapijten, uiterst overzichtelijk geëtaleerd in het naastgelegen pand dat de toepasselijke naam Floor Factory heeft gekregen. Bij S A vindt u alles onder één dak, het geen vooral als groot voordeel heeft dat combina- Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) Low living en loungen zijn de sleutelwoorden als het gaat om het nieuwe zitten. Banken en relaxfauteuils zijn vooral laag, maar ook diep en vaak op alle mogelijke manieren verstelbaar. Losse items zoals poefjes en hoekers, ’leefkussens’ voor op de vloer en woonplaids, kleden de zithoek aan. Spannende stof fen en gedurende kleurencom binaties zorgen voor de juiste ’touch’. Banken zijn vandaag de dag vooral laag, breed en diep. Ze hebben zeer brede zitkussens en heel veel losse rugkussens om de diepe zit op te vullen: soms wel drie lagen dik. Het staat heel leuk om voor de rug kussens een contrasterende kleur of opeenvolgende ton- sur-ton kleuren te kiezen en/of sche gel uit de fietsindustrie. Science-fiction? Nee! Het zijn stuk voor stuk bestaande meu belen, die het nieuwe millenni um een passend futuristisch tintje geven. een ander materiaal, bijvoor beeld vilt. In de lounge-trend passen ook items zoals het de intieme loveseat, de zitzak, het extra lange sofa-elementen, la ge salontafels, zittafels, lage en brede dressoirs, dikke karpet ten en royale vloerkussens. Qua vormgeving zijn de meest banken kubistisch en rechtlij nig. Zitkussens, rugkussens, armleuningen en pootjes; het ziet er allemaal heel geome trisch en strak uit. Maar tegelij kertijd is daar de retro-trend, met juist allerlei ronde, holle en bolle vormen. Bekende baan brekende meubelklassiekers uit de jaren ’50, ’60 en ’70 zijn in middels opnieuw in productie genomen. Maar ook nieuwe ontwerpen hebben die typi sche, organische belijningen van maken onder andere onderdeel uit van de sfeervolle inrichting voor het najaar. Naast de traditionele kerstboom laat het tuincentrum zien dat-je met Kerst nog veel verder kunt gaan. Dek de tafel sfeervol, voor en na de kerstdagen. In dit geval zijn het de benodigde accesoires, van placemat tot complete kerstservie- zen, die voor de sfeer zorgen. Overal in het tuincentrum zijn fraai ge decoreerde (kunst-)kerstbomen te vin den. Ze dienen als voorbeeld, maar kun nen natuurlijk ook in z’n geheel worden aangeschaft. Een compleet bos aan bo men geeft de klant de keuze om in elke prijsklasse te slagen. In de kerstshow van EuropaTuin zijn acht kleine winkeltjes te vinden die elk met hun eigen thema een groot assorti ment aan artikelen presenteren. Zo vindt men in ’De Stal’ een verscheiden heid aan kerststallen. Maar ook losse kerstgroepen en diverse accesoires om de kerststal tot leven te brengen. In ’De Kandelaar’ staan daarentegen weer de meest trendy kaarsen en -standaards, in allerlei kleuren. Maar ook nieuwe mate rialen als geur- en gelkaarsen in bijvoor beeld champagneglazen. EuropaTuin Boskoop is te vinden aan het Rijneveld 86 in Boskoop.Voor meer informatie: 0172-216114. draai een heel andere sfeer in uw huis creëren, waardoor uw huis ook echt een thuis wordt. Wilt u eens uitvoerig woonshoppen, stap dan eens binnen bij S A Interieur/De Gordijnerij/The Floor Factory. De interieurspecialist bedankt al haar klan ten voor het in hun gestelde vertrouwen en wenst hen, en natuurlijk ook haar toekomstige relaties fij ne kerstdagen en een gelukkig en gezond nieuwjaar toe. Ook volgend jaar staat S A u weer graag voor u klaar. Harris is een multifunctio nele fauteuil uit de Timeless editionscollectie van Van Maanen Meubelen. De Creafort Design collec tie, ontwikkeld in samen werking met de Belgische designers Enthoven Associates en Clemtone Industrial Design, is bijzon der vormgeven. Het ge bruik van aluminium vormt een subtiel contrast met het warme, massieve kersnhout. Opvallend is daarnaast het veranderde silhouet van de zitmeubels; laag, breed en diep. Voor meer informatie: Creafort Meubelfabrieken, tel. 0182- 593888. BOSKOOP - Woonkamers worden ver sierd in allerlei kleuren, in tuintjes bran den tientallen kleine lampjes en in menig hoekje staat een prachtig opgedirkte kerstboom. Het is de tijd van het jaar, de bekende donkere dagen, die in de mees te huizen gelukkig helemaal niet zo don ker zijn. Menig tuincentrum laat zien wat je allemaal met Kerst kunt doen. En dat is niet mis. Een van de meest vooraan staande en bekendste kerstshows vindt u bij EuropaTuin in Boskoop. Met man en macht is daar de afgelopen maanden gewerkt aan een kerstshow die op z’n zachtst gezegd weer bijzonder is. Trend e'n Traditie is dit jaar het thema van de kerstshow bij EuropaTuin. Het is de combinatie van een stukje nostalgie en innovatieve kerstideeën die het ’m doet. Van schitterende tafeldecoraties tot ge zellige kussens, van de nieuwste kleuren kerstballen (roze, herftsblond en lilac) tot diverse glasdecoraties en nog heel veel meer. Tijdens de kerstshow besteed EuropaTuin met name veel aandacht aan sfeer. Kaarsen, kandelaars en windlichten roo en avocadogroen. Heel ’techno’ ziijn de stoffen met een metallicglans of aluminium coating en gimmicks zoals lak- plastic en leer met een coating. Maar niet alleen meu bel- en gordijnstoffen zorgen voor glim en glitter. Denk ook eens aan kasten met spiegelen de oppervlakken: glanzende kunststof, hoogglans lakken (vooral spierwit), gelakt ch room of aluminium. Of glas na tuulijk: in helder groen of melk wit, gestraald, geribbeld of gekleurd. In de meubelindustrie doen steeds meer branche-vreemde materialen hun intrede. Wat te denken van lichtgewicht meu beltjes van samengeperste bol letjes polypropyleen die we kennen als verpakkingsmateri aal, een plastic opblaaspoefje dat naar vanille ruikt en zelfs licht geeft in het donker, een zitsculptuur met een body van hoogglanzend fiberglas en een relaxfauteuil met een zachte zitting gevuld met een techni- Kleur in je interieur. Het ’mag’ weer! Net als in de huidige woonmode zetten haast vloe kende kleurencombinaties de toon: een rode bank met paar se kussentjes, een aubergine- kleurig gordijn met grote rose bollen erop, leefkussens van fluorescerend groene nep- vachtjes met oranje franjes. Ook de toepassing van innova tieve materialen draagt bij aan een ietwat surrealistisch cy- berspacesfeer. Rood en paarstinten zin dé kleuren van dit moment: van steenrood tot kers en tomaat, van aubergine tot rose en fuchsia. Daarnaast houden trendsetters vast aan groen: van lime tot olijf, van militair- tot jagersgroen.Toch zijn wit en crème de belangrijkste nieuwe interieurkleuren, zowel in de woon- als slaapkamer; het is de perfecte, neutrale basis voor dergelijke expressieve accent- kleuren. Met de bekleding van zitmeubelen wordt steeds meer geëxperimenteerd. Leer, imitatieleer, maar ook plastic en rubber worden in allerlei va rianten toegepast. Qua meubel- stoffering zetten aaibare stoffen met een zachte pool dit sei zoen de toon. Zo zijn er veel (wollen) meubelstoffen met de optiek van vilt of flanel. Behalve voor meubelen wordt vilt ook toegepast voor de bekleding van bedden en zelfs dressoirs. Ook rijke stoffen als velours, toen. In virtuele kleurtjes als li la, pink, turquoise en appel groen lijken de meubels zo uit Barbarella of Star Trek te ko men. fluweel en chenille worden va ker gevraagd. Een geweldig woonitem zijn de plaids en kus sens van imitatiebont en harige vachtjes, zelfs verkrijgbaar in de meest ’aaibare’ varianten. Prints en dessins ’mogen’ weer. Hot item is de Burberry-ruit in camel of grijs, die ook in de kle- dingmode actueel is. Bijzonder trendy zijn slangen- en krokop- rints; zeker in pimpelpaars, lak- Door de slanke vormgeving is dit zitmeubel zeer flexi bel toepasbaar in de woon kamer of aan de eetkamer- tafel. Een elegante plastic uitstraling ontstaat door de ronde vormen en sier- naden. Ontwerp: Axel Enthoven.Voor meer infor matie: Van Maanen Meubelen, tel. 0316- 221641.

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 35