n f/O I i PAGINA 15 WOENSDAG 3 JANUARI 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 2000 nog een keer in beeld o Burgemeester Schoots van Zevenhuizen-Moerka- pelle nam in april afscheid van zijn functie. Hij werd door de raad benoemd tot eerste ereburger van de gemeente. Schoots vertrok naar Cuijk, om daar het burgemeestersambt te aanvaarden. Bij tijd en wijle was het lastig voor het verkeer, maar het resul taat mag er zijn, in juli 2000 werd de hefbrug van Waddinxveen grondig opge knapt. De monu mentale brug werd geheel voor zien van een nieu we laklaag. Koninginnedag 2000 was weer een gezellig eve nement. Hoewel het weer -zeker gezien de stra lende zon in de week voorafgaande aan het feest- enigszins tegenviel, wisten deWaddinxve- ners er weer een geslaagde dag van te maken. Een groot op treden van Frans Bauer deed heel Ze venhuizen en omgeving uitlo pen. In sporthal De Zeven sprong dender den de muren van het en thousiast mee zingende pu bliek. De aanwezigen en ook Frans zelf hadden de avond van zijn leven. Een riooloverstroming veroorzaakte in Waddinxveen in mei flinke vissterfte in een sloot nabij de Rijnlandstraat. Een niet-functionerende pomp die water die het riool water had moeten overpompen was de boosdoener. In april kreeg Waddinxveen bezoek uit de Tsjechische partner- gemeente Pelhrimov. De Tsjechen waren mede in ons Gouwe- dorp omdat de Nederlandse Vereniging van Gemeenten een stageprogramma van twee weken had georganiseerd in het kader van de toetreding van Tsjechië tot de Europese Unie. Het jaar 2000 werd rustig afge sloten.Terwijl de meeste Waddinx- veners de pijlen en knallers afstaken, hoefde de politie slechts een enkele keer de straat op voor een klein inci dent. Voor het ko mende jaar hopen wij u weer veel nieuws te kunnen brengen in het Weekblad voor Waddinxveen. Wethou der Wien- tjens had de eer de eerste paal van fase 3 van Souburgh de grond in te ram men. De wethouder grapte na afloop: „Ik hoop dat ie er een beetje recht in zit.” En in derdaad, hij zit recht. In de loop van 2001 worden hier 43 ap partemen ten opge- Soapster Winston Gerschtanovitz bakte het op woensdag 15 maart wel erg bruin in Waddinxveen. De bekende tv-persoonlijkheid was te gast -of eigenlijk in tijdelijke dienst- bij Het Ouwe Dorp van Martin en Miranda van Zanten. Uiteraard had hij het te druk met het uitdelen van handteke ningen om zelf geconcentreerd de frietjes te bakken. Zijn bezoek was de hoofdprijs in een bijzondere wedstrijd van aardappelverwerker Aviko. I 1 r J-"

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 15