i M ,4k —4 51 www.depater.nl Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl M j HX. wJ Vraagprijs f 442.500,- k.k. Vraagprijs 379.000,- k.k. - W. Vraagprijs 479.000,- k.k. Vraagprijs 330.000,- k.k. Vraagprijs 629.500,- k.k. Vraagprijs 419.000,-k.k. Vraagprijs 398.000,- k.k. Vraagprijs 275.000,- k.k. Vraagprijs 409.000,- k.k. V v de pater makelaardij Ernst Casimirlaan 30 Waddinxveen. Zuidkade 35 Waddinxveen Bosboom Toussaintsingel 54 Waddinxveen Alpherwetering 4 Waddinxveen. nieuw.; “nieuw; -nieuw; Reijerskoop 79 Boskoop Castor 22 Waddinxveen Kievitdreef 55 Waddinxveen Burgemeester Trooststraat 27 Waddinxveen NIEUW' “nieuw1.; -nieuw’-; - i v"-1 J.H. V. Straaten V. Nesplantsoen 3 Boskoop Burgemeester Colijnstraat 259 Boskoop Clusiuserf 30 Boskoop Gentiaan 23 Boskoop nieuw; Zeer fraai afgewerkte en speels ingedeelde eengezinswoning gele gen in de jonge woonwijk "Zuidplas 90". Indeling: Entree en meter kast. L-vormige woonkamer met terracotta plavuizen vloer en vloer verwarming. Vide. Licht betegelde badkamer ingericht met douche, toilet en aansluiting voor wasmachine. Royale woonkeuken met luxe inrichting voorzien van combimagnetron, RVS afzuigschouw, koelkast, vriezer, vaatwasser, keramische kookplaat en granieten aanrechtblad. Vanuit de keuken is de op het noord-oosten gelegen achtertuin met stenen berging bereikbaar.1' Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers, beiden voorzien van deur naar dakterras. Stookruimte met Vaillant C.V.-combiketel en mechanische afzuigu- nit. Toilet met eventueel mogelijkheid voor douche. Bijzonderheden: bouwjaar 1996. Grondoppervlakte ca. 132 m2. Inhoud ca. 320 m3. De woning is voorzien van dak-, gevel- en vloerisolatie en dubbel glas. Op de begane grond van deze woning is er de mogelijkheid een slaapkamer te creëeren. Oplevering in overleg (planning mei/juni 2001). Riante vrijstaande traditioneel gebouwde villa met inpandige garage, gesitueerd in een gewilde woonomgeving op loopafstand van scholen, winkels en openbaar vervoer. Deze bijzonder ingedeelde villa is gebouwd in ca. 1978 op ca. 527 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 950 m3. Ind.: centrale riante hal, afgewerkt met een plavuizen vloer en wan den van schoonmetselwerk. Woonkamer, groot ca. 50 m2, met plavuizen vloer, fraaie schoonmetselwerkwanden, open haard en schuifpui naar onderheid terras op het zuiden. De vide nabij de woonkamer in combina tie met de schuine kap geeft de woonkamer een bijz. sfeer. Open keuken met een moderne in L-vorm opgestelde keukeninrichting compl. met div. inbouwapp. Via de hal is de dubbele bijkeuken met C.V.-ruimte, de doka, de betegelde inpandige garage, de wijnkast en het toilet bereikbaar. Ook bevindt zich op de begane grond een riante ouderslaapkamer compl. met vaste kastenwand en aansluitend een badkamer voorzien van ligbad, separate douche en wastafel. 1’ Verd.: bereikbaar door middel van fraaie Iroko houten spiltrap. Overloop met deur naar terras. Ruime vide, inge richt als werk-/studeerkamer. Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Eén slaapkamer is ingericht met twee vaste kasten en een eigen badkamer, de andere 2 slaapkamers delen één badkamer. 2e Verd.: bereikbaar door middel van Iroko houten trap. Fraaie slaapkamer. Berging. De tuin is gunstig op de zon gesitueerd. Bijz.: ca. 2 jaar geleden geheel geschilderd. Gedeeltelijk vloerverwarming. Aanv. in overleg. Vraagprijs 1.250.000,- k.k. Prachtig aan groene zoom gesitueerde halfvrijstaande woning met garage, voor-, zij- en achtertuin. Indeling: entree, hal, toilet met fon tein. L-vormige woonkamer met aan de voorzijde een prachtig uit zicht op de groene zoom en sportpark. Aan de achterzijde een con- vectorput en aluminium schuifpui naar de op het zuiden gelegen achtertuin. Open keuken. De aangebouwde garage/berging is voor zien van een stalen kanteldeur en een loopdeur. T' Verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers. Een ruime badkamer ingericht met douche, tweede toilet, wastafel en aansluiting wasmachine. 2C Verdieping: vaste trap, riante voorzolder waar o.a. de C.V.-combi- ketel (2000) staat opgesteld. De’ zolderkamer is voorzien van een dakkapel en een Velux dakraam. Bijzonderheden: deze in een kind vriendelijke woonomgeving gesitueerde woning is gebouwd in ca. 1985 op ca. 237 m2 en heeft een inhoud van ca. 350 m3. De woning is goed onderhouden en is voorzien van dubbel glas, dak-, gevel- en vloerisolatie. Scholen, winkels, openbaar vervoer en sportac commodatie zijn op loopafstand bereikbaar. Aanvaarding in overleg (planning maart 2001). Fraai nabij vijver gesitueerd modern afgewerkte riante woning met carport en berging. Deze gunstig gesitueerde eengezinswoning is in 1981 gebouwd op ca. 130 m2 eigen grond en de inhoud van de woning is ca. 345 m3. Indeling: entree, hal, ruimte t.b.v. garderobe, betegeld toilet. Riante tuingerichte woonkamer met laminaatvloer. Open keuken met moderne, luxe inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. 1e Verd.: overloop, 3 (drie) riante slaapkamers, waarvan 1 (een) met vaste kast. Licht betegelde ruime badkamer met wastafel, douche en tweede toilet. 2’ Verd.: vaste trap, open zolder met Velux raam en de mogelijkheid voor meerdere kamers. De vrije achtertuin is afgewerkt met een sierbestrating. Bijzonderheden: de woning is geïsoleerd. Carport is aan de achter zijde gesitueerd. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand te bereiken. Aanvaarding in overleg (planning ca. 2’ kwartaal 2001). In rustige woonstraat gesitueerde eengezinswoning op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree. Toilet. Kelderkast met opstelplaats van de meterkast. Doorzonwoonkamer met open keuken, voorzien van een lichte in L-vorm opgestelde inrichting met gaskookpiaat, oven, afzuigkap en koel-/vrieskast. 1' Verdieping: overloop met vaste kast. 3 (drie) Slaapkamers waarvan 1 (één) voorzien is van vaste kasten. In een slaapkamer staat de C.V.-combiketel (Nefit HR, ca. 1996) opgesteld. Eenvoudige dou checel met granitovloer en wastafel. 2' Verdieping: open zolder, voorheen in gebruik als slaapkamer, met diverse bergruimten ach ter de knieschotten en 2 (twee) Velux dakramen. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1962. Inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte ca. 167 m2. Tuin op het westen voorzien van een stenen berging. Zonnescherm aan de achterzijde over de gehele breedte van de woning. Gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met dub bel glas, m.u.v. de 2 (twee) Velux dakramen op zolder. Aanvaarding in overleg (kan spoedig). Vrijstaand woonhuis met fraaie karakteristieke voorgevel gelegen nabij het centrum van de gemeente Boskoop. Indeling: entree. Keuken met witte inrichting voorzien van gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser. De keuken is groot ca. 2,20 x 2,25 m. Bijkeuken c.q. schuur met aansluiting wasmachine. Toilet. L-vormige woonkamer, groot gedeeltelijk 5,50/3,00 x 5,45 m. Slaapkamer, groot ca. 4,20 x 3,00 m, met badkamer voorzien van douche en wastafel. 1e Verdieping: overloop met vaste kast, hier staat opgesteld C.V.-ketel bouwjaar 1982. Slaapkamer 1, groot ca. 3,10 x 3,95 m, voorzien van vaste kastenwand. Slaapkamer 2, groot ca. 3,40 x 2,80 m, met dakvenster en vaste kastenwand. Hobbykamer, groot ca. 1,60 x 2,80 m. Bijzonderheden: vernieuwde kozijnen met gedeeltelijk dub bel glas. Zeer karakteristiek en sfeervol woonhuis. Geen tuin. Perceeloppervlakte ca. 145 m2. Inhoud ca. 270 m3. Bouwjaar ca. 1900. Aanvaarding in overleg. Aan singel gesitueerde ruime eengezinswoning met een op het westen gelegen tuin, nabij winkels, openbaar vervoer, NS-station en het "Gouwe bos". Indeling: entree en garderobekast. Licht bete geld toilet met fontein. Zonnige doorzonwoonkamer, ca. 3,70 m. x 8,30 m., voorzien van een lichte laminaatvloer, eetbar en doorgeef- kast. Semi open keuken met afzuigkap. De entree en keuken zijn voorzien van een Noorse leistenen vloer. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) ruime slaapkamers, respectievelijk groot 15 m2, 6 m2.en 15 m2 waarvan 2 (twee) voorzien zijn van 2 (twee) vaste kasten. Licht betegeld toilet. Badkamer is ingericht met ligbad/douche, wastafel en aansluiting wasmachine. 2’ Verdieping: voorzolder met vaste wastafel. Stookruimte met 4-pans dakraam en C.V.-ketel. Twee slaapkamers, waarvan één voorzien is van een vernieuwde dakka pel (bouwjaar ca. 1998) en één voorzien is van een Velux dakraam en veel bergruimte achter de knieschotten. Bergvliering. Bijzonderheden: bouwjaar 1966. Grondoppervlakte ca. 147 m2. Inhoud ca. 365 m3. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Vrijstaande stenen berging is voorzien van elektra. Oplevering in overleg (planning ca. maart/april 2001). Vraagprijs 395.000,- k.k. Zeer fraai en modern afgewerkt 2-kamerappartement met extra hobbyruimte, eigen parkeerplaats en berging, gelegen in een groene omgeving. Indeling: speelse hal met videofooninstallatie. Betegeld luxe toilet met hangend closet en fontein. Aparte was- /stookruimte met boiler, aansluiting wasmachine en mechanische ventilatie unit. Fraaie en luxe badkamer met kunststof ligbad met doucheplateau en scherm alsmede een wastafelmeubel. Vanuit de ouderslaapkamer kunt u naar een zonnig balkon. Een tweede bal kon is bereikbaar vanuit de royale speelse living met open keuken (totale opp. ca. 45 m2). Luxe "Siematic" keuken met koelkast, vrie zer, combimagnetron, vaatwasser, keramische kookplaat en wasemkap. Naast de ouderslaapkamer is er een hobbykamer. Bijzonderheden: berging op de begane grond. Aanvaarding in over leg (kan spoedig). Servicekosten thans ca. 203,- per maand. De C.V.-installatie is een collectief gasgestookte C.V. Warmwatervoorbereiding d.m.v. elektrische boiler (80 liter). De bij behorende garage is eventueel ook te koop. Woonoppervlakte ca. 86 m2. I Halfvrijstaand woonhuis met carport gelegen op ca. 156 m2 eigen grond. Indeling: entree met garderobehoek. Woonkamer met vaste kast en gedeeltelijk dubbel glas. Verwarming geschiedt door middel van gaskachels. Keuken met Bruynzeel keukeninrichting voorzien van 3 (drie) onderkastjes en 4 (vier) bovenkasten. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en plavuizenvloer. Toilet. 1e Verdieping: overloop met vaste kasten. Douchéruimte ingericht met zitbad en 2e toilet. Slaapkamer 1 voorzien van vaste kastenwand. Slaapkamer 2 voorzien van aluminium schuifraam met dubbele beglazing. 2e Verdieping: Bergvliering bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Bijzonderheden inhoud ca. 300 m3. Aanvaarding in overleg. Op zeer fraaie lokatie gelegen goed onderhouden eengezinswo ning, welke vijf jaar geleden geheel is gemoderniseerd en is voor zien van een aangebouwde bijkeuken. Indeling: Entree. Modern betegeld toilet. Doorzonwoonkamer met laminaatvloer en hardhou ten kozijnen met dubbele beglazing. Open keuken voorzien van magnetron, afzuigkap en gaskookplaat. Onderheide bijkeuken, groot ca. 2 x 2 m, met deur naar de op het westen gelegen achter tuin met riante schuur voorzien van nieuwe dakbedekking. 1’ Verdieping: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) voorzien van vaste kasten en 1 (een) met deur naar bal kon. Doucheruimte met wastafel en douche, vernieuwd in ca. 1995. 2' Verdieping: Bereikbaar door middel van vaste trap. Zolder met aansluiting wasmachine en C.V.-ketel (bouwjaar 1994). Op de zol der is er mogelijkheid voor het creëeren van een 4e slaapkamer. Bijzonderheden: inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte ca. 125 m2. Bouwjaar ca. 1961. Gelegen aan de rand van het "Gouwe Bos". Wandafwerking grotendeels spachtelputz. Aanvaarding in overleg. Bijzonder ingedeeld halfvrijstaand woonhuis met inpandige garage met aan de achterzijde een riante tuin op het zuidwesten en aan de voorzijde gesitueerd nabij de levendige rivier "De Gouwe". Ind.: Entree, hal met garderoberuimte. Toilet met fontein. Deur naar inpandige garage/berging. Op het tuinniveau zijn 2 (twee) slaapka mers gesitueerd. Ruime badkamer met ligbad, wastafel en toilet. De woonkeuken is gesitueerd op de 1' level en is ingericht met een in U-vorm opgestelde inrichting en voorzien van diverse inbouwappa ratuur. Balkon met stalen trap naar de achtertuin. Op de 2e level is de woonkamer met buitenterras gesitueerd met fraai uitzicht op de levendige rivier "De Gouwe". Op de 3' level is de derde slaapkamer met entresol gesitueerd. De tweede badkamer is voorzien van een douche en wastafel. De hobby-overloop biedt voldoende ruimte voor bijvoorbeeld een cpmputerhoek. De vierde slaapkamer bevindt zich samen met een ruime hobby-/studeervertrek op de 4e level. Kortom een bijzonder ingedeelde woning op een fraaie lokatie nabij het cen trum. Bijz.: Deze traditioneel gebouwde split-level woning is gebouwd in ca. 1977 op ca. 166 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 500 m3. De woning is grotendeels dubbel beglaasd en recent geschilderd. Aanv. in overleg (planning ca. mei 2001). Vraagprijs 734.000,- lek. Goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage en diverse karakteristieke elementen op ca. 236 m2 eigen grond. Indeling: vestibule, hal met granitovloer, toilet met fontein. Kelderkast. Keuken met vernieuwde inrichting (ca. 1996) voorzien van gaskook plaat en afzuigkap. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en HR C.V.-combiketel. Deur naar fraai aangelegde achtertuin. Garage ca. 3,50 x 4,80 m. met bergzolder. Woonkamer met erker en glas-in- lood ramen, schuifpui en parketvloer. De woonkamer is groot ca. 9 x 3,50 m. 1e Verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers resp. groot ca. 3,20 x 3,50 m., 5 x 3,20 m. en 2,40 x 2,50 m.. Badkamer is inge richt met ligbad, douche, wastafel en deur naar dakterras. 2e Verdieping: zolder is bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Nokhoogte zolder ca. 2 meter. Bijzonderheden: inhoud ca. 375 m3. Bouwjaar ca. 1930. Parkeerplaats op eigen terrein. Dubbel glas, vloerisolatie en daki solatie. Fundering is hersteld in ca. 1996. Oplevering in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 14