Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Alsje alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’tHof! r makelaardij ii Moerkapelle NVM 4 MB? «Ew In kinderrijke wijk gelegen eengezinswoning met zonnige achtertuin v.v. vrijstaande berging en achter om. De woning is zeer gunstig gelegen t.o.v. scholen, winkelcentrum en openbaar vervoer. Vanaf 1999 t/m 2000 is deze woning behoorlijk onder handen genomen en is er een nette, van alle gemakken voorziene, woning ontstaan. De indeling is als volgt: Begane grond: Entree/hal met meterkast, toiletruimte met closet en fonteintje (sanitair wit/blauw); Tuingerichte woonka mer met trapkast, laminaatvloer (licht) en een open keuken in L-vormige opstelling (gebroken wit) met inbouwapparatuur: gaskookplaat, oven, afzuigscherm en vaatwasser. Ie Verdieping: Overloop, 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met Velux dakvenster; Volledig modern betegelde badkamer (wit/ donkerblauw) met douchecabine, closet en was tafel; 2e Verdieping: Voorzolder met c.v. ketel (1998), aansluiting wasapparatuur en bergvliering; Zolder kamer met Velux dakvenster; De tuin is fraai aangelegd, het buitenschilderwerk is in 1999 uitgevoerd en de woning is grotendeels voorzien van nieuw dubbel glas. Zoekt u een woning welke is voorzien van alle comfort en waar u als het ware zo in kunt trekken, dan moet u een afspraak maken om dit huis een keer te bekijken. Fraai, modern vormgegeven woonhuis (geschakeld uit rij van 3 woningen) met inpandige garage/berging, betegelde oprit, voortuin, betegeld terras aan achterzijde en schitterend zonnig dakterras langszijde. Bouwjaar 1995,160 m2 eig. grond en ca. 500 m3 inhoud. Aan voorzijde uitzicht op de rivier “De Gouwe”. Onder architectuur aangebracht interieur door gehele woning! Indeling: Onderhuis: Gang met deur naar terras en wand v.v. glazen bouwstenen met opensi. deuren om “visueel effect” in oppervlak te creëren; Chique bad kamer v.v. compositie-graniet vloer- en wandtegels, bubbelbad, badkamermeubel v.v. dubbele wasbak met Grohe kranen, spiegelkasten, “hangend” toilet en ruime douche (bad douche van Ucosan); Sauna met combi- kachel; Riante slaapkamer met kastenwand IP20 v.v. schuifdeuren en 2 spiegeldelen, grote inloopkast met IP20 kasten Gardelux structuur. Entree verdieping: Entree, luxe hal met garderobe in staalstructuur, spots en consoletafel; Betegeld “hangend” toilet; Werkkamer v.v. glazen bouwstenenwand en kastenwand IP20 en compleet werkblad; Wasruimte met werkbladen en rvs-spoelbak, aansl. wasmachine/droger. Woonverdieping: Aparte woonkamer met verhoogde vloer v.v. Besouw vloerbedekking, wandkasten en schuifpui naar dakterras; Gedeelt. open luxe woon keuken met Siemens rvs-inbouwapparatuur (inductie- kookplaat, magnetron, oven, koelkast, vrieskast, vaat wasser en afzuigkoker), terrazzo-bladen, zwart-graniet- tegels, parketvloer, klaptafel en werkblad voor compu ter (ISDN is aanwezig). Maximale isolatie. Veel “extra” voorzieningen blijven achter. In ruim opgezette woonwijk gelegen zeer ruime een gezinswoning met goed op de zon gelegen tuin nabij diverse voorzieningen zoals NS-station, winkels en scholen. Indeling: Entree/hal met toilet met closet en fonteintje en meterkast (6 groepen en 3 fase); Woonkamer L-vormig met spiltrap naar de verdieping; Semi open keuken standaard uitgevoerd zonder inbouw apparatuur. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer met wastafel aan de voorzijde; Standaard badkamer met douchecabine, wastafel, toilet en aan sluiting voor de wasmachine; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met 2 vaste kasten; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verdieping: Overloop met bergruimte, c.v. ruimte met c.v. ketel en bergzolder; 1 Slaapkamer met wastafel aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. De tuin is netjes onderhouden en beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging. In de wijk Zuidplas gelegen goed afgewerkte woning met uitgebouwde woonkamer, royale tuin gelegen op het zuiden en aan voorzijde uitzicht over een plant- soen/speelplaats. Deze in een kindvriendelijke omgeving gelegen woning heeft de volgende indeling: Entree/hal; Meterkast; Deels betegeld toilet met closet en fonteintje; Voorraadkast; Toegang naar uitgebouwde (juni 2000) woonkamer met open keuken in L-vormige opstelling in de kleuren elzen/zwart (1997) met koelkast en vriesvak, gaskookplaat, elektrische oven, 11/2 spoel bak, vaatwasmachine en RVS schouw. De gehele begane grond is voorzien van een beukenkleur laminaatvloer en gespachtelputzte wanden. Ie Verdieping: Slaapkamer aan de voorzijde; Twee slaapkamers aan de achterzijde met dakkapel over de gehele breedte en bergruimte achter de knieschotten en waarvan één slaapkamer een vaste kast heeft; Geheel betegelde badkamer in de combinatie wit/blauw met ligbad voorzien van douche- scherm, designradiator, wastafelmeubel en hangend tweede toilet. 2e Verdieping: Voorzolder met Velux dak raam, c.v., mechanische ventilatie en aansluiting voor de wasmachine en de droger; Zolderslaapkamer met Velux dakraam, dakkapel en bergruimte achter de knie schotten. Bijzonderheden: De op het zuiden gelegen royale met sierbestrating betegelde achtertuin en deels hardhouten schutting is uitgevoerd in 2000. Karaktervol woonhuis, gelegen in het centrum van Waddinxveen. Deze ruime eengezinstussenwoning is de middelste van een 3-onder-l kap en heeft een garage naast dit blok met een oprit voor 3 auto’s en een eigen achterom. Bouwjaar circa 1957, 470 m3 inhoud en 393 m2 eigen grond. Indeling: Entree/hal met garderobekast, toiletruimte voorzien van closet en fonteintje en een zeer ruime hal; Woonkamer met gas- haardschoorsteen, brede vensterbanken en vaste kast; Gesloten keuken met gaskookplaat en oven; Kelder (stahoogte) van circa 7 m2. Ie Verdieping: Badkamer met ligbad en wastafel; Separaat toilet; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met balkon en 2 vaste kasten; 1 Slaapkamer met balkon en vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dakraam en huur geiser. De achter tuin is diep met achterom naar de garage en ligging op het westen. In de tuin staat een stenen berging met zowel elektra als water en een plat dak. Deze woning is gedeeltelijk voorzien van nieuwe kozijnen en dubbele beglazing. De 2e verdieping kan m.b.v. een dakkapel omgebouwd worden als slaapkamer. Oplevering in overleg. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. In de gewilde wijk ‘Zuidplas’ gelegen geschakelde 2-onder-l kap woning met garage. In de nabijheid van deze woning zijn scholen, openbaar vervoer en een winkelcentrum. Bouwjaar 1984,190 m2 eigen grond en 400 m3 inhoud. De indeling van deze woning is als volgt: Entree/hal met meterkast en toiletruimte met closet en fonteintje; L-vormige woonkamer met zit gedeelte aan de straatzijde en aan de achterzijde een schuifpui en convectorput; Open keuken (1995) in L-vormige opstelling voorzien van gaskookplaat, oven, afzuigkap en koel/vries-combinatie. Ie Verdieping: Overloop met plavuizen: 2 Slaapkamers aan de voorzij de; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer voor zien van douchehoek, toilet, wastafel en aansluiting wasapparatuut. 2e Verdieping: Open zolderruimte, met de mogelijkheid om 2 kamers te creëren, voorzien van c.v.-ketel, dakraam en mechanische ventilatie unit. De aangebouwde garage, welke middels de tuin bereik baar is, is voorzien van elektra. Voor de garage is een opstelplaats voor de auto. De achtertuin, met achteruit gang, van deze goed onderhouden woning ligt op het noord/oosten en is geheel bestraat. De oplevering is in overleg (circa 01 mei 2001). Wilhelminakade 61 Vraagprijs 790.000,- k.k. 358.486,37 k.k. De Akker 111 Vraagprijs 399.000,- k.k. 181.058,31 k.k. Op de tweede woonlaag gelegen 3-kamer Appartement met berging in de onderbouw. De indeling is als volgt: Entree/hal met meterkast (2 groepen); Hal met toilet ruimte met schroten afgewerkt en closet en fonteintje; Doorzon woonkamer met laminaatvloer en balkon aan de voorzijde; Eenvoudige keuken met wasmachine aan sluiting en deur naar het balkon; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Geheel betegelde badkamer met douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast. Het appartement is na-genoeg geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. De laatste kozijnen worden dit j aar nog geplaatst. Lindengaarde 50 Vraagprijs 445.000,- k.k. 201.932,20 k.k. Justus van Effenlaan 54 Vraagprijs 259.000,- k.k. 117.529,08 k.k. Kuyperhoeve 31 Vraagprijs 449.000,- k.k. 203.747,32 k.k. Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432,2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Johan Frisoplantsoen 10 Vraagprijs 359.000,- k.k. 162.907,10 k.k. Kievitdreef 4 Vraagprijs 579.000,- k.k. €262.738,75 k.k. zwart Ipttibouwappara- HDinatie, gaskook- grond is voorzien van Èbng: 2 Slaapkamers, waarvan akterras aan de achterzijde; Kanaalstraat 13 Vraagprijs 669.000,- k.k. 303.578,96k.k. Rustig en prettig gelegen eengezinswoning met o.a. 4 slaapkamers en 2 badkamers! Deze tussenwoning is gelegen aan de buitenzijde van het dorp in landelijke sfeer. Bouwjaar circa 1969, circa 355 m3 inhoud en 115 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/gang met meterkast, garderobekast en toilet met fonteintje; Woonkamer met provisiekast; Gesloten keuken in L- vormige witte opstelling' granieten blad, carrouselkast en oWB tuur: RVS-schouw, oven, koej/yg^^i plaat en close-in boile: plavuizenvloer. Ie VW 1 toegang biedllMj^ Badkamer m^A^ad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: 2 Slaapkamers, waarvan 1 met aansluiting wasapparatuur; Badkamer met douche, 3e toilet en was tafel; C.v.-ruimte met Vaillant combiketel. Tevens beschikt deze leuke woning over een keurig aangelegde voortuin (28 m2) op het westen met vrijstaande stenen berging en een op het oosten gelegen achtertuin (24 m2). Oplevering in overleg. 8 ii A - J f, Van't Hof heeft veel nieuws in huis! ■_van ’t hof •<- -- "Ag

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 30