Waddinxveen Wad dinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van 'tHof! 1IF KOMeens W°NINGWINKELEN •N BOSKOOP! Boskoop ID NVM I I itersi 1 Ook in Boskoop wordt u "hoffelijk” ontvangen! Gunstig nabij winkelcentrum en scholen gelegen goed onderhouden eengezinswoning met voortuin en diepe achtertuin. Deze tussenwoning is voorzien van dubbel glas en c.v.-combiketel uit 1991. Bouwjaar 1968, 350 m3 inhoud en 154 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/gang met toilet; Ruime woonkamer met open haard; Open keuken. Ie Verdieping: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douche en was tafel; Separaat toilet. 2e Verdieping: Overloop met aansluiting wasapparatuur; 1 Ruime slaapkamer met dakkapel; C.v.-/hobbyruimte. Deze fijne woning is voorzien van diverse vaste kasten. Oplevering in overleg. Deze geschakelde 2-onder-l kap woning met garage is gelegen in de gewilde wijk 'Zuidplas'. In de nabijheid van scholen, openbaar vervoer en een winkelcentrum. Bouwjaar 1984,190 m2 eigen grond en 400 m3 inhoud. De indeling van deze woning is als volgt: Entree/hal met meterkast en toiletruimte' met closet en fonteintje; L-vormige woonkamer met zit-gedeelte aan de straat zijde en aan de achterzijde een schuifpui en convector- put; Open keuken (1995) in L-vormige opstelling voorzien van gaskookplaat, oven, afzuigkap en koel/vries- combinatie. Ie Verdieping: Overloop met plavuizen; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer voorzien van douchehoek, toilet, wastafel en aansluiting was-apparatuur. 2e Verdieping: Open zolderruimte, met de mogelijkheid om 2 kamers te creëren, voorzien van c.v.-ketel, dakraam en mecha nische ventilatie unit. De aangebouwde garage, welke middels de tuin bereikbaar is, is voorzien van elektra. Voor de garage is een opstelplaats voor de auto. De achtertuin, met achteruitgang, van deze goed onder houden woning ligt op het noord/oosten en is geheel bestraat. De oplevering is in ovërleg (circa 01 mei 2001). Op de derde en bovenste woonlaag in een kleinschalig complex gelegen 4-kamer hoekappartement. Het apparte ment is gelegen boven buurtwinkels en heeft een levendig uitzicht. Bouwjaar is ca. 1970. De indeling is als volgt: Entree/tochtportaal met meterkast en vaste kast; Hal met toiletruimte voorzien van toilet en fonteintje; Half betegelde badkamer met wastafel en douchehoek; Woonkamer met vaste kasten; 1 Slaapkamer aan de galerijzijde met vaste kastenwand; 2 Slaapkamers aan de voorzijde waarvan één met toegang naar het balkon; Gesloten keuken met standaard keukenopstelling, was machine, vaatwasmachine aansluiting en dubbel glas. Bijzonderheden: Het appartementencomplex beschikt over een afgesloten centrale hal met toegang tot de inpandige berging. Oplevering: in overleg. Leuke knusse tussenwoning met vrij st. houten berging en broeikastje. Voortuin en diepe achtertuin (afin. 20.00 x 4.00 m) gelegen op het oosten. Landelijk uitzicht aan voorzijde! Indeling: Beg. grond: Entree met betegeld toilet en geheel betegelde douche v.v. tegelvloer; Keuken (ca. 3.45 x 2.00 m) met afzuigkap; Woonkamer (ca. 7.80 x 4.00 m) met open trap naar de verdieping. Ie Verdieping: Overloop; Voorslaapkamer (ca. 3.00 x 4.10 m); Berg-/hobbykamer (ca. 1.75 x 2.40 m); Achterslaapkamer (ca. 2.70 x 2.90 m) met berging. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Verwarming d.m.v. gaskachels. Warmwater via huurgeiser. Bouwjaar woning ca. 1925. Stenen uitbouw over gehele breedte üit ca. 1980. Eigen grond 175 m2. Inhoud ca. 260 m3. Oplevering in overleg. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Beethovenlaan 14 Vraagprijs 395.000,- k.k. 179.243,19 k.k. Kievitdreef 4 Vraagprijs 579.000,- k.k. 262.738,75 k.k. SL In ruim opgezette woonwijk gelegen, aan achterzijde uitgebouwde eengezinstussenwoning met achtertuin op het zuidwesten, vrijstaande stenen berging en achterom. De woning heeft een zeer gunstige ligging t.o.v. winkels, scholen en NS-station. Bouwjaar 1967, 148 m2 eig. grond en ca. 425 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met trap-/meterkast en toiletruimte v.v. hangend closet en font.; Doorzon- woonkamer welke aan de achterzijde 2.75 m. is uitge bouwd waardoor een bijzonder grote kamer is ontstaan; Semi open keuken in U-opstelling en uitgevoerd in blank eiken, v.v. vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en close-in-boiler. Ie Verdieping: Overloop met toiletruimte v.v. hangend closet en font.; Badkamer met douchecabine, ligbad en wastafel; 1 Slaapkamer aan voorzijde met vaste kast; 2 Slaapkamers aan achterzijde waarvan 1 met vaste kast. 2e Verdieping: Overloop met was-/c.v.-ruimte, berg ruimte en kleine bergvliering; 1 Grote zolderkamer met 2 dakkapellen en bergruimte. Recent vernieuwde bad kamer en toiletruimten op beg. grond en le verdieping. Keuken uit 1994. Combiketel uit 2000. Tevens is er apart een garagebox bij de woning te koop welke op loop afstand is gelegen. Oplevering in overleg. Brederolaan 26 Vraagprijs 265.000,- k.k. €120.251,76 k.k. Nabij het centrum op loopafstand van de Gouwe gelegen tussenwoning met vrijstaande stenen berging. De woning heeft door de vormgeving'een bijzondere uitstraling verkregen; Bouwjaar 1997, inhoud circa 380 m3,122 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toiletruimte met closet en fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast en schuifpui naar achtertuin; Open keuken met 2 aanrecht- opstellingen, inbouwapparatuur: vaatwasser, koel/vries- combinatie, magnetron en gaskookplaat en deur naar terras voorzijde. De gehele begane grond is voorzien van een Maple parketvloer, le Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met CAI- en P.T.T.-aan- sluiting; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde; 1 Kleine slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde; Volledig betegelde grote badkamer met douchecabine, wastafel, toilet en aansluiting wasapparatuur. 2e Verdieping: Open zolderruimte met parketvloer (mozaïek) en doorgetrokken gevel aan de voorzijde, waardoor een grote kamer kan ontstaan; C.v.-ruimte met c.v.-ketel en mechanische ventilatie unit. De tuin (ZO) van deze volledig geïsoleerde woning is netjes aangelegd en beschikt over een vrijstaande stenen berging en over een achteruitgang. Bijzonderheid: Deze woning is gebouwd met G.I.W.-garantie, welke tot 2007 loopt. Oplevering in overleg (circa 2e/3e kwartaal 2001). Noordeinde 241 Vraagprijs 298.000,- k.k. 135.226,50 k.k. Raadhuisstraat 7 Vraagprijs 479.000,- k.k. €217.360,72 Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kanaalstraat 13 Vraagprijs 669.000,- k.k. 303.578,96 k.k. Karaktervol woonhuis, gelegen in het centrum van Waddinxveen. Deze ruime eengezinstussenwoning is de middelste van een 3-onder-l kap en heeft een garage naast dit blok met een oprit voor 3 auto's en een eigen achterom. Bouwjaar circa 1957, 470 m3 inhoud en 393 m2 eigen grond. Indeling: Entree/hal met garderobe- kast, toiletruimte voorzien van closet en fonteintje en een zeer ruime hal; Woonkamer met gashaardschoor- steen, brede vensterbanken en vaste kast; Gesloten keuken met gaskookplaat en oven; Kelder (stahoogte) van circa 7 m2, le Verdieping: Badkamer met ligbad en wastafel; Separaat toilet; 1 Slaapkamer aan de achter zijde met balkon en 2 vaste kasten; 1 Slaapkamer met balkon en vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dakraam en huurgeiser. De achtertuin is diep met achterom naar de garage en ligging op het westen. In de tuin staat een stenen berging met zowel elektra als water en een plat dak. Deze woning is gedeeltelijk voorzien van nieuwe kozijnen en dubbele beglazing. De 2e verdieping kan m.b.v. een dakkapel omgebouwd worden als slaapkamer. Oplevering in overleg. Sweelinckhof 61 Vraagprijs 398.000,- k.k. 180.604,53 k.k. r. ’ll Voor uw huis gaan wij uit ons dak! ■_van t hof i wS'g

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 30