koploper lastig Goede resultaten TOOS-turnsters Geef weer SLUITING Booy HALVE PRIJS BODEMPRIJZEN Flyers Dames I maakt het de VN M OODS M Wat tank jij goedkoop zeg... TTV Kwiek verliest punten uw gewrichten de veerkracht van vroeger Na NK trampolinespringen op naar WK ruime BODY CULTURE OOSTERSE - PERZISCHE DEFINITIEVE IJ keus bij parket specialist gouda De Baanderij industriestraat 1 Gouda Industrieterrein Kromme O ouwe t.o. Praxis Bouwmarkt baanderij@cistmn.nl tel. (0182) 67 01 67 ECJ&ELEN KWALITEITSMEUBELEN - WOONDECORATIES Xo Z.--r-r- Presentaties kwaliteit Rommelmarkt DIT KAN NIET Koloniale tafels GS Glas Verkoop: Geslaagden A-diploma openbare ruimte OOK DE MAGAZIJNEN MOETEN TOTAAL LEEG Jaar vergadering NBvP Iedereen blij, tanken wassen doe je bij de Baanderij! Dus Fl. 1000,— Korting Let op éénmalig Tafels - Eetkamerstoelen Fauteuils - Kasten 1 zeker met een Baanderij-voordeel-tankpas? VWli ff—IIHI J rc/b/ I t Glucon I moderne en Nepal tapijten voor absolute Unieke combinatie van kraakbeenopbouwende stoffen helpt snel Voor al uw glasschade en dubbelbeglazing. donderdag 10.00 - 21.00 koopavond zaterdag 10.00 - 17.00 vrijdag 10.00 - 17.00 11 TEVENS: door recent gedwongen winkelsluiting van o.a. CARPETSTORE v/h Schieweg - Rotterdam GROTE PARTIJ hoogwaardige, gedurende vele jaren zorgvuldig opgebouwde collectie WEGENS Prijs per keer 19,50 - I Ox voor 150,- Glucon Combi® voordeel verpakking (60 tabletten) van^6979^00 r 59,95 Glucon Combi® l verpakking 30 tabletten) va nj-^97^5voor 34,95 PAGINA 29 WOENSDAG 14 FEBRUARI 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN J?. I b Hans Gerritsen I RD - RC - WtEKBlAD VOOR WADINXVEEN - GOUWE KOERIER Zo wist Serena Jansen zich door een goede wedstrijd de 16e plaats te behalen en plaatst zich daarmee voor het dis- trictsfinale. Caroline Flohil ein digde op dit niveau op de 24e Artrose is een volksziekte die veel leed veroorzaakt. Ongeveer 78% van de Nederlandse bevolking krijgt op latere leeftijd last van deze aandoening. Het kraakbeen - dat als een soort van veerkrachtige schokdemper tussen de gewrichten zit - gaat slij ten, waardoor de ledematen minder soepel gaan bewegen. Naast stijfheid gaat deze aandoening ook gepaard met pijn en zwellingen. Weten schappers wisten zich tot voor kort geen raad met artrose. En artsen adviseerden hun patiënten 'om er maar mee te leren leven'. Zeer recent is de oor- Waddinxveen: Drogisterij Mieke, Juliana van Stolberglaan 4-6; Moerkapelle: DA Drogisterij Rodenburg, Dorpsstraat 3; Zevenhuizen: DA Drogisterij Rodenburg, Dorpsstraat 83 Wageningen nog een keer kon scoren. Uitslag: 8-2 verlies voor Kwiek. Kwiek-2 kreeg in de tweede klasse van de Goudse afdeling, het Bleiswijkse Combat-2 op bezoek. Het was geen lastige wedstrijd voor Jacques Brand, Rob Kappé en Adri Bercken- kamp. Alleen Combatspeler A. van der Linden bleef ongesla gen, de rest van de punten was voor Kwiek (7-3). Dramatische gevolgen De hoofdoorzaak van gewrichtsslijtage is een tekort aan glucosamine en chondroïtine. Beide stoffen kunnen door het menselijk lichaam zelf worden aangemaakt. Naarmate we ouder worden, produceren we steeds minder zelf. Dat kan drama tische gevolgen voor de gewrichten hebben. Glucosamine is immers nodig voor de aanmaak van kraakbeencellen. En chondroïtine maakt het mogelijk, dat glucosamine en andere belangrijke bouw- en voedingsstoffen het kraakbeen kunnen binnendringen. Aangezien kraakbeen zelf geen bloedvaten heeft, is dit een belangrijke functie. zaak van dit slijtageproces van de gewrichten ont dekt. Dat betekent, dat er nu eindelijk passende maatregelen mogelijk zijn. Ook het derde team was suc cesvol. In Gouda werd met 9-1 gewonnen van llac-2. Sandrine Gütz bleef ongeslagen, Tamara Boewrma en Nathan Ooster- om wonnen ieder twee keer. tige wijze de aan maak van nieuwe en gezonde kraakbeen- celien. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u: Lange Groenendaal 62 - 64, 2801 LT Gouda Telefoon 0182 - 515151, fax 0182 - 679167 Internet: www.woodsmeubelen.nl Parket Specialist Gouda biedt u een uitstekende kwaliteit, een perfecte service én een scherpe prijs. Kom naar onze winkel en laat u vrijblijvend adviseren over de vele mogelijkheden bij... Parket Specialist Gouda Veerstal 32 2801 RB Gouda Tel.: (0182) 58 13 63 Fax: (0182) 55 01 83 Melvin Kok hoopt op finaleplaats bij het WK in Denemarken. (Foto: Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) Lz.g.st. gels op cassettes ƒ75. Tel. 0172-432443. Kleiwegstraat 36 Gouda Tel. (0182)51 72 25 Nesse 32a Waddinxveen Tel. (0I82) 63 06 60 Willem de Rijkelaan 5 2741 VS Waddinxveen Telefoon/Telefax 0182-619753 Mobiel 06-22272863 WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sniep’ is op dinsdag 6 februari weer voor het A-diploma ge zwommen. De beoorde lingscommissie bestond uit Cock Slagter, Guido Lin- kerhof en Jeanette Spoel. Er waren deze keer 51 kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun A-diploma gehaald hebben zijn: Prisca Have naar, Miriam v.d. Laarse, Guido Spetter, Samantha v.d. Klauw, Sanne Berger, Steffany Schoemaker, Adel heid Bakker,Thijs Meijer, Annika Brenkman, Stephan Kuil, Lianne de Pater, Kors van Tilburg, Stan Rijnbeek, Melanigue van Knotsen burg, Jason Breedijk.Jorn Gerritsen, Annali van Dijk, Niels van Baren,Tim Tem- pelaar,Yvonne Huisman, Rik van Renesse, Sylvana van Ofwegen, Céline Rau- manns, Danique Willem- stein, Kaley Scuurman, Mandy Vermeulen, Stephan Berends, Jeroen Methorst, Niels de Jong, Brian de Zwart, Caira Roest, Frans Hetyey, Lennart Broer, Jus tin Verkade, Andrea Krij- nen, Robbert Ravenhorst, Claudia Esveldt, Marjelle de Haan, Mike Harkes, Da- niëlle Hagen,Annebel Ramp, Rianne v.d. Beek, Maxime Duijn, Ilias El Ais- sati, Dirk Huijsmans, Daisy van Ofwegen, Amanda v.d. Vendel, Ersin Piri, Celeste Bronsteijn,Andries Krijgs man en Sieds Hoekstra. Van Fl. 2450,- Voor Fl. 1450,— (190X90 cm. 200x100 cm.) Van Fl. 2950,- Voor Fl. 1950,— (200x100 cm. Uitschuifbaar) Alleen zaterdag 17 februari van 10.00 tot 14.00 James Wattstraat 2 Gouda Industrieterrein Gouwestroom vlakbij Karwei slechts 4 stuks dus op op betaling contant. WADDINXVEEN - Drie bureaus verzorgden afgelo pen week een presentatie in de commissie Openbare Ruimte (OR) over beeld kwaliteit in de openbare ruimte. De vraag daarbij was: hoe moet Waddinx veen er in de toekomst uit zien? DHV,Arkadis en Oranjewoud b.v. gaven allen hun visie over de mogelijk heden voor onder meer groen, industrie, duurzaam heid en milieu. De gemeen te moet nu een plan samen stellen wat de gemeente wil, vervolgens zal er een offerte worden aangevraagd. De NBvP,Vrouwen van nu, houdt op dinsdag 20 febru ari de jaarvergadering. Naast de gebruikelijke huis houdelijke zaken staat er een bestuursverkiezing op de agenda.Voorzitter mevr. L. Franken neemt afscheid. Ook de functie van vice- voorzitter is nog steeds vacant. De dames C. de Jong en R. Metselaar hebben zich kandidaat gesteld. Na de pauze staat de Stich ting Kinderhulp Roemenië in de belangstelling. De heer Bram Noordam, voorzitter van deze Stichting, vertelt hoe vrijwilligers ingezamel de kleding en andere goede ren naar Roemenië trans porteren. Ook wordt er een verloting gehouden om de Kinderhulp te steunen. De leden van de NBvP, Vrouwen van nu zijn van harte uitgenodigd op 20 fe bruari in de Marchandzaal van Huize Souburgh aanwe zig te zijn. De aanvang is 20.00 uur. - WADDINXVEEN - Dag in, dag uit traint de Waddinxveense Melvin Kok op de topsport- school in Rotterdam. Zijn droom: olympisch kampioen worden met trampolinespringen. Dat is misschien nog wat ver, maar Melvin bewandelt wel de juiste weg.Vorig jaar mei haalde hij al zijn titel Nederlands Kampioen.Vorige week kon hij de herinneringen van die wedstrijd weer ophalen toen hij voor de titel een lintje kreeg in Zoeter- meer. „Ik had het wel een beetje verwacht, maar toch was het moeilijk”, blikt Melvin terug op de wedstrijd. Per week traint hij tussen de vijftien en twintig uur. Het vak gymnastiek hoeft hij daarom niet meer te volgen op de speciale school. Ook bij wedstrijden is het makkelijker toestemming te krijgen om van school weg te mogen blijven. Soms is dat zelfs voor langere tijd omdat het wedstrijd in het buitenland is. Aanko mende zomer vertrekt Melvin bijvoorbeeld naar Denemarken, daar worden de wereldkampioen schappen gehouden. „Bij het WK in Zuid Afrika eindigde ik als zeventiende. Maar nu denk ik dat ik het beter ga doen. Ik heb heel veel getraind en nu hoop ik op een finaleplaats”, reageert Melvin enthousiast. T.k. b.b.motor 4.5 PK Mercury, T.k. Linguaphone cursus En- losse tank, v.e.n.a. i ƒ575. Telef. 0182-372797 Bij Jeugd LOS-3 kwamen uit voor TOOS: Romy Kuyster- mans en Rosanna van Bruines sen. Romy wist zich niet te plaatsen met haar oefeningen op Sprong, Brug, Vloer en Balk. Totaalscore van 25.60. Beter ging het met Rosanna. Haar to taalscore 31.20 was goed voor een vierde plaats en daarmee gaat zij door naar de regiofina- le. Zaterdag 3 februari wisten de TOO-KK turnsters (TOOS - en kon Flyers de wedstrijd naar zich toe trekken. Uitslag 42-38. Topscoorder: Jaap de Lange met I4 punten. De eerste helft tussen Dames 2 en Team Ten Dreamers eindigde in het voor deel voor F.lyers op 23-14. De tweede helft was het veldspel voor Flyers. De scores gingen gelijk op, maar hierdoor kwam de overwinning niet in gevaar. Uitslag 51-40. Topscoorder: Je- anet Deeleman met I4 punten. Meisjes Kadetten I tegen Zoe- bas was een goede wedstrijd. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en de stand bleef ge lijk tot in de elfde minuut van de tweede helft. Hierna kon Flyers doordrukken en winnen met 33-26. Topscoorder: Roos Zandstra met I3 punten. De wedstrijd van het weekend was wel die tussen Jongens Ka detten 2 en Westland Stars. De hele wedstrijd is er niet meer dan vijf punten verschil ge weest. Een ruststand van 48- 43 was voor Flyers, maar de eind stand 78-81 betekende winst voor de bezoekers. Topscoor der: Harm Jan Langelaar met 33 punten. Jongens Mini’s I liep te gen de eerste nederlaag op. Lei den was te sterk. Uitslag 57-79. Topscoorder: Robin Landweer met I3 punten. Jongens Benjamins I pakte weer een grote overwinning, Nu was Woody Blues de klos. Uitslag 87-16. Topscoorder: Nordine Nairi met 26 punten, met Renze Roskam als goede tweede met 25 punten. Vrijdag I6 februari om 21.00 uur spelen Dames I tegen Ca dy ’73. Zaterdag I7 februari om 17.00 uur spelen Jongens Ka detten I tegen MSV WADDINXVEEN - Het eerste seniorenteam van tafeltennis vereniging Kwiek heeft afgelo pen donderdag, in de Ie klasse van de afdeling Holland West, de uitwedstrijd tegen Shot ’65, verloren. De Zwijndrechtena- ren gingen voortvarend van start, ten koste van CeesVos en Wim van Wageningen. Ronald Verboon wist de ban te breken en bracht de stand op I-2. Het duurde daarna tot de laatste wedstrijd voordat Wim van Kwiek-2 speelde eveneens uit tegen ATTC. Cedric Gütz bleef ongeslagen, Bart van Meuwen en Christian van Dam wonnen beiden twee partijen. Ook hier was de eindstand 8-2 voor Kwiek. Bij Parket Specialis Gouda treft u een ruim assortiment parket en laminaat vloeren aan. Vele houtsoorten en laminaat dessins van diverse bekende merken maken het mogelijk een juiste keuze te maken (ook klik laminaat). WADDINXVEEN - Flyers Dames I ging zaterdag op be zoek bij Niels Stensen in Utrecht, de koploper van de competitie en verloor nipt. Heren I was kansloos bij Grasshoppers in Katwijk. Heren 2, Heren 3, Dames 2, Meisjes Kadetten I en Jongens Benjamins I wonnen.Ver lies was er voor Jongens Kadetten 2 en Jongens Mini’s I. BEWEGINGSBANKEN voor: afslanken spierversteviging figuurcorrectie verbeterde bloedcirculatie verbeterde souplesse verbeterde houding ontspanning. Zes veschillende is bewegingsbanken bren gen een apart deel van uw lichaam automatisch in bewe ging: benen, heupen, knieën, bekken, wervelkolom, hals- en schouderpartij. Op elke bewegingsbank brengt u 10 minuten door. Een totale sessie van I uur op de bewegingsbanken staat gelijk aan 7,5 uur grondgymnastiek. Body Culture Bewegingsbanken voor: afslanken, spierverste viging, figuurcorrectie, verbeterde bloedcirculatie, verbeterde souplesse, verbeterde houding en ontspanning. Verkeerd belast Als de lichaamseigen aanmaak van glucosamine en chondroïtine onder de maat is, dan gaat het kraakbeen verharden. Dit kan ernstige problemen veroorzaken in gewrichten die te zwaar of verkeerd belast worden. Er brokkelen stukjes kraakbeen af die niet alleen de beweeglijkheid verminderen, maar ook voor pijnlijke ontstekingen en zwellingen kunnen zorgen. Met Glucon Combi is het mogelijk om dagelijks het niveau van glucosamine en chondroïtine in het lichaam weer aan te vullen. Dit sti muleert op bijzonder krach- Ook preventief Glucon Combi bevat als enige deze unie ke combinatie van glucosamine en chondroïtine. Bovendien zijn beide kraakbeenopbouwende stof fen zeer hoog gedoseerd om al binnen een paar weken een goed resultaat te kunnen verkrijgen. De aanmaak van nieuwe kraakbeencellen wordt aan zienlijk versneld, zodat de conditie van de gewrich ten duidelijk waarneembaar toeneemt. Ze krijgen weer de veerkracht van vroeger en de pijn, stijfheid en zwellingen worden binnen een paar dagen al sterk gereduceerd. Glucon Combi is nu met korting verkrijgbaar. Voor meer informatie bel: 0900 - 202 00 91 Tk gevr. Holl. of Indisch schil derij mag zonder lijst Holl. plateel, 0172-612923. Ansichten onbeschr. ca 140 stuks o.a. USA, Japan Canada ƒ75 tel. 0182-558045. Verz. biedt hoge prijs voor oud blikken speelg. e.a. oud speelg. 0297-281492. T.k. skioverall maat 40 licht blauw vr meisjes 30. 0348- 413696 T.k. Philips monitor 14” prima beeld 75,-. 0172-471374 INTRODUCTIEKORTING Tegen inlevering van deze bon ontvangt u: ƒ10,- INTRODUCTIEKORTING O.K.K.) een Ie plaats te vero veren in poule 2 van de turn- competitie. De TOOS-turn- sters: Romy Kuystermans, Lizanne van Duuren en Rosan na van Bruinessen wisten alleen op Vloer niet de hoogste to taalscore te halen. Zij wonnen de wedstrijd met een voor sprong van 9.00 punten op nummer 2. Persoonlijke succes sen waren er voor Rosanna met een Ie plaats en voor Li zanne met een 2e plaats. F'S- plaats met een totaalscore van 28.35. Bij Pupil I LOS-5 draaide Nico le van de Stouwe een succes volle wedstrijd. Ze behaalde een totaalscore van 29.30 en daarmee een fraaie 3e plaats, zij gaat door naar de regiofinale. Miret Gutker kwam uit in Pupil 2 LOS-4. Door een val van de Brug had ze een totaalscore van 27.40, goed voor een I I e plaats en daarmee gaat ze net niet door naar de regiofinale. Gesterkt door de laatst behaal de resultaten vertrok Dames I vol goede moed richting Utrecht, om te proberen kop loper Niels Stensen een been tje te lichten. Het werd een goede wedstrijd waarbij beide teams winstkansen hadden en pas bij het eindsignaal de uitslag vaststond. De eerste helft was voor Flyers, de ruststand was 22-28. De tweede helft was een kopie van de eerste, alleen nu was had Niels Stensen de wed strijd beter in de greep. In de elfde en zestiende wisten de Utrechtse dames de achters tand om te bouwen in een 43- 38 voorsprong. Hierna werd om en om gescoord, zodat Niels Stensen de winst in eigen huis kon houden. Uitslag 50-43. Topscoorder werd Susan Snip- pe met I I punten. Bij de uitwedstrijd van Heren I tegen Grasshoppers in Katwijk was Grasshoppers niet alleen fysiek groter en sterker, maar ook qua basketball een klasse beter. Flyers kreeg geen enkele greep op de wedstrijd. Uitslag 104-50. Topscoorder: Hans Pe ters met 14 punten. Heren 2 had alleen in het begin van de wedstrijd enige moeite met Leiderdorp. Maar daarna was de winst snel binnen. Goed ge bruik makende van de lengte en de vorm van Edwin van Hei ningen werd een duidelijk over winning behaald. Uitslag 71-43. Topscoorder: Edwin van Hei ningen met 35 punten. Heren 3 en bezoekers Punch maakten er een spannende strijd van. De eerste helft ging geheel gelijk op. In de tweede helft werden de assists van Harry van Engen beter benut T.k. elektrisch radiatorkacheltje met thermostaat 40. Tel. 0172-611162 Gevraagd Playmobile piraten schip ea grote atributen 0182- 382929 T.k. grote sortering baby born poppenkleertjes v.a. 2,50. Tel. 0172-408323. Te koop damesfiets 28 inhs 3 versnel, trom Batavus 200 zwart tel. 0348-419122. Skipak m. 42, ƒ75. winterjas m. 42, 50. 0172-214893 WADDINXVEEN - In Den Haag vonden afgelopen zater dag de regiokampioenschappen plaats voor de turnsters op RWS D-niveau.Voor Jazzdans Turnvereniging TOOS kwam een aantal turnsters in actie. Naast de vaste korting van 10 cent op benzine en 6 cent op diesel extra korting tot resp. 14 en 10 cent. 24 uur tankgemak met uw pin of Baanderij tankpas. Voor verenigingen extra mogelijkheden van 2 cent per liter voor de clubkas. Door uw bezoek draagt u indirect bij aan meer perspectief voor vluchtelingen. ZEVENHUIZEN - Rommel- marktspullen over? Vanaf heden kunnen deze ingeleverd wor den op de boerderij van de fa milie Lekkerkerk, Zuideinde 26 te Zevenhuizen. Tussen 9.00 uur en 12.00 uur staan er mensen klaar om de goederen in ontvangst te ne men. Het eerste team van de jeugd ging afgelopen zaterdag, in de 2e klasse van Holland West, op bezoek bij ATTC-I in Alphen a/d Rijn. Het verloop was uiter mate spannend. Danny Vermeu len, Jaap Cammeraat en Kevin van der Voort moesten voor el ke partij alles uit de kast halen en konden uiteindelijk verdiend de wedstrijd met 8-2 winst af sluiten. Kevin bleef ongeslagen, Danny en Jaap wonnen beiden twee keer Artrose is niet langer meer een ouderdoms kwaal die ongeneeslijk is. Dankzij Glucon Combi is het nu mogelijk om slijtage van de gewrichten effectief te voorkomen én te bestrijden. Dit unieke voedingssupplement bevat twee natuurlijke bestanddelen die de aanmaak van kraakbeencellen op krachtige wijze nieuw leven inblazen. Daardoor neemt de beweeglijkheid van de ledematen snel toe en de vervelende pijnsymptomen waar neembaar af.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 29