12e Lionsloop in winterlandschap rond de Rotte Be Fair en WSE halen in Rowah debutante scoort Elke ochtend... Verzamelaar Van den Berg begon met 28 voetbalspeldjes Flyers dames I blijft winnen aft sa Korbis komt tekort Rijn en Gouwe tegen titelkandidaat ./V" - v yx- Afscheid tien I I I I I I I I I I I B-diploma Jeu de boules uitslagen WADDINXVEEN - Voor het clubkampioenschap triplette zijn weer 2 wedstrijden ge speeld. Na 4 partijen is I team nog ongeslagen. Drie teams moeten nog I of 2 inhaalwed strijden spelen, waardoor de stand een enigszins vertekend beeld geeft. toppers dames- waterpolo I I I I I I I I I 1 Waddinxveense wint halve marathon Geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 01 72 - 21 66 54 OPENINGSTIJDEN: maandag: gesloten dinsdag t/m donderdag: 10.00 tot 17.30 uur vrijdag: 10.00 tot 21.00 uur zaterdag: 10.00 -17.00 uur Euromarkt 101 Alphen a/d Rijn Tel. (0172) 23 34 34 Méér dan 40 vloeren uit voorraad leverbaar voor scherpe DOE-HET-ZELF MEENEEMPRIJZEN Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze 1 vrijblijvende kennismaking betaalt u 24,65. I '"Ir* s* ■- z k r n' 7 3 0 - O- t s-4 r-' H «fc C. r PAGINA 27 WOENSDAG 28 FEBRUARI 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I middelen probeerde Flyers uit F op Rijn en Gouwe. Naam: Adres: Plaats: r 'i 4 KOM, KIJK EN VERGELIJK erkennen. De Rotterdammer finiste in I uur, I5 minuten en 32 seconden. ling Gouda is nu compleet.Van sommige clubs heb ik meer speldjes.Van Gouda, dat altijd een grote vereniging is ge weest, heb ik zelfs acht ver schillende speldjes, van GSV en DONK vijf en van Olympia vier. Ik heb zelfs speldjes van clubs die niet meer bestaan zoals van Boskoop en GDS, die eind jaren zestig zijn samenge gaan in Floreant en van Ibis, een vroegere zaterdagclub uit Waddinxveen.Aan het speldje van ESTO was moeilijk te ko men. Nu heb ik er drie ver schillende van. Hetzelfde geldt voor het speldje van Schoon hoven. Ik kreeg het te pakken in Antwerpen. Het is een speldje dat ter gelegenheid van het zestig jarig bestaan in I962 is uitgegeven. Een vriend van mij heeft een ander speldje van Schoonhoven”. Ook zijn verzameling van speldjes van alle Nederlandse clubs die in het betaalde voet bal hebben gespeeld is vrijwel compleet. „Ik heb nu 135 speldjes van betaalde clubs, ook van clubs waarvan de naam later werd gewijzigd. De laatste speldjes die ik binnen kreeg waren die van SC Gooi land en SC Amersfoort. Op een verzamelbeurs in Arnhem had een vriend er twee van Gooiland. Heb ik met hem kunnen ruilen. Ik mis nog speldjes van betaalde clubs die kort hebben bestaan zoals Zeeland, Xerxes/DHC, DWS/Amsterdam, FC Vlaardin- gen en FC Dordrecht.Volgens mij hebben die geen speldje la ten maken. Ik ben blij met de speldjes van de vroegere be roepsvoetbalclubs Alkmaar en Rotterdam. Dat zijn echt unie ke speldjes. Mijn doel is nu om speldjes bijeen te krijgen van alle Nederlandse voetbalver enigingen. Dat zijn er 3800. Daarnaast zijn er duizenden clubs in de loop der jaren op geheven. Ik heb ook speldjes waarvan ik niet weet bij welke club ze horen. Laatst had ik een speldje met de letters TRH. Ik dacht dat het aan een basketbalclub toebehoorde. goede kwaliteit. Daarna werd het minder. Laatst kocht ik op een veiling nog 25 speldjes uit de vroegere DDR voor 25 gulden. Ik heb veel Amerikaan se spelden over genomen van oud-voetballer Huub Smeets, die nog betaald voetballer in Amerika is geweest Hij had veel buitenlandse speldjes met name uit België en Frankrijk. Hij beperkt zich nu tot speld jes van bonden en van de Ne derlandse clubs. Ik heb laatst nog bezoek gehad van Joop Wille, een oud-doelman van het Nederlands elftal. Hij is drie jaar geleden begonnen met sparen voor zijn klein zoon. Hij heeft connecties on der de oud-internationals.Via coorder: Sebastiaan Overdam met 27 punten. Meisjes Junioren I tegen Team Ten Dreamers was een span nende wedstrijd. Beide teams deden niet voor elkaar onder en pas bij het eindsignaal was de winnaar bekend en dat werd komotief een makkelijke tegen stander. Ondanks dat deze hem ben ik aan een speldje van Maurits uit Geleen geko men. Ik kon het nooit te pak ken krijgen. Maar die man heeft duidelijk andere relaties. Hij heeft in drie jaar tijd een heel aardige verzameling opge bouwd”. Volgens Van den Berg zijn er in Nederland twintig verzame laars van voetbalspeldjes on der wie vier groten. „Een vriend van mij in Wou denberg is de grootste. Hij heeft een fantastische Neder- land-verzameling met meer dan zesduizend speldjes. Ik heb er nu vierduizend van Ne derland.Trots ben ik op een speldje dat in 1914 ter gele genheid van het 25 jarig be- Daarna slaagden de Dijkvo- gels erin enige marge te creë ren, hetgeen resulteerde in een 4-6 ruststand. Ook in het eerste gedeelte van de tweede helft bleef Korbis goed korfballen; Korbis wist aanvankelijk zelfs de achters tand te verkleinen tot 7-8. De Dijkvogels herstelden zich echter gedurende de rest van de tweede helft; de voor sprong werd dan ook vrij snel uitgebreid tot 7-14, al had men daar wel een aantal straf- worpen voor nodig. Eind stand: 8-14. Na deze nederlaag moet Kor bis de wedstrijd van komende zaterdag tegen de nog puntlo ze hekkensluiter Oranje Zwart (Mijnsheerenland) win nen om de kansen op lijfsbe houd in eigen hand te hou den. staan van de NVB, de Neder landse Voetbalbond nog zon der Koninklijk, werd uitgege ven". Kan Van den Berg met zoveel speldjes het overzicht nog wel behouden? „Ik heb een lijst waarop alle Nederlandse clubs staan vermeld. Maar ik vergis me wel eens. Dan kom ik thuis met speldjes die ik toch al heb. De speldjes van vijfdui zend Duitse verenigingen heb ik in de computer op alfabet gezet. Toen ik dat deed kwa men er toch nog 180 dubbele speldjes uit. Maar die ruil ik wel weer voor andere speld jes. Ik verzamel nu ook via in ternet. Elke week krijg ik er dertig speldjes bij”. HAZERSWOUDE - De omstandigheden waren zondag niet best voor de polderloop door de Ha- zerswoudse polders. Vanwege de gladheid moest de organisatie zelfs de skeelertocht schrappen, maar ook voor de lopers was het lastig. Niettemin namen ruim 200 atleten de sneeuw en hagel voor lief en trokken de besneeuwde polders in. De omstandigheden had den ook hun weerslag op de prestaties. Des te op merkelijker was het daar om dat Boskoper Bert Koster van AV’47 het par- coursrecord op de 5 km met drie seconden wist te verbeteren: 16.03. Op de halve marathon wist Cori ne Slingerland de zegereeks van Nel van de Hengel een halt toe te roepen. De Waddinxveense atlete won in een tijd van 1.43.27 en bleef Nel daarmee vijf mi nuten voor. De volgende polderloop is op 25 maart. DE DOE-HET-ZELF-ZAAK LAMINAAT - PARKET - MASSIEVE VLOEREN werd er door Meisjes Junioren I. Dames I had veel moeite met Tel.:-- (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. 17-20 in het voordeel van Meeuwen Het jongste Rowah team (de mini’s) trad aan tegen Ventu ra uit Schiedam, daarin speel de debutante Anna Kaptein succesvol haar eerste hand- balwedstrijd. Ook haar team genoten speelden flitsend de tegenstander van de mat en zo eindigde de wedstrijd met I3-3 overwinning voor de Rowah mini’s. Rowah is ove rigens nog op zoek naar een aantal jongens en meisjes tussen de 6 tot 10 jaar die bij de vereniging willen ko- Tot ik er achter kwam dat de letters stonden voor The Ri sing Hope, een Rotterdamse club die met nog drie clubs is opgegaan in FC Boszoom”. Inmiddels is Van den Berg, die elf jaar jeugdleider was bij CVC Reeuwijk, ook begonnen een verzameling aan te leggen van speldjes van buitenlandse clubs. Deze heeft hij per land inge deeld in ordners. Er zitten mooie exemplaren bij, maar ook wat Van den Berg noemt verschrikkelijke troep’. Dat geldt met name voor speldjes van clubs uit het voormalig oostblok. „In de periode van voor de oorlog tot 1960 tref je daar nog wel speldjes van Door Bert Hertog REEUWIJK - Rienk van den Berg was ooit een fervent ver zamelaar van postzegels. Der tien jaar geleden bezocht hij een kleine ruilbeurs in Reeuw ijk waar iemand hem een kus sen met 28 voetbalspeldjes liet zien. Voetballiefhebber Van den Berg (48) was meteen ver kocht en nam de speldjes over. Voor hem was het de start van een omvangrijke verzameling. De directeur bedrijfsvoorlich ting van de gefuseerde Kamers van Koophandel van Rotter dam, Gouda en Dordrecht heeft er inmiddels 17.000 waarvan ruim vierduizend van Nederlandse voetbalclubs. Inmiddels heeft Van den Berg een uitgebreid netwerk in bin nen- en buitenland met andere verzamelaars opgebouwd. De Reeuwijker is lid van een Duit se club van verzamelaars van voetbalspeldjes, die 450 leden telt. Regelmatig bezoekt hij beurzen en ruilt hij voetbal speldjes tegen sportboeken, autospeldjes, vaantjes en plaat jes van sportidolen. Iedere verzamelaar heeft een doel. Voor Van den Berg was dat bezitter te worden van de speldjes van alle 47 voetbalver enigingen van de voormalige afdeling Gouda van de KNVB, die in I996 samenging met Rotterdam in het district West IV. Sinds twee maanden is die verzameling compleet. Het laatste speldje dat hij te pak ken kreeg was dat van FC Per- kouw uit Berkenwoude. Van den Berg: „Soms benade ren wij verenigingen met het verzoek of wij een speldje van de club mogen laten maken. Op die manier zijn wij aan speldjes gekomen van UNIO, Oudewater-OVS, Cabauw en SPV uit Polsbroek. We doen dat uitsluitend in overleg met de club en als blijkt dat er geen speldje te krijgen is. FC Perkouw wilde niet meedoen, maar heel toevallig ben ik daarna toch tegen een speldje van deze vereniging aangelo pen. Mijn verzameling van de 47 clubs uit de vroegere afde- WADDINXVEEN - Het verlies in de luchthal van Pijnacker stond de handbal- meiden nog vers in het ge heugen. In de ’terugwedstrijd' in De Dreef moest gewonnen wor den vanOliveo. Na een spannende strijd luk te dit ook en won met 10-9. Het jongens C-team speelde een extra wedstrijd tegen Meeuwen uit Rotterdam. Een duel dat (redelijk) gelijk opging, met Meeuwen aan de goede kant van de score. De wedstrijd eindigde met Topscoorder: Anita van Unen met I8 punten. Heren 2 verraste Springers in een rommelige wedstrijd. De eerste helft was duidelijk voor de bezoekers. Ruststand 27-33. In de tweede helft kreeg Flyers de vorm waar al een aantal wedstrijden naar gezocht werd. er een Uitslag Marten Oostindie met I4 pun ten. De volgende wedstrijd is op 2 maart in de Duikelaar om 21.00, dan speelt Dames I te gen Dunckers. WADDINXVEEN - In Gouwe Bad 'de Sniep’ is op dinsdag 20 februari weer voor het B-diplo ma gezwommen. Alle dertig kandidaatjes zijn geslaagd. De namen van de geslaagden: Er win van Zoest, Dennis Hoogen- doorn, Peter Krijgsman, Sjoerd Boreel, Laura van Selm, Max Rahms, Cheyenne Brugman, Sjors Versluis, Angela Appel, Luuk Glasbeek, Benjamin v.d. Maarel, Bijou v.d. Akker, Ahlam Elouafi, Martijn de Wit, Coen te Pas, Ghizlane Bouchekourte, Gertjan Bruin, Fabian van der Zwan, Janet Amadsoedjoek, Pa trick Rog, Femke Anker, Rob bert Dorland, Niels Ram, Ange lique de Vrij, Chantal de Vrij, Melissa Verschuren, Caroline de Pater, Emma Tito, Ilse de Jong en Wesley Brinkhorst. helft was Flyers heer en mees ter en de gebruikelijke terugval geboekt. Uitslag 101-54 Tops- na een goede helft bleef deze keer uit. Uitslag 63-34. Tops coorder: Harrie van Engen met mes I had meer moeite met Argon dan de uitslag deed ver moeden. Heren 2 verrast Sprin- het spel te halen - via een sco re van I8-6 De hierin verkre gen voorsprong werd langzaam verder uitgebouwd. Eindstand 72-58. Topscoorder: Edwin van WADDINXVEEN - Korbis is er afgelopen zaterdag niet in geslaagd om titelkandidaat Dijkvogels (uit Maasdijk) pun ten afhandig te maken. Na twee maal een half uur stond er een 8-I4 eindstand op het scorebord. Desondanks bleef Korbis tot een kwartier voor tijd aardig in het spoor van de tegenstander. In de poule van Korbis in de tweede klasse van de zaalcompetitie steken twee ploegen (Albatros en Dijkvogels) duidelijk boven de andere teams uit. Omdat Kor bis nog niet vrij van degrada tiezonen is, zou het goed uit komen als de Waddinxveners voor een stunt zouden kun nen zorgen. In de eerste helft waren de krachtsverschillen niet zo groot.Tot 3-3 wist het Waddinxveense achttal de Maasdijkers goed bij te benen. WADDINXVEEN - Nadat er in het carnavalsweekend door de sneeuw nauwelijks werd ge voetbald heeft de KNVB voor komend weekeinde opnieuw een inhaalprogramma vastge steld. Be Fair speelt zaterdag in Drie- bruggen tegen WDS, WSE treedt een dag later aan bij het Leidse ASC. Wedstrijd van de week wordt echter de Langs de Gouweloop in Waddinxveen, die om half twee begint. Om I2.30 uur is er een kids- loop. In de afdeling van Be Fair treedt koploper Jodan Boys zaterdag in het Goudse Oosterwei aan tegen Spirit. De beste kansen op de koppo sitie heeft echter BVCB uit Bergschenhoek, dat drie wed strijden achter staat en Jodan Boys op de ranglijst kan passe ren. Be Fair is een kandidaat voor de tweede periodetitel. In de vierde klasse doet Moerkapelle goed mee in de strijd om het kampioenschap. De beste kan sen zijn voor Bergambacht en Zestienhoven. In het zondagvoetbal doen de streekclubs het minder goed. WSE kan zich revancheren na het verlies bij Groeneweg door De standen zijn: zaterdag derde klasse D: Jodan Boys I4-30, BVCB 11-26, Soccer Boys I3-23, Be Fair I3-22, Leonidas I3-2I, Spirit 13-20, WDS I4-20, PKC’85 I3-I4, Floreant I2-I3, Siveo’60 14-13, Oude Maas I4- 11Oudewater 14-4, vierde klas se D: Bergambacht 16-30, Zes tienhoven I5-28, DRGS I5-25, Moerkapelle I5-24, Zuiderpark 14- 23, ZW 14-22, Schoonhoven 15- 22, FC Perkouw I3-I9, Lin- schoten I4-I8, CVC Reeuwijk I4-I6, RFC 2000 I6-I4, Gouda 15-10 zondag vierde klasse A: Voorschoten 14-30, Floreant I4- 27, FC Lisse 13-25, Soccer Boys l4-22,Teylingen 13-21Forehol- te I3-2O, UDO I3-I8, FC Zoe- termeer I2-I2.ASC I l-l I.WSE 12- I I.Warmunda 11-5,Groene weg 12-5, vijfde klasse E: Nico- laas Boys 11 -26, Ommoord 9- 24, Kralingen I I -23, Bergambacht 11 -22, Ammerstol 13- I8, Waddinxveen I3-I6, Gouderak I0-I I, RVC’33 11-9, Oudewater 11-7, Zwarte Pijl 11- I. ve maraton, hier op zijn naam ging schrijven. Maar liefst 17 km lang ging Ze venhuizenaar Arjan de Gier aan kop door het zonnige winter landschap rond de Rotte. Op zeker moment was er een voorsprong van maar liefst an derhalve minuut. In de eindefa- se moest hij in Rotterdammer I. A.v.Ofwegen/H.v.Wouden- berg/A.Janssen 4-4-31+; 2. E.Nieuwland/P.v.d.Made/W.Ver- sluis 4-3-2I+; 3. H.Camme- raat/R.Hulskamp/J.v.Winkel 4- 3- 10+; 4. J.Kooistra/L en A.Roos 2-2-20+; 5. N.Oudijk/W.v.Boc- kom Maas/N.Schifferling 4-2- I3+; 6. E.Springer/B.Sas/ T.v.d.Velden 3-2-4+; 7. P.Rube- ling/Ton en Jopy Hulskamp 4-2- 2+; 8. LMatla/H.de Wilde/C.Monster 4-2-3-; 9. T.Wubben/S.Tabben/E.Hoogen- doorn 3-I-5-; I0. Rob, Fred en Ron v.Dijken 4-I-I2-; II. Neel en Pieter v.Oosten/W.Hendriks 4- 0-39-; I2. C.’t Hart/C. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Woensdag 2I februari 2001 hebben tien waterpolodames afscheid genomen van Oranje. Het afscheidsfeestje is gevierd in Motel ’De Witte Bergen’ te Eemnes. Van de ploeg die in Sydney meedeed aan de Olym pische Spelen namen de vol gende tien speelsters afscheid van het Nederlands team: Kar la Plugge, Patricia Megens, Ed- mee Hiemstra, Carla Quint, In grid Leijendeker, Hellen Boering, Karin Kuipers, Ellen van der Weijden, Mirjam Over dam en Marjan van Galen. Van’ de ploeg die in Sydney meedeed, gaan drie speelsters door. Daniëlle de Bruijn, He- leen Peerenboom en Gillian van den Berg, die de nieuwe aanvoerster is. Tevens gaat ook Edmee Hiems tra niet helemaal weg; zij is teammanager geworden. Zoals bekend is Paul Metz de trai- ner/coach. Natuurlijk hebben wij alle bijartikelen op voorraad. ZEVENHUIZEN - Afgelopen zaterdag vond in Zevenhuizen de twaalfde editie van de Lion- sloop plaats. Al vroeg in de morgen kwamen de atleten naar dorpshuis Swanla alwaar de leden van de plaatselijke serviceclub, de Lions, klaar zaten om hen in de schrijven voor 5, 10 of 21 kilo- meter-run. De opbrengst was dit jaar bestemd voor het Ro nald McDonald Kinderfonds en Stichting Kinderhulp Roe menië. Tegen twaalf uur stonden ruim driehonderd atleten rillend van de kou op het startschot te wachten. Aad de Graaf, de man die tot nu toe elk jaar voor de Lions de organisatie van deze loop getrokken heeft, mocht dit jaar het startschot lossen. Jeroen Grooten zijn meerdere Het publiek was als altijd voor al nieuwsgierig welke atleet de 2I km, beter bekend als de hal- WADDINXVEEN - Flyers Da- Flyers sloeg toe - ondanks dat Springers met alle mogelijke gemotiveerd en in vorm. De eerste helft was nog voor Jum pers (36-40), in de tweede helft gers 3. Prachtige overwinning re van I8-6 .De hierin verkre- kwam Flyers terug. Een uitste- van Jongens Kadetten IWinst gen voorsprong werd langzaam kende afmaker was te veel van was er ook voor Heren 3, Da- verder uitgebouwd. Eindstand het goede voor Jumpers. Uit- mes 2, Jongens Junioren I en 72-58. Topscoorder: Edwin van slag 77-69.Topscoorder: Sebas- Jongens Mini’s 2. Nipt verloren Heiningen met 25 punten. tiaan Overdam met 47 punten. Heren 3 had geen enkele moei- Jongens Junioren I had in Lo- te met Luba Zoeterwoude en behaalde dan ook een ruime Argon uit Mijdrecht. De bezoe- overwinning. Vooral de eerste ploeg hoger geklasseerd was, kers waren nog steeds zonder helft was Flyers heer en mees- werd een monsteroverwinning winstpunten en probeerden met alle middelen om de eerste winstpartij in Waddinxveen te behalen. De eerste helft ging redelijk gelijk op. Ruststand 31- 24 punten. 24. De tweede helft bleef tot de tiende minuut een kopie van de eerste. Hierna maakte Flyers zich op voor een tussensprint, dit resulteerde in een 25-5 sco ren. Zo werd een ruime over winning behaald. Uitslag 63-37. eindsignaal dat er een ruime overwinning behaald was en de Jongens Mini’s 2 doen het goed koppositie er nog steeds in zit. in de competitie. Ook nu werd Uitslag 5 l-32.Topscoorder: Ma- er een overwinning behaald, rieke Koele met I7 punten. Uitslag 5l-l8. Topscoorder: De wedstrijd van het weekend was die tussen Jongens Kadet ten I en Jumpers. Reeds driem aal stonden de ploegen tegen over elkaar en driemaal was Jumpers te sterk. Echter zater- Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad 1 Postcode: dag was het Flyers-team dubbel Rienk van den Berg heeft alle speldjes van de voetbalclubs uit de vroegere afdeling Gouda. „Mijn doel is een speldje te bezitten van alle 3800 Nederlandse voetbalclubs”. (Foto: Mananka Peters.) Zoals gezegd is de loop gewon nen door Jeroen de Grote. De atleet van Road Runners legde de 21 kilometer af in een tijd van I uur, 15 min. en 33 sec.Ar jan de Gier van het Zoeter- meerse llion werd tweede in 1.16.48 en de Rotterdammer Evert de Graaf derde in 1.17.18. De Grote is in voorbereiding voor de Rotterdam-marathon. Hij start komende zondag ook in Langs de Gouweloop in bij ASC te winnen. In de vijfde klasse is bij de voet ballers van Waddinxveen een kentering opgetreden. Na een matige eerste seizoen- helft werden de laatste wed strijden dik gewonnen. Na RVC’33 werd met 5-1 van Oudewater gewonnen door doelpunten van Marco Versloot (2),JohnTiben, Samir Albeide en Michel Vunderink. In deze klasse promoveren naast de kampioen ook de klas- se-periodekampioen. men handballen. Opgeven en informatie bij: Rowah, Nicole Sloof (0182- 61 1066) of Kim van Leeuwen (0182-632698). Het dames seniorenteam won vrij gemakkelijk van HVOS uit Spijkenisse. Na een 8-1 ruststand bleven beide punten met 16-2 in Wad dinxveen. In de komende weken staan voor Rowah de thuisduels tegen de nummers I en 2 op het programma. Kortom, er kan op meer te genstand gerekend worden. Waddinxveen, die om 13.30 uur begint. Eerste dame in Zevenhuizen was Nijke Zorge (Haag Atle tiek) in 1.29.52. De vijf kilome ter werd gewonnen door Har ry Visser (Avantri) in 17.27 voor de Moordrechtenaar An dy Koolmees in 19.01. Bij de dames liep de Boskoopse Sonja Klijn (AV’47) in 19.19 een nieuw parcoursrecord. De tien kilometer werd be heerst door twee atleten van het Rotterdamse PAC. Wie- chard Hendriks won in 35.00 voor Ton van Spronsen in 35.49. Bij de veteranen tot 40 jaar was Amrat Aoemrav uit Ber- schenhoek de snelste, bij de ve teranen boven de 40 kwam de heer Benne uit Spijkenisse als eerste binnen. Er gingen in Zevenhuizen 311 atleten van start. Dames 2 won zoals verwacht van Fun.al ging dat niet van een leien dakje. Dames 2 trad aan met veel invallers en hierdoor werd er wat rommelig gebas- Team Ten Dreamers. Uitslag 38- ketballd. Toch bleek bij het 39. Topscoorder: Marinda Hoogenberg met 14 punten. ut Sw 111 «is J t 'ArAt- - -U W ’I t l

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 27