Reeuwijk op valreep I naast Moerkapelle Creatief schaken Be Fair zet de goede reeks voort Dames I Gouwestaete Jeugd Moerkapelle schaakt snel doet goede zaken tegen ZWV-Nereus Eduard Philipse Succes voorTTV Kwiek Nesselande lokomotief bijna Flyers heren I verrast Opnieuw verlies dames Uitslagen jeu de boules WADDINXVEEN - In de reeks 4 tegen 4 voor het clubkampioenschap zijn tot nu toe 2 teams onge slagen, 2 teams hebben I wedstrijd gewonnen en 3 teams zijn er tot nu toe niet in geslaagd een wed strijd winnend af te slui ten. De stand aan kop in deze competitie: I.T.Wub- ben, S.Tabben, N.Schiffer- ling.W.Versluis 2-II -49+ 2.J.Kooistra, P.v.d.Made, B.Lanting, H.Cammeraat 2-9-30+ 3.W.v.Bockom Maas, N.Oudijk, Rob en Fred v.Dijken I-8-20+; E o Smurfen voetbal WSE Prima vangst HSW Plaatsingen finale turnen de grootste keus in Topform Jeugd a r fel 28 PAGINA (Foto: Artistic Art/besbeth van der Vis.) PKC 15-20, Oude Maas 16-14, Floreant 14-13, Siveo 16-13, Oudewater 16-5. verloor met 5-4. Dames I speelde zondag tegen ZWV- Nereus geen écht goede wed strijd, wel werd voor ieder cen timeter gevochten en dat pakte goed uit. Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W plein 2,Waddinxveen. winning. Een spannend spel ontstond, waarbij Gillian van den Berg en Mirjam Overdam de eindstand op 9-7 bepaalde. Met gedegen spel werd de wedstrijd tenslotte professio neel uitgespeeld. wordt opgevolgd door Leo Moerman, red.) via zijn mobiele telefoon verslag deed van de slotfase aan Lennaert Visser in zijn vakantieoord in de Franse Alpen scoorde Dick van Dam de voor Reeuwijk verdiende gelijkmaker. Eerder in de wed strijd was Van Dam als enige te gen een gele kaart opgelopen. Moerkapelle speelde met Van der Kraan, Zuierveld (Van der Loos), Jager, Zijderhand, He- ijboer, Tepper, Kievit, Hertog, Kouer (Breedijk), Lobbenzoo, Pols. maart om 19.00 uur is het de beurt aan Heren 2 tegen BS Leiden. sWOENSDAG 14 MAART 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Enige teams van de ver eniging hebben afgelopen maanden deelgenomen aan een cyclus doubletten op de indoorbaan in Gouda. Het team Rob van Dij- ken/Stephan Wubben be haalde daar een 5e plaats en was daarmee tevens het best geplaatste team van Waddinxveen. De doubletten Corrie en Barend Monster en Jopy Hulskamp/lmca Matla ein digden in de midden moot. WADDINXVEEN - Met een nagenoeg volledig van ziekte en blessures herstel de selectie slaagden de vol- leybaldames van Nesselan de er niet in om in Landgraaf te winnen van het lager geklasseerde VCL. Hoewel elke set een span nend verloop had en met niet meer dan twee punten verschil werd afgesloten, eindigde deze in een 3-I winst voor de ploeg uit Landgraaf en kon de selec tie van coach Visser slechts I wedstrijdpunt mee naar huis nemen. Nesselande permitteerde zich veel onnodige fouten, waaronder 7 servicefouten in de Ie set. Op de sprong- service van Lucassen werd een achterstand van I8-I6 nog omgezet in een voor sprong van 18-22. De winst lag daarmee voor het grij pen, maar deze kans werd niet benut en enkele fouten aan het net bezorgden VCL de setwinst met 27-25. De blokkering was het grootste manco van de ploeg uit Zevenhuizen. De Limburgse ploeg speelde degelijk en vrijwel zonder onnodige fouten. In de 2e set liep de service van Nesselande veel beter, maar de aanvalspatronen waren te voorspelbaar, waarop VCL verdedigend goed anticipeerde. De Lim burgsen bouwden een gro te voorsprong op maar Nesselande vocht zich te rug en wist de set met 23- 25 te winnen. De 3e en 4e set lieten het zelfde spelverloop zien. Een kwalitatief beter Nesselan de, dat door eigen fouten steeds weer de winst uit handen gaf. De blokkering sloot niet goed aan en op de open lijnen werd niet goed verdedigd. Aan het eind van de 3e set werd de eigen service niet benut en aan het eind van de 4e set deden directe passfouten de ploeg de das om.VCL won de sets met 25-23 en stak de onverwacht 3-I winst met vreugde in de zak. Nesselande zakt door dit resultaat nog verder weg en moet oppassen dat het aan het eind van de competitie niet in de pro blemen komt. Komende za terdag speelt het om 19.00 uur thuis in Swanla tegen Orion uit Doetinchem. send. Ton Kuiper verloor na harde strijd tegen Peter van der Louw. Inmiddels was het derde achttal bezig, zijn posi tie in de derde klasse te ver stevigen. Er was een heel jon ge ploeg van Capelle aan den IJssel op bezoek: die van spe lers, die net aan de overkant van het bord met hun hand bereiken. Ze bleken heel cre atief te schaken, maar mis schien is van een partij van ruim drie uur voor die jonge lui te vermoeiend. In ieder geval haalde het derde zes overwinningen en twee gelij ke spelen. Daarmee is degra datie uitgesloten. Er komt nog een wedstrijd: bij winst zou het derde (hoe toepasselijk!) een derde plaats kunnen be halen. Onder aan de lijst liet Jeroen van der Veen zich door Kees Alblas mat zetten achter de paaltjes. Mourad Boussaid maakte een gelijk spel (met zwart) tegen Ger ard Torenbeek. Ton Bronk won verrassend van Herman Verwaal. Kees Klaassen kwam met zijn aanval sneller dan Henk Erkelens. Jaap van San- dijk verblunderde zijn partij tegen Herman van Offeren. Frans Draaisma en Jan Kraij- esteijn konden tegen elkaar geen potten breken, evenmin als Adriaan van der Starre en Dirk van Offeren. Ryan den Drijver ging ten onder tegen Arie Versluis en Peter van der Belt gaf tegen inlevering van een punt schaakles aan Erik Hennink. Hiermee schatten we de stand aan de kop: I.Jansen, 2. R. Dannis, 3. Van Woudenberg. W’VEEN/BOSKOOP - Afgelo pen zaterdag verloor heren I van Gouwestaete van WVZ in zwembad ’DeVeur’ te Zoeter- meer met 8-6. Eigenlijk kreeg Gouwestaete een koekje van eigen deeg, het arrogante spel van sommige Gouwestaetehe- ren werd genadeloos afgestraft. Hiermee zijn tevens de kam- pioensaspiraties flink de bodem ingeslagen. Heren 2 verging het Wedstrijden aankomend weekend Gouwestaete speelt zaterdag aanstaande thuiswedstrijden. In Gouwebad ’De Sniep’ vinden dan de volgende wedstrijden plaats. Om 18.00 uur opent da mes I tegen Het Ravijn uit Nij- verdal.Om 19.00 uur speelt he ren I tegen Sassenheim IOm I9.45 uur speelt dames 2 tegen WVZ I uit Zoetermeer en om 20.30 uur besluit heren 2 de avond tegen Rapido’82 3 uit Haarlem. WADDINXVEEN - Een nieuwe reeks WSE-smurf- envoetbal gaat zaterdag 17 maart van start. Dit evenement staat net als vorig jaar in het teken van een leuke, sportieve en gezellige kennismaking met de voetbalsport en de voetbalverenging WSE. Dit keer heeft de organi satie op alleWaddinx- veense basisscholen een ’smurfenvoetbal-kleur- plaat’ uitgedeeld, die voor I4 april ingeleverd dient te zijn bij het ’smurfen team’ van WSE. Iedere deelnemer krijgt een leu ke attentie en de drie mooiste kleurplaten wor den nog eens beloond met een prijs. Aanstaande zaterdag 17 maart dus de eerste nieu we aflevering van het ’WSE’s Smurfenvoetbal’ voor 3,4 en 5 jarige jon gens en meisjes bij WSE. Aanvang is om II .00 uur. Aanmelden om 10.45 uur. Voor meer informatie: Henk Smakman, tel. 06- 28802395. WADDINXVEEN - Flyers He ren I speelde tegen Lokomo tief uit Rijswijk twee verschil lende helften. In de eerste helft werden de Waddinxveners vol ledig onder de voet gelopen door een sterk scorend Loko motief. Ruststand: 24-50. De tweede helft liep heel anders. Flyers begon met een instelling van ’wij hebben niets meer te verliezen’ aan een inhaalrace. Deze duurde I6 minuten en daarin kwam de score op 62- 64. Hierna bleef het verschil steeds twee punten. In de twin- Brenkman, een vroegere korf baller, er niet in voordeel uit de situatie te halen. In de tweede helft deed Reeuwijk niet onder voor Moerkapelle. Ook niet na dat routinier Peter van Holst en Harold Burger waren ver vangen door Dennis Steenber gen en Paul Kraan. Matthijs Brenkman miste (opnieuw) de kans op de gelijkmaker. Aan de andere kant vergat scheidsre- cher L. Molenaar (Nieuwerkerk aan den IJssel) de voordeel re gel toe te passen toen Ron Kie vit ten val kwam en Moerkapel- I „Dit was een van onze mindere wedstrijden”, sprak na afloop een teleurgestelde trainer And re Ramsteijn. „Je hoopt de krappe l-O voorsprong te be houden. Maar dat geluk blijken wij niet te hebben. Bij een over winning hadden wij goede za ken kunnen doen. Zonde dat het zo is gelopen”. Reeuwijk-trainer Lloyd Oron, die ooit als voetballer actief was bij het Belgische Cercle Brugge, was tevreden over de uitslag en de inzet van zijn team. Niet echter over het ver toonde spel. Als Moerkapelle bij rust met 3-0 voor had ge staan hadden wij niets kunnen zeggen”. Reeuwijk miste nog vier basis spelers, maar het aantal afwezi gen was veel minder groot dan een week eerder tegen Gouda. werd ronde 26 gespeeld. De fa milie Vroegindeweij liet zich van haar beste kant zien. Wim Vroegindeweij kreeg met zwart voordeel tegen Ben van Geffen, die met goed verdedigen en een beetje geluk een benauwde remise uit het vuur Heren I tegen WVZ Het reces van de Gouwestae- teheren heeft de ploeg van trai- ner/coach Maarten Schouten duidelijk geen goed gedaan. In een zeer matte, inspiratieloze wedstrijd gingen de Gouwesta- etëheren in Zoetermeer met 8-6 ten onder tegen WVZ. De opening was nog wel voor Gouwestaete, de stand na de eerste periode kwam op 3-I voor Gouwestaete. In de twee de periode draaide de stand om. Gouwestaete benutte geen kans en liet WVZ in de wed strijd komen. Met een 4-3 achterstand gingen de heren de derde periode in. WVZ liep uit naar een 6-3 voorsprong. Met een 7-4 ach terstand gingen de heren de laatste periode in. Even kwa men de heren terug tot 7-6, maar de eindsprint was te laat ingezet. De heren gingen met 8-6 de boot in en lijken hier mee definitief afstand te heb ben gedaan van de kampioen- saspiraties. De Gouwestaete zal deze week hard moeten werken om zaterdag tegen Sas senheim een ’andere’ ploeg in water te hebben. Dames I tegen ZWV-Nereus Gouwestaete trok met de per soonlijke fouten behoorlijk aan het kortste eind (verhouding I L:6), doch de Waddinxveen- sen, die het zonder de gebles seerde Ellen van der Weijden moesten stellen, verdedigden uitstekend. In de eerste perio de kwam Gouwestaete snel op een 0-2 achterstand, doch Gil lian van den Berg sloot af met I -2 toen zij met een fraaie ’chip’ wist te scoren. De stand van de tweede periode kwam op 3-3, dankzij Gillian van den Berg en Natascha Baatje. In de derde periode scoorde Petra Meerdink de 4-3 en 5-4. Toch kon het team niet voorkomen dat ZWV-Nereus na drie par ten op een 5-6 voorsprong kwam. Begin vierde periode scoorde Natascha Baatje 6-6 en Gillian van den Berg 7-7. Toen halverwege Mirjam Over dam Gouwestaete op 8-7 bracht, rook de ploeg van trai- ner/coach Jim van Es de over- le daarna wel scoorde. De vrije trap schoot Jager huizenhoog over. De beste kans om de Moerkapelse voorsprong daar na veilig te stellen kreeg Peter- Paul Breedijk na een doorge kopte bal van Lobbenzoo. Doelman Vonk kon de bal nog net tot hoekschop ombuigen. Bij Moerkapelle viel Marco van der Loos, die tien weken naar Nepal is geweest, in. Eerder was Peter-Paul Breedijk Barry Kouer komen vervangen. Op het moment dat scheiden de voorzitter Cor Rutgrink (hij van Geffen; 2. Jesse van Elteren; 3. Dick Bac; Bij de jeugd gaat in Groep I onverminderd Ron Droog aan de leiding. Boude- en Patrick Stam derde. In Groep 2 leidt nu Tommi van Rooijen, voor Teun Kooij en Thijs van der Torren. In Groep 3 zijn de besten: Remco Vollebregt, Gli- gor Selimovic en Thomas Roest. WADDINXVEEN - Op de 25ste gewone clubavond van schaakvereniging Waddinx veen was Eduard Philipse in gedeeld tegen Hans van Wou denberg. Nu staat Eduard bekend als een degelijke spe ler, die niet veel risico’s neemt. Deze keer wel. Hij offerde een paard voor aan- valskansen, die hij niet hele maal berekenen kon, maar die hem serieus leken. Hans had de mogelijkheid van het offer niet eens gezien, maar de aan val sloeg toch door. Barthold Jansen won met zwart van Anton van Nieukerke. Zoiets kan gebeuren.Triest was de ondergang van Albert Prins, een avond lang had hij Wim Hennink op diens open ko- ningsstelling onder druk ge hóuden en wel had hij zich onnodig pionverlies veroor loofd, maar in tijdnood de da me weggeven maakte de par tij op slag uit. In het bekertoernooi won Bert van der Knaap met zwart van Joël de Roodt. Dat is nuttig voor de oefening van de jongere garde. Jan van der Born en Henny de Roodt speelden enige uren gelijk op en kwamen tot remise.Theo Goor liet tot verbazing van enige omstanders zijn dame staan tegen Nico Dan nis, maar die herkende de zet als een schijnoffer en liet zich niet fratsen, gelijk spel als re sultaat. Herman Smitskamp probeerde, Wyn van der Hoek te g-lijnen, maar dat lukte niet en in het eindspel verbrijzelde Wim de pionnen stelling van Herman beslis- MOERKAPELLE - De voetbalclub Moerkapelle verzuim de om in de vierde klasse gelijk te komen met koploper Bergambacht. De Bergambachtenaren verloren op eigen veld verrassend met 2-1 van Zestienhoven dat daardoor de koppositie overnam. Moerkapelle leek op weg naar een krappe 1-0 zege op het laag staande CVC Reeuwijk. De Reeuwijkers zagen hun keiharde werken beloond want in de laatste minuut kopte verdediger Dick van Dam de bal uit een hoekschop van Lex Gemke steenhard achter Moerkapelle-doelman Ad van der Kraan: l-l. Ook bij de jeugd is de nieuwe start goed verlopen. Het eerste team won met 9-1 de thuis wedstrijd van opponent Taver- zo-4 (Zoetermeer). Vermeulen en Van der Voort bleven onge slagen en wonnen ook het dub belspel. Cammeraat won twee partijen. In de tweede klasse van de regionale competitie Holland West staat Kwiek nu stevig aan de leiding. Team 2 won met 7-3 van het Haast rechtse TOP-4. Gütz won drie partijen,Van Meuwen won twee Volgende keer en, samen met Cedric, het dubbelspel. Van Dam voegde ook een punt toe. Kwiek-3 Ie van de 2e klasse, waar Kwiek nog wel de ranglijst aanvoert. Winst was er in de vierde klas se voor Kwiek-7 (8-2 tegen NTTC-5), dat hierdoor de kop- tigste minuut moest Flyers ca- positie verstevigd. De Wit bleef pituleren. Uitslag was 68-75 in ongeslagen, Van Es en Vermeu len wonnen beiden twee partij en. WADDINXVEEN - Turn ster op RWS D-niveau reisten afgelopen zaterdag af naar Den Haag, waar de regiofinale Zuid-Hol- land Noord plaatsvond. Voor de Waddinxveense turnvereniging TOOS kwamen twee turnsters in actie. Bij de Pupil I WADDINXVEEN - Voor tafel tennisvereniging Kwiek zijn de afgelopen week de returns van de voorjaarscompetitie begon nen. Het eerste seniorenteam ging in de eerste klasse van de regionale competitie Holland- West, op bezoek bij het Bleis- wijkse Combat-1 en pakte met 4-6 de overwinning. Kwiek kwam snel op een voor sprong en gaf deze niet meer uit handen. Zes van de tien par tijen werd in drie games beslist, waarbij Van Wageningen onge slagen bleef.Verboon won twee keer en Vos scoorde een keer. Ook het dubbelspel was voor Kwiek, dat hiermee op de eer ste plaats blijft staan. Kwiek-2 ging in de tweede klas se van de Goudse afdeling, bij het Schoonhovense Smash-3 op bezoek. Deze keer won Kwiek met 3-7. Kappé won drie partijen,Van der Hart won twee keer en Brand scoorde één keer. Kwiek staat op de tweede plaats. Kwiek-3 speelde thuis gelijk tegen TTVN-2. Bouwman bleef ongeslagen,Van Klink won een partij, Van der Drift verloor alles. Het wordt spannend in de degradatiepou- Door Bert Hertog In de zondagcompetitie speelde WSE op eigen veld tegen kam- pioenskandidaat Voorschoten. Robert Horsman gaf de Wad dinxveners uit een strafschop de leiding. Nog voor de pauze maakten de gasten gelijk. In de tweede helft zorgde Paul de Lange opnieuw voor een voor sprong van WSE. Tien minuten voor tijd maakte Voorschoten er 2-2 van. Groeneweg verloor met 5-1 van Teylingen in Sassenheim. Floreant moest de punten laten aan FC Lisse: 1-3. In de vijfde klasse had Waddinxveen weer een vrije dag. Het programma voor zaterdag: Be Fair-Leonidas (wedstrijd van de week), Moer- kapelle-Linchoten, zondag: WSE-Teylingen, FC Lisse-Groe- neweg, Zwarte Pijl-Waddinx- veen. snelschaakkampioenschappen van bond gespeeld. Schaakvereni ging Moerkapelle was daar suc cesvol. In de leeftijd tot 20 jaar (A) werd Hugo van Elteren (15 jaar) kampioen. Hij haalde uit 24 partijen een meer (21,5 tegen 21) dan zijn broer Jesse, die tweede werd. Rensen - Patrick Stam I -0; In categorie B (tot 16 jaar) Sjaak Kouwenhoven - Marianne werd Christiaan Noorland der- van Elteren 0-1 de. Bij C (tot 14 jaar) behaalde De stand bovenaan: I. Ben Boudewijn Weijermars de der de plaats met 14 uit 22. In de zesde ronde van de RSB- competitie versloeg Moerka pelle 2 in Rotterdam SWR 3 wijn Weijermars is tweede met 2-6 en staat daarmee op de eerste plaats in klasse 3D. Het kampioenschap (en de promotie naar de tweede klas) ligt met nog een wedstrijd te spelen voor het grijpen. In Schiebroek wonnen Wouter Vroegindeweij, Marcel de Haan, Andre Corpeleijn, Arie Hoog- duijn en invaller Kevin Bakker hun partijen. Jacques de Lange en de tweede invaller Boude wijn Weijermars maakten remi se, terwijl invaller drie, Andre Nieuwlaat, verloor. Toen moesten de voorzitter, de penningmeester en nog een stel veteranen aantreden om een volledig Reeuwijk in het veld te krijgen. Omdat de da tum aanvankelijk als vrije dag in het programma stond vermeld waren veel Reeuwijkers naar de wintersport gegaan. De win tersport speelde nu Moerka pelle parten. Rob van Leeuwen en Lennaert Visser vierden va kantie waardoor de blauwwit- ten in aanvallend opzicht min der goed uit de verf kwamen. Hun afwezigheid kwam ook Siem Duin, scout van hoofd klasser ARC uitAlphen aan den Rijn slecht uit. Hij vertrok een kwartier voor de rust nadat hij nog wel de naam van Moerka- pellles middenvelder Ron Kie vit had genoteerd. „Ik kom vol gende week tegen Linschoten WADDINXVEEN - De voet ballers van Be Fair zetten in de thuiswedstrijd tegen PKC de goede reeks voort. De Rotter dammers werden met I -0 ver slagen. De Waddinxveners kre gen in de eerste helft goede kansen, maar deze werden niet door Arnold Noorlander en Rene Minnee verzilverd. Toch zou Minnee de thuisploeg aan een 1-0 voorsprong helpen. Hij pikte de bal na een verre pass van Marco Verzijl op, omspeel de de deolman en scoorde. In de tweede helft voorkwam doelman Ralph Boonstoppel met goede reddingen de gelijk maker van PKC. Marco Noord- hoek viel geblesseerd uit en werd vervangen door Dirk Drechster. Voor Rene Minnee kwam Ihmad Saouny binnen de lijnen. De stand in 3D:Jodan Boys 16- 33, BVCB 13-30, Spirit 15-26, Soccer Boys 14-24, Leonida 14- 24, Be Fair I5-24.WDS 16-24, wel weer terug om ze te zien voetballen”, sprak Duin. Toch had Moerkapelle in de eerste helft een royale voor sprong kunnen hebben. De thuisclub begon uitstekend met in de vijfde minuut een prima pass van Emiel Lobbenzoo op de goed meegekomen Jeroen Hertog, die fraai inschoot: I -0. Moerkapelle bleef de toon aan geven. Danny Pols had zijn ploeg op 2-0 kunnen zetten toen hij de bal al voorbij de uit gekomen doelman Menno Vonk speelde maar toch in de afron ding in gebreke bleef.Vrije trap pen van Dennis Jager en Peter Zijderhand leverden ook niet het beoogde resultaat op. Reeuwijk kwam goed weg toen eerst verdediger Harold Burger op de doellijn redde en daarna Rene Schouten de bal uit een hoekschop van Pols uit het doel kopte. Er voor richtte Lobbenzoo na een pass van Danny Pols voorbij de verste paal. Reeuwijk kreeg twee kan sen. Na twintig minuten kwam Matthijs Brenkman tot het eer ste gerichte schot waarmee Van der Kraan, die voorlopig de plaats inneemt van John Roest, geen moeite had. Daarna miste Van der Kraan een hoge voor zet van Burger, maar slaagde het voordeel van de bezoekers. Topscoorder: Fred van Noort met 15 punten. Jongens Junioren I speelde een marathonwedstrijd tegen Westland Stars. Er kwam maar geen einde aan deze rommelige wedstrijd. Flyers was duidelijk de betere ploeg, maar vergat een geruststellende voor sprong te nemen. Uiteindelijk kwam de voorsprong op 15 punten en toen was het gedaan met de wedstrijd. Westland Stars maakte vervolgens de ene na de andere fout. Dit resul teerde in 14 vrije worpen in de laatste minuut. Uitslag 87-60. Topscoorderjordy Waarts met 22 punten. wedstrijden: 16 maart, 21.00 uur in de Duike laar: Heren 3 tegen Dunkinn. Om 19.15 uur speelt Jongens speelde gelijk tegen het Goud- Adspiranten I tegen MSV 17 se Vriendenschaar-9, Kwiek-4 won met 9-1 heel gemakkelijk van Taverzo-9. MOERKAPELLE - In Krimpen Ommeren, die in onduidelijke aan den IJssel werden de jeugd- stelling blunderde. Overige uitslagen: Jan Blok - de Rotterdamse Schaak- Jacques de Lange 0-1; Gerrit van Meeteren - Kevin Bakker niet beter tegen WVZ 2 en 0,5-0,5; Michiel Rensen - Meus van der Poel 0,5-0,5; Marcel de Haan - Henk Doornhein 1-0; Christiaan Noorland - Arie half puntje Hoogduijn 1-0; Ron Droog - Andre Corpeleijn 1-0; Stefan Rensen Topform, model 'Sigma' A A fauteuil 1.650,- www.casba.nl wonen Zoeterwoude I Rijneke Boulevard I Hoge Rijndijk 315 I 071 - 589 93 46 WADDINXVEEN - Hengel- sportvereniging Waddinxveen In de onderlinge competitie (HSW) viste zaterdag voor de wintercompetitie in de Amstel nabij Uithoorn. De elf deelne mers zorgden voor het hoog ste vangstgewicht, ruim 46 kilo. De vangst bestond voorname lijk uit grote brasem. De uitslag: IA. van Leeuwen 9.470 gram, sleepte. 2. H. Kraan 7.840 gram, 3.J.Ver- Wouter Vroegindeweij speelde hoef 6.000 gram. Zaterdag tegen de Pirc van Dick Bac een wordt de tiende en laatste mooie aanvalspartij en be- wedstrijd voor de wintercom- kroonde die met winst. Maar- petitie gevist in de Heimanswe- ten Vroegindeweij versloeg de tering.Vertrek vanaf het station toch niet geringe Gerard van NS is 06.30 uur. draaide Nicole van de Stouwe een prima wed strijd. Op Vloer liet zij een nette oefening zien wat haar een score van 8.60 opleverde. Op Brug draaide ze ook een goede oefening en kreeg ze 8.55.Voor haar Sprong kreeg ze een score van 8.65 en ook op Balk wist zij een goede score van 7.70 te behalen. Dankzij een totaalscore van 33.50 behaalde zij een derde plaats en wist zij zich te plaatsen voor de districts finale. Bij de Jeugd LOS-3 wist ook Rosanna van Bruines sen zich te plaatsen voor de districtsfinale. Zij be haalde voor haar Brugoe- fening een 8.55 en bij het onderdeel Balk wist zij haar zenuwen onder be dwang te houden en be haalde ze een zeer hoge score van 8.85.Op Vloer draaide ze een goede oe fening en kreeg hiervoor 7.85. Ondanks een lichte hielblessure wist zij voor Sprong een 7.60 te beha len en met een totaalsco re van 32.85 leverde haar dit een negende plaats op. Samen met Serena Jansen (zij had zich 10 februari rechtstreeks geplaatst) gaan deze twee meisjes naar de districtsfinale op 7 april. I I WH mi

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 29