1 Dames Nesselande Van Leeuwen winterkampioen HSW 1 Toos-turners blijven in de race voor NK Zeljko Kalac naar WSE proeven weer winst De mobiliteitspartner is op zoek naar jou! Zomeravond Schaats- seizoen 1. Noordeinde 237, Boskoop. 2. Galerij 80, Boskoop. Op 2 juni 2001 wordt het 46e Luilakvoetbaltoernooi gehouden. naar NK Danny Kaptein vijfde van Nederland Uitslagen Sjoelen Bedrijfs voetbal MOERKAPELLE - Veertien teams nemen deel aan het negentiende bedrijfszomer- avond-voetbaltoernooi van de voetbalvereniging Moer- kapelle. Het zijn schilders bedrijf Les Adonis, granen- handel G. Bakker, Bontenbal Interieur, Boonstoppel Au tobedrijven, Bozo United, cafe Het Wapen van Moer- kapelle, De Lordd trans portbedrijf, dorpshuis Op Moer, Gall Gall dranken handel. Hazebroek enTa- merus wegenbouw, Ko-Bus Koudekerk, Ockenburg Adio.Van Ommeren met selbedrijf, Zwanenburg bad- kamerspecialist. Het toer nooi begint in de week van 7 mei. De finaleavond is op vrijdag 8 juni. Op woens dagavond 4 april is er een deelnemersavond in de kantine waarop geloot wordt voor de poule-inde- ling. zit er op voetbal WSE AFHALEN LLILAKFORMLLIEREN LUILAKVOETBALTOERNOOI 2001 Hoop voor Groeneweg SCHADECENTER^^^ Stand tri plette jeu de boules WADDINXVEEN - Voor het clubkampioenschap werden 13 maart weer twee wedstrijden gespeeld.Weer waren er veras- aan kop: I .Jan Kooistra/Leen en An dries Roos 8-7-43+; 2.Hans Ex- Cammeraat/Roy Hulskamp/Jas- per van Winkel 8-6-20+; 3.Elly Nieuwland/Piet v.d. Ervaren voorbewerker/spuiter m/v Leerling voorbewerker/spuiter m/v Ervaren schademonteur m/v Moerkapelle één avond Frimley Green x I Inlichtingen: telefoon: (0172) 21 55 22. De inschrijfformulieren kunnen op woensdag 28 maart tussen 19.00 en 20.00 uur afgehaald worden op de volgende adressen: aan B\\J TOKION 1 PAGINA 25 nuut tot een goede kans voltige-oefe- Blokland Reichard met 2.780 gram. De Voor deze vacatures belt u: 01 82-621 831en vraagt u naar Ewoud den Boer lijk vingen de 11 deelnemers 22 kilo witvis.Winnaar werd J.Ver hoef met 3.730 gram. Tweede werd M. van Leeuwen met Waddinxvener Onno Baarman met drie pijlen te gaan in één keer de dubbel 7, en schreef daarmee het toernooi in Moer- kapelle op zijn naam. Om de derde en vierde plaats werd café-eigenaar Rob Hielema ver slagen door Jan Bischoff. Op 17 mei staat ’Het Wapen’ opnieuw in het teken van een dartstoer- nooi. Dan staat de wedstrijd open voor koppels. schoot Martijn Peters via de lat over. De spitsspeler Dasburg van Leonidas zag een uitste kend schot gestopt door Ralph Boonstoppel, die even later een kopbal niet klemvast kreeg, maar toen assistentie kreeg van Andy Koele. Leonidas-trainer Philip Ber- choux zette drie wisselspelers in plus dat ook nog een de sterke verdediger Jan Vermulm naar voren ging. Eenmaal suisde een kopbal van Vermulm rake lings naast. Dezelfde speler kreeg na provoceren de gele kaart te zien van de goed lei dende scheidsrechter A. van de ook hij als vierde. Daan Ver- meij turnde erg goed op rek en sprong. Hij wist zich ook te WADDINXVEEN land, die uitkomt voor AV Gouda, neemt op 12 april deel aan de NK tien kilometer voor maar gescoord werd er niet meer. Programma voor zaterdag: Jo- Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voorWaddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2, Waddinxveen. WADDINXVEEN - Op 17 maart werden in Nieuwe- gein de Nederlandse Kam pioenschappen Judo -15 jaar gehouden waar de 13- jarige Waddinxvener Danny Kaptien in de categorie +66 kg met een aantal mooie ippons zich naar een vijfde plaats streed. Eerder al be haalde Danny op de Zuid- hollandse Kampioenschap pen in Den haag een derde plaats. 9: WADDINXVEEN - De stand bij de Waddinxveense sjoelers is als volgt: klasse A: I. Kees Kuypers 140.710 punten, 2. Jan Kersbergen 139.310, 3. Dirk Jan van Drunen 136.970,4. Pascal van Gils 132.210, 5.Teus Visser 130.420. Klasse B: I. J. de Ridder 126.400, klasse C: I. Cor van Gils 116.540, klasse D: I. M.C.Taktor 107.180. in Veenendaal. Blokland werd zaterdag tiende in de Plassenloop in Reeuwijk. Zijn tijd over de 15 km was 50.21. WADDINXVEEN - Het schaatsseizoen zit er op. De laatste wedstrijden zijn ge schaatst, op 10 maart werd op de Uithof het diploma- schaatsen georganiseerd en op maandag 26 februari en op zondag 18 maart heeft schaatsvereniging ’de Gou we Streek’ haar jaarlijkse clubkampioenschap gehou den. In de diverse categorieën waren spannende wedstrij den te zien. Voor de aller kleinste was dit hun eerste officiële wedstrijd, de oude re jeugd reed er 14 per soonlijke records. De schaatsers gaan zich in de zomer voorbereiden op het aankomende schaatssei zoen. Ze zullen hard moe ten trainen om het succes van dit jaar te verbeteren. Meer dan 100 keer werd er een persoonlijk record ge reden. Twee deelnemers deden mee aan landelijke wedstrij den en drie rijders namen deelaan gewestelijke wed strijden.Voor meer infor matie: (0182-61002). WADDINXVEEN - Voetbal vereniging WSE gaat weer een competitie zomeravond organiseren. De deelname staat open voor bedrijven- teams, wijkteams, vrienden teams, damesteams, vereni- gingsteams of gemengde teams. Recreatief voetbal en gezelligheid staan hoog in het vaandel. De speeldata zijn de vrijdagavonden 6, 13 en 20 april, 18 en 25 mei en I juni. De duur van de wedstrijden is tweemaal 20 minuten. Opgeven bij Andre Disseldorp (06-10338007), Joop van der Lans (616673) of Cor Droog in de kanti ne. einduitslag van de competitie luidt: I.A. van Leeuwen 38.680 gr. 2. H. Kraan 33.1 10 gr. 3. M. van Leeuwen 23.530 gr. Op 31 maart is er een extra wedstrijd. Leden van de HSW kunnen zich op die dag aanmel den bij het station NS tot 06.30 uur. Dit is tevens de vertrektijd. Er wordt een gescheiden kop- pelwedstrijd gevist; het inleg- geld is 10,-. De gasten kwamen na de rust op 0-1 toen doelman Ad van der Kraan de bal van de borst liet stuiten en Maarten van der Meer scoorde. Vlak voor tijd werd Danny Pols aangetikt en kreeg Moerkapelle een straf schop te nemen die door Peter Zijderhand werd benut: l-l. Daarna kreeg de ploeg van trai ner Andre Ramsteijn nog drie veld, maar wel 24 darters uit Moerkapelle en omgeving gin gen op vier dartborden tegelijk met elkaar de strijd aan. Dat de dartsport in Nederland inmid dels vaste voet begint te krij gen, bleek ook deze avond. In een ambiance van bier en pijlen werd vaak in verbluffend korte tijd de dubbel bereikt. In een zinderende finale tegen plaatse lijk kanon Jeroen Kerste gooide der Rob van Leeuwen en Len- naert Visser, speelden bedui dend minder dan een week tevoren tegen Reeuwijk. Het van Linschoten was ver- ZEVENHUIZEN - De voetbal club Groeneweg veroverde een kostbaar puntje in de uitwed strijd tegen titelkandidaat FC Lisse. Dat geeft de burger in Zevenhuizen moed omdat nu drie thuiswedstrijden op rij te gen Floreant, FC Zoetermeer en ASC volgen. FC Lisse was meer in balbezit, maar Groene weg kreeg de beste kansen. Na twintig minuten nam FC Lisse via een kopbal de leiding, maar tien minuten later werd het l-l door Leon van Vliet die de bal uit een vrije trap van Pe ter Hordijk inkopte. Na rust miste Jarno van Dorp, maar redde doelman Gert Haan ook in een een-tegen-een situatie. Vlak voor tijd kopte Oscar Vuyk tegen de lat. WSE verloor in Waddinxveen met 0-2 van Teylingen. De doelpunten ont stonden na slordig wegwerken. Robert Horsman miste de kan sen om voor WSE te scoren. Knap, het setverlies met 20-25 niet voorkomen. De 4e set verliep ongemeen spannend. Sterk serveren van Knap, Brandenburg en van der Meer lieten Nesselande steeds weer uitlopen, zelfs tot een voorsprong van 16-10. Orion wisselde regelmatig en wist door variatie in de service het spel van Nesselande te ontre gelen. Ondanks indrukwekkend verdedigend werk van libero den Butter kwam Orion langs zij en door enkele onbegrijpe lijke serveerfouten op set- en matchpoint gaf Nesselande met 28-30 de winst uit handen. Nesselande liet zich echter dit keer de wedstrijdwinst niet ontglippen. Met den Butter vooraan in de strijd schraapte het alle energie bijeen en nam direct afstand van het conditio neel duidelijk mindere Orion. Passing en verdediging werden solide uitgevoerd en miste kansen in de aanval en rally-pass werden ruimschoots gecompenseerd door goed en voorsprong vasthouden, gedurfd serveren, waarmee Lu- werd matig gevangen, gezamen- cassen de set met 15-10 af sloot. Door dit resultaat con solideert Nesselande haar 6e positie in de competitie, maar het verschil met de ploeg op de 3.390 gram en derde werd M. 10e plaats, die dwingt tot het spelen van promotie/degrada- tie wedstrijden, bedraagt slecht 5 punten. Komende zaterdag wacht de lastige uitwedstrijd tegen Pex in Horn. Made/WoutVersluis 8-5-35+. De stand: Voorschoten 17-37, Floreant 17-30, Lisse 16-29, Teylingen 17-28, UDO 16-27, Foreholte 15-24, Soccer Boys 17-23, ASC 15-14, WSE 15-13, Zoetermeer 14-12, Warmunda 14-9, Groeneweg 15-9. Waddinxveen boekte een nut tige 0-2 zege bij Zwarte Pijl. De doelpunten werden gemaakt door Michiel Vunderink en Marco Versloot. De laatste strafte een blunder van de Rot terdamse doelman af. Door een late betwistbare strafschop slaagde de voetbalclub Moerka pelle er in toch nog een puntje aan de wedstrijd tegen Lin schoten (l-l) over te houden, der Bend uit Maassluis. Vlak De blauwwitten, opnieuw zon voor tijd lanceerde Marco Ver- zijl met een dieptepass Rene Minnee. Deze ging doelman Da Silva voorbij en leek moeite loos de bal in doel te trappen, spel Een ijlings toegesnelde Rotter- zorgder. damse verdediger bracht ech ter op de doellijn redding. WADDINXVEEN - Zeljko Ka lac, de doelman van eredivisie club Roda JC, is op zaterdag 24 maart te gast bij de jeugd van de voetbalclub WSE. Vanaf 14 uur mogen alle jeugd leden strafschoppen nemen op Kalac. Op vrijdag 23 en zater dag 24 maart is er voor de pu pillen een trainingsweekend bij sende uitslagenn. De stand WSE. Op woensdag 28 maart geven enkele profvoetballers van celsior een clinic voor de E- en D-jeugd van Be Fair.Aanvang 14 uur. WADDINXVEEN - De manne lijke turners van de Waddinx veense Turn en Jazzdansvereni- gingTOOS hebben zaterdag 17 maart bij de voorwedstrijd in Zwijndrecht goede resultaten geboekt. Deze wedstrijd was, samen met de eerste voorwed strijd (van 27 februari), bepa lend voor deelname aan de eerste Plaatsingswedstrijd voorbereidend op het komen de NK. Maat liefst vijf van de zeven jongens wisten zich hier voor te kwalificeren. In niveau 7 turnde Timo Gras een prima wedstrijd. Hij eindig de als zevende en gaat door. Sander de Graaff en Lesley van Hof kwamen uit in niveau 6c. Sander begon goed maar raak te bij het onderdeel voltige de tel kwijt. Hij maakte in plaats van vijf maar drie flanken en verspeelde zo zijn kans op een medaille. Hij eindigde toch nog op een vierde plaats met slechts 0,025 verschil met nummer drie en gaat dus ook door naar de vol gende ronde. Lesley turnde een goede wedstrijd, maar kon zich niet plaatsen. In de middag was het de beurt Begrijpelijk probeerde Be Fair na de pauze snel de voorsprong te vergroten. Na een prima pass van Zuhir Benquedda Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De voetballers van Be Fair scoren weinig, heel weinig zelfs, maar toch doet de Waddinx veense club na de 0-1 zege op het Rotterdamse Leonidas nog volop mee in de strijd om de prijzen in de derde klas se D. „We zijn nu tien wedstrijden ongeslagen. We geven niets weg, maar slagen er altijd wel in een doelpunt te scoren", sprak trainer Jack Harmsen voor de komende wedstrijd tegen Jodan Boys die zaterdag op het sportpark Oosterwei in Gouda plaats heeft. WADDINXVEEN - Voor de derde maal wint A. van Leeu wen de wintercompetitie van Hengelsportvereniging Wad dinxveen. Ook in de tiende en enkele ge- laatste wedstrijd, afgelopen za terdag in de Heimanswetering bij Woubrugge, kon hij zijn voorsprong vasthouden. Er ZEVENHUIZEN - Na een pe riode van tegenslag door ziekte en blessures en 6 verloren wedstrijden slaagden de volley- baldames van Nesselande er juist tegen aartsrivaal Orion in om de winst te pakken. Niet door sprankelend spel, daar voor werden er te veel per soonlijke fouten gemaakt, maar wel door vechtlust en enthou siasme. Beide ploegen ontliepen elkaar niet veel. Nesselande had moei te om de sprongservice van Orion onder controle te krij gen, maar evengoed wist Nes selande ook de passers van Orion onder druk te zetten. Nesselande wist de Ie en 2e set beide nipt met 25-23 te winnen; steeds bouwde het een kleine voorsprong op, met na me op de service van Van der Maat, die echter steeds weer te niet werd gedaan door fouten in blok en aanval. In de 3e set speelde Orion alles of niets en voerde vooral de servicedruk op. De passers van Nesselande hadden hier moei te mee en ook de spelverdeling kwam onder druk te staan. Aanvallend was men te veel af hankelijk van de buitenaanval, aangezien zowel de Ie tempo aanval als die vanaf de 3-meter niet scoorden. Coach Visser bracht spelverdeelster Knap en aanvalster Brandenburg in, maar ook zij konden, ondanks een goede serviceserie van Schadecenter Van Leeuwen is één van de dynamische bedrijven van de den Boer groep, welke opereert vanuit een ultramodern bedrijfspand op het bedrijventerrein Coenecoop in Waddinxveen. Dit bedrijf is een all-round personen-, licht- en zware bedrijfswagens schadeherstelinrichting. De beproefde methode PROFILE REPAIR caravanwandherstel behoort tevens tot ons specialisme. Ter uitbreiding van ons enthousiaste schadeteam zijn wij op zoek naar een: voorhanden, maar Martijn Pe ters, die de laatste weken veel progressie maakt, schoot tegen de lat, Rene Minnee raakte de paal en schoot de bal vervol gens ook nog eens rakelings voorlangs. Het waren moment waarop de kleine Be Fair-aan- hang flink moest slikken. Leonidas beschikte over enkele balvaardige spelers, die het de verdediging v van Be Fair soms heel lastig wisten J te maken. Dat de gasten niet tot v scoren kwamen dankte de thuisclub doelman Ralph Boon- wordt in Berken- woude de beker- wedstrijd voor de I RD Cup gespeeld I tegen FC Per- kouw. Het succes van Be Fair in de laatste weken is temeer opvallend omdat Koen Meijer en Edwin de Bruin zijn gebles seerd en deze competitie niet meer zullen aantreden. Voorts was Ron van Tol afwezig we gens vakantie. Wim van der Starre en Mark van de Jong zijn na hun blessures op de terugweg en dat geeft trainer Harmsen een goed ge voel voor de eindfase van de competitie. Harmsen: „Ik zie BVCB kampioen worden en Spirit de tweede periodetitel pakken. Wij mikken op de tweede plaats hetgeen nacom- petitie inhoudt". De wedstrijd Be Fair-Leonidas bleef tot de laatste minuut spannend omdat de thuisclub er maar niet in slaagde om een tweede doelpunt te scoren. Kansen daarop waren zeker van Leeuwen Autoschade B.V. - Coenecoop 250 - 2741 PL Waddinxveen tel: (0182) 621831 - fax (0182) 621841 Al de van Leeuwen bedrijven zijn op internet te vinden: www.vlcoenecoop.nl, e-mail: info@vlcoenecoop.nl De verdediging van Be Fair had heel wat te stellen met Leonidas, maar slaagde er opnieuw in de nul te handhaven. (Foto: Ekko ten Cate.) MOERKAPELLE - Café Het Wapen van Moerkapelle was afgelopen vrijdagvond omge bouwd als ware het de Lakes ide Countryclub, in het Engelse Frimley Green. Hoewel er geen Embassy was te winnen, was de Moerkapelse horecagelegen heid op deze avond het middel punt van een sportief treffen tussen heuse darters uit de re gio. Geen Raymond van Barne- aan de boys van niveau 5c. Wouter de Graaff scoorde als hoogste bij de rekoefening, hoekschoppen op rij te nemen maar viel, net als zijn broertje Sander, net buiten de prijzen. Met 0,2 punten verschil ten op zichte van nummer drie eindig- dan Boys-Be Fair, Moerkapelle- FC Perkouw, zondag: Groene- weg-Floreant (wedstrijd van de week),WSE-FC Lisse,Waddinx- plaatsen door als zevende te veen-Nicolaas Boys, eindigen. Menno Versluis had een heel mooie voltige-oefe- Blokland mng, en hij eindigde in totaal als tiende. Precies genoeg om aan NI|Z de volgende wedstrijd mee te I ld.d.1 IN IX kunnen doen. Dennis van Hof WADDINXVEEN - De Wad- moest een kleine teleurstelling dinxveense atleet Joost Blok- verwerken. Hij werd twaalfde en kwam maar 1,5 punt te kort om bij de eerste elf jongens te horen die voor het NK in de A-junioren op de atletiekbaan race blijven. Ook Bas van Agten kon zich, als eerstejaars in ni veau 5c, niet plaatsen voor de volgende ronde. In Zuidwolde wordt op 31 maart de volgende wedstrijd gehouden. Ook Michel Brand en Richard Nobel zullen dan weer ten tonele verschijnen, want ook zij hebben in dat weekend hun eerste Plaatsings wedstrijd in niveau 2c/3c. Daarna gaat de zomertijd in en speelt Be Fair op dinsdagavond 27 maart om 20 uur de tweede helft van de destijds wegens de regen gestaakte wedstrijd te gen en in Oudewater. De Wad- dinxveners hervatten dat duel met een 0-3 voorsprong. De supporters van Be Fair hebben weer iets om naar toe te kij ken. Op dinsdag 3 april stoppel, die enkele uitstekende redddingen verrichtte. Maar ook de veteraan Marco Noord- hoek (33), die slechts een keer per week kan trainen, is nog al tijd belangrijk voor de defensie Be Fair, waarin Johan Scheuerman sober als altijd verdedigde en de lange Arnold Noorlander gaandeweg meer vat kreeg op rechterspits Clyde Summerville. Ook Leonidas bezit in de per soon van Da Silva een attente keeper. Hij stond regelmatig op nuut tot een goede kans voor de juiste plaats zodat het tot de Ramos Jacobs, maar doelman 36ste minuut duurde voordat Boonstoppel redde. Aan de an- Be Fair de leiding nam. Met een dere kant stuitte Peters op uitstekend genomen vrije trap keeper Da Silva. verraste Taouik Saouny doel man Da Silva: 1-0. Een fout in de verdediging van Be Fair leidde in de 40ste mi- Vanzelfsprekend wordt u bij ons in ieder geval beloond volgens de geldende CAO. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn bovengemiddeld en voorzien o.a. in: spaarloon '94 regeling, auto van de zaak regeling voor alle medewerkers tegen een bijzonder gunstige condities, studiekostenvergoeding, feestdagenregeling, personeelsvoorzieningen voor bijv, verzekeringen, hypotheken en pensioen. Solliciteer vrijblijvend en maak kennis met de mobiliteitspartner van de toekomst. WOENSDAG 21 MAART 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Be Fair blijft in de race 4 K-' '■'^9

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 25