WADDINXVE OFFICIËLE BEKENDMABiGE EN MEDEDELINGEN WEEK N 'if- Tj E K U B R R T E E N G E E M CHEMOKAR VERGADERINGEN NIEUWE EISEN AAN PASFOTO'S VERKEERSZAKEN de pasfoto's die de VNG hier- COLLECTEBUSSEN de REINIGEN EN INSPECTEREN RIOLERING BEZWAAR BOUWZAKEN nieuwe centrum... 4 'x. i 1 GRATIS COMPOST AFHALEN OP ZATERDAG 31 MAART A.S. VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN Er wordt hard gewerkt aan ons WERKELOOSHEIDS- EN BIJSTANDS UITKERING GROEN De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in net gemeentehuis een bro chure verkrijgbaar. OVERIGE VERGUNNINGEN bijstandsuit- Zuidelijke Ronde- >oeld, weggooien scholing het hoofd riool de Kerkweg-Oost (incl. Waddinxveen tegen inlevering verzending/uitreiking het het het het het vergroten het vergroten het vergroten van Gouweboulevard, gezien ti maart 2001 Geachte inwoners, Planning Projectgroep Voorbereidingsheduit Centrumgebied Energievisie voor het nieuwe centrum Duurzaamheid COLOFON Eindredactie Gemeenterubriek: Publieksvoorlichting Dit is een uitgave van de gemeente Waddinxveen. De Nieuwsbrief wordt via publicatie in het Weekblad voor Waddinxveen verspreid onder alle inwoners van Waddinxveen. Maria Wientjens wethouder Ruimtelijke Ordening Wij raden u daarom toilet af te dekken houden (evt. wc-bril bril en pot). 08.30 - 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. SPREEKUREN. Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Telefonische informatie kunt u krijgen op (0182) 62 46 22 vanaf de hefbrug. t maandag 2 april 2001 het inspecteren van l.„ Ifo..I van invaliden- de afdeling Maerlantstraat, Zuring- Waddepad ter hoogte van het ver- i de Wet op de Ruim- naar het Afvalsta- Zesde Tochtwi Brugwi blijf De aanvrai dat op wer OPENINGSTUDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond het gemeentehuis is tot en vrijdag tussen In de Nota van Uitgangspunten "Van Petteplas tot Gouwe" zijn een aantal uitgangspunten op het Het ontwerp bestemmingsplan "Gouweboulevard 2001" maakt deel uit van het centrumplan en heeft inmiddels voor inspraak tus sen 30 november tot 28 december 2000 ter inzage gelegen. Er heeft ook een inspraakbijeenkomst plaatsgevonden op 12 december 2000. Na deze inspraakronde is er een aantal aanpassingen voor inspraak doorgevoerd in het ont werpplan. De commissie Ruimtelijke Ordening en Economische Zaken van de gemeenteraad heeft inmid dels ingestemd met de inspraakre- sultaten en de resultaten van het overleg met diverse overheidsin stanties, waaronder de provincie. De gemeenteraad heeft op 21 februari 2001 een nieuw voorbe- reidingsbesluit genomen voor het Centrumgebied. Hiermee kunnen ongewenste ont wikkelingen worden tegengegaan. Anderzijds kan medewerking wor den verleend aan (bouw)planont- wikkelingen dié in overeenstem ming zijn met de centrumontwik- keling. Het voorbereidingsbesluit geldt voor het gebied globaal gele gen tussen de Puttelaan, Kerkweg West, Prins Bernhardlaan, Juliana van Stolberglaan, Souburghlaan, Oranjelaan, Noordkade, Gouwe, Jan Dorrekenskade Oost, Juliana- Al is er nog geen eerste paal geslagen, in deze Nieuwsbrief kunt u lezen dat er toch hard gewerkt wordt aan de voorbe reidingen ervan. Het Pro gramma van Eisen en het Ste denbouwkundig Plan voor het hele centrumgebied wordt nog voor de zomervakantie uitge bracht. De voorstellen hiervoor zuilen wij in nieuwe informatie bijeenkomsten aan u voorleg gen. Wanneer de paal wél de grond in gaat? Zodra we dat weten, wordt u geïnformeerd. Een goede voorbereiding is ook hier het halve werk. de het (ver- Het bestemmingsplan is een eerste aanzet om de ontwikkeling van het centrumgebied langs de Gouwe tussen de Oranjelaan en de Jan Dorrekenskade-Oost planologisch mogelijk te maken. Het biedt de planologische randvoorwaarden voor een ontwikkeling van de Gou weboulevard waarbij de nadruk ligt op vestiging van horecavoorzie- ningen met kleinschalige detailhan del en bovenwoningen. De officiële bestemmingsplanprocedure is 14 maart jl. gestart. De aanwezigen bij de inspraakbij eenkomst hebben inmiddels een eindverslag van deze avond ont vangen, net als de belanghebben den. Voor het eerst wordt deze Nieuwsbrief, de zesde alweer, niet meer afzonderlijk gedrukt en huis- aan-huts verspreid, maar afgedrukt in het Weekblad voor Waddinxveen Hiervoor kregen alleen de direct omwonenden een exemplaar ervan in de bus. Zo houden wij u allen op de hoogte van de ontwikkelingen in het centrumgebied. INVÉUWSBRIEF CENTRUM^ de verantwoor- gehanteerd spraak in kunt u men vs de afdeling Beh nog vragen heeft, kunt u contact opnemen met dhr. van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, Gemeentehuis postadres telefax Publieksvoorlichting Klachten en informatie openbaar groen en onderhoud wegen Cyclus: afvalinzameling, ophalen grofvuil e.d. Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Concreet betekent dit, dat de komende maanden vooral geken merkt worden door een voortdu rend proces van 'rekenen en teke nen': ieder plan wordt betekend en berekend, zodat een helder steden bouwkundig plan ontstaat dat haal baar en kwalitatief hoogwaardig is. Het stedenbouwkundig plan laat in grote lijnen zien welke bebouwing gesloopt, gehandhaafd of (her)ont- wikkeld wordt en wat ervoor in de plaats komt winkels, woningen, kantoren, multifunctioneel centrum, horeca, etc. Ook de nieuwe verkeersstructuur is hierin opgenomen. De gemeente Waddinxveen, de uitvoeringsinstellingen (uvi's) en net Arbeidsbureau in Gouda werken alweer enige tijd samen in het Centrum voor Werk en Inkomen (CWI) in Gouda. Bij het zoeken naar een voor u geschikte baan en voor het aan vragen van een werkeloosheidsuitkering of een H'* 1-1 kering moet u in het vervolg bij het CWI zijn. Begin februari 2001 is de nieuwe projectgroep gestart met de uitwer king van de Nota van Uitgangs punten. Doelstelling is om op 4 juli 2001 een Programma van eisen met een stedenbouwkundig plan en een verantwoorde financiële onder bouwing te laten vaststellen in de gemeenteraad. Tussentijds vindt terugkoppeling plaats naar diverse groeperingen en marktpartijen én de inwoners van Waddinxveen via informatieavonden in mei. Zodra er overeenstemming is bereikt met vooral de marktparti jen over de ste denbouwkundige uitgangspunten en financiering van het plan, kan de bestemmingsplanprocedure opgestart worden. Hiermee zijn we dan weer een stap dichterbij de verwezenlijking van het centrum gekomen. De gemeente Waddinxveen begint met net schoonmaken en I in de volgende wijken; Bedrijven/ industrieterrein noord, Noordkade, Staring- laan, Centrum-oost, ten noorden van Rijnlandstraat) Bomenwijk (incl. Onderweg, Veenkade, Kleikade). seldorp Lichtenvoorde BV en van de weersgesteldheid. Tijdens het reinigen kan er door wisselende o- druk een kleine hoeveelheid water uit de sifon fel of het toilet gaan spetteren. Hierdoor kan worden. Als u 65 jaar bent of ouder en u denkt aanspraak te kunnen maken op een (aanvullende) bijstanduitkering, dan hoeft hiervoor niet naar Gouda, maar I de afdeling Sociale Zaken en dinxveen via tel. 624 624. Als u r MJ. Kamphuis tel. 624805. Ontwerpbestemmingsplan "Gouweboulevard 2001" OVERGANGSREGELING Het kan zijn dat u onlangs nog pasfoto's heeft laten maken. Om u enigszins tegemoet te komen heeft het ministerie een overgangsregeling vastgesteld. Tot 1 september 2001 mogen de schuin van voren genomen pasfoto's nog gebruikt worden. Na deze datum worden voor een legitimatiebewijs en/of een rijbewijs uitsluitend pasfoto's geaccepteerd waarop het gezicht recht van voren is genomen. straat en Stationsstraat. Het gebied omvat zowel het gebied van het op te stellen bestemmingsplan voor De Nieuwe Passage als voor het ont- werpbestemmingsplan "Gouwebou levard" en het zogenaamde tussen gebied. Verkeerstellingen De gemeente Waddinxveen start met ingi met de jaarlijkse verkeerstellingen. Gedu weken zullen er op verscl.i-L I gemeente motorvoertuigen worden geteld. Als u meer informatie wilt over de ontwikkeling van het centrumgebied, dan kunt u altijd contact opnemen met de Publieksbalie van het gemeentehuis, tel. (0182) 62 46 22. Kort samengevat: U kunt bij het CWI in Gouda terecht voor: inschrijving als werkzoekende vacatures in de regio en in het land informatie en advies over werk, uitkering en hulp bij het zoeken naar werk aanvragen van een werkloosheidsuitkering (WW, WAO) aanvragen van een bijstandsuitkering voor levensonder houd (Abw, Bbz, loaw, loaz). Spelregels Bedrijven kunnen niet bij chemokar en weg terecht; U moet het KCA gesorteerd aanleveren. Injectienaalden moet u in gesloten verpakking aanbieden; LJ mag het KCA absoluut niet vooraf bij de halteplaats zetten. Kinderen kunnen ermee gaan spelen en dit kan echt heel gevaarlijk zijn; Lege plastic flessen van chloor, ammonia, spiritus e.d. kunt u, nadat ze met water zijn omgespoeld, weggooien in de grijze container of in de vuilniszak. Goed geleegde verfblikken kunt u in de blikbak gooien. gebied van duurzame ontwikkeling opgenomen die nog niet zijn uitge werkt. De gemeente heeft daarom in december 2000 besloten om te gaan samenwerken met het "Gemeenschappelijk Initiatief reali satie Duurzame Ontwikkeling" (GIDO). Deze GIDO stichting heeft als doel om het thema "duurzame ontwikkeling" plaatselijk uit te wer ken. GIDO biedt ondersteuning bij de ontwikkeling van ons centrum op het gebied van leefbaarheid en duurzaamheid, nu en in de toe komst. De organisatie brengt duur zame materialen en oplossingen in beeld die deze duurzaamheid in de toekomst gestalte kunnen geven. Het Platform Duurzaam Waddinx veen levert hieraan een actieve bij drage. Het Rijk heeft nieuwe eisen vastgesteld voor de pasfoto's die gebruikt worden voor identiteitsbewijzen. Vanaf nu moet een pasfoto recht van voren zijn genomen en niet meer schuin van voren zoals tot nu toe de eis was. Ook moet de pasfoto een lichte, egale achtergrond hebben. De wijzigin gen gelden voor alle identiteitsbewijzen, dus ook voor de ri j bewijzen en de vreemdelingendocumenten. De informatie is reeds doorgegeven aan de fotografen in Waddinxveen. Op zaterdagochtend, 31 maart a.s. tussen 9.00 en 12.00 uur kunnen inwoners van van een bon gratis een zak compost ophalen op het Eve nemententerrein aan de Dreef. Op vrijdag 30 maart a.s. kunt chemisch afval (KCA) persoonlijk In de rubriek van volgende week dan waar de chemokar stopt. U kunt ook uw KCA persoonlijk brengen tion. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd door firma Dus- duren tot eind april afhankelijk over- en onder- j van de wasta- uw toilet vies name plaats langs het spoor tussen station Waddinxveen- Noord en de Willem de Zwijgerlaan. Naast deze projectgroep is er een coördinatiegroep in het leven geroepen waarin vertegenwoordi gers van de gemeente, de Passage Combinatie Waddinxveen (project ontwikkelaar), Achmea Global Investors (belegger) en de Onder nemersvereniging Waddinxveen zitting hebben. BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN De volgende bouwaanvragen/meldingen zijn ontvangen: Noordeinde 78: het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning Schaepmanhoeve 44: het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning Schaepmanhoeve 46: het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning Schaepmanhoeve 48: het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning Junolaan 50: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Junolaan 52: het gedeeltelijk veranderen en van een woning Junolaan 54: het gedeeltelijk veranderen en van een woning Heggewinde 39: het gedeeltelijk veranderen en groten van een woning Prinses Beatrixlaan 9 en 11: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een berging Junolaan 1het gedeeltelijk veranderen en van een woning Nesse 4: het gedeeltelijk veranderen een verenigingsgebouw- en I 7I./eg 1: het oprichten 'eg 155: het oprichten Bon op 28 maart Op 28 maart a.s., wordt de bon in deze rubriek geplaatst. Voor iedere bon wordt één zak compost uitgereikt. Per per- soon mogen maximaal drie zakken compost worden afge haald, tegen inlevering van drie bonnen. De aanbieding geldt zo lang de voorraad strekt, want op op! aan om in de reinigingsperiode het om eventuele waterspetters tegen te naar beneden met een dweil tussen wc- voorbereidings- Overtoom 21 voorbereidings- jang van week 12 turende een aantal :hiïlende locaties binnen de VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/ MELDINGEN WAARMEE INGESTEMD Zuidkade 194: het oprichten van een garage Langs de spoorlijn Gouda-Alphen a/d Rijn worden diverse werkzaamheden aan de houtopstanden verricht door de Nederlandse Spoorwegen. De werkzaamheden vinden met Raadhuisplein 1 (0182) 62 46 24 Postbus 400, 2740 AK 62 46 80 62 46 22 Inst. Sociaal Raadslieden .- Meldpunt discriminatie 62 47 67 62 45 00 54 75 00 Sniepweg 13d 61 25 70 Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Nationale Boomfeestdag. In het kader van de Nationale Boomfeestdag op 21 maart vindt 's ochtends aanplant van bomen plaats op de volgende locaties: Nicolaas Beetslaan, van Maerlantstraat, Zuring- veld, Prinses Margrietstraat en Essengaarde. BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: Weidezoom 9, 1 kastanje in de voortuin, 1 kastanje, 1 conifeer en 2 populieren in de achtertuin Prinses Beatrixlaan 23, 1 prunus Peuleyen 88, 1 kronkelwilg in de achtertuin Prinses Beatrixlaan t.o. nr. 134 in plantsoen, 4 populieren Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uit- 1 over de definitieve besluitvorming. In dit stadium j geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno- 'elïing. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij heer Openbare Ruimte. i en het vergroten van horecaruimte van een woning van een schuur/dierenver- Invalidenparkeerkaarten Voor het aanvragen, afhalen en verlengen parkeerkaarten kunt u terecht bij de balies van de afdeling Publiekszaken in het gemeentehuis gedurende de normale openingstijden van de publieksbalie. Het Wvg-loket in de publiekshal van nader aankondiging alleen op maandag 09.00 en 12.30 uur geopend. U kunt alleen op deze dagen terecht bij de Wvg-consulent voor inhoudelijke vragen over de Wet voorzieningen gehan dicapten en lojsende aanvragen. Op de overige dagen kunt u alleen terecht voor aanvraag formulieren. OPENINGSTUDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTUDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil én K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. u weer het bewaarde klein aan de chemokar afgeven, treft u de tijden en plaatsen Een andere vorm van duurzaam heid is het gebruik van energie in het nieuwe centrumgebied. De NOVEM is hiervoor ingeschakeld voor het ontwikkelen van een ener- gievisie. Er wordt gekeken naar de meest Optimale Energie-lnfrastruc- tuur (OEI). Hoeveel energie en warmte is er nodig in het gebied, hoe hoog zijn de kosten als het gaat om beheer en comfort en hoe kunnen we de eventuele COruit- stoot verminderen? Ook hiervoor wordt een plan ontwikkeld met behulp van het energie-adviesbu- reau Ecofys. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Jacob Catslaan, tussen de sloot en het schoolplein t.o. van Lippe Biesterfeldlaan, 3 populieren Oranjelaan 5, 2 dicht op elkaar staande esdoorns Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Beheer Open bare Ruimte. NIEUWE GENERATIE REISDOCUMENTEN De nieuwe eisen voor pasfoto's maken onderdeel uit van de veranderingen die plaatsvinden bij de uitgifte van paspoor ten en Europese identiteitskaarten. Vanar 1 oktober 2001 worden het paspoort en de Europese identiteitskaart cen traal (door de Minister) afgegeven. Dit heeft voor u nog meer consequenties. Zo komt de huidige "klaar-terwijl-u-wacht" service te vervallen. U moet dan rekening houden met een wachttijd van 3 tot 5 werkdagen. Een andere wijziging t.a.v. de paspoorten is dat van kinde ren die worden bijgeschreven ook een pasfoto moet worden aangeleverd. De rijksoverheid start binnenkort een uitge breide voorlichtingscampagne Deze tijden zijn: - maandag t/m donderdag van 10.00 tot 16.00 uur - vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur. Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getrof fen door de verlening van een - hiervoor genoemde - ver leende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is ver meld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Voorstel tot het verlenen Jeu de Boulesvereniging Voorstel tot het verstrekken van een machtiging voor opnemen uitzetten van kasgeld en het aangaan en vroegd) afiossen van vaste geldleningen voor 2001 Voorstel inzake machtiging VNG afsluiten overeenkomst afkoopsom reprorechten 2001 en volgende jaren, tevens inzake de door de gemeente jaarlijks aan de VNG hier omtrent verschuldigde vergoeding Begrotingswijzigingen De volgende vergunningen o.g.v. A.P.V. of andere wette lijke regelgeving zijn verleend: Heli Holland Airservice bv te Emmercompascuum: verkla ring van geen bezwaar m.b.t. het landen van een heli kopter op de locatie Noordeinde 130 op 31 maart 2001 in net kader van het project Freedom Through Education van de Nationale Tafelronde; Winkeliersvereniging "Dorpstraat"/mw. J.A. Wielaard: braderie zaterdag 9 juni 2001alsmede afsluiting van de Dorpstraat vanaf de hoek Beethovenlaan tot de Veenkade en van de hoek Dorpstraat tot de Heuvelhof. De gemeente stelt aan collecte-instellingen, die in de gemeente mogen collecteren, tegen een kleine vergoeding collectebussen ter beschikking. De bussen moeten door instellingen zelf afgehaald en teruggebracht worden. In verband met de personele bezetting van i' delijke afdeling worden vanaf heden vaste tijden ge- voor het afhalen en terugbrengen van de collectebussen. Het CWI is voorlopig gehuisvest in het gebouw van het Arbeidsbureau aan de Büchnerweg 7 te Gouda (naast de Bleulandlocatie van het Groene Hartziekenhuis). Het is iedere werkdag geopend tussen 8.30 en 16.00 uur en telefonisch bereikbaar van 8.30 - 17.00 uur via tel. 56 93 00. Voor het aanvragen van een uitkering kunt u er tot 12.00 uur terecht. GEMEENTERAAD op woensdag 28 maart 2001aan vang 19.30 uur in net gemeentehuis. Op de agenda o.a.: Voorstel tot vaststelling van het Investeringsplan 2002- 2005 Voorstel tot instemming met de Notitie Woningbouwloca ties Goudse regio d.d. 16 januari 2001 Voorstel tot instemming met de beleidsnota gebruiksver gunningen Voorstel wijziging Faciliteitenbesluit opvangcentra Voorstel tot aankoop 4 percelen grond van NS Vastgoed Voorstel tot verkoop van grond t.b.v. de uitbreiding van Mozartlaan 46 (voormalig politiebureau) Voorstel tot het (opnieuw) nemen van een voorbereidings besluit voor de locatie Henegouwerweg 26 Voorstel tot het (opnieuw) nemen van een voorbereidings besluit voor het perceel Brugweg naast nr. 96a. Voorstel tot het (opnieuw) nemen van een besluit voor de locatie ten westen van Voorstel tot het (opnieuw) nemen van een besluit voor het perceel Akkeroord 3a Voorstel ex artikel 19, eerste lid van telijke ordening om ten principale medewerking te verle nen aan een verzoek tot het oprichten van een bedrijfs pand en bedrijfswoning op het perceel Akkeroord 3a. Voorstel tot wijziging van de Subsidieverordening zonne- energiesystemen gemeente Waddinxveen Voorstel tot verlaging legestarieven paspoorten Voorstel vervanging deuren brandweerkazerne i van gemeentegarantie aan "Waddinxveen" van een kasgeld □gen zijn opgenomen in het Openbaar Register, irkdagen tussen 08.30 uur en 1 2.30 uur ter inzage ligt bii de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvor ming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen bouwplan. BEZOEK BOUW- EN WONINGTOEZICHT ALLEEN OP AFSPRAAK U kunt vanaf 15 maart 2001 alleen bij de sectie Bouw- en woningtoezicht van de afdeling VROM terecht wanneer u daarvoor telefonisch een afspraak heeft gemaakt. Tele foon 624832 of 624835. U hoeft dan niet te wachten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw bezoek. Voor het inzien van bouwplannen die ter inzage liggen kunt u zonder afspraak van 08.30 tot 12.30 bij de afde ling terecht. De ontwikkeling van het centrumplan is een unieke opgave voor de gemeente Waddinxveen, waarbij ervoor gewaakt moet wor den dat er (onnodige) fou ten worden gemaakt. Daarom heeft de gemeente externe deskun digen van gerenom meerde bureaus ingehuurd. De heer F. Voigt van Twynstra Gudde is aangetrokken als project leider voor hét opstellen van het programma van eisen, een steden bouwkundig plan en een verant woorde financiële onderbouwing. De heer Voigt heeft ruime ervaring met het tot stand brengen van over eenkomsten met projectontwikke laars en derden bij stedelijke her- structureringsopgaven. Voor het verder uitwerken van de nota van Uitgangspunten tot een stedenbouwkundig plan is opdracht verleend aan de heer D. Lambert van hef bureau voor architectuur en stadsontwerp Kraaijvanger Urbis. Dit bureau beschikt over veel erva ring bij complexe binnenstedelijke vernieuwingsoperaties. De externe deskundigen vormen samen met een aantal deskundige gemeentelijke medewerkers een projectgroep ter voorbereiding het Programma van Eisen. Wij houden u op de hoogte van de ontwikkelingen in het entrumgebied. denkt aanspi u i kunt u contact opnemen met Arbeid van de gemeente Wad-

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 3