De tijd dringt voor de hongerstakers Kamerconcert met hobo, hoorn en piano Zevenhuizen is Een museum rijker Ga van mijn oprit af! Aanrijding met letsel Colofon Meer gewonden en doden in verkeer in 2000 Culturele avond voor senioren Kerkdiensten LEZERSSERVICE Medische diensten Eendagsbestuur Vrouwen van Nu ’De Zangvogels’ geven concert W’VEEN/BODEGRAVEN Nieuw product in de Wereldwinkel Verzwakt z 5' WOENSDAG 21 MAART 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 MID- I8.30 uur SOW Immanuëlkerk ds. J.G. van Groens- Groens- uur uur 7*. i De Hoeksteen, Esdoornlaan 09.30 uur ds. H. Schipaanboord I8.3O uur ds.J. de Jong De Morgenster, Sterrenlaan 09.30 uur ds.J. de Jong 17.00 uur ds. C.D. Zonnenberg Bethelkerk, Bilderdijklaan 09.30 uur ds. C.D. Zonnenberg 17.00 uur ds.A.W. van der Plas Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan I0.00 uur ds. C. de Jong I8.30 uur ds. C. De Jong Ves perdienst Sectie ’De Rank’, confessio- neel-hervormde gemeenschap, Coenecoopcollege I0.00 uur ds. M. de Boer ZATERDAG 24 en ZONDAG 26 MAART Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe BV Alphen aan den Rijn Advertenties Advertenties kunnen tot dinsdag I0.00 uur worden opgegeven. Redactie Sanne van der Kolk E-mail: s.vanderkolk@rij- nengouwe.nl Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voorWaddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2,Waddinxveen. kesten en is nu solohoornis- tist en lid van verschillende ensembles.Vanaf I990 werkt hij eveneens als professor aan de Musikhochschule in Keu len. Geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 01 72 - 2I 66 54 of pad mag rijden zolang die ander daartegen geen bezwaar heeft. Als die ander wel bezwaar heeft, dan wordt de zaak dus anders. Een eige naar mag een ander verbie den zijn grond te betreden. Dat kan van het ene op het andere moment. Hij heeft daarvoor niet eens een reden nodig! Gaat u daarna toch verder met het berijden van de grond of het pad, dan pleegt u huisvredebreuk. Uiteraard geldt dit ook omge keerd: zolang u het goed vindt NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost 09.30 uur ds.A.W. van der Plas 17.00 uur ds. Joz. De Koijer, Baarn Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Telefoon: 0172-216654 Fax:0172-212168 REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade 10.00 uur ds.A.S. Lenselink ALGEMEEN MAATSCHAPPE LIJK WERK De Vierstroom Spreekuur: Maandag t/m don derdag van 09.00 tot 10.00 uur. Bezoek en postadres: Stations straat 12, 2741 HS Waddinx- veen. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.30 uur ds. geen opgave 18.00 uur leesdienst RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat 10.00 uur Peter in ’t Hout WADDINXVEEN - De vijf hongerstakers uit Irak die momenteel in het asielzoekerscentrum in Waddinxveen verblijven, zetten hun protestactie nog altijd voort. Een uitzonderlijke situatie, ze begonnen onlangs aan hun zesde en daarmee zeer kritieke week. Per dag verzwak ken hun lichamen en ze balanceren op het randje van leven en dood. WADDINXVEEN - Met als titel ’Sehnsucht nach Julius’, geven Maarten Karres, hobo, Ariane Karres, piano en Paul van Zelm, hoorn, op vrijdag 23 maart aanstaande een kamermuziekconcert in de Remonstrantse Kerk aan de Zuidkade 59 in Waddinxveen. Toegelicht met fragmenten uit een briefwisseling tussen Edvard Grieg en Julius Rönt gen wordt een beeld geschetst van beider vrie ndschap en liefde voor Noor wegen, die zo sterk tot uit drukking komt in hun muziek.Op het programma staan van Grieg ’Abend in Hochgebirge’ en ’Sehnsucht nach Julius’; van Röntgen de ’Suite Aus Jotunheim’ en ’Sena-te no. IBovendien wordt het Trio op. 188 van Carl Reinecke gespeeld. Rei necke was de leraar van Röntgen. Alledrie de uitvoerende musi ci kregen excellente opleidin gen en hebben succes in eigen en buitenland. Maarten Karres is docent aan het Rot terdams conservatorium. Zijn partner Adriane treedt voor namelijk op als begeleidster en maakt deel uit van het Ensemble Pia Voice met actri- ce/zangeres Trins Snijders. Samen geven hun optredens in binnen- en buitenland een extra dimensie aan de muziek door hun uitleg met verbin dende teksten. Paul van Zelm maakte deel uit van verschillende topor- mag uw buur uw grond gebruiken om er overheen te rijden. Ik heb wel eens een geval in behandeling gehad, waar de afspraken niet waren vastgelegd. Mijn cliënt had een huis gekocht met een garage, grenzend aan een andere garage. Ze hadden samen een gedeeltelijk ver smalde oprit. Die was wel gezamenlijk was aangelegd, maar verdere afspraken waren niet gemaakt. Nog nooit waren er problemen geweest. Mijn cliënt woonde er nog maar kort, toen de problemen ontstonden. De nieuwe buurman besloot op de scheiding van de percelen palen te slaan. Waarom werd niet duidelijk. Wilde hij niet langer rekening houden met mijn cliënt? Wilde hij zelf meer privacy? Aan de situatie was niets meer te verande ren, maar de verhouding tus sen de buren was sterk bekoeld. Een goede afspraak had die ellende kunnen voorkomen. Het Weekblad voorWad dinxveen is een onafhanke lijk weekblad, dat in een oplage van 14.500 exempla ren wordt verspreid in Waddinxveen, Zevenhuizen en Moerkapelle. buren met elkaar rekening moeten houden. Men mag de doorgang voor de ander niet blokkeren. Ook voor bezoe kers moeten de buren goede afspraken maken. Ook over de duur van de regeling en de vraag of na verkoop van het huis de nieu we eigenaren de regeling moeten respecteren dienen afspraken te worden gemaakt. Dat laatste blijft echter vaak achterwege. Het uitgangspunt is, dat ieder een zeggenschap heeft over eigen grond. Dat betekent dat u over andermans stuk grond Kopij dient uiterlijk op maandagmiddag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing in de eerstvolgende editie. Aanvraag visites Gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waar nemend huisarts alleen voor over de Puttelaan. Zij verleen de bij de kruising geen voor rang aan twee fietsers die haar weg kruisten. De fietsers zijn voor onderzoek naar het Bleu- land Ziekenhuis in Gouda ver voerd. Weekeinddienst dierenarts: J.C. Oldenbandringh en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Wou- brechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdie- ren-spreekuur voor spoedge vallen ieder weekeinde volgens afspraak. Maar tot nu toe is het IND niet bereid actie te ondernemen. „Ze wachten tegenwoordig met een bezoek tot de eerste weken voorbij zijn. Dan zijn de stakers vaak zo verzwakt dat ze uit zichzelf stoppen. Vijftig pro cent haakt na drie weken af. Maar deze vijf gaan door en dat is niet voor niets. Het IND moet het signaal oppakken en MOERKAPELLE - Vrouwen van Nu houden 21 maart hun maandelijkse verenigingsavond. Deze invulling van deze avond zal worden verzorgd door het Eendagsbestuur, dat eens per jaar wordt samengesteld. Hier mee wordt het vaste bestuur eens ontlast. Ook dit jaar meent het Eendagsbestuur iets origineels in petto te hebben. Iedereen is welkom. Entree: leden gratis, introducés betalen 7,50. De avond vindt plaats in Dorpshuis Op Moer, aanvang 20.00 uur. zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. opgemaakt voor overtredingen van de maximumsnelheid (50 km en 80 km) en het rijden door rood licht. Resultaat in 2000 is, dat in totaal 131.000 processen verbaal zijn opge maakt. Dit zijn er beduidend meer dan de doelstelling. In oktober 2000 is het Regio naal Verkeershandhavingsteam (RVHT) van start gegaan. Het RVHT is opgezet voor een periode van vier jaar met finan ciële ondersteuning vanuit het ministerie van justitie. Het team moet de handhaving van verkeersovertredingen verder intensiveren. De aandacht is daarbij specifiek gericht op een vijftal categorieën overtredin gen: rijden door rood licht, overtreding maximumsnelheid, niet dragen van helm, niet dra gen van de autogordel en rijden onder invloed. Uit analyse is gebleken dat deze overtredingen leiden tot de meeste verkeersongevallen. Voor 2000 zijn nog geen doel stellingen geformuleerd. Het RVHT is goed van start gegaan. Het team heeft 16.406 proces sen verbaal opgemaakt voor controle op de naleving van de Keurmerkvoorwaarden is in handen van de Stichting Max Havelaar te Utrecht. Ook het palmbier is een traditioneel Afrikaans bier gemaakt op basis van een eeuwenoud recept. In de Wereldwinkel is ook een leuke sortering muziekinstru menten, met djembes van diverse afmetingen. GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage 09.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. E. Brink CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 21 maart 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg 09.30 en 17.00 uur Tilburg Ontmoetingskerk, voorde zaterdag 24 maart 19.00 Eucharistieviering zondag 25 maart 11.15 Eucharistieviering Advocaat F.P.M. Sanders (Foto.A. Fioole) Maarten en Ariane Karres treden op in het Kamermu ziekconcert op vrijdag 23 maart in de Remonstrantse kerk aan de Zuidkade. De derde in dit gezelschap is Paul van Zelm, onder meer solohoornist bij het Radio Philharmonisch Orkest. Telefoonnummer: 0182 - 623 040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbonden met de Zorglijn centralist die uw boodschap aanneemt. Inloopspreekuur Consultatie- buro Waddinxveen per l-l- 2001maandag I 1.00-12.30 uur. Voor de praktijk van de huis artsen Alberts, Beeker.Van den Brule, Van der Linde, Van Vliet en Vroom (groep I) heeft dienst: Arts: F.J. van den Brule, Sterren laan 18, tel. 0182-630944 (zaterdag en zondag) VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521Bereikbaar maangdag t/m vrijdag 09.00- 17.00 uur. Dienstdoende apotheek: Apotheek v.d. Dries, Zuidpla- slaan 434/438, tel. 0182- 633000. Zo viel één van hen op de avond van de 36e dag flauw toen hij van het toilet naar zijn kamer liep. Later, toen een arts aanwezig was, viel hij opnieuw flauw. Hij is inmiddels twintig kilo afgevallen. Ook de ande ren, die tussen de 12 en 17 kilo kwijt zijn, verliezen hun gezondheid. Twee van hen heb ben last van hun nieren, één heeft pijn bij het urineren. Andere klachten zijn pijn in de maag, bloed in de urine en pijn in de blaas. Ook meldt één hartklachten. Het lijkt een eindeloze situatie te worden, waarin de vijf man nen nog geen zekerheid heb ben over hun lot. Reden voor hun hongerstaking was de veilig verklaring van het gebied in het noorden van Irak, waarop de vijf van de Integratie en Natu ralisatie Dienst (IND) te horen kregen dat ze terug moeten keren naar Irak. Voor geen goud, was hun reactie direct. „We sterven liever met een hongerstaking in Nederland dan dat we terug moeten naar ons geboorteland”, vertelden ze in hun vierde week van de hongerstaking. Ze vroegen op 13 maart burge meester Jonkman om hulp. Maar ook hij kon niets voor ze doen, zei hij, hoewel het hem zeer aan het hart ging. Prime, een nationale organisatie die belangen van vluchtelingen behartigt, betreurt dat. „De burgemeester verwees de vijf door naar het Centraal Opvang Asielzoekers (COA), en daar zeggen ze weer: nee, wij kijken alleen naar problemen als lek kende kranen. Hiervoor moet je bij het IND zijn”, meent Ahmed Pouri. Ook de Tweede- Kamerfractie van de PvdA reageerde op deze hongersta king, die verklaarde het te betreuren dat er naar het tragi sche middel van een hongersta king was gegrepen, maar zag geen reden om het huidige beleid te veranderen. overtreding van de maximum snelheid en 104 processen ver baal voor het rijden door rood licht. Ondanks de intensivering van het toezicht op snelheids overtredingen en rijden door rood licht is geen positief effect opgetreden in het aantal ver keersongevallen met zieken huisgewonden en dodelijke afloop. Voor wat betreft de ongevallen met dodelijke afloop is het aantal zo beperkt en de spreiding zo groot, dat op dit punt geen trend kan worden ontdekt. De politie gaat de ongevallen met zieken huisgewonden nader analyse ren, zodat ze verkeerscontroles gerichter kan inzetten. De stu ring op de inzet van radarcon troles en het aantal processen verbaal dat wordt opgemaakt moet worden verbeterd. Doe len en resultaten lopen daarin nu te ver uit elkaar. kaanse landen, b.v. bij de Masai, zij trekken door Oeganda, Kenia,Tanzania. Het bier wordt gedronken uit een kleine halve kalebas traditioneel een natuurlijke drinknap. De aan koop van de banaan voor het bier betekent een rechtstreek se verbetering van leef- en werkomstandigheden van de plantagewerkers en boeren. De schiedenis en cultureel erfgoed had, zoals oude gebouwen, molens en kerken. Verder schreef Jan C. Lunen burg veel, en maakte hij pente keningen van vooral molens, schepen en markante gebou wen. Zo heeft de heer Lunen burg diverse molenboeken geïl lustreerd en zijn er diverse oorkondes geïllustreerd van zijn hand. Ook was zijn werk vaak te vinden op molenten toonstellingen. Het bestuur van ‘Ons Verleden’ is dan ook bij zonder blij dat zij de nalaten schap van deze keer markante persoonlijkheid mogen behe ren. Om deze tentoonstelling te bezichtigen is iedereen van harte welkom op dinsdag 27 maart bij het Historisch Cen trum Ons Verleden aan de Tweemanspolder 15 te Zeven huizen. (borden volgen Oud heidskamer). De opening van de beide tentoonstellingen vindt plaats op zaterdag 24 maart van 13.30 tot 16.00 uur. Voorts is het museum open op dinsdag 27 maart van 19.30 tot 21.00 uur. Voor de praktijk van de huis artsen Glaser, Van Heel, Sie- mons, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: Arts: T.S. Wilms, Troelstrahoeve 66, tel. 0182-618613 (zaterdag). B. Glaser, Souburghlaan 13, tel. 0182-618742 (zondag). WADDINXVEEN - Op de kruising Puttelaan met de Kerk- weg west vond dinsdag 13 maart een aanrijding plaats tus sen een personenauto en twee fietsers. De 47-jarige automo biliste uit Waddinxveen reed Mr. Sanders is advocaat. Hij verleent rechtsbijstand aan particulieren en ondernemers, zowel vanuit zijn woning in Zevenhuizen-Moerkapelle als vanuit zijn kantoor in Den Haag. Voor het Weekblad voor Waddinxveen verzorgt hij maandelijks een juridische column. eens echt naar ze luisteren”, aldus Pouri, die veelvuldig con tact met ze heeft. Prime schaart zich achter de actie van de vijf hongerstakers. „Sinds de veilig verklaring wor den Koerdische vluchtelingen door IND-ambtenaren uit de asielprocedures gegooid. Hun dossiers worden niet meer serieus genomen. Deze vijf zijn de eerste slachtoffers van een beleid waar duizenden andere asielzoekers de dupe van zullen worden”, meent Prime. „En dat terwijl er in Noord- Irak een burgeroorlog is. Het Turkse leger valt Noord-lrak regelmatig binnen en de lucht macht bombardeert daarbij regelmatig Koerdische vluchte lingen. Daardoor zijn de afgelo pen jaren honderden doden en duizenden gewonden gevallen. Verder lijdt de regio onder een dubbele boycot, door de VN en door het regime van Bagdad en is er sprake van wetteloosheid waardoor vrouwen dagelijks te maken hebben met ernstige terreur.”, aldus Prime. „Ver scheidene bronnen melden dat vluchtelingen die gedwongen worden om terug te keren naar Irak rekening moeten houden met arrestatie, gevangenisstraf, folter en executie.” Prime- medewerker Pouri: „Een hon gerstaking is het laatste middel waarover de vluchtelingen nog beschikken. Hoe ver wil de Nederlandse regering het laten komen? Het IND moet eens naar ze luisteren en het dossier weer gewoon openen.” Lang kan het IND daar niet mee wachten, de tijd gaat echt dringen voor de vijf mannen. De directeur van het azc heeft al de vraag gesteld of ze in het ziekenhuis mogen worden opgenomen als ze in coma raken. Maar dat willen ze niet. „Je kunt niet zeggen hoelang ze nog zullen leven, de één raakt na veertig dagen in coma, de ander leeft na zestig dagen nog. Maar dan is de schade in ieder geval al onherstelbaar groot. En raak je eenmaal in coma, dan is het afgelopen”, licht Pouri toe. „De tijd dringt, ik hoop echt dat het IND snel actie onder neemt.” WADDINXVEEN -Twee- onder-een-kap-woningen worden in de regel gespiegeld gebouwd. Daardoor komen vaak de garages tegen elkaar en de opritten er naar toe ook. Zeker in wijken waar de percelen niet groot zijn, ligt het voor de hand dan na te denken over een gezamenlijk gebruik van een deel van de oprit. Doordat beide buren voor een deel over hetzelfde pad rijden, blijft aan beide zij den meer tuin over. Een der gelijke oplossing biedt de tuinliefhebber voordelen, maar betekent ook dat de Mededeling: De regeling ’medische week einddienst’ is uitsluitend bedoeld voor dringende geval len, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huis arts Op zaterdag en zondag van 10.00 - I 1.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreek uren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Buiten de spreekuren zo mogelijk eerst bellen voordat u met een spoedgeval naar de praktijk komt. Het Waddinxveense kinder- en tienerkoor ’De Zangvogels’ geeft op zaterdag 24 maart medewerking aan een grote koor- en samenzangavond ten bate van de stichting Christe nen voor Israël. Deze avond vindt plaats in de Dorpskerk, Oude Markt I in Bodegraven. Verdere medewerkenden aan deze avond zijn het Alphens Mannenkoor onder leiding van Marion Veerman en het Refor matorisch Jongerenkoor ’Kol Sjariem’ uit Amersfoort. Dit koor staat, evenals ’De Zangvo gels’, onder leiding van Martien van der Zwan. Naast koorzang is er veel plaats ingeruimd voor samenzang. Het orgel zal wor den bespeeld door Simon Stel ling. De avond wordt geopend door ds. Joz.A. de Koeijer, pre dikant te Bodegraven. Ds.W.J.J. Glashouwer, voorzitter van Christenen voor Israël Interna tionaal, zal een meditatie hou den. De avond begint om 19.15 uur met samenzang. De toe gang is vrij. Er wordt een col lecte gehouden t.b.v. de actie ’Breng de Joden thuis. Ook zul len er producten uit Israël wor den verkocht en zal er een boekentafel zijn. WADDINXVEEN - De cultu rele commissie organiseert dinsdagavond 27 maart om 20.00 uur in het Anne Frank Centrum een culturele avond voor alle Waddinxveense seni oren. Ter afwisseling van het programma treedt deze avond het Ënsemble Musica uit Gouda op. Het ensemble bestaat uit een sopraan, mezzo sopraan, tenor, pianiste en vio list. Het ensemble brengt de bezoekers in een Weense sfeer met operette melodieën en een Weens café. Daarnaast zal nog een aantal bekende liede ren worden gezongen. De deelnemers van het ensemble zijn gekleed in historische Weense of oud-Hollandse kos tuums. Het belooft een mooie avond te worden met liederen die kunnen worden meegezon gen. De entree bedraagt 5,50 p.p. De zaal gaat open om 19.30 uur. Dit is de voorlaatste avond van dit winterseizoen. De laat ste avond is op dinsdagavond 24 april. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat 10.00 uur de heer D. van Roode 18.30 uur geen avonddienst J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, mevrouw WWM. Smits en J.B. Cramer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, tel. 0182- 610462 of 0182-516876. Vervolg van pagina I REGIO - Het politierapport met resultaten over het jaar 2000 meldt ook dat het aantal verkeersongevallen met letsel en dodelijke afloop in het dis trict is in 2000 ten opzichte van 1999 in totaal is afgenomen, van 2940 in 1999 naar 2783 in 2000 (het aantal in 1998 was 2858). Echter binnen dit totaal is het aantal ziekenhuisgewonden gestegen van 673 naar 696 en het aantal ongevallen met dodelijke afloop is gestegen van 20 naar 36. In de doelstellingen wordt er naar gestreefd dat het aantal verkeersdoden niet boven het aantal van 56 per jaar komt. Ondanks de stijging van het aantal ongevallen met dodelijke afloop blijft het aantal in 2000 beneden die gestelde grens. Ten aanzien van het aan tal ziekenhuisgewonden ligt het aantal boven de gestelde norm van 536 ziekenhuisgewonden per jaar. Als doelstelling is voor Hol lands Midden geformuleerd dat in het jaar 2000 59.000 proces- sen-verbaal zouden worden WADDINXVEEN - De Wereldwinkel heeft weer een nieuwe producten in de schap pen staan: twee soorten Mong- ozobier. Bananenbier met het Max Havelaarkeurmerk en Palmbier. Het speciale bier wordt gebrouwen volgens een oud, traditioneel recept op basis van banaan. Dit bier wordt veel gedronken in Afri- ZEVENHUIZEN - De bovenste verdieping van het Historisch Centrum ‘Ons Verleden’ dient vanaf volgende week als Molen fotomuseum. Het is het eerste Molenfotomuseum van Neder land en daarmee heeft de gemeente Zevenhuizen een uniek museum binnen haar grenzen. Het initiatief van deze tentoon stelling ligt in handen van Arie Dekker, die in samenwerking met de Stichting molenverza meling een prachtige expositie gaat maken. De tentoonstelling bestaat uit twee gedeelten, één met droogmakelrijen in Schie- land rond de Rotte, en het tweede gedeelte beslaat een deel van deverzameling van de vorig jaar overleden Jan C. Lunenburg. De heer Lunenburg was een zeer markant persoon en had als hobby het verzamelen van molendocumentatie in de vorm van molenfoto’s, molenboeken en overige documentatie. Voorts had hij de bijzondere eigenschap, hij had interesse voor iedereen die iets met pol- dergeschiedenis, bemalingsge- GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, voorde 09.30 uur ds. B. Koekkoek, Dedemsvaart JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak I 1.00 uur Wachttorenbespre king ROOMS-KATHOLIEKE KERK St.Victorkerk, Zuidkade 09.30 uur Eucharistieviering Dinsdag 27 maart 19.00 uur Eucharistieviering

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 7