Schietvereniging Waddinxveen timmert sportief aan de weg Elke ochtend BON Flyers heren I door winst veilig Bijbelstudieavonden over profetische Woord Twee diploma’s voor Nanny Vogelaar Lions organiseren 22e Kindermarkt op Koninginnedag Waddinxveense banketbakker geeft een opkikker Jubileum voor bakkerij Rijn en Gouwe L Huis aan Huis naar Staringlaan De Bottelier feliciteert het koninklijk paar I Verspreidingen verhuist I I I I I I Colofon I I I Waar kan ik met Goede Vrijdag en Pasefimijn geld opnemen? I I I I I I I I I Voorsprong Bedrijfscompetitie Districtscompetitie Adspiranten I 1 Online in de samenleving. 5 5 o o o Euromarkt 101 Alphen a/d Rijn Tel. (0172) 23 34 34 Méér dan 40 vloeren uit voorraad leverbaar voor scherpe DOE-HET-ZELF MEENEEMPRIJZEN i Wie nu kiest vooreen kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 24,65. PAGINA 23 WOENSDAG 11 APRIL 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN I' Rabobank Naam: Adres: Plaats: KOM, KIJK EN VERGELIJK telefoon via de Rabofoon of op internet. Om uw saldo te checken, een bedrag over te maken of aandelen te kopen. Snel, safe en heel gemakkelijk. Eerst meer weten? Kom langs of kijk op www.rabobank.nl Redactie Sanne van der Kolk E-mail: s.vanderkolk@rij- nengouwe.nl schrijven hetgeen klassenbe- houd betekent. Uitslag 69-59. Topscoorder: Al Diouf met 21 punten. F I I I I I I I I Postcode: De kantoren van de Rabobank Gouwezoom zijn op Goede Vrijdag en met Pasen gesloten. (Op zaterdag 14 april is ons kantoor aan de Kleiweg in Gouda gewoon geopend.) tekenis van de wederkomst van de Here Jezus Christus’ voor ken. De studies zullen verzorgd een concert en een ontmoe ting de zanger Het werd zo een dag vol verrassingen voor Stella. Stichting de Opkikker is een stichting die speciale verwendagen organiseert voor gezinnen met kinderen die in verband met een ziekte langdurige behandelingen on dergaan of die een langdurige behandeling te wachten staan in een met de stichting sa menwerkende instelling. Aan melding gebeurt vanuit de in stelling door het pedagogisch werk. Deze dagen worden ge organiseerd om de kinderen en het gezin een opkikker en een dag weg van het ziek zijn te geven. Stationsstraat 18. De avonden zijn voor een ieder vrij toegan kelijk en beginnen om 20.00 uur.Voor meer informatie: Hans van Hall, tel.nr. 0182 617226. docenten. Met deze diploma’s is Vogelaar bekend met de theorieën en praktijkervarin gen rond ruggebruik, rugtrai- ning en houding waarbij het bekken een grote rol speelt. Ze hoopt met deze kennis mensen te kunnen helpen bewuster met de rug om te gaan en deze sterker te maken. wordt georganiseerd op het Raadhuisplein bij het Gemeentehuis van Waddinxveen. Ik doe graag mee aan de KINDERMARKT: Ook staat daar iets over het ei gen product Koek Stroopie en de zogenaamde ’weggeefs- troopwafels’. KINDEREN. De onderstaande inschrijfbon kan worden ingele verd bij één van onderstaande adressen. Natuurlijk hebben wij alle bijartikelen op voorraad. je. „Je ziet gelijk waarvoor je het doet, als je de blije ge zichten van de kinderen ziet”, aldus Ton van den Berg. Na drie uur waren de taart en de extra versieringen klaar. Bo ven op de taart zat een af beelding van Jodi Bernal. En dat was geen toeval, na het bakken zijn de twee meiden opgehaald door een moto- renploeg, die de begeleiding bij de Tour de France doet, om hen te begeleiden naar D r> WADDINXVEEN - Even heb ben de zieke Stella en haar vriendinnetje Monique zich gewaand in de wereld van de banketbakker. Daarmee kwam Stellas wens, een dagje als banketbakker, in vervulling. Bij Banketbakkerij van de Berg aan de Passage mochten ze onder begeleiding van eige naar Ton van den Berg hun ei gen slagroomtaart maken, compleet met marsepeinen rozen en een chocolade huis- worden door de bijbelleraar J.Braaksma uit Baarn en wor den gehouden op 18 april, 16 mei en 20 juni in het zalencen trum: ’Het Nieuwe Trefpunt’, Q. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe BV Alphen aan den Rijn OPENINGSTIJDEN: maandag: gesloten dinsdag t/m donderdag: 10.00 tot 17.30 uur vrijdag: 10.00 tot 21.00 uur zaterdag: 10.00 -17.00 uur I Naast lesprogramma’s wil Nan ny Vogelaar in de laatste week van augustus workshops geven over rugklachten en bewegen. tr WADDINXVEEN - Halverwe ge I988 nam zoon Martien Markus de stroopwafelbakkerij van zijn ouders over. Nu, 12,5 jaar later, is er reden voor een feestje bij bakkerij Markus. Het stand 39-33. De tweede helft bleef in het voordeel van de thuisploeg. Maar de tegenstander gaf zich niet gewonnen en de marge bleef steeds binnen de tien punten. Gelukkig bleef het Fly- ers-dipje uit en kon men De prijzen hiervoor worden uitgereikt door de wethouder van sportzaken. Maar welk team en welke individuele schutter met de prijzen aan de haal gaan is op dit moment nog niet bekend. In alle klassemen ten zijn er nog meerdere ge gadigden voor de eerste drie posities. —pelfs op feestdagen, zijn we open. Tenminste, als u kiest voor Random Access Banking. Daarmee doet u uw bankzaken waar en wanneer u maar wilt. Per Naast alle bondswedstrijden wordt op dit moment ook de laatste rondes van de Waddinx- veense bedrijven-competitie verschoten. W’VEEN/BOSKOOP - Nanny Vogelaar, eigenaar van een be- wegingsschool in Waddinxveen en Boskoop, heeft onlangs twee diploma’s in ontvangst geno men: Medical fitness bij lage rug- en bekkenklachten en Me dical fitness bij schouderklach- ten. De opleiding hiervoor volgde ze bij Fysio Physics van Karl Nooten, hij is bekend van de dagelijkse TV uitzending ’Nederland in Beweging’ en geeft daarnaast opleidingen aan fysiotherapeuten en ervaren WADDINXVEEN - De nieuwe voorzitter van de Schiet vereniging Waddinxveen, Boskoper Barry Colla, had twee duidelijke doelen voor ogen toen hij verleden jaar het roer van de vereniging overnam. In de eerste plaats moest het ledental weer toenemen en in de tweede plaats moesten er weer aansprekende sportieve presta ties worden neergezet, zodat SV Waddinxveen weer op de schietsportkaart van Nederland terecht zou komen. Nu, iets meer dan een jaar later, kan worden vastgesteld dat beide doelstellingen ruimschoots gehaald zijn. Kantoor Het kantoor aan de Kanaal straat in Waddinxveen is ge sloten. Het nieuwe adres is: Zijde 30 2771 EN Boskoop Telefoon: 0172-216654 Fax: 0172-212168 Advertenties Advertenties kunnen tot dinsdag I0.00 uur worden opgegeven. van Peter Boes uit Poortugaal doorbroken. De jeugdschutter uit Waddinxveen kende een slechte start in deze, uit 8 ron den bestaande competitie, maar hij herstelde zich uitste kend. Waarbij zijn vijfde serie van 397 punten uit de maxima le 400 hem vlakbij Boes bracht, om het karwei in de laatste drie series af te maken. Het uit eindelijke verschil tussen beide schutters bedroeg twee punten in het voordeel van de Wad- dinxveense schutter. Woody Blues uit Woubrugge Jongens Kadetten I liet het en stelde met winst klassenbe- houd veilig. Jongens Adspiran ten I blijft door winst in de race om Ook was er winst voor Jongens Kadetten 2 en Jongens Adspi ranten 3. Verloren werd er door Jongens Kadetten I en 3 en door Mini’s 2. Jongens Adspiranten I moet al le wedstrijden winnen om kam pioen te worden, met als cli max de competitiewedstrijd tegen me- te van het spel had. Uitslag 24- dekampioenskandidaat Loko- 45. De volgende wedstrijd is op motief. DAS was nu de tegen stander en hiermee had Flyers weinig moeite. De basis voor de overwinning werd reeds in de eerste helft gelegd. Uitslag 79-32.Topscoorder: Steven Be- suijen met 25 punten. voornamelijk in de eerste helft liggen tegen koploper Gras shoppers. Hierin werd slecht het kampioenschap, verdedigd en de aanvallen wer den niet afgerond. Ruststand I5-32. De tweede helft ging aanmerkelijk beter. Maar Gras shoppers had een schutter die met 8 driepunters het inhaalef fect van Flyers teniet deed. Uit slag 53-74.Topscoorder: Sebas- tiaan Overdam met 30 punten. Jongens Kadetten 2 behaalde een zwaar bevochten overwin ning op Dunkinn. Flyers speelde wisselvallig, de eindsprint in de eerste helft werd beloond met een 3I-22 voorsprong. De tweede helft was van gelijk- worden. waardiger niveau, maar Dun- kinn kon niet meer dan vijf punten inlopen. Uitslag 60-56. Topscoorder: Niels Scheps met 31 punten. WADDINXVEEN - In aanslui ting op het recent gehouden ’Zoeklicht - seminar’, volgen de gemeente, Israël en de vol- opnieuw drie bijbelstudieavon den met als onderwerp: 'de be- In de jaren voor dat Colla voorzitter werd kende de ver eniging een enorme teruggang in het ledental. Op het moment dat hij de voorzittershamer overnam telde de vereniging nog slechts I4 leden. Colla: „We waren door allerlei oorza ken in een isolement binnen de schietwereld terecht gekomen. Met als gevolg dat er geen aan sprekende sportieve resultaten meer werden behaald en de neerwaartse spiraal was een feit.” De meest voor de hand liggen de vraag aan Colla is natuurlijk hoe het tij gekeerd is. „Het is niet de verdienste van één of twee personen, maar van alle leden. De sfeer binnen de club is nu zo goed dat iedereen aan een half woord voldoende heeft om de handen uit de mouwen te steken als het moet. Daarmee werd de neer waartse spiraal doorbroken en kunnen we met trots vaststel len dat het ledental binnen een jaar verdubbeld is.” De wens van de voorzitter is om er nog eens vijftien leden bij te krijgen, „want dan kunnen we aan een uitbreiding van de accommoda tie gaan denken.” personeel mocht een dagje karten, ’s avonds was de pre sentatie van de eigen website. Op www.markusstroopwa- fels.nl is te zien wat bakkerij Markus te bieden heeft. dere kant wordt verwacht, dat een door het kind zelf te bepa len deel van de opbrengst wordt afgestaan voor de SOS WADDINXVEEN - Het Huis aan Huis Verspreidingbureau Van Rijk verhuist per I6 april van de Nassaulaan naar de Sta ringlaan. Het bedrijf dat sinds I982 in Waddinxveen is gehuis vest, heeft nu een nieuwe loca tie betrokken naast Drukkerij Wolters. Vanaf heden kan het bezorgcorps hier hun folders en kranten ophalen om weke lijks over heel Waddinxveen te verspreiden. Het pand aan de Staringlaan be vat een grotere loods met apart kantoor. Het aan- en afrij den van de vrachtwagens wordt door de directe aan- en afvoerroute vergemakkelijkt. dat hij van de C- naar de A- klasse promoveert. Afgelopen weekend hebben de beide internationals van de SV Waddinxveen, Niels en Nynke Pereboom, met het Nederlands team deelgenomen aan een grote internationale wedstrijd in Dortmund. Ofschoon de techniek van het schieten hem uitermate goed afging was dat niet in overeenstemming met de uiteindelijke score. „Ik heb één fout gemaakt en die heeft me erg opgebroken. Het was heel erg benauwd in de hal en er was dus minder zuurstof aanwezig, in zo’n geval moet je een hoger schietritme aanhou den en juist dat heb ik niet ge daan”, zo blikt de I7 jarige scholier terug. „In ieder geval een leer voor volgend jaar.” De jongste Pereboom telg daarentegen verbaasde vriend en vijand en vooral zichzelf door met een prachtige score van 384 punten haar buiten landse debuut te maken. „Het ging gewoon heerlijk”, zo kijkt Nynke Pereboom terug op haar wedstrijd. „Met m’n 24e plaats in zo’n sterk internatio naal veld heb ik m’n doelstelling gehaald om bij de eerste 25 te komen. Met dit resultaat bleef ik slechts twee punten verwij derd van de Zwitserse Olym- pia-gangster Gaby Bühlmann. Het had te mooi voor woorden geweest als ik die twee punten ook nog had gehaald, ondanks dat ben ik toch beretrots want ik was van de Nederlandse da mes het beste”. Ook op sportief gebied gaat het goed met SV Waddinxveen. In de net beëindigde districts competitie werden in de Hoofdklasse, de A-klasse, B- klasse en in de C-klasse door Waddinxveense schutters de eerste plaats behaald. Nog nooit vielen er aan één vereni ging zoveel eerste plaatsen ten deel. Met name de overwinning van Niels Pereboom in de Hoofdklasse sprak tot de ver beelding. Voor het eerst in ne gen jaar werd de hegemonie VOOR DEELNAME AAN DE KINDERMARKT 2001 Inschrijfformulier voor deelname aan de KINDERMARKT op Koninginnedag 2001 (maandag 30 april a.s.), die door de WADDINXVEEN - Heren I van basketbalvereniging Flyers trad afgelopen weekend aan te gen mede-degradatiekandidaat WADDINXVEEN - De tradi tionele kindermarkt op Koning innedag, waarvan de organisatie in handen is van de Lionsclub Waddinxveen- Boskoop, is in middels een begrip in de Wad dinxveense samenleving en daarbuiten. Zowel voor ou ders, die hier vroeger zelf aan hebben deelgenomen als nu hun kinderen. Dit jaar wordt de Kindermarkt voor de 22e maal gehouden. Op het Raadhuisplein bij het Gemeentehuis kunnen de kin deren hun spulletjes verkopen, ten dele voor het goede doel: zoveel mogelijk kinderen van SOS Kinderdorpen financieel adopteren. De kinderen, vaak ondersteund door familie, prijzen vol trots hun waar aan. Ook dit jaar is er van alles te beleven. Naast het behalen van vele koopjes is er een spring kussen, het Rad van Avontuur met veel prijzen, muzikale op tredens door de Cormula’s en het Harmonie Concordia en een loterij met drie ballonvaar ten als hoofdprijs. Deelname voor kinderen van 7 tot I5 jaar is gratis. Aan de an- I I I I I I I I I I Lionsclub Waddinxveen - Boskoop van I0.00 uur tot 13.00 I I I 1 I I Naam: Leeftijd: Adres: 0 Ik kom alleen 0 Ik kon samen met: 20 april in de Duikelaar om 21.00 uur, dan speelt Dames I de laatste thuiswedstrijd van de competitie tegen SVO. Zater dag 21 april om 19.00 uur speelt Heren 2 tegen Luba Zoeterwoude. Kopij dient uiterlijk op maandag 12.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing in de eerst volgende editie. Inleveren van advertenties en kopij kan ook in de daar voor bestemde bus in de fo- tografiewinkel ’Artistic Art fotografie’ op het Koningin Wilhelminaplein 2. Adver tenties moeten voor dins dag 10.00 uur in de bus zit ten om in aanmerking te komen voor de eerstvol gende editie. Het Weekblad voor Wad dinxveen is een onafhanke lijk weekblad, dat in een op lage van 14.500 exemplaren wordt verspreid in Wad dinxveen, Zevenhuizen en Moerkapelle. Ook Nynke Pereboom deed van zich spreken door in de B- klasse het goud voor zich op te eisen. Zo nipt als de voor sprong van haar broer was zo groot was de voorsprong die zij had op het zilver. Met maar liefst 301 punten voorsprong op M. Spruijt uit Rotterdam haalde de 15 jarige Waddinx veense de overwinning naar zich toe. De door haar behaal de resultaten leidden tevens tot een promotie van de B- klasse naar de Hoofdklasse, zo dat ze vanaf volgend jaar haar krachten kan en mag meten met de besten van het land. Het familiesucces werd gecom pleteerd door Ben Pereboom die in de A-klasse de overwin ning greep ten koste van Dirk van Loopik uit Schiedam. Ook voorzitter Colla deed zijn duit in het zakje door vorm te geven aan één van zijn doelstel lingen: sportieve prestaties le veren. In een spannende strijd met G. Hoogeveen uit Alphen aan de Rijn wist Barry Colla de eerste plaats te pakken in de C- klasse. En net als Nynke Pere boom slaat ook Barry Colla volgend jaar één klasse over. Zijn resultaten zorgen er voor Heren I kwam dramatisch slecht uit de startblokken en binnen vijf minuten keek men tegen een achterstand van 2-13 aan. Overconcentratie was ver moedelijk de oorzaak, want er stond veel op het spel. Flyers en Woody Blues vochten beide voor klassenbehoud en er moest gewonnen Naarmate de tijd vorderde, kwamen de Waddinxveners be ter in hun spel en rond de acht tiende minuut werd de stand 29-29 bereikt. Hierna nam Fly ers het heft in handen. Rust- Jongens Adspiranten 3 deed het voortreffelijk tegen DAS. Via een ruststand van 32-22 werd de einduitslag bepaald op 56- 30. Topscoorder: Marnix v.d. Eijk met 14 punten.Jongens Ka detten 3 liet het afweten in de eerste helft. Hierin kwam de de Jump op een ruime voorsprong broodnodige twee punten bij- (21-45). De tweede helft ging het aanzienlijk beter, maar de achterstand werd niet meer goed gemaakt. Uitslag 53-74. Topscoorder: Pieter van Gor- kum met 16 punten. Jongens Mini’s 2 vocht tegen Springers. Bij winst zat er een beslissingswedstrijd in, bij ver lies was Springers kampioen. Het werd een mooie wedstrijd, laatste waarbij Springers toch het bes me- DE DOE-HET-ZELF-ZAAK LAMINAAT - PARKET - MASSIEVE VLOEREN WADDINXVEEN - Nederland heeft er lang op moeten wach ten, maar nu is het zo ver. Maxi ma is officieel de verloofde van kroonprins Willem Alexander. De Bottelier heeft ter gelegen heid van de verloving en het huwelijk een speciale wijn laten bottelen. Deze wijn heet Cuvee Royale en draagt een stijlvol etiket met bijzonder geslaagde afbeeldingen van het gelukkige paar. Ondanks de populaire prijs van 7,95 gulden is er spra ke van een ’koninklijke’ wijn, een gloedvolle Cotes du Rous sillon Villages. Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. I I I I I I I I I uur I I I I I I I I I I 1 I I - I I f I I r I (Het rondje goed zwart maken en voor- en achternaam van andere I kinderen invullen) I Dit inschrijfformulier uiterlijk vrijdag 20 april a.s. inleveren op één van de volgende adressen: I - Apotheek D.C. van Doorn, Prins Bernardlaan 65 I - Dokter J.J. Alberts, Jacob Catslaan I - Familie J.L.L. Knijff, Brugweg 34 Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. De zieke Stella en vriendin Monique bakten onder professionele begeleiding van de Waddinxveense bakker Ton van den Berg hun eigen slagroomtaarten. (Foto: Banketbakkerij Van den Berg.) Naast stroopwafels heeft bak kerij Markus ook geschenkarti kelen als Delfts Blauw en kado- blikjes te koop. W8E.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 23